Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

www.ussbfx.com

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• "A kutya és a tükrös szoba története"

Kérdés, h a véleményezők is belenéznek-e ebbe a tükörbe.

Hozzászólás

• Nem az volt a tanulsága a tükrös dolognak hogy nézz bele. A kutya belenézett és agresszívan reagált és a tükörképek is szintúgy, más szóval ha a stílusod kúltúrált akkor más emberek is rendesek lesznek veled általában.
      Itt a tükörképek mi voltunk, a kutya meg USSB-FX. Remélem így már érted.

Hozzászólás

• Kedves Fórumozók!

Ezúton kívánok mindenkinek mindentől függetlenül Kellemes Karácsonyi Ünnepeket!

Én szeretném, ha békesség jegyében telnének el legalább az év utolsó napjai. Volt itt és más topikokban is adok kapok rendesen, én minden esetre ajándékul megint csak valami tényszerűt szeretnék adni nektek.

Állandóan a fő téma, hogy ki mit tud és mit csinál élesben vagy utólag. Én ma "pofátlanul" kihasználtam az alkalmat (nyílt napok a héten, ajánlom mindenkinek), hogy élőben is mutassak valamit és ráadásul egy régi tisztelt ismerősöm, Zolinak az új webinarját (pár éve ő is látogatója volt az enyémnek) (forexklub.hu/trading-room) tesztelgetve. Tudom, van akinek ez sem számít semmit, hogy ez élőben ment, de akkor azok nézzék, akiknek esetleg hasznos lehet - mindig is ezt kérem.

Mivel ott a DAX-ot nézegették, én a reggeli ájulásból észhez térve (8 órával vagyok hátrébb nálatok) megnéztem én is azon, hogy mit lehet még esetleg kihozni a mai napból, amikor már mások elköszöntek, hogy itt már a fű sem fog nőni.

De először is szeretnék ezúton is gratulálni Zolinak, hogy rátalált erre a programra, nálam itt Amerikában is 100%-os volt, mind hang mind kép tekintetében, úgy hogy valószínűleg majd én is átállok erre a GoToWebinar-ról. Nem halálosan nagy az összeg, amit lehet vele spórolni, de minek azt 1-200 USD kifizetni egy szerintem ennél gyengébbért? Ez minden tekintetben ott van a szeren, és aki így beüzemelte annak is gratulálok. Felül ott a fejlécben láttam ForexGump nevét, bizonyára akkor neki is van érdeme benne - gondolom én - s mivel biztosan olvasod, üdvözöllek téged is, mint egykori Brókerszámlás "padtársam" :-).

Nos, de akkor a kereskedésről: nagyon szép emelkedő Elliott impulsive hullámot láthattunk a charton, ezt ott élőben Zoli is felrajzolta, meg az általam jónak vélt H1-es Fibo-kat is. Lejátszottuk a shortos és longos lehetőségeket, amiből utána az egyik teljesen bejött, én abba szálltam bele. Az első képen az M5-ös charton lehet látni szépen részletesebben is, hogy mire gondoltunk.

A H1 longos trend még mindig erős, tehát ameddig az nem fordul, nekem az irány Long! H1 Fibo38.2-ről indult ismét az emelkedés, ebbe szálltam bele, megelőzve ezúttal a késő mozgóátlagos indikátorokat is. Megjegyzem, hogy amikor azok is megadtak minden megerősítést, bár magasabb áron, de teljesen egyértelműen lehetett ott is még beszállni és még onnan is volt pár százalék nyerési lehetőség. Mivel többen már leszúrtak, hogy minek favorizálom az expertemet, ha nem adom ki (legalábbis még nem mindkinek), így manuálisan vezettem le az egészet - ez sem gond, ha valaki unatkozik és így szereti csinálni. Addig volt egyébként csak bekapcsolva ezúttal, ameddig elmentem Karácsonyfát venni - megelőzve a családi háborút...

Sima BuyStop belépők, majd 20 pip elmozdulástól (devizákon elég a 15) ráépítésekkel hagyományos trendkövető SL húzás volt a stratégia - semmi trükk vagy okoskodás. Zárás a nap végén az utolsó perc utolsó másodpercében. Ennyi. A nyereséget számold ki te, minden rákötés azonos kockázattal volt. Ja, és már korábban írtam: soha nem csinálok azon a gépen semmit, ahol kereskedem, azon az ég világon semmi más nincs, mint maga a MetaTreder éles számla - pénzkereső szerszámmal nem játszadozgatunk alapon.

A képek (talán) elmondanak mindent, ha valakinek kérdése van, tegye fel privátban a weboldalamon található Email címre. Én nem leszek gépközelben többnyire mostantól a jövő év végig, azaz nem hogy fórumot, még chartot sem akarok látni Újévig, de az Emal fiókomat azért naponta megnézem és megválaszolom, amint tehetem. Itt addig meg szabad a vásár, legyetek jók és ügyesek :-)
        Csatolt fájlok

Hozzászólás

• USSB-FX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Felül ott a fejlécben láttam ForexGump nevét, bizonyára akkor neki is van érdeme benne - gondolom én - s mivel biztosan olvasod, üdvözöllek téged is, mint egykori Brókerszámlás "padtársam" :-).
          A bemutató napokat teljes jogkörrel látogathatják az érdeklődők. Most bárkiből lehet előadó, megoszthat képernyőt, feltölthet képet, dokumentumot, stb. Akkor épp ő kaparinthatta meg a irányítást, ezért írta ki a nevét a fejlécre.
          Még nem volt szerencsém megismerkedni vele.
          Látogasd meg a Forex Klub weboldalát, kövess Facebookon, Youtubeon!

Hozzászólás

• Kellemes Karácsonyi Ünnepeket tengeren innen és túl !

http://www.youtube.com/watch?v=V0e5g13QB5U

Hozzászólás

• Boldog és Pozitív Pipekben Gazdag Új Évet Kívánok Mindenkinek!
              .
              Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Vállalkozási lehetőség!

Sziasztok!

Bár van aki hirdeti magát, én most megfordítanám a dolgot: aki képesnek érzi magát vagy a csapatát arra, hogy egy beleszálljon, illetve akár át is vegye idővel egy a szokásosnál is egy kicsit bonyolultabb MT4-es kereskedési rendszer fejlesztését, azt megkérném, hogy keressen meg és keressen meg mielőbb, és az ussbfx@gmail.com-ra jelezze az egyeztetési szándékát. Ha valakit érdekel, akkor kérem, hogy ne ide a topicba írjon vagy akár ide a fórumba privátban, mert csak a megadott email címre küldött, pár szavas bemutatkozással ellátott érdeklődéseket válaszolom meg.

Ezt szánom az első szűrőnek, mert szerintem biztosan sokan vannak nagyon képzett programozók is akik csak olvassák ezeket a bejegyzéseket, de nem akarnak belefolyni az itt sok esetben sajnos igen csak lehangoló stílusú társalgásba.

Itt most nem egy db. expertről vagy indikátorról van szó, hanem egy teljesen egyedi fejlesztésű rendszerről, amely több expertet és indikátort foglal magában, mindez webes kezelő és statisztikai felülettel ellátva stb. így nem azokat keresem, akik még csak ismerkednek a programozással, hanem akik már fel is tudnak mutatni valamit a gyakorlati oldalról.

Az USSB-FX SNTS rendszerről (hogy ne raboljuk egymás idejét feleslegesen), nem ártana előre tájékozódni nagy-vonalakban annak, akit érdekel: az USSB-FX SNTS kereskedési rendszerről bővebben infók a weboldalon, a YouTube-on stb. érhetők el jelenleg is.

Azt is előre jelezném, hogy a rendszer fejlesztése nem napi 1-2 órás munka, főleg nem, ha valaki egyedül csinálja - amit igazából nem annyira szeretnék. Az ideális az, hogy legalább 2 ember van egy csapatban, akik tudnak vele egyforma szakértelemmel foglalkozni. Most pontosan ez a problémám, ebből az egyemberes csapdából szeretnék kikerülni mielőbb - mert a feladat rengeteg és bizony (szerencsére azért, hogy így van) meghaladja az egy emberes további fejlesztést.

Azt is jelezném, hogy NEM fogok újat íratni a meglévők helyett (amivel mindenki kezdi már az elején - ez a hajó már elment...), megpróbálva ezzel megint csak egyirányú utcába terelve mindet a maga javára: ha valaki ott van a szeren, akkor rá tud hangolódni a történetre, még ha egy kis időbe is telik. Persze minden egyeztetés kérdése, nem vagyok vaskalapos semmilyen téren, nyitott vagyok minden ésszerű ötlethez.

A fejlesztésbe természetesen csak megfelelő jogi garanciákkal szállhat bele bárki is, azt hiszem, ezt nem kell kihangsúlyoznom - és megfelelő referencia munka is kell. Kiemelném, hogy ezúttal inkább üzleti partnert keresek, mint "órabérest", olyat, aki akár "részvényesként" is hajlandó közreműködni, azaz fantáziát lát a rendszerben, annak az ez-évi nemzetközi bevezetésében.

Természetesen ez nem ingyenmunkát jelent, azonnali fizetés jár kp.-ban az elvégzett munkáért (akár USD-ben is), de az igazi nyereség később, mint bónusz jelentkezne, ha a rendszer jól teljesít. Nem utolsó sorban említeném itt az Colorado Springs-ben lévő irodánkban való munkavégzés lehetőségét - ami talán sokaknak beleférne az elképzelésébe.

Aki ezt olvassa és van olyan ismerőse, aki esetleg még a közelébe sem megy fórumoknak, de érdekelt lehet a kapcsolatfelvételben, kérem valahogyan juttassa el hozzá az információt. Aki sikeresen közben jár ez-ügyben, annak egy örökös tagság lehetősége lehet a jutalma az egyelőre szigorúan priváttá alakított kereskedési klubunkban.

Egyelőre ennyit, a többit majd privátban.
                .

Hozzászólás

• USSB Forex Turtles Trading Room

USSB-FX 2015. Új év - új élet

Beindultunk - teljesen új formában - baráti körben - új szuper webinar szoftverrel - napi 2 órás élő kereskedési összefoglalóval - ingyenesen!

Azt és úgy kereskedjük, azaz azt vitatjuk meg a társakkal, ahogyan azt a korábban bemutatott képeken és videókon mutatjuk. Utána mindenki azt hasznosít belőle, amit jónak lát.

A belépő a csoportba egy részletes bemutatkozás, ahogyan azt kérjük az USSB-FX News-on. A tagság mostantól nem megvehető - csak kiérdemelhető...
                  .
                  Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Egy banner próba
                    .
                    Csatolt fájlok

Hozzászólás

• USSB Forex Turtles Trading Room

Mi most itt és így mulatjuk unalmas perceinket esténként...
                      Átbeszéljük, értelmezzük közösen, ki hogyan látta a stratégiánk belépőit a mai napon valós időben.

De aki nem ér rá az adott időpontban, 24 órán belül mindig visszanézheti bármikor, miről is volt szó aznap.

Nagyon teszik ez az új webinar program mindannyinknak, amely az eddigi 5 éves Trading Room vezetésem alatt kipróbált és alkalmazottak közül messze a legjobb.
                      Akár a weboldalon is megnyithatod, ha oda tagként lépsz be, akkor csak a kis visszaszámlálóra kell kattintani és már bent is vagy.

Hogyan lehetsz te is részese mindennek és díjmentesen?

Az USSB-FX News-on megtudhatod a "Forex Turtles kerestetik!” bejegyzésből
                      .
                      Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Ilyen is van néha...

Nem kevés idő telt el, hogy benéztem erre a fórumra, hát mit ne mondjak, főleg, hogy Gábor barátunk is átnyergelt innen DAX-ostul máshova, nem nagy mozgás van - sajnos.
                        A Forex klub-os reklámcélú bejegyzések megyegetnek módjával, meg Misi - Money Mentor barátunk is el van a saját világában, kb. ezt látom.
                        De ha már itt vagyok, felteszek egy minapi képet én is, hiszen ezért jöttem különben is ide, ok nélkül más sem teszi, csak én bevallom legalább :-)

Hogy velünk egyébként mi van? Hát kb. ennyi: www.ussbforex.com

Valami készülőben van és bizony nem lesz ingyenes, mert azt senki nem hálálja meg, de nem is lesz drága. Nem lesz oktatás, de lehet majd sokat tanulni belőle.
                        Mi a célja? Egyértelmű: sok-sok embernek örömet szerezni az expertünk eladásával :-) Annak, aki hozzájuthat, annak azzal, hogy leegyszerűsíthet mindent, ha ez beleillik az elképzelésibe.
                        Magunknak a bevételeiből, a programozóinknak meg további megbízásokkal.
                        Teljesen kár itt vetíteni bármivel is, erről szól a történet. Nekünk ez készen van, és mivel az ingyenesre nem volt nagy igény (ez is röhej persze...),
                        akkor hát majd akkor lesz értéke, ha megfelelő ára is lesz. Hogy mennyi? Most 97$-nél tartunk, de lehet, hogy 197 $ lesz belőle, majd kiderül ez is.
                        Kb. ennyiért köszön akármelyik magát MT4 gurunak nevezett akárki is, ha meg akarsz egy 2 EMA kereszteződéses expertnél bonyolultabbat csináltatni.

Igen, bizony ilyen is van néha, az USSB-FX Pyramid névre keresztelt, egyébként egyszerű (persze csak annak, aki ismeri) pozícióépítéses stratégiánk alkalmazásával...

Pár apróság a kép megértéshez, mi alapján is léptünk itt pozícióba:

- Renko charton vagyunk M2-őn
                        - a Chart szine bezöldült, tehát akkor Long-ra keresünk jelet
                        - a piros EMA felett van az árfolyam
                        - az alsó sávos indikátorunkon már 4 zöld sávos megerősítésünk van
                        - az árfolyam a kötésirány-jelző indikátor sáv felett van
                        - az Elliott-on egy vélhető 3-as hullám elején vagyunk
                        - belépő: háromszög alakzatból kitörés vissza teszt-el
                        - amelynek a felső trendvonala 5 érintéses (nálunk ez egy STP-5.)
                        - TP fix 75 pip
                        - 12 pozícióépítés
                        - Trendkövető SL egyedi indikátorral (beépítve az expertbe)

Köss ilyet, csak ilyet és nem lesz sok gondod a kereskedéssel. Még csak titoktartási nyilatkozatot sem kell aláírnod arról, olyan stratégiáról,
                        ami ingyen is letölthető más nyelven az internetről vagy odadja az,
                        ha szépen kéred, aki megírta annak az alapváltozatát itthon pár éve - itt van ő is a fórumon néha :-)
                        Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Egy érdekesség és bizonyíték arra, hogy senki nem lehet próféta igazán a saját hazájában (főleg, ha az Magyarország), ahol senki senkinek nem hisz, még a saját szemének sem...

Az angol nyelvű egyik videómat 4 hónap alatt ennyien nézték meg (ez 22 ezer feletti megtekintés, egy másik meg 14 ezernél tart) a Forex világból, amiből 117 azaz egyszáztizenhét volt a magyar megtekintés!
                          Azzal most hadd ne dicsekedjek, hány expertet vettek meg úgy, kb. 34 országból eddig, hogy nem is hirdettük, hanem privátban kerestek meg érte - hát nem küldtük el őket, megegyeztünk mindenkivel :-)

De ez adta az ötletet az előbbi bejegyzésben leírtakhoz, ezért készül a weboldal több nyelven - de nosztalgiából természetesen lesz magyar is.
                          Idézek egy részletet a stratégia online anyagának bevezető részéből:

"Akkor itt megadok egy bűvös számsort neked: 7-7-7!
                          De gyorsan meg is magyarázom, hogy mi is ez.

I. 7 azaz 7 óra!

Amennyiben már van egy kicsit több tapasztalatod a Forex alapismereteket illetően, már kereskedtél is pár esetleg hónapot,
                          akár csak demóban is, elvégeztél bármilyen Forex tanfolyamot,
                          akkor már akár 7 órában teljesen el tudod sajátítani az elméletét az USSB Forex Pyramid Stratégiának.

II. 7 azaz 7 nap!

Amennyiben már azért nem kínai az egész Forex világ, már tanulgattál valamennyit róla, esetleg próbálkoztál is vele,
                          akkor ez a Forex Pyramid Stratégia 7 nap alatt fog letisztulhat teljesen számodra az útmutatásainkkal.

III. 7 azaz 7 hét!

De ha még csak most kezded teljesen az alapoktól, a Forexet eddig csak hallomásból ismerted, akkor 7 hét kell hozzá,
                          hogy már maga stratégia ne okozzon semmilyen meglepetést számodra sem.

A teljes USSB Forex Pyramid Stratégia tananyaga a megfelelő hozzáállással és kitartással 1 hét alatt részletesen megismerhető,
                          annyi idő alatt az utolsó sorig át lehet olvasni, meg lehet nézni a képeket és videókat.
                          Ez annak annyi, aki még soha nem is foglakozott eddig a Forex stratégiákkal..

Utána már csak az egyén további erőfeszítésein és kitartásán múlik, hogy mennyi idő alatt gyakorolja be, amit abban megismert.
                          Maga az USSB Forex Pyramid Stratégia akár 7 óra alatt is elsajátítható, az nem fog és nem okozhat különösebb gondot okozni senkinek.

De ettől persze még senki nem fog azonnal az éles Forex számláján nyereségesen kereskedni. A gyakorlat teszi csak a mestert és ez itt különösen igaz,
                          a siker már nagyon attól függ, ki mennyi időt szán rá és mennyire képes betartani az iránymutatásainkat. Itt is ki szeretnénk hangsúlyozni,
                          hogy nem a stratégia nyer a Forexen, az csak az egyik eszköz hozzá, hanem az alkalmazója, maga a Forex trader,
                          aki a tőzsdepszichológiát komolyan veszi."
                          Csatolt fájlok

Hozzászólás

... meg Misi - Money Mentor barátunk is el van a saját világában, :-)
                            Üdv! Kösz, elvagyok. És igaz, saját hazájában senki se próféta.

Mi legalább kalandvágyból itthon maradtunk. Sőt egy harmadik mondás szerint messziről jött ember azt mond, amit akar.

De örülök, hogy újra itt vagy és sikerektől hangos a topicod. Igaz, most épp nem m1, hanem m2 és renko, meg 7-7-7 és egyéb frenetikus újítások miatt.

Sok sikert, kellő őszinteséget és szerénységet kívánok. (Mert egyébként tényleg van jó is abban, amit csinálsz.)
                            http://moneymentor.5mp.eu

Hozzászólás

• Kedves Misi! Bár ezt jelezted is korábban, hogy nem vagy otthon a technikai elemzésben, de most akkor segítek neked és másoknak is, akik ezen a téren nem annyira vannak otthon.

A Renko chartot az M1-es gyertyachartra feltelepített Renko experttel vagy indikátorral képezzük (ki melyiket favorizálja), ahol meg M2-es beosztással lehet megjeleníteni az offline charton a gyertyákat.
                              Tehát nem változtattunk semmin, a stratégia is azonos, csak még egyszerűbben és megbízhatóbban lehet így látni magát az árfolyam mozgást. Ráadásul mi a Renko-nak is a vonalchartját használjuk, mert az még egyértelműbb.

A 7-7-7 meg csak egyszerűen támpont ahhoz, ki milyen szintről mennyi idő alatt oda, hogy hasonló kötéseket indíthasson ha ez után érdeklődik.

Köszönöm a jókívánságaidat, és tudod azt is, ötletekből kifogyhatatlan vagyok - bárhová is visz az utam :-) Ajándékba itt egy most zárult valós idejű kereskedés a Facebook csoportunk által elkövetve
                              (tényleg, ezt az ötleted tőled vettem át...), aminél egyelőre nincs is jobb és gyorsabb megoldás a közös kereskedésre másokkal. Azt hiszem, a képhez nem kell sokat hozzáfűzni,
                              mert a lehető legegyszerűbbre lett már kidolgozva minden, hogy max. ennyre legyen bonyolult egy elemzésünk a belépőkhöz. Az expert meg onnantól teszi a dolgát :-)
                              Csatolt fájlok

Hozzászólás

Kedves Misi! Bár ezt jelezted is korábban, hogy nem vagy otthon a technikai elemzésben, de most akkor segítek neked...
                                No, az azért sértő (különösen az után, hogy rögtön válaszoltam is – nem kis látogatottságot generálva a topicodnak), hogy ne lennék otthon a technikai elemzésben így a forexes pályafutásom 8. évében, de ez egyszer elnézem, mert dagad a májam a büszkeségtől, hogy hasznosnak találtad a FB ötletemet (bár van, aki a twitterre esküszik).

Engem se a Renko, se a színek kavalkádja nem hoz lázba, de pozícióépítésre, stop húzásra valóban hasznos lehet egy expert. És az alacsony idősík figyelésében is egyetértünk – persze más-más okból.

Sok sikert a kereskedéshez.
                                http://moneymentor.5mp.eu

Hozzászólás

Working...
                                X