Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

www.ussbfx.com

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

kmisi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem. Ez már része a stratégiának.

De akár most is beléphetsz (én is beszálltam), nem bánod meg.
    .-)))))))))

3:30pm USD Prelim GDP
    3:30pm USD Unemployment Claims
    5:00pm USD Pending Home Sales m/m

Ezekre a fundamentális adatokra nincs szükség?.-), azért én megvárnám.

Hozzászólás

nevető3dick eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      .-)))))))))

3:30pm USD Prelim GDP
      3:30pm USD Unemployment Claims
      5:00pm USD Pending Home Sales m/m

Ezekre a fundamentális adatokra nincs szükség?.-), azért én megvárnám.
      Aha. Akkor most miért nem megy felfele, pedig a hír rosszabb?

Na mindegy. Egy tanulság van nekem mára, vagy fórumozok, vagy kereskedek.

Mivel ez előbbi hálatlanabb dolog, maradok a kereskedésnél.

Hozzászólás

Na mindegy. Egy tanulság van nekem mára, vagy fórumozok, vagy kereskedek.
        csak nyugodtan kereskedj. nem kell fórumoznod. úgy jobb mindenkinek.

Hozzászólás

Kár volt szét OFFolni ezt a topikot.
          Amúgy meg egész nap emelkedett az EURUSD, vélhetően jobban jártak a longosok. Ennek felismeréséhez nem kell diploma.
          Látogasd meg a Forex Klub weboldalát, kövess Facebookon, Youtubeon!

Hozzászólás

sindler eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            csak nyugodtan kereskedj. nem kell fórumoznod. úgy jobb mindenkinek.
            Van baj.....

Hozzászólás

lackor2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Szia Sindler és Archenius!
              Szeretném megszerezni ezt a USSB Forex Netvork, Multiexpert-et! Mit mondjak eléggé megtetszett. Most kb ugyanezeket meg tudom csinálni a charton csak az a baj hogy vagy 4 indikátorral és szkriptel. ez meg minden egybe van ami kell. nagyon jó. akár ki is fizetném az árát, csak nem tudom hogy hogy szerezzem meg. az a 600 dolcsi regisztráció csak ezért az EA-ért nekem kicsit sok. tudtok ebben segíteni? avagy ha mégis kifizetem azt a 600 dolcsit akkor ezt az eszközt korlátlan ideig használhatom éles számlán is? mit tudtok róla? köszi a segítséget előre is. Laci.
              privbe válaszolok.

Hozzászólás

Megható volt az a jóindulat, ahogy egyesek ezt a helyzetgyakorlatot figyelték.

Mivel én nem szoktam egész nap gép előtt ülni, real time elemzek, 1-2 órát kereskedek, így ma csak 13.00 körül néztem rá, s láttam, hogy a piac már túlvett. Nyilvánvalóan esésre számítottam, amiből rövid scalpokkal le is szedtem néhány mozgást.

A 16.00 órás hír tovább erősítette, hogy esnie kell az árfolyamnak, bár mégis előbb emelkedett (piaci zaj), de aztán végül bezuhant.

Se előtte, se utána nem érdekel már a dolog, de ettől függetlenül örülök, hogy órákkal az esés előtt sikerült meglátnom azt, amit a technikai elemzők csak jóval később.

Természetesen ez megint csak vicc. Ma ilyen humoros kedvemben voltam. Soha vissza nem térő alkalom.

Hozzászólás

Ja, bocs. De miután szóltam, leesett 6 pipet, az Ema200 fogta meg 1 percesen. Skalpnak tökéletes.
                  ennyi érdekelt volna a "stratégiából"

Hozzászólás

Én igazán nem értem mi baj van KMisivel,mi is shortoltuk 2993-nál.Akkor mikor ő.
                    Jelenleg 18 pip pluszban van.
                    Nem szándékozunk 2890-ig hozzányulni,csak break even.
                    (igaz számlatörténetet én sem láttam tőle)

Hozzászólás

kismentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Én igazán nem értem mi baj van KMisivel,mi is shortoltuk 2993-nál.Akkor mikor ő.
                      Jelenleg 18 pip pluszban van.
                      Nem szándékozunk 2890-ig hozzányulni,csak break even.
                      (igaz számlatörténetet én sem láttam tőle)

moneymentor - az Ön személyi bankára

Hozzászólás

kismentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Én igazán nem értem mi baj van KMisivel
                        ki mondta, h baj van vele?
                        volt egy egyszerű kérdés, lehetett volna elsőre is azt válaszolni, h egy 6 pip-es skalp volt
                        konkrétabban ennél jobban nem érdekelt a történet
                        az, h más mit rugózik rajta, meg nem érdekel

Hozzászólás

Ja, pontosítanék. Meg van a 32. is. Nyerő. Short EURUSD.

Elárulom, most nagy ellentétet látok a fundamentumok és az ármozgás között.
                          Szerintem a EUR/USD-n csk rövid shortokra van mostmár lehetőség.A keddi nap volt short nap. Én inkább alsó feljövő trend pontokon keresnék long belépőt/pl holnap hajnalban, korán reggel 1.29600, ahonnan az ár északnak fog menni, max 1-2 próbálkozás után feltörve az 1.30150-es ellenállás szintet, ami után a célár 1.31000.

Hozzászólás

Kicsit moderáltam (hozzászóló kérésére is) plusz kicsit beleolvastam a témába.

Kéretik az OFF-ot és a keményebb hangnemet mellőzni. Ez egy szakmai fórum, ahol elméletileg megvan mindennek a saját témája, ahol főleg objektív dolgokról higgadtan kellene tudni véleményt cserélni.

Hozzászólás

Zooli Trading Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Sindlernek teljesen igaza van abban, hogy a saját kereskedési stílusod, módszered kidolgozása a végső cél. Semmilyen tanulható rendszer nem fog tökéletesen passzolni a te egyéniségedhez. De mindegyikből meríthetsz olyan ötletet, amit fel tudsz majd használni.
                              Az USSB rendszer, az M1-es idősíkú kereskedésével piszok gyors. Gyors gondolkozást, és cselekvést igényel, a kialakuló szignálok bekötése a megfelelő helyeken. Főleg úgy, hogy jelenleg 15-17 nagyon precízen megfogalmazott alakzatot (STP), és számos gyertyakonfigurációs jelet (SB) alkalmaz. A teljes tananyag elég terjedelmes, és nagyon részletesen ki van dolgozva. Rengeteg fotó található már az oldalon múltbéli szignálokról, ami segíti a jobb vizuális memorizálást. A klubrendszerben történő, folyamatos oktatás mindenképpen jobb módszer, mint a 3-5 napos gyorstalpalók. A fő hangsúly a gyakorlaton van, ezt a célt szolgálja a mindennapos trading room. Itt folyamatosan bejelölnek minden kialakuló szignált, és egy nap végi összefoglalóban átbeszélik a napközben kialakult helyzeteket.
                              A rendszer működőképes, gondolkodásmódja trendkövető. Kitörési pontokat keresnek, ahol az ármozgásban dinamikus elmozdulás alakulhat ki. Jelentős tőke van a hátuk mögött, ennek segítségével szuper dolgokat tudnak megvalósítani, pl. USSB Forex Netvork, Multiexpert.

Ha kevés időd van, akkor két lehetőséged van. Vagy H4 idősík, amit nem kell folyamatosan nézegetni, vagy M1-M5 daytrade, és bízni abban, hogy abban a 2-4 órában lesz lehetőséged pénzt keresni.
                              Valamikor a régmúltban ettől a bejegyzéstől tették érdektelenné ezt a topicot, talán folytassuk akkor innen és most!
                              USSB Forex Social Network Trading System! - Tájékozódj róla te is itt és most!

Hozzászólás

A Forex stratégiák teszteléséről készült 2012-es FOREXPO-s videónkat most te is megtekintheted,
                                amennyiben úgy gondolod, hogy ebben a témában számodra is jól jönne egy kis segítség.

http://youtu.be/zCsSSGQL8Z4

Ha pedig kíváncsi vagy arra is, hogy hogyan alkalmazzuk azt a stratégiát az USSB-FX SNTS-ben, amelyet így teszteltünk le,
                                akkor látogasd meg az USSB-FX Trading Room-ot az év végéig bármely kereskedési napon - kivételesen először és utoljára most mindennemű kötelezettség nélkül - díjmentesen.

Érdekességképpen megmutatjuk a jelenlegi USSB-FX SNTS Toplistát vezető jeladónk egyéni teljesítményét az elmúlt közel 4 hétről (Risk/Trade 2%).
                                Ez egy 300 EUR-al nyitott számla, amely a mai napon már 465-nél tart. Kereskedési időtáv: M5-M1. Devizapár EURJPY.

Ezzel kívánunk Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és Boldog Új Évet minden Forex kereskedés iránt érdeklődő régi és leendő új ismerősünknek!
                                Csatolt fájlok
                                Utoljára szerkesztve a következő által: Forexman; 2013-12-18, 00:23. Oka: Nem írtam be címet.
                                USSB Forex Social Network Trading System! - Tájékozódj róla te is itt és most!

Hozzászólás

Working...
                                X