Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

www.ussbfx.com

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

Forexman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A további részleteket a weboldalon és a most díjmentesen látogatható USSB-FX Trading Room-ban megtudhatod, ha érdekel. Az már csak rajtad múlik, hogy rászánod-e az idődet?
    írd már be ide légyszíves a következő időpontot

agyam mint a szita

Hozzászólás

Hát itt vagyok oszt nyilatkozok... A mai USSB-FX Trading Room is pontosan elkezdődött 18:30-kor. Az időtartama értelemszerűen változó attól függően, hogy milyen piaci mozgások alakultak ki a nap folyamán. Volt már 3 órás és volt már 45 perces elemzés is. Amennyiben az indokolt, akkor az az aktuális jelek felismeréséhez szükséges eszközöket is alaposabban átvesszük: pl. Elliott elmélet, indikátorok stb. A Trading Room egyébként nem az alapismeretek oktatására szolgál. Arra külön eseti webinarokat tartunk azoknak, akik már áttanulmányozták az eBook-ot. Az oktatásra teljesen megfelel az önálló tanulásra összeállított eBook-unk, amellyel eddig senkinek nem volt problémája.

Videót nem készítünk a Trading Room-ról, hiszen minden kereskedési nap megtartjuk (függetlenül a magyar ünnepnapoktól) és minden nap szinte ugyanaz a forgatókönyv. Daytrade-ről lévén szó, van elég jel minden nap, a stratégiánk meg nem változik túl sűrűn. Akit érdekel, az biztosan megtalálja a módját, hogy bekukkantson legalább egyszer hozzánk, ameddig megteheti.

Az USSB-FX Trading Room nyitva-tartásáról az FX News-on teszünk közzé bejegyzést, ha az eltér a szokásostól.
      Ha viszont ez maradandó állapot nálad, akkor ajánlom a minimum napos időtávot a kereskedésre :-)
      USSB Forex Social Network Trading System! - Tájékozódj róla te is itt és most!

Hozzászólás

Ha viszont ez maradandó állapot nálad, akkor ajánlom a minimum napos időtávot a kereskedésre :-)
        már szedem a cavintont

Hozzászólás

_pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          már szedem a cavintont
          na ez a kész,

This Webinar is Over

Hozzászólás

na ez a kész,

This Webinar is Over
            Akkor már csak az ébresztőórádat kell beállítani, hogy egyszer 18:30-kor benézzél. A mai nap elemzése bőven belefért 1 órába is. De ha tudtam volna, hogy benézel később, biztosan csak és kizárólag neked újrakezdtem volna

Hozzászólás

Akkor már csak az ébresztőórádat kell beállítani, hogy egyszer 18:30-kor benézzél. A mai nap elemzése bőven belefért 1 órába is. De ha tudtam volna, hogy benézel később, biztosan csak és kizárólag neked újrakezdtem volna
              valami mindíg közbejön, ez van

thx

Hozzászólás

USSB Forex SNTS Expert Advisor

Próbáld ki te is! Ajándék USSB Forex SNTS Expert Advisor az újonnan regisztrálóknak a weboldalunkon. Ez az USSB-FX SNTS EA mindenben megegyezik azzal amit használunk a rendszerünkben, csak a pozíciónyitás orderek nem számítanak bele a statisztikáinkba.
                Csatolt fájlok

Hozzászólás

na ez a kész,

This Webinar is Over
                  én is mindig elfelejtem a 18:30 at.

Hozzászólás

Állítólag egy kép felér ezer szóval:
                    Csatolt fájlok

Hozzászólás

Kezdjük akkor hát az új évet egy ajándékkal: próbáld ki te is díjmentesen az USSB-FX SNTS MetaTrader MT4-es expertünket!

Az expert főbb funkciói:

> a funkciók a charton elérhetők és menedzselhetők egy kattintással
                      > gyertyazárásra orderrel nyit pozíciót/pozíciókat tetszőleges variációban
                      > nyitáshoz áttörési szinteket lehet megadni
                      > a pozíciók önállóan menedzselhetők a nyitást követően
                      > pozícióépítési lehetőség Trend-ben (átlagár kezeléssel)
                      > mozgóátlagos trendkövetéses SL zárás
                      > Chekclist (10 súlyozott alapfeltétel)

Az USSB-FX SNTS experthez nagyon részletes .pdf képekkel illusztrált használati útmutató is letölthető.

Ui: hideg van, ezért vettem fel egy melegítőt is közben
                      Csatolt fájlok
                      Utoljára szerkesztve a következő által: Forexman; 2014-01-01, 18:33. Oka: Linkekkel egyszerűbb...

Hozzászólás

Állítólag egy kép felér ezer szóval:
                        m1-en nettó 14% profit néhány perc alatt?

BUBORék buborékja… (bocs a szóviccért)

Hozzászólás

kmisi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          m1-en nettó 14% profit néhány perc alatt?

BUBORék buborékja… (bocs a szóviccért)
                          Kedves Misi!

Neked külön és kiemelten kívánok minden tiszteletem elismeréséül, kitartó és építő jellegű munkádért, hozzászólásaidért, amiből mindenki csak profitálhat, Kellemes és Sikerekben Gazdag Boldog Új Évet!

Hozzászólás

Kezdjük akkor hát az új évet egy ajándékkal: próbáld ki te is díjmentesen az USSB-FX SNTS MetaTrader MT4-es expertünket!
                            azt azért odaírhattad volna a lista végére, h csak pepper számlán működik

Hozzászólás

azt azért odaírhattad volna a lista végére, h csak pepper számlán működik
                              ...és a figyelmetlenebbek ezt így is gondolják, ezért bemásolom ezt ide a weboldalról:

"Figyelem! Az USSB-FX SNTS Expert Advisorok a Pepperstone MetaTrader MT4 platformra lettek kifejlesztve. Ezért kérjük, hogy feltétlenül az itt megadott Pepperstone linkről nyissa meg a demo-számláját az EA problémamentes aktiválása és használata érdekében!"

A lényeg: mi ott teszteltük és használjuk és nem is áll egyelőre szándékunkban máshol használni. Ez nem jelenti azt, hogy nem működik. Hogy hogyan? Nem tudjuk és jelenleg nem érdekünk ezzel foglalkozni. Korábban értek már meglepetések bennünket, mert a brókerek sem mind egyforma verziót MT4-es használnak, ezért koncentráltunk csak arra a platformra, ahol most használjuk.

Hozzászólás

...és a figyelmetlenebbek ezt így is gondolják, ezért bemásolom ezt ide a weboldalról
                                ok

a szöveg viszont ezt sugallja és ismerve a jellemző gyakorlatott nem is lenne benne semmi különösebb markecing szempontból

Hozzászólás

Working...
                                X