Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

www.ussbfx.com

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

Forexman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kedves Misi!

Neked külön és kiemelten kívánok minden tiszteletem elismeréséül, kitartó és építő jellegű munkádért, hozzászólásaidért, amiből mindenki csak profitálhat, Kellemes és Sikerekben Gazdag Boldog Új Évet!
    Kedves Zoli!

Köszönöm a jókívánságokat. Szükségem lesz rá, mert saját pénzemből, alkalmazottak nélkül, saját kútfőből, saját kockázatra nyomom.

Nem számolhatok
    - 99*49 usd (kb. 1 milla) bevétellel év elején
    - nincsenek 599 usd-s ügyfelek
    - nem kapok affiliate jutalékot a peppertől,
    - ezekből nem jön össze kockázatmentes Mesterszámla
    - nem fognak helyettem dolgozni a netwörkösök 24 órán keresztül.
    (Igaz, nem is csináltam US offshore céget, nem kommentelem magam különböző nickneveken, nem fizetek reklámért, nem fizetek, hogy előadhassak a Forexpon vagy máshol, nincs youtube…)

Tény, hogy más úton járok. Én nem a „mások pénzéből kockázatmentes tradinget” igyekszem tökélyre fejleszteni, mint a legtöbb szolgáltató, hanem elsősorban a tudásomat a kevésbé népszerű értékalapú, fund-tech befektetésekben. S amit megosztok, az talán valóban hasznos annak, aki érti. (Ja, a jövő héten pl. egy inkább kifejezetten érdekes témát dobok fel a weboldalamon.)

Oké. Kimerítettem az e havi fórumozásra szánt időt. Sok sikert neked is a tradeléshez. És természetesen BUÉK.

Hozzászólás

...és a figyelmetlenebbek ezt így is gondolják, ezért bemásolom ezt ide a weboldalról:

"Figyelem! Az USSB-FX SNTS Expert Advisorok a Pepperstone MetaTrader MT4 platformra lettek kifejlesztve. Ezért kérjük, hogy feltétlenül az itt megadott Pepperstone linkről nyissa meg a demo-számláját az EA problémamentes aktiválása és használata érdekében!"

A lényeg: mi ott teszteltük és használjuk és nem is áll egyelőre szándékunkban máshol használni. Ez nem jelenti azt, hogy nem működik. Hogy hogyan? Nem tudjuk és jelenleg nem érdekünk ezzel foglalkozni. Korábban értek már meglepetések bennünket, mert a brókerek sem mind egyforma verziót MT4-es használnak, ezért koncentráltunk csak arra a platformra, ahol most használjuk.
      Ne haragduj, de ez 100% megtévesztés! Ne mondd már, hogy ebből a szövegből az jön le, hogy "ja, feldobhatod más számlára is, semmi gond, menni fog"!
      Azzal nekem semmi bajom, ha preferáljátok ezt vagy azt a céget, de hogy erről a szövegről most megmagyarázni, hogy... - az már sok.

Hozzászólás

moncsicsi78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Ne haragduj, de ez 100% megtévesztés! Ne mondd már, hogy ebből a szövegből az jön le, hogy "ja, feldobhatod más számlára is, semmi gond, menni fog"!
        Azzal nekem semmi bajom, ha preferáljátok ezt vagy azt a céget, de hogy erről a szövegről most megmagyarázni, hogy... - az már sok.
        hmmm...
        akkor mégsem én vagyok a hülye, egyedül

lájk

Hozzászólás

myFXBook

Szia,
          próbáltam megkeresni a myfxbookon a honlapotokon található "Pepperstone éles" fedőnevű kimutatást. Sajnos nem dobta ki. Viszont sikerült rálelnem a Jano által már közzétett Pepper-es videofelvételre ahol 2 tick alatt kitüskézték a csávót teljesen inkorrekt módon. (Letöltöttem, kikockáztam. A függő buy ordere úgy kattant be, hogy nem is járt olyan magasságban az ár. 50USD-ből -65USD lett a végeredmény egy villanás alatt)
          A Ti rendszereteket ez persze nem zavarja (bár M1-en nyomultok), mert ahogy látom hírek előtt és után 15 perccel nincs kötés ami egy szimpatikus, jó filter!
          De visszakanyarodva az eredeti problémára:
          Láthatnám valahol a honlapotokon virító myfxbook görbe folytatását??
          Mert vannak szép számmal hegynek ívelő számlakimutatások, de valamiért rosszat sejtek.
          Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

Zoli!
            Remélem ez a jelzés megszavazásra került a hálózatban...

Click image for larger version

Name:	eurjpym1.png
Views:	1
Size:	49,2 KB
ID:	144712

Egyébként gratulálok ahhoz amit összehoztatok, meglátásom szerint nagyon jó kezdeményezés. Apropó, miért nem működik nálam a kanóc indikátor?

Hozzászólás

Mindenki mindenből azt olvas ki, úgy értelmezi, ahogyan neki a legkényelmesebb és amivel a saját igazát keresi. Ez természetes, nincs is ezzel semmi gond.

A 20/80-as Pareto szabály (nem én találtam ki http://hu.wikipedia.org/wiki/Pareto-elv) is az alábbiakat sugallja: "A közgazdaságtan, a menedzsmenttudományok területén széles körben megfigyelt és tudatosan alkalmazott elvről beszélünk. Egy piaci környezetben működő vállalat bevételének 80%-át általában a vevők 20%-a „termeli meg”. Ezen elv ismerete segíti a döntéshozatalt (decision making)."

Az oktató és bármilyen ebből adódó bevételt szerző vállalkozásokat Magyarországon a közutálat jellemzi (többnyire jogosan, ezt lássuk be.) Ennek a hangulatnak a megteremtésében első helyen járnak a fórumok, az is tény. Az USSB Forex Consulting amely nem off shore cég, egy lehetőséget kínál annak, aki ebben az irányban gondolkodik.

Ráadásul most 30 napos kérdés nélküli pénz vissza-fizetési garanciával. Kipróbálható, és ha nem tetszik, 1 hónapig lehetett az egész rendszert ingyenesen használni. A weboldalon egyértelművé tettük: nem kell senkinek a pénze megfelelő ellenszolgáltatás nélkül. Nem oktató cég vagyunk, nem abból élünk, hanem egy informatikai rendszer kifejlesztéséből kívánunk a magunk számára is előnyt kovácsolni a megfelelő kereskedő társakkal együtt.

Szerencsére a 20/80-as szabálytól eltérően, nálunk most ez az arány magasabb a mi javunkra. Ők viszont nem itt töltik el az értékes idejüket, mindenben a negatívumot keresve, hanem kihasználva a lehetőséget, az ajánlatunkkal élve már belülről szemlélik a történéseket.

Mindenkinek további szép napot kívánunk!

Ui: a kanóc indikátor helyett egy másikat fogunk kiadni rövidesen, azt a funkciót beletesszük az ATR Screen indikátorba, amely tick-re mutatja az aktuális állapotot.
              USSB Forex Social Network Trading System! - Tájékozódj róla te is itt és most!

Hozzászólás

Szép kis trade!

Hozzászólás

Mindenki mindenből azt olvas ki, úgy értelmezi, ahogyan neki a legkényelmesebb és amivel a saját igazát keresi. Ez természetes, nincs is ezzel semmi gond.
                  Végülis nem kötelező hazsnálni a rendszereteket, igazad van!

Hozzászólás

moncsicsi78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Végülis nem kötelező hazsnálni a rendszereteket, igazad van!
                    Én csak kíváncsi lettem volna folytatásra, mert ha van egy sikerszéria azt ritkán függesztik fel. Ráadásul ezzel (is)reklámozzák magukat.

Egy szimpla válasz elég lett volna, pl: nyitottunk egy másik szuper edge hyper razor számlatípust aminek még jobb a spreadje.
                    Persze nyilván kíváncsi lettem volna rá, de mostmár nem.
                    Örülök a Pareto elvnek hogy eszembe lett juttatva, még a végén elfelejtem.
                    Tudom húznom kellene most a p...ba trédelni, de mit tegyek ha azt vettem észre hogy azóta érzem magam sikeresnek amióta fórumozok )))))
                    Talán az lehet a titka hogy így nincs időm állandóan chartot nézni és bekötni minden hülyeséget...
                    Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

Forex Gump eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Zoli!
                      Remélem ez a jelzés megszavazásra került a hálózatban...

[ATTACH]4333[/ATTACH]

Egyébként gratulálok ahhoz amit összehoztatok, meglátásom szerint nagyon jó kezdeményezés. Apropó, miért nem működik nálam a kanóc indikátor?
                      Gratulálok, remélem az éles számládon (is) kötötted

Egy pillanatkép a mai USSB Forex Trading Room-ból. Mi így csináljuk, nem hinném, hogy ebben bármi nagy okosság is van, csak mi csináljuk és kitartóan immár 7. éve!

A checklistánkon ez egy egyértelmű 10/10-es értékű jel volt. Az sem titok, hogy mit nézünk rajta, ott van látható a képen, az alapok alapjainak alkalmazásával. A "titok" talán annyi, hogy be is kell vállalni amit lát az ember és nem azt, amit feltételez.
                      Azt a stratégia kialakításánál kell eldönteni, hogy mit is akarunk majd kötni, ha meglátjuk a charton. Ha meg ott a jel - kötni kell, mint ahogyan Forex Gump is tette. Itt a válasz a kétkedőknek, hogy ha csak és kizárólag a 10/7 felettieket köti valaki (ez lehet M1-en vagy akár H4-en), akkor egyszerűen nem lehet veszteséges a számlája.

A pozíciónyitáshoz meg csak egy ikont kell bekattintani az USSB-FX SNTS rendszerünkben, itt ebben az esetben a Short SW-t kellett hozzá. A többit elvégzi az expert, kár belenyúlni (Ezt az expertet lehet most letölteni és kipróbálni (Pepperstone charton ajánlott).

De ami ebben az érdekesebb, hogy ha az a klubtagunk, aki nem ül éppen egy ilyen a pillanatban a gépe előtt, de megbízik a többiekben és visszamásoltatja a közösen így bekötött jeleket a saját számlájára, annak is realizálódik. Ez a mi kis USSB Forex Social Network rendszerünk pár mondatban bemutatva.

Mostantól viszont egy kicsit visszafogom itt magam, mert magára a kereskedésre és a rendszer üzemeltetésére koncentrálok én is. Akit érdekel, az már ennyiből is tudni fogja, hogy hol és hogyan tudhat meg többet erről a témáról.
                      Csatolt fájlok

Hozzászólás

Gratulálok, remélem az éles számládon (is) kötötted
                        Ez nem éles kötés volt részemről. (persze utólagos bánatomra ) Egyáltalán nem így kereskedem. Napi grafikont nézek, amellett swap trédelek 1-2 számlán. Nem tudom az időbeosztásommal egyeztetni a naposnál alacsonyabb idősíkokat, nagyon fárasztó tud lenni a H1-H4 trédelés mint azt Te is leírtad többször. A percessel kacsintgattam jóideig még LL után, ezért kukkantottam rá szabadidőmben arra amit csináltok. És íme, pont megláttam egy szép lehetőséget Napi 1-3 óra időhossz bevállalható különösebb terhelés nélkül annak akinek van ideje kereskedni úgymond főműsoridőben.

Hozzászólás

Forex Gump eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Nem tudom az időbeosztásommal egyeztetni a naposnál alacsonyabb idősíkokat, nagyon fárasztó tud lenni a H1-H4 trédelés mint azt Te is leírtad többször. A percessel kacsintgattam jóideig még LL után, ezért kukkantottam rá szabadidőmben arra amit csináltok. És íme, pont megláttam egy szép lehetőséget Napi 1-3 óra időhossz bevállalható különösebb terhelés nélkül annak akinek van ideje kereskedni úgymond főműsoridőben.
                          nem tudom mi az-az LL, de az m1 egyik előnye, hogy kevesebbet kell vele foglalkozni. szerintem m15,h1-el többet kell.
                          reggel felkelsz 8-kor és trédelsz kb. 12-ig. mindezt 3 devizapáron.
                          nem kell több instrumentum. ha az egyik oldalaz, attól még a másik trendel. mindegyik devizapár megadja mindennap a lehetőséget +10 R-es tradre.
                          a "baj" az, hogy nem tudod mikor lesz. ezért be kell építeni egy féket a stratégiába.
                          pl:
                          -1 nap csak 4 órát kereskedhetem
                          -1 nap 1 devizapáron max. 5 db kereskedésem lehet
                          és az 5 db kereskedésnél próbálsz bent maradni minél tovább. nem ragaszkodsz túlságosan a technikai elemzéshez.
                          mert a piac sokszor nem tiszteli a technikai elemzést. csak lazán tekints az árfolyamra, mert az mindig a múlt. nem a jövő.
                          ezek a fékek segítenek elkerülni, hogy olyan devizapárba trédelj, amelyik egész nap oldalaz + csökkentik a egymás utáni
                          veszteséges tradek számát. én azért szeretem az m1-et, mert kis tőkével(1millió ft) is lehet 300-400 ezer ft-ot keresni és abból meglehet élni + elég napi 4-5 órát kereskedni. nem egy Gidófalvi színvonal(http://www.youtube.com/watch?v=5tp5mWNOTCA),
                          de 300 ezer ft elég ahhoz, hogy szolidan, de jól élj.
                          én nem mernék 20 millió ft-os tőkéket kiutalni brókercégekhez, mert nem bízom bennük annyira. ha tönkremegy a bróker és bukód a pénzed, akkor
                          max. 1-2 milliót buktál. a mai nap az eurjpy-n könnyű volt pénzt keresni bárkinek, de nagyon sokszor a piac sokat oldalaz. ott sokkal nehezebb. oda kell a trader.

Hozzászólás

Szóba került itt az m1-es kereskedés, engem a többiek véleménye érdekelne arról, hogy m1-en hány lottal kellene nyitni, hogy kivegyék a sl-t, mondjuk nem egy napos támasznál amit a fél világ figyel, hanem egy ilyen tingli-tangli időszakban egy 2 pipes stoppal nyitott kötésnél mondjuk. Tudom a 2 pip nem túl okos ötlet, csak a példa kedvéért, szóval mekkora lottól szednének ki, tehát mikortól nem működőképes egy stratégia m1-en kis stoppal, hány lottól szerintetek?

Hozzászólás

Sindler: "nem tudom mi az-az LL, de az m1 egyik előnye, hogy kevesebbet kell vele foglalkozni. szerintem m15,h1-el többet kell."

LL = Long Laci egy közös ismerősünk nick neve az index.hu-s fórumról, akinek a tanfolyamán (DTFX ) ott voltunk mindketten évekkel ezelőtt Forex Gump-al. LL is az M1-et favorizálta, nagyon jó meglátásai voltak neki.

A stratégia tulajdonképpen egy nagyon egyszerű, de rendhagyó belépési jelre lett kifejlesztve: trendkövetés 3-4 pozícióépítéssel 3-4 deviza-párat figyelve . Sokan azért nem tudják alkalmazni, mert sok az SL benne, még több a nullás, és emiatt a 20-25. kötésnél kiborulnak 2-3 nap után. De amikor összejött a történet, nem volt ritka a 30-50%-os nyereség sem és így a havi átlag mindig pozitívban tudott maradni - állítólag. Próbáltuk akkoriban, mi sem tudtuk ezt így alkalmazni hosszabb távon az biztos, pedig a "végzős"-ből alakult kis csoporttal közösen kereskedtünk egy ideig. Nekünk is van egy ilyen jelünk, azt is pontosan emiatt tettük "félre" (STP-17) mert bár bizonyítottan nyereséges a stratégia, de senki (legalábbis a többség) nem tudja elviselni a vele járó tőzsdepszichológiai terhelést, amikor pl. a 10. nap után még -20%-ban van a számla és várod a azt az egy mindent megváltó nagy nyereséges tradet...

Hozzászólás

és ami kimaradt ebből a szép meséből: LongLaci ShortosGyula barátja!

Hozzászólás

Working...
                                X