Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

www.ussbfx.com

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• moneymentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Érdekes felvetés, ha a saját topicomban írod, elmeditálnék rajta, bár nem szeretek tényeket és érzéseket keverni, általánosítani.

De az ussb-féle emberekkel már nem tudok együttérezni. Mint ahogy pl. egy hazudozóval, csalóval, vagy más bűnözővel sem.
    Ez is egyfajta megfogalmazás.

Hozzászólás

• Bence eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Ahogy BZ számlatörténetet, úgy te hivatalos jogszabályi hátteret nem tudsz az állításaid mögé tenni.
      A törvények arra valók, hogy meghatározzák azokat a dolgokat, amiket NEM SZABAD. Nem pedig arra, hogy megmondják mit lehet. Amit a törvény nem tilt, azt lehet.

Az autószerelős példádba inkább bele se megyek, mert több sebből vérzik.
      Jó példa az. Veszélyeket tekintve különösen jó.
      Amúgy a lényeges dolgokat elég világosan leírtam.
      Nézz utána magad a BTK/PTK-ban.

Hozzászólás

• humi
        Én végigolvastam, de hiába okoskodunk, van akiknek alap dolgok is fejtörést okoznak, pl hogy a poziméret nem egyenlő az egyenleggel, vagy hogy ha a számlám 50X tőkeáttétre van beállítva attól én használhatok csak 1 vagy 2 szeres tőkeáttételt is anélkül hogy átmennék tőkeáttét nélküli tőzsdei brókerhez.
        Sokszor van hogy olyan könnyű és alap dolgokat nem értenek amihez semmi alapismeret szinte nem kell csak józan paraszti ész és még is néhányan felfogni nem bírják, talán mert nem tudnak eléggé figyelni, koncentrálni.
        Nagy kihívás oktatni, vagy tanácsot adni, támadási felületet adok ha megmondok valamit, mert félre értik, sehogy se értik, vagy csak ellenkező véleményen vannak és a végén én vagyok a hülye szerinte, meg össze veszünk.
        Beszélgettem párakkal akiken úgy éreztem értelmi fogyatékosok, pl ha mondok neki egy tényt (hülye példa: kék az ég) akkor azt feleli hogy ez nézőpont kérdése, meg hogy ne úgy gondolkodjak, elkezdenek vitázni velem, olyan dologról ami tény, nem vélemény, vagyis vitának helye nincs, de mégse képes felfogni.
        Ha két ember vitázik annak az oka hogy egyikük nem érti a másikat, vagyis korlátozottabb a felfogó képességünk mint szükséges lenne, ezen nehezen lehet változtatni, én minden hsz emet kicsit szájbarágósan írom, hogy nehogy félre értsék és okot adjak összeveszésre.

Hozzászólás

• Bence:

Nem biztos, hogy ilyen laza lennél ha elkezdenének néhány 100 ezer USD-re perelni.

Hozzászólás

• nlot:

Először ironizáltunk rajta.

Mocsokhegy jött a vállalkozástól.

Majd perrel fenyegette moneymentort a vállalkozás.

Hozzászólás

• MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Amúgy a lényeges dolgokat elég világosan leírtam.
              Nézz utána magad a BTK/PTK-ban.
              Öcsém, sötét vagy, mint az éjszaka.
              "A kódex megalkotói szerint az egyén autonómiáján alapul, egészére a megengedő szabályozás jellemző, mely szerint amit a törvény nem tilt, azt szabad, a rendelkezések többségétől pedig a felek közös megegyezéssel eltérhetnek." - Egy PTK-ról szóló idézet.

Aki állít, az bizonyít! Gondolom ez sem ismerős a jogból.

Hozzászólás

• Bence eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Öcsém, sötét vagy, mint az éjszaka.
                "A kódex megalkotói szerint az egyén autonómiáján alapul, egészére a megengedő szabályozás jellemző, mely szerint amit a törvény nem tilt, azt szabad, a rendelkezések többségétől pedig a felek közös megegyezéssel eltérhetnek." - Egy PTK-ról szóló idézet.

Aki állít, az bizonyít! Gondolom ez sem ismerős a jogból.
                Nem vagyok az öcséd

Idézgetni lehet ideoda.

Nem vagy a bíránk egy perben!

U N O M az ostoba huzakodást.
                Befejeztem kedves mindenkivel.

Hozzászólás

• Fiuk!

Ne csesztessuk egymast, annak semmi ertelme.

Van igazsag, amit nlot ir, bar nem ertek vele egyet.

Nagyon egyszeruen elkerulhetne Zoli az itteni inzultaciokat. Mindenki tudja, mi a megoldas, nem akarja megtenni. O tudja, hogy miert, bizzuk ezt ra. Es nem csak o nem teszi ezt meg egyebkent! Ez az o dontese, felelossege, azt csinal, amit akar. De pereskedes, meg vadaskodasnak semmi ertelme.

Reklamozzon, tegyen amit akar. Mas topicokba ugyse ir.

Ezt meg is koszonom neki, en se fogok ide irni, se rosszat, se jot.

Nem azert irok most, mert igazsagoszto akarok lenni, vagy bele akarok dumalni, csupan jo lenne, ha megmaradna ez egy szakmai forumnak, ne uldozzuk el a veszekedessel a tagjainkat.

Peace fiuk! Sok sikert nektek!

Hozzászólás

• Forex Gump eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Köszönöm hogy ezt leírtad, a megerősítés mindig értékes, főleg ez a fajta.

moneymentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Láttam brókerekről szóló filmeket, olvastam róluk szóló könyveket, és ezen művek mindegyike úgy mutatta be őket, mint professzionális hazudozókat, csalókat, és bűnözőket. Ezért őket ajánló IB-ként a helyedben jobban vigyáznék az ilyen kijelentésekkel...

Bence eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Végre valaki más is észrevette.
                    Ha néhány napig nem jön vissza, komolyan mondom pezsgőt fogok bontani.
                    Csak azért nem most rögtön, nehogy előre igyak a medve bátyuska bőrére.

David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Azon jobban csodálkoztam volna, ha egyetértesz.
                    Amúgy a brókercégek működéséről tartott előadásodat nincs kedved rögzíteni és feltenni a youtube-ra?
                    Biztos sok olyan embert is érdekelne, aki személyesen nem tud ott lenni (többek közt engem is, de nagyon).

Hozzászólás

• nlot eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Láttam brókerekről szóló filmeket, olvastam róluk szóló könyveket, és ezen művek mindegyike úgy mutatta be őket, mint professzionális hazudozókat, csalókat, és bűnözőket. Ezért őket ajánló IB-ként a helyedben jobban vigyáznék az ilyen kijelentésekkel...
                      Most látom csak mekkora szerencse, hogy nekem nem filmekből és kalandregényekből kellett emberismeretet és élettapasztalatot szereznem.

De ismételten javaslom, hogy inkább a saját topicomban keress. Ne itt emeljük a nívót egy szellemi párbajjal.
                      http://moneymentor.5mp.eu

Hozzászólás

Azon jobban csodálkoztam volna, ha egyetértesz.
                        Amúgy a brókercégek működéséről tartott előadásodat nincs kedved rögzíteni és feltenni a youtube-ra?
                        Biztos sok olyan embert is érdekelne, aki személyesen nem tud ott lenni (többek közt engem is, de nagyon).
                        Na, várj Jót írtál, és logikus is, ritka korrekt vélemény, amire lehet eszmecserét építeni, csak én másképpen vélekedem. Mindenesetre jár a dicséret a korrekt, normális megfogalmazásért részemről is

Meghívlak majd, jöhetsz persze, csak privátban írok Youtube-ra nem szeretném feltenni, nem tudsz Budapesten lenni sosem?

Hozzászólás

• Csókoljátok meg egymást
                          Pezsgőt hűthetitek.

Hozzászólás

• David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Nagyon köszönöm a meghívást, de nem hiszem, hogy élni fogok vele ( name withheld for scary security reasons ).

Szerettem volna többször megnézni az előadást, közösen kitárgyalni itt, továbbküldeni a linkjét másoknak, csupa olyan dolgok, amihez szükség lenne a megörökítésére.
                            De megértem ha ezt nem vállalod be, a helyedben valószínűleg én sem vállalnám.

Hozzászólás

Nagyon köszönöm a meghívást, de nem hiszem, hogy élni fogok vele ( name withheld for scary security reasons ).

Szerettem volna többször megnézni az előadást, közösen kitárgyalni itt, továbbküldeni a linkjét másoknak, csupa olyan dolgok, amihez szükség lenne a megörökítésére.
                              De megértem ha ezt nem vállalod be, a helyedben valószínűleg én sem vállalnám.
                              Ezt én se merem bevállalni, ahogy Nándi se tette, sorry.

Egyszerűen ma ilyen a lehetőség. Egyébként szívesen továbbadnám a szélesebb közönségnek a tudásomat.

Érdekes szakma ez, a trédelést nem lehet egzaktul átadni, ezt meg nem merik átadni

MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Csókoljátok meg egymást
                              Pezsgőt hűthetitek.
                              Én veled értek inkább egyet, de ettől függetlenül nlot jókat írt!

Hozzászólás

• Kedves Csodamacska!

Tisztelem a véleményed! „Az emberekkel való bánásmód a leg nehezebb dolog a világon, aki ezzel a képességgel bír, annak én a legtöbbet fizetek amennyiben mellém szegül!” John D. Rockefeller

Én azt vallom minden ember okosabb nálam abban, amit tud, és én nem tudom. Én képes vagyok tanulni bárkitől még MyBusiness-től is, már sikerült is, hogy hogyan nem szabd viselkedni egy fórumon sem.

Kedves fórumozók szerintetek egy sikeres napon mondjuk 0,5 % kockázat mellett 30 % profitot realizálok a csatolt kép szerint (600 pip) akkor az USSSB-FX expertel mennyire lehetne turbózni az eredményt?
                                Csatolt fájlok

Hozzászólás

Working...
                                X