Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

www.ussbfx.com

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

yen párok a legjobbak.

Hozzászólás

xexees eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Szeretnék jót is írni.

Nekem tetszett ez a videó. Komolyan.

Semmi olyan nincs benne, amit bárhol ne oktatnának, és szépen bemutatja utólag egy egész napos mozgáson, hogyan lehet alkalmazni a legfontosabb elméleteket, stratégiákat. Érdemes végignézni, mint egy jó kis összefoglalót.

Szóval nem mondanám, hogy ez a Nr.1., de nem rosszabb, mint a többi technikai elemzésre épülő elképzelés.

(Én a problémát másban látom. Tudnék kritikát megfogalmazni, építő észrevételem is lenne, de ez vélhetően nem érdekli azt, aki céltudatosan a saját stratégiáját szeretné másoltatni.)

Hozzászólás

xexees eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Ez lenne a stratégiátok?
        http://www.youtube.com/watch?v=Kk5H_aCRqMQ

És ez működik percesen? Yen párokkal óvatosan kell bánni, perces ábrát még be sem szoktam kapcsolni hozzájuk. Nem tudom elsőre túl meredeknek tűnik, de egyszer át kell lépni saját határunkat.

Nyugtass meg, nem az a hosszúnevű csodarobototok kötöget nektek 300 pipes stoppal
        Megnyugtatlak, hogy a robotok közelébe sem megyünk, még ha néha el is kalandozunk abba az irányba, utólag mindig nagyon megbánjuk.

Igen, működik az 1 percesen is, de ugyanez az SL és TP értékek arányosításával más időtávokon is. Nekem ez áll közelebb a stílusomhoz, mert szeretem tudni mielőbb, hogy mi lett a döntésem eredménye. Most néztem meg, hogy több száz kötés statisztikája alapján az átlagos kereskedési időnk 18 perc.

A stratégiáról: mindig mondom, írom, hogy semmi újdonság nincs benne, csak klasszikus technikai elemzés nagyon sok tapasztalattal a mi elképzelésünkre alakítva. Emiatt kételkednek benne sokan, hogy ez valójában ilyen jól működik. Nem hangzik olyan jól, mint amilyenekről most is hallani lehet, hogy pl. napi 10 perc odafigyeléssel lehet havonta akár 50%-ot is keresni stb. Az USB-FX stratégiát meg kell tanulni, nem bonyolult. Utána viszont nyereségesen alkalmazni, az persze nem annyira egyszerű, de hát ne ringassa magát senki abban a tévhitben, hogy bárhol is munka nélkül lehet komolyabb profitot szerezni.
        USSB Forex Social Network Trading System! - Tájékozódj róla te is itt és most!

Hozzászólás

kmisi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Szeretnék jót is írni.

Nekem tetszett ez a videó. Komolyan.

Semmi olyan nincs benne, amit bárhol ne oktatnának, és szépen bemutatja utólag egy egész napos mozgáson, hogyan lehet alkalmazni a legfontosabb elméleteket, stratégiákat. Érdemes végignézni, mint egy jó kis összefoglalót.

Szóval nem mondanám, hogy ez a Nr.1., de nem rosszabb, mint a többi technikai elemzésre épülő elképzelés.

(Én a problémát másban látom. Tudnék kritikát megfogalmazni, építő észrevételem is lenne, de ez vélhetően nem érdekli azt, aki céltudatosan a saját stratégiáját szeretné másoltatni.)
          Annyi hozzáfűzni valóm lenne az általad leírtakhoz, hogy azért jutottunk el ide ezzel az egésszel, mert én a mai napig is hiszek abban az örök-igazságban, hogy nem az számít, hogy kinek van igaza, hanem az, hogy mi az igaz. Mindent és mindenkit meghallgatok, kiértékelem és ha jónak látom és bizonyítottnak, beleveszem a stratégiába vagy a rendszerünkbe. A stratégiák teszteléséről készült FOREXPO-s videó sem csak üres frázispufogtatás, mi minden módosítás esetén végigcsináljuk az ott bemutatott teszteléseket. Az sem bonyolult, de nagyon időigényes, és iszonyú uncsi tud lenni, de muszáj elvégezni, mert mi már tudjuk, hogy ettől működik a rendszer.

Hozzászólás

Amikor nagyon szépen összejön minden...

Az ilyen napok tudják megerősíteni a most hozzánk csatlakozóknak azt a tényt, hogy érdemes az M1-en is kereskedni. Az sem titok, hogy ma pl. ebből a kedden realizált +12%-ból visszaadtak a piacnak 4%-ot. De hát ez is benne van, aki kereskedik ezt tudja. Az is tény, hogy egy trendkövető stratégiában, akár 30%-os találati aránnyal is nyereséget lehet elérni. Akkor tehát ebben benne van az is, hogy 10-ből akár 7 is lehet veszteséges kereskedés. Nos, ez az amit először is meg kel érteni, és persze utána ami nehezebb, fel is kell tudni ezt dolgozni és mielőbb minden egyes kereskedésre úgy tekinteni, mint ha előtte egy sem lett volna aznap...

Ezen a charton azokat a kereskedéseket látjátok, amelyeket a már gyakorlottabb klubtagjaink közösen kereskedtek le.
            Csatolt fájlok

Hozzászólás

Forexman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Az ilyen napok tudják megerősíteni a most hozzánk csatlakozóknak azt a tényt, hogy érdemes az M1-en is kereskedni. Az sem titok, hogy ma pl. ebből a kedden realizált +12%-ból visszaadtak a piacnak 4%-ot. De hát ez is benne van, aki kereskedik ezt tudja. Az is tény, hogy egy trendkövető stratégiában, akár 30%-os találati aránnyal is nyereséget lehet elérni. Akkor tehát ebben benne van az is, hogy 10-ből akár 7 is lehet veszteséges kereskedés. Nos, ez az amit először is meg kel érteni, és persze utána ami nehezebb, fel is kell tudni ezt dolgozni és mielőbb minden egyes kereskedésre úgy tekinteni, mint ha előtte egy sem lett volna aznap...

Ezen a charton azokat a kereskedéseket látjátok, amelyeket a már gyakorlottabb klubtagjaink közösen kereskedtek le.
              ha nem vigyáztok meglesz a havi 10% egy hónap alatt. szörnyű....

Hozzászólás

Ez a számla mit csinál a közösségben? Inverzet köt?

Click image for larger version

Name:	SNTS.png
Views:	1
Size:	26,0 KB
ID:	144824

Köszönöm a választ!

Hozzászólás

Bajkon úr eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Ez a számla mit csinál a közösségben? Inverzet köt?

[ATTACH]4457[/ATTACH]

Köszönöm a választ!
                  Üdvözöllek azok között, akik csak és kizárólag azért regisztráltak, hogy velünk foglalkozzanak! Mi sem természetesebb ennél, hogy "véletlen" minden erőfeszítésüket ti arra fordítjátok (persze csak építő jelleggel), hogy megpróbáljanak lejáratni bennünket. Milyen érdekes, hogy az index.hu-n is pont ez történt a minap

Erre azt is mondhatnám, amit már régóta a figyelmembe ajánlottak jogosan, hogy "Hülye emberekkel csak hülye vitába lehet keveredni, és a kívülálló sajnos nem tudja eldönteni a végén, hogy te is az vagy-e vagy sem?"

Csak a tények a kívülállók kedvéért: az USSB-FX SNTS januárban lett beélesítve (és most is még csak Beta verzióban azaz demo számlán), addig mindenkinek az volt kiadva, hogy nyomkodja ott a gombokat ez expertekben ahol és amikor tudja, hogy magát a jelátvitelt, annak a stabilitását, gyorsaságát vizsgálhassuk. Ennek köze nem volt a valósághoz. Bárki bármikor erről csinálhatott vagy elmenthetett egy kimutatást, hogy kellő alkalommal bedobhassa, mint világszenzáció... ugye milyen tisztességes lelkű emberke az ilyen?

Ennek egy szépséghibája van csak: az USSB-FX Trading Room-ban (amely ráadásul hetek óta látogatható ingyenesen) a tagjaink közül jelenleg is nagyon sokan vannak, akik ezt tudják, hiszen végig velünk voltak decemberben is. Ez fajta módszer, amivel itt (is) páran bepróbálkoznak, rendre elhal, csak arra jó, hogy aki generálja, kiélvezhesse az ezzel járó figyelmet. Ha neki ez okozhat örömet, hát semmi gond vele. Azt viszont ajánlanám a figyelmébe, hogy minden ilyen sz.rkeverés után mindig megnő a weboldalunk látogatottsága, majd utána a csatlakozási kedv is, tehát csak rajta, lehet próbálkozni

A klubtagjainktól pedig itt is elnézést kérek, amiért ígéretem ellenére is belemegyek ilyen jellegű témákba. Tulajdonképpen igazuk van, pontosan azért, mert lehet, hogy valaki most ezen röhög, hogy komolyan vettük amit írt. Betett ide egy képet szórakozásból, amivel lehet, hogy azt akarta csak bizonyítani, hogy egy képszerkesztővel milyen ügyes kimutatásokat lehet csinálni...

Én azért mentem ebbe most is csak bele, mert ezzel az illető olyan, itt is elfogadott tagokat is hazugnak és cinkosnak kiállt ki, mind Sindler, Forex Gump, Zooli Trading Klub és sorolhatnám, akik viszont vették a fáradságot és maguk megnézték, hogy mit is csinálunk. Egyikőjük sem csatlakozott (még ), mert a saját utukat járják, de meggyőződtek arról, hogy mi is áll, kik is állnak az általam marketinges szempontok alapján bemutatott rendszerünk mögött. Egy percig sem tagadtam ezt, hiszen nagyon szükségünk van az új tagokra, és nem a 49 USD összegű 1 éves (!!!) tagdíjukra, ami a konkurenciáknál persze rendesen kiverte a biztosítékot...

A leírtakból talán kitűnhet, hogy senkit nem ámítunk azonnali és éles számlásnak beállított hazugságokkal, hanem lépésről lépésre megyünk abban az irányban. Az csatlakozzon, akinek ez tetszik, sőt, még a 49 USD-re is 30 napos "Money Back" garancia van. Ki lehet próbálni ezalatt az 1 hónap alatt mindent: ha teszik, lehet maradni, ha nem, vissza lehet kérni a pénzt és más irányban menni tovább.

Most ezek után már ahogyan vissza-olvastam ezt a bejegyzést, nem is tudom, hogy nem-e én írtam ezt az előző bejegyzést, hogy ilyen választ adhassak rá?! (Csak zárójelben jegezném meg: a kereskedésen kívül a legkedvesebb időtöltésem a marketing, ha valakinek ez nem tűnt volna fel... )

Itt viszont egy olyan kép, ami nem szerkesztett: a mai napon így áll az USSB-FX SNTS demo számla. Aki nem hiszi, az ne itt keresse az igazságot, hanem egyszerűen látogasson el az USSB-FX Trading Room-ba, hogy meggyőződjön arról, mit és hogyan tesznek a klub vezetői és a klubtagok azért, hogy ez így nézhessen ki.

Megjegyzés: Bár nem ajánlott, sőt tiltott (de ez ellenőrizhetetlen) azért tudjuk, hogy néhányan élesben is másolják a jeleinket. Lehet, hogy ők bíznak a rendszerünkben már most is?
                  Csatolt fájlok

Hozzászólás

Csak a tények a kívülállók kedvéért:
                    az USSB-FX SNTS januárban lett beélesítve (és most is még csak Beta verzióban azaz demo számlán),
                    senkit nem ámítunk azonnali és éles számlásnak beállított hazugságokkal,
                    Egy percig sem tagadtam ezt, hiszen nagyon szükségünk van az új tagokra,
                    ami a konkurenciáknál persze rendesen kiverte a biztosítékot...
                    "Hülye emberekkel csak hülye vitába lehet keveredni, és a kívülálló sajnos nem tudja eldönteni a végén, hogy te is az vagy-e vagy sem?"
                    itt is elfogadott tagokat is hazugnak és cinkosnak kiállt ki, mind Sindler, Forex Gump, Zooli Trading Klub és sorolhatnám
                    Azt viszont ajánlanám a figyelmébe, hogy minden ilyen sz.rkeverés után mindig megnő a weboldalunk látogatottsága, majd utána a csatlakozási kedv is, tehát csak rajta, lehet próbálkozni

Most ezek után már ahogyan vissza-olvastam ezt a bejegyzést, nem is tudom, hogy nem-e én írtam ezt az előző bejegyzést, hogy ilyen választ adhassak rá?! (Csak zárójelben jegezném meg: a kereskedésen kívül a legkedvesebb időtöltésem a marketing, ha valakinek ez nem tűnt volna fel... )”

Hmm. Világos a képlet: vannak az elfogadott tagok, meg a hülyék.

Amit csinálsz, nem jobb, nem rosszabb, mint a többi. De demo és 16-szoros kockázat, mint amit én egy kezdőnek biztonságosnak vélek.

De ha még demo, Béta, mi a fenéért kérsz pénzt azoktól, akik segítenek tesztelni, és neked dolgoznak?

Na, megyek is inkább kereskedni. Nehogy vitába keveredjek… De remélem segíthettem a csatlakozási kedvet generálni.

Hozzászólás

• Forexman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Üdvözöllek azok között, akik csak és kizárólag azért regisztráltak, hogy velünk foglalkozzanak! Mi sem természetesebb ennél, hogy "véletlen" minden erőfeszítésüket ti arra fordítjátok (persze csak építő jelleggel), hogy megpróbáljanak lejáratni bennünket. Milyen érdekes, hogy az index.hu-n is pont ez történt a minap

Erre azt is mondhatnám, amit már régóta a figyelmembe ajánlottak jogosan, hogy "Hülye emberekkel csak hülye vitába lehet keveredni, és a kívülálló sajnos nem tudja eldönteni a végén, hogy te is az vagy-e vagy sem?"

Csak a tények a kívülállók kedvéért: az USSB-FX SNTS januárban lett beélesítve (és most is még csak Beta verzióban azaz demo számlán), addig mindenkinek az volt kiadva, hogy nyomkodja ott a gombokat ez expertekben ahol és amikor tudja, hogy magát a jelátvitelt, annak a stabilitását, gyorsaságát vizsgálhassuk. Ennek köze nem volt a valósághoz. Bárki bármikor erről csinálhatott vagy elmenthetett egy kimutatást, hogy kellő alkalommal bedobhassa, mint világszenzáció... ugye milyen tisztességes lelkű emberke az ilyen?

Ennek egy szépséghibája van csak: az USSB-FX Trading Room-ban (amely ráadásul hetek óta látogatható ingyenesen) a tagjaink közül jelenleg is nagyon sokan vannak, akik ezt tudják, hiszen végig velünk voltak decemberben is. Ez fajta módszer, amivel itt (is) páran bepróbálkoznak, rendre elhal, csak arra jó, hogy aki generálja, kiélvezhesse az ezzel járó figyelmet. Ha neki ez okozhat örömet, hát semmi gond vele. Azt viszont ajánlanám a figyelmébe, hogy minden ilyen sz.rkeverés után mindig megnő a weboldalunk látogatottsága, majd utána a csatlakozási kedv is, tehát csak rajta, lehet próbálkozni

A klubtagjainktól pedig itt is elnézést kérek, amiért ígéretem ellenére is belemegyek ilyen jellegű témákba. Tulajdonképpen igazuk van, pontosan azért, mert lehet, hogy valaki most ezen röhög, hogy komolyan vettük amit írt. Betett ide egy képet szórakozásból, amivel lehet, hogy azt akarta csak bizonyítani, hogy egy képszerkesztővel milyen ügyes kimutatásokat lehet csinálni...

Én azért mentem ebbe most is csak bele, mert ezzel az illető olyan, itt is elfogadott tagokat is hazugnak és cinkosnak kiállt ki, mind Sindler, Forex Gump, Zooli Trading Klub és sorolhatnám, akik viszont vették a fáradságot és maguk megnézték, hogy mit is csinálunk. Egyikőjük sem csatlakozott (még ), mert a saját utukat járják, de meggyőződtek arról, hogy mi is áll, kik is állnak az általam marketinges szempontok alapján bemutatott rendszerünk mögött. Egy percig sem tagadtam ezt, hiszen nagyon szükségünk van az új tagokra, és nem a 49 USD összegű 1 éves (!!!) tagdíjukra, ami a konkurenciáknál persze rendesen kiverte a biztosítékot...

A leírtakból talán kitűnhet, hogy senkit nem ámítunk azonnali és éles számlásnak beállított hazugságokkal, hanem lépésről lépésre megyünk abban az irányban. Az csatlakozzon, akinek ez tetszik, sőt, még a 49 USD-re is 30 napos "Money Back" garancia van. Ki lehet próbálni ezalatt az 1 hónap alatt mindent: ha teszik, lehet maradni, ha nem, vissza lehet kérni a pénzt és más irányban menni tovább.

Most ezek után már ahogyan vissza-olvastam ezt a bejegyzést, nem is tudom, hogy nem-e én írtam ezt az előző bejegyzést, hogy ilyen választ adhassak rá?! (Csak zárójelben jegezném meg: a kereskedésen kívül a legkedvesebb időtöltésem a marketing, ha valakinek ez nem tűnt volna fel... )

Itt viszont egy olyan kép, ami nem szerkesztett: a mai napon így áll az USSB-FX SNTS demo számla. Aki nem hiszi, az ne itt keresse az igazságot, hanem egyszerűen látogasson el az USSB-FX Trading Room-ba, hogy meggyőződjön arról, mit és hogyan tesznek a klub vezetői és a klubtagok azért, hogy ez így nézhessen ki.

Megjegyzés: Bár nem ajánlott, sőt tiltott (de ez ellenőrizhetetlen) azért tudjuk, hogy néhányan élesben is másolják a jeleinket. Lehet, hogy ők bíznak a rendszerünkben már most is?
                      Hűű, jól felidegesítetted magad! Pedig csak egy figyelemre se méltó bejegyzés volt, - ez derült ki általad.
                      Na meg, hogy téged idézzelek:
                      "Mindenki mindenből azt olvas ki, úgy értelmezi, ahogyan neki a legkényelmesebb és amivel a saját igazát keresi. Ez természetes, nincs is ezzel semmi gond."

Hozzászólás

• A jó kereskedőket a türelmükért fizetik...

Nem idegesített fel, annál én már sokkal rutinosabb fórumos vagyok, de mivel szeretném elejét venni a további hasonló piszkálódásnak, megpróbáltam mindent leírni egy helyre, hogy minél kevesebb lehetőségük lehessen bizonyos kedves "segítőkész" emberkéknek kötekedni.

Általában az a jellemző a nickneves fórumokra, hogy az ilyen "nagyon megmondom neki" típusú első-beírós emberek rendre eltűnnek a fórumokról, csak mindig jön helyettük persze újabb és újabb. Ezt persze bele kell kalkulálni, ha valaki nyilvánosan is vállalja azt, amit csinál. Nekem ezzel nincs gondom, ez szinte semmi ahhoz képest, ami 2-3 éve az index.hu-n történt hosszabb ideig, ott megedződtem rendesen. Én összességében már 7. éve vagyok jelen a forex világában, ráadásul mindig közzétéve azt is, hogy ki vagyok a nicknév mögött. De többnyire mindenki tudja a régebbiek közül azt is, hogy ki van egy-egy normálisan írogató nicknév mögött, ez sem kivételes jelenség, mert sok barátság jött már így össze. Én is vállalom magamat, az elképzeléseimet, nem pedig aljas módon névtelenül "fedezékből" tüzelek mindenre, amibe bele lehet kötni.

Szakmai oldalról bárkivel hajlandó vagyok megvitatni bármit tabuk nélkül. Egy szakmai fórum (én ezt azért mindenképpen annak nevezem) erre hivatott és nem az egymás zsebében való turkálásra, meg az oktatási rendszerének az állandó kritizálására - szerintem. De ez jellem kérdése, azt meg nem tanítják...

Csak végig kell nézni a beírásokat, hogy melyik mivel foglakozik itt is: a kereskedésről talán 2!? Ja, hogy abba nem lehet belekötni vagy ha lehetne is, de arra már nincs elegendő tudás és nem akar bohócot csinálni magából senki?

A továbbiakban én csak a kereskedésről fogok értekezni, amiből mindenki csak profitálhat, akit ez érdekel. Szerencsére, és ez már a reklám helye, de naponta jó-páran regisztrálnak innen is hozzánk, és többségük 1-2 Trading Room-os látogatás után csatlakozik a klubtagokhoz.

Kifizetik azt a rendkívül komoly összeget (most ez még egy ideig 49 USD az 599 USD helyett) amiért most egy teljes évig teljes-körűen tagjai lehetnek a csapatunknak, amiben pl. a napi 2 órás élő Trading Room is benne van, ahol minden kötési lehetőséget, jelet kielemzünk nap mint nap. Ott megmutatjuk azt, hogy mit és hogyan kell az USSB-FX SNTS stratégiákat, experteket, indikátorokat használni, attól kezdve amikor reggel valaki kinyitja MetaTrader-t. Tegnap is ezt tettük, ma is ezt fogjuk. Ma pl. megnézzük a mai és a heti kötéseinket is (péntek lévén), hogyan is jött össze ez az eredmény, ami kinek szép kinek kevés..

Természetesen örülünk neki, akár erre a hónapra be is lehetne fejezni a kereskedést, és ezt mutogatni hónapokig. De nem ez a célunk, hanem az, hogy ezt minél stabilabban tudja a csapat hozni havi szinten, sőt mi akár a felével is megelégszünk akkor.
                        .
                        Csatolt fájlok

Hozzászólás

Megbocsáss, de nem jól ítélted meg a helyzetet. Olvasom a fórumot régóta. Reklámotok megy jóideje bannerben, weboldalatokat alaposan átolvastam. Egyszerűen szerettem volna látni a myfxbook számlát amit beillesztesz folyamatosan. Kerestem de ezt találtam, ezért volt a kérdés. Miért nem publikus amit ide szúrsz minden alkalommal? Szimpatikus amit elkezdtetek, de miért kell dugdosni ha van myfxbook kimutatás? Újfent köszönöm a választ előre!

Hozzászólás

Én összességében már 7. éve vagyok jelen a forex világában, ráadásul mindig közzétéve azt is, hogy ki vagyok a nicknév mögött.
                            khmmm...

ez nem annyira igaz, mielött megszólsz másokat, h nicknévvel fórumoznak

elolvastam az összes postodat a topikban
                            egyikben sem említetted, h a Forexman nick az = Bubor Zoltánnal
                            miután elkezdtél itt postolgatni, utánna szóbakerült a neved másoktól

de ha belinkeled innen, akkor megkövetlek

Hozzászólás

Kifizetik azt a rendkívül komoly összeget (most ez még egy ideig 49 USD az 599 USD helyett) amiért most egy teljes évig teljes-körűen tagjai lehetnek a csapatunknak, amiben pl. a napi 2 órás élő Trading Room is benne van, ahol minden kötési lehetőséget, jelet kielemzünk nap mint nap.
                              .
                              én régen kifizettem a 600 dollárt. most érdemes lehet kihasználni ezt lehetőséget mindenkinek.

Egy szakmai fórum (én ezt azért mindenképpen annak nevezem) erre hivatott és nem az egymás zsebében való turkálásra, meg az oktatási rendszerének az állandó kritizálására - szerintem. De ez jellem kérdése, azt meg nem tanítják...
                              nem érdemes a nyílt fórumokkal szemben nagy elvárásoknak lenni.
                              mindenkinek megvan a saját véleménye. mindenki a saját stratégiájába hisz.
                              a saját elképzelésébe. ezért nem is szabad azon vitázni, hogy ki hogyan kereskedik, mert a végén úgyis a számok döntenek és szinte mindegyik módszer jó lehet. az össz. nyerőnek(R) nagyobbnak kell lenni, mint az össz. vesztőnek(R). ez a lényeg. ezt nem lehet elkerülni a siker érdekében, akármilyen stratégiád van. aztán, hogy ez ki milyen módszerrel éri el, az egyéni.
                              viszont, aki elkezd egy másik tradert,egy másik trader stratégiáját piszkálni az buta, mert hogyan lehet józanul ítélkezni egy módszer felett, amit nem ismerünk. és nem kötelező minden ember hozzászólására reagálni. szerintem Bajkon úr hozzászólásai nem voltak bántóak. de ha bántóak
                              lettek volna, akkor meg nem kell rá reagálni, mert a nyílt fórumok sosem lesznek komoly fórumok. nem kell komolyan venni a fórumokat, mert nem lehet eldönteni, hogy ki a hiteles. úgyhogy csak lazán kell kezelni ezt a dolgot.

Hozzászólás

• Akkor csak komolyan és a kereskedésről ugye?

Figyelem! Szerintem ezt kár elolvasni másnak, uncsi és értelmetlen párbeszéd!

Hurrá, ismét egy komoly kérdés a kereskedésről...

Semmi gond, itt este van Colorado Springs-ben és unatkozom, ezért erre még válaszolok. Mi is lehetne ennél jobb szórakozás egy újdonsült nagypapának ilyenkor?

[QUOTE=_pda_;43509]khmmm...

ez nem annyira igaz, mielött megszólsz másokat, h nicknévvel fórumoznak

elolvastam az összes postodat a topikban
                                egyikben sem említetted, h a Forexman nick az = Bubor Zoltánnal
                                miután elkezdtél itt postolgatni, utánna szóbakerült a neved másoktól

de ha belinkeled innen, akkor megkövetlek[/QUOTE

Kedves _pda_!

Csak kivételesen neked, hiszen "Szenior tag" vagy, illik válaszolni. Én is megnéztem a beírásaidat. Tanulságos volt. Miután hetek alatt nem találtál be a Trading Room-ba se feledékenységből amit magad írtál itt meg, nem csoda, hogy a bejegyzéseket is felületesen nézted át. Mire én először ide beírtam, akkora már többen a nevemen neveztek, mindjárt az első 3-4 bejegyzésben. Én utána feltettem a videóimat, majd személy szerint nyilatkoztam róla stb. Én persze megtehetem, hogy vállalom magam, de te ennyi idő után tudhatnád, hogy így beírni, ahogyan pl. te tetted, a legalapvetőbb etikai szabályoknak sem felel meg, emiatt több fórumról azonnal ki is tiltják az embert. Csak a kedvedért akkor nézzük is, hogyan orvosolhatnánk a legnagyobb problémádat, hogy emiatt ne legyenek álmatlan éjszakáid:

#4. "az USSB oktatója Bubor Zoli nagyon jól bírja a gyürődést. napi 3-4 órában(régen - most nem tudom hogy van) oktatott minket.
                                plusz én melette jártam Komjáthy féle webinárokra + profit.hu..stb. tehát voltak napjaim, amikor napi 10 órában csak tőzsde,forex
                                webinárokat néztem. másra nem is volt időm. nem bírtam fizikailag és lelkileg azt a hajtást, amit Bubor Zoli csinált. túl intenzív volt számomra."

#29. Eddig csak rólam írtak, én itt csatlakoztam a fórumhoz egy korábbi idézettel...
                                #30. A 48 perces videóm, ki nem találná az ember belőle, hogy közöm van az USSB-hez...
                                #34. "Bubor Zoli egy gép. reggeltől-estig tolja m1-en. amikor tag voltam, akkor reggel is már futni kellett a géphez a pár órás trading roomba. ugyanez délután. nem volt pihenő."
                                #36. sindler eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése:"Bubor Zoli egy gép. reggeltől-estig tolja m1-en. amikor tag voltam, akkor reggel is már futni kellett a géphez a pár órás trading roomba. ugyanez délután. nem volt pihenő."
                                Az én válaszom: "Küldtem neked is egy levelet,"...

Ha ebből valakinek nem jön le a párhuzam, annak már csak a részletes, fényképes életrajzom lenne csak elég a beazonosításhoz! A francba! Hát nem ott van az is az USSB Forex weboldalán pontosan abban a formában. Hogy miket találok én meg...

De tudod mit? Szégyellem magam!

Ez már megint röhej, hogy belementem ebbe a bibibibi-bebebebe dedó1 játékba, aminek semmi köze nincs a kereskedéshez. Azért persze nincs harag, legyen szép hétvégéd és fórumozzál sokat továbbra is, ha nincs jobb dolgod. Én is fogok, és csak remélem, ha egyszer be is tartom az ígéretem, hogy kicsit másképpen, mint mások. Most így, hála neked, ha valaki véletlen nem bogozta volna ki eddig hosszadalmas és fáradságos oknyomozással, hogy ki vagyok, nem kell tovább szenvednie, te megírtad kerek perec a tutit

És végezetül: mint említettem, átnéztem a hozzászólásaidból jó-párat. Nem volt nehéz a többnyire egysoros megjegyzéseid miatt, amiből azt hiszem találtam a kereskedéssel kapcsolatosakat is Arról nincs esetleg kedved írni, te hogyan csinálod? Az engem és másokat is bizonyára jobban érdekelne, mint ez. Pl. milyen időtávon, milyen stratégiával kereskedsz, milyen expertet, indikátorokat használsz, melyik brókernél vagy, hol érhető el a Myfxbook-os éles számlád kimutatása stb. Tudod, minden olyan téma, amiről te is és mások is oly kitartóan kérdezgetnek másokat, ha meg azok beírnak valamit, aztán kapnak ám hideget és meleget érte...

Hozzászólás

Working...
                                X