Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

www.ussbfx.com

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Forexman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Figyelem! Szerintem ezt kár elolvasni másnak, uncsi és értelmetlen párbeszéd!

Hurrá, ismét egy komoly kérdés a kereskedésről...

Semmi gond, itt este van Colorado Springs-ben és unatkozom, ezért erre még válaszolok. Mi is lehetne ennél jobb szórakozás egy újdonsült nagypapának ilyenkor?

_pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    khmmm...

ez nem annyira igaz, mielött megszólsz másokat, h nicknévvel fórumoznak

elolvastam az összes postodat a topikban
    egyikben sem említetted, h a Forexman nick az = Bubor Zoltánnal
    miután elkezdtél itt postolgatni, utánna szóbakerült a neved másoktól

de ha belinkeled innen, akkor megkövetlek
    Kedves _pda_!

Csak kivételesen neked, hiszen "Szenior tag" vagy, illik válaszolni. Én is megnéztem a beírásaidat. Tanulságos volt. Miután hetek alatt nem találtál be a Trading Room-ba se feledékenységből amit magad írtál itt meg, nem csoda, hogy a bejegyzéseket is felületesen nézted át. Mire én először ide beírtam, akkora már többen a nevemen neveztek, mindjárt az első 3-4 bejegyzésben. Én utána feltettem a videóimat, majd személy szerint nyilatkoztam róla stb. Én persze megtehetem, hogy vállalom magam, de te ennyi idő után tudhatnád, hogy így beírni, ahogyan pl. te tetted, a legalapvetőbb etikai szabályoknak sem felel meg, emiatt több fórumról azonnal ki is tiltják az embert. Csak a kedvedért akkor nézzük is, hogyan orvosolhatnánk a legnagyobb problémádat, hogy emiatt ne legyenek álmatlan éjszakáid:

#4. "az USSB oktatója Bubor Zoli nagyon jól bírja a gyürődést. napi 3-4 órában(régen - most nem tudom hogy van) oktatott minket.
    plusz én melette jártam Komjáthy féle webinárokra + profit.hu..stb. tehát voltak napjaim, amikor napi 10 órában csak tőzsde,forex
    webinárokat néztem. másra nem is volt időm. nem bírtam fizikailag és lelkileg azt a hajtást, amit Bubor Zoli csinált. túl intenzív volt számomra."

#29. Eddig csak rólam írtak, én itt csatlakoztam a fórumhoz egy korábbi idézettel...
    #30. A 48 perces videóm, ki nem találná az ember belőle, hogy közöm van az USSB-hez...
    #34. "Bubor Zoli egy gép. reggeltől-estig tolja m1-en. amikor tag voltam, akkor reggel is már futni kellett a géphez a pár órás trading roomba. ugyanez délután. nem volt pihenő."
    #36. sindler eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése:"Bubor Zoli egy gép. reggeltől-estig tolja m1-en. amikor tag voltam, akkor reggel is már futni kellett a géphez a pár órás trading roomba. ugyanez délután. nem volt pihenő."
    Az én válaszom: "Küldtem neked is egy levelet,"...

Ha ebből valakinek nem jön le a párhuzam, annak már csak a részletes, fényképes életrajzom lenne csak elég a beazonosításhoz! A francba! Hát nem ott van az is az USSB Forex weboldalán pontosan abban a formában. Hogy miket találok én meg...

De tudod mit? Szégyellem magam!

Ez már megint röhej, hogy belementem ebbe a bibibibi-bebebebe dedó1 játékba, aminek semmi köze nincs a kereskedéshez. Azért persze nincs harag, legyen szép hétvégéd és fórumozzál sokat továbbra is, ha nincs jobb dolgod. Én is fogok, és csak remélem, ha egyszer be is tartom az ígéretem, hogy kicsit másképpen, mint mások. Most így, hála neked, ha valaki véletlen nem bogozta volna ki eddig hosszadalmas és fáradságos oknyomozással, hogy ki vagyok, nem kell tovább szenvednie, te megírtad kerek perec a tutit

És végezetül: mint említettem, átnéztem a hozzászólásaidból jó-párat. Nem volt nehéz a többnyire egysoros megjegyzéseid miatt, amiből azt hiszem találtam a kereskedéssel kapcsolatosakat is Arról nincs esetleg kedved írni, te hogyan csinálod? Az engem és másokat is bizonyára jobban érdekelne, mint ez. Pl. milyen időtávon, milyen stratégiával kereskedsz, milyen expertet, indikátorokat használsz, melyik brókernél vagy, hol érhető el a Myfxbook-os éles számlád kimutatása stb. Tudod, minden olyan téma, amiről te is és mások is oly kitartóan kérdezgetnek másokat, ha meg azok beírnak valamit, aztán kapnak ám hideget és meleget érte...
    sztem nem állítottam semmi valótlant, számomra egy cég képviselőjének a bemutatkozása Ez , nem az amit Te felsorolsz, h barkochobázzuk ki mások hozzászólásaiból, meg feltöltött videókból
    Egy cég képviselőjére más normák vonatkoznak, mint egy mezei fórumozó userre, bár én sem tettem semmi olyasmit, ami egy fórum etikai szabályaiba ütközne, állításoddal szemben

Lásd példának az IronFx topikot, Zalán és Zoltán reakcióit a legvadabb dolgokra

az az állításod sem igaz, h nem találtam be a tradingroomba, pont a hét elején tettem meg egy fél órára, nekem ennyi elég volt belőle, h lássam a lényeget, bár ez az eddigi postokból is kiderült számomra
    nem az én világom

hogyan csinálom?

ha már felületesség vádolsz, ez rád is igaz,

hát Igy

nekem nem kell bizonygatnom semmit, senkinek, már csak azért sem, mert nem bíráltam senkinek a kereskedését, a Tiédet sem

további jó pihenést Colorado Springs-ben, rád fér, látszik a reakcióidból

Hozzászólás

• jahhhh, még ami kimaradt, bocsánat
      LQD markets, nincs se expert, sem indikátor, sem egyébb cucc, csak PA
      a módszerre meg ott a válasz a linkelt postomban, az az én világom

"Nem volt nehéz a többnyire egysoros megjegyzéseid miatt"

elég erre egy mondat, nem szokásom oldalas tirádákba bocsátkoznom

Hozzászólás

• sindler eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        én régen kifizettem a 600 dollárt. most érdemes lehet kihasználni ezt lehetőséget mindenkinek.
        Sindler, kösz nem.

Te több tanfolyamra jártál, de úgy tűnik, még mindig keresed az utad. Mégis mindegyiket reklámozod a gyanútlan kezdőknek. Ez pszichológiailag érthető: az ember nem szívesen ismeri be, ha téved, és feleslegesen dob ki újra és újra százezreket.
        (Apropó, megadom a számlaszámom, ha gondolod. Bár nem szoktam, de ilyen szinten én is tudnék neked újat mondani 600 usd-ért.)

Amúgy érdekes ez a bzforex-forexman-Zoli.
        Kereskedőként lelkes, kitartó - ami szimpatikus.
        Vállalkozóként felkészültségéhez képest egoista, öntömjénező, féligazságokkal manipuláló, céljainak másokat ügyesen kihasználó, de kritikusait lehülyéző, gátlásoktól mentes sales-marketinges, szerényen csak Nr.1, innen az USA-ból. Ez meg baromira nem szimpatikus.
        Olvasom, röhögök, és analizálom a jelenséget.
        Mi szükség van erre napi 14% mellett?

Hozzászólás

• egy újdonsült nagypapának Zolinak és unokájának sok boldogságot és hosszú eredményes életet kívánok!

Hozzászólás

• kmisi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Te több tanfolyamra jártál, de úgy tűnik, még mindig keresed az utad. Mégis mindegyiket reklámozod a gyanútlan kezdőknek. Ez pszichológiailag érthető: az ember nem szívesen ismeri be, ha téved, és feleslegesen dob ki újra és újra százezreket.
            (Apropó, megadom a számlaszámom, ha gondolod. Bár nem szoktam, de ilyen szinten én is tudnék neked újat mondani 600 usd-ért.)
            "Te több tanfolyamra jártál, de úgy tűnik, még mindig keresed az utad."

szerintem aki szeret tőzsdézni, azt minden előadás,oktatás érdekli, mert szeret a kereskedéssel foglalkozni.

"Mégis mindegyiket reklámozod a gyanútlan kezdőknek."

a tanfolyamok közül csak a legjobbakat szoktam. pont azért, hogy akiknek esetleg kevés pénze van a tanfolyamokra, azok menjenek a legjobbra.
            de hogy kinek mi a legjobb az egyéni. 3-4 tanfolyam van, ami kiemelkedő. azokat szoktam javasolni.
            én azokat az oktatókat szeretem, akik elmennek rendezvényekre(pl. forexpo,profitday..stb) és kiállnak az emberek elé.

"Ez pszichológiailag érthető: az ember nem szívesen ismeri be, ha téved, és feleslegesen dob ki újra és újra százezreket."

ha egy olyan tanfolyamra megyek, ahol nem kapok semmi új infót, akkor is megérte, mert tudom hogy ez az oktató se tud újat mondani.
            nő a hitem,önbizalmam magamban,stratégáiban. és ez sokkal több pénzt megér, mintha kapnék egy új jó kis stratégiát, mert a hit,pszichológia a kereskedés legfontosabb eleme és ezért fogod kifizetni a legtöbb pénzt az piacnak,oktatóknak még akkor is, ha elsőre nem így tűnik.

"(Apropó, megadom a számlaszámom, ha gondolod. Bár nem szoktam, de ilyen szinten én is tudnék neked újat mondani 600 usd-ért.)"

hát ez természetes. főleg fundamentális területen, mert ahhoz tényleg nem értek. de valahogy nem illik a személyiségemhez a fundamentális elemzés.
            nem szeretek vele foglalkozni. a technikai elemzéssel se nagyon. csak nagyjából.

Hozzászólás

• Bajkon úr eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Megbocsáss, de nem jól ítélted meg a helyzetet. Olvasom a fórumot régóta. Reklámotok megy jóideje bannerben, weboldalatokat alaposan átolvastam. Egyszerűen szerettem volna látni a myfxbook számlát amit beillesztesz folyamatosan. Kerestem de ezt találtam, ezért volt a kérdés. Miért nem publikus amit ide szúrsz minden alkalommal? Szimpatikus amit elkezdtetek, de miért kell dugdosni ha van myfxbook kimutatás? Újfent köszönöm a választ előre!
              Mivel ez a kereskedéshez is kapcsolódik szorosan, erről érdemes beszélni. Így már más a helyzet, jogos és érthető a kérdés a részedről. A válasz sem bonyolult:

Egyrészt azért nem nyilvános, mert ez üzlet, munka és nem szórakozás sem nekem, sem a több klubtagnak, akik már fizettek. Ha mindent nyilvánossá teszünk, ingyenesen, ráadásul nem a weboldalunkon elérhetően (ami pl. nem nekünk generál forgalmat a keresőkben), akkor minek is jönne valaki közénk? Aki kíváncsi a részletekre, az annyi infót kaphat már a weboldalon is, ami messze több, mint amit bárhol másutt elmondanak egy tanfolyami előzetes formájában. De ott a Trading Room is. Ott meg naponta élőben megmutatjuk, kielemezzük részletesen, nincs eldugva. A fejlesztések nem kevés költségbe kerülnek. Ezt is finanszírozni kell valamiből. Hatékony rendszert, jól működő vállalkozás képes csak kifejleszteni. A jól működő kereskedési rendszer pedig azoknak is érdeke, akik használják. Az előző mondatban pedig benne van, hogy vállalkozás, tehát azért alakult, hogy idővel profitot is termeljen. A végtelenségig nem tud ingyenes odaadni mindent, mert nem lesz miből tovább lépni.

Másrészt, és ez a lényegesebb, amikor kint volt korábbi időszakokban, nos akkor aztán volt ám mindenféle reakció egy-egy (ott fordított alapállásban) negatív részlettel való kiemeléssel. Volt pl. +20%-os sorozat után egy után egy -6%-os, hát aztán arra ráugrottak a hozzáértők és azt támadták minden irányból. Ez meg a klubtagoknak tépázta meg a hitét és vette el a kedvét egy idő után. Elkezdték nézni ők is egyfolytában (bizonyítani akartak), az meg elvette a figyelmüket magától a kereskedéstől. Ezért döntöttünk így. Az általad feltett kimutatás viszont nem szerepel a miénkben, inkább azt már privátban, de kíváncsi lennék, hogy az honnan van?

Látogass meg bennünket az USSB Forex Trading Room-ban, ott megnézheted az aktuálisat minden nap, már ameddig nyilvános lesz és díjmentes a belépés.
              USSB Forex Social Network Trading System! - Tájékozódj róla te is itt és most!

Hozzászólás

• Az élet túl rövid ahhoz, hogy negatívan álljunk hozzá...

_pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                jahhhh, még ami kimaradt, bocsánat
                LQD markets, nincs se expert, sem indikátor, sem egyébb cucc, csak PA
                a módszerre meg ott a válasz a linkelt postomban, az az én világom

"Nem volt nehéz a többnyire egysoros megjegyzéseid miatt"

elég erre egy mondat, nem szokásom oldalas tirádákba bocsátkoznom
                Rendben, tiszteletben tartom az álláspontodat és stílusodat. Sok sikert kívánok a kereskedésben! Ezek szerint azért mégis csak lehet nyereségesen is kereskedni, több fajta módon, kinek mi áll közelebb a személyiségéhez, és nem úgy, mint ahogyan a legtöbben azt megpróbálják azt beállítani a negatív oldaláról bemutatva mindent.

Azon meg jót mosolyogtam, amikor írtad, hogy bent voltál a Trading Room-ban. Azért, mert amikor itt elolvastam a nicknevekről szóló beírásod, egyértelművé vált, hogy kivel is váltottunk ott pont erről pár szót, amikor "Kovács Béla" név alatti látogatónkat üdvözöltem. Azért írom csak ki, mert tulajdonképpen az is csak egy nicknév volt csak, és megjegyeztem. Csak azért jegyeztem meg, mert ez a név nem ritka, de a Nagy István-ból, Kis János-ból is szokott lenni számos esetben - különböző e-mail címekkel

A "jókívánságaidat" pedig köszönöm és megfogadom, amikor éppen nem fórumozgatok, pihenéssel fogom tölteni. Itt egy ilyen szép helyen erre van mód és lehetőség bőven. Ha sokat nyersz és el akarod költeni, ajánlom a figyelmedbe, sőt még egy kávéra a vendégünknek is szívesen látnánk: https://www.google.com/search?q=colo...&bih=991&dpr=1

Hozzászólás

• Forexman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Rendben, tiszteletben tartom az álláspontodat és stílusodat. Sok sikert kívánok a kereskedésben! Ezek szerint azért mégis csak lehet nyereségesen is kereskedni, több fajta módon, kinek mi áll közelebb a személyiségéhez, és nem úgy, mint ahogyan a legtöbben azt megpróbálják azt beállítani a negatív oldaláról bemutatva mindent.

Azon meg jót mosolyogtam, amikor írtad, hogy bent voltál a Trading Room-ban. Azért, mert amikor itt elolvastam a nicknevekről szóló beírásod, egyértelművé vált, hogy kivel is váltottunk ott pont erről pár szót, amikor "Kovács Béla" név alatti látogatónkat üdvözöltem. Azért írom csak ki, mert tulajdonképpen az is csak egy nicknév volt csak, és megjegyeztem. Csak azért jegyeztem meg, mert ez a név nem ritka, de a Nagy István-ból, Kis János-ból is szokott lenni számos esetben - különböző e-mail címekkel

A "jókívánságaidat" pedig köszönöm és megfogadom, amikor éppen nem fórumozgatok, pihenéssel fogom tölteni. Itt egy ilyen szép helyen erre van mód és lehetőség bőven. Ha sokat nyersz és el akarod költeni, ajánlom a figyelmedbe, sőt még egy kávéra a vendégünknek is szívesen látnánk: https://www.google.com/search?q=colo...&bih=991&dpr=1
                  látom, csak arra reagálsz, ami neked tetszik, nem érdekes
                  további sok sikert, bár eddig sem volt a kereskedéseddel semmi problémám
                  a nyerőmet meg inkább a mediterrán térségben költöm el, jobban szeretek shortyban v. lycrában szörfözni, mint síkötéssel bajlódni

Hozzászólás

• kmisi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Amúgy érdekes ez a bzforex-forexman-Zoli.
                    Kereskedőként lelkes, kitartó - ami szimpatikus.
                    Vállalkozóként felkészültségéhez képest egoista, öntömjénező, féligazságokkal manipuláló, céljainak másokat ügyesen kihasználó, de kritikusait lehülyéző, gátlásoktól mentes sales-marketinges, szerényen csak Nr.1, innen az USA-ból. Ez meg baromira nem szimpatikus.
                    Akkor nincs más hátra, mint előre kmisi és társai, csak így tovább! A moderátorunk úgy tűnik időközben egy kicsit másképpen látja a dolgokat, mint korábban. A saját szabályzatából idézek:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2011-11-03, 18:31 #12 (permalink)
                    harzol
                    Adminisztrátor

Szeretném mindenki figyelmét felhívni arra, hogy kritizálni, véleményt formálni szabad bármiről legyen is szó. Mindezt azonban csak kulturált hangnemben, nem sértő módon és főleg nem személyeskedve.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Még jó, hogy kmisi bejegyzésének egy szava sem fele meg ennek a kritériumnak, nincs benne abszolút semmi sértő, az meg hogy személyeskedő? Ugyan már, hogy én miket nem képzelődöm..

Tehát hajrá Kriminál Mihály "kmisi", (bocsi' ez publikus, a beírásod alján szerepel itt a fórumon is) kecskeméti "majdnem" üzlettársam, még biztosan van egy két szép kifejezésed a felsorolásból, hiszen még a k..rva a..ád kimaradt, ezek szerint az is belefér. Még segítek is neked kedves Misi (tudod, ha megdobnak kővel...), a céges linkedet is beteszem ide: http://5mp.eu/web.php?a=moneymentor&o=khi0jvmBCV hogy a te weboldaladra is generáljunk egy kis forgalmat. Persze van egy kis különbség közöttünk, én nem a te vagy más rovására teszem.

Persze az is lehet, hogy a moderátor osztja a véleményedet, de az is, hogy ő is jó "sales-marketinges" és tudja, hogy neki is ez generálja a forgalmat Megjegyzem, ebben semmi rosszat nem látok, még talán meg is értem ebben a mai világban, ahol csak a negatív hírekre és a mocskolódó stílusra vevő a többség.

Minden esetre a klubtagjaink kérésére én itt fejezetem be egyelőre ezen a fórumon ezt a fajta párbeszédet.

Ennyi különben is éppen elég már, hogy innen megkapja az USSB-FX azt a napi xx számú regisztrációt azokról, akik rákattintanak az itt a fórumon megtalálható linkekre, amiből már van éppen elég (itt a fizetősekre gondolok). Ők inkább benéznek hozzánk és utána arról érdeklődnek, kérdeznek vagy nyilvánítanak véleményt, amiről legalább alapszinten van is fogalmuk.

Azt örömmel és megelégedettséggel néztem vissza, hogy magával az USSB-FX SNTS rendszerével, és magával a stratégiával még a legádázabb kritikusaim sem tudtak sokat kezdeni, legfeljebb nekik nem egyezik az elképzeléseikkel. Itt egyértelműen velem volt a bajuk. Hát az meg engem a legkevesebbet sem érdekel, hiszen addig jó egy sikeres embernek, ameddig vannak irigyei és kritikusai. Akinek már az sincs, az nem is tesz le semmi értékelhetőt senkinek az asztalára...

A közel 1 év szünet az úgy tűnik jó volt itt, akkor a kmisi beszólásaira (akkor törölték is) való tekintettel hagytam itt. Egy év múlva talán ismét megkavarom majd itt is megint az állóvizet, addig is mindenkinek a lehető legsikeresebb kereskedést kívánom!

Hozzászólás

• Ő.. Ti most miről is beszéltek?

Hozzászólás

• Jano eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Ő.. Ti most miről is beszéltek?
                        Kár hogy a szakmai vita mindig egó bajnokságba csap át, apasztva a részvevők energiaszintjét, pocsékolva a fórum olvasók szabadidejét.

Hozzászólás

• sindler eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          [COLOR="Red"]

ha egy olyan tanfolyamra megyek, ahol nem kapok semmi új infót, akkor is megérte, mert tudom hogy ez az oktató se tud újat mondani.
                          nő a hitem,önbizalmam magamban,stratégáiban. és ez sokkal több pénzt megér, mintha kapnék egy új jó kis stratégiát, mert a hit,pszichológia a kereskedés legfontosabb eleme és ezért fogod kifizetni a legtöbb pénzt az piacnak,oktatóknak még akkor is, ha elsőre nem így tűnik.
                          Ezek szerintem egy olyan embert sablon mondatai aki tanfolyamokat tart. Mármint a szavak forrása. Értem én, hogy mit akarsz ezzel és azt is, hogy miért. De ez nagyon durva önámítás. Nem kell így lennie. Ennyi erővel havonta vegyél 100ezerért vérnyomáscsökkentőt, antibiotikumot, antidepresszánst, meg reumakenőcsöt, majd dobd ki.
                          Aztán örülj neki, hogy semmi bajod sincs.
                          A bizonyosságot meglátásom szerint a hétköznapok eredményei adják meg. Nap mint nap cselekedve.

Félreértés ne essék, nem vagyok ellendurkkere az tőzsdeoktatásoknak. Csak időnként azért megmozdul már a gyomor... Az USSB Forex Social Network Trading System szerintem pl jó ötlet. Látszik, hogy Zoltánnak rengeteg melója van benne. A ker. rendszert ugyan részleteiben nem ismerem de drukkolok, hogy működjön nekik! Mind a tanítványok és ő is találja meg a számítását benne!

Hozzászólás

• ez egy elég buta példa volt.

Hozzászólás

• A minap betértem a trading roomba, kiváncsiságból. Amit ott láttam, azzal nagyon elégedett voltam. Azt hiszem, zabos lennék rájuk, ha foglalkoznék forex oktatással. Tízegynéhány ezer forintért egy évig, minden este, Elliott hullám elemzést és szemlélet formálást kapni, nem is értem, mi ebben nekik a buli. Az is igaz, nagyon elszánt kezdőnek kell lennie, akit ez a "kínaiul" leadott másfél órás előadás továbbra is a forexben tart. kevés a hely a csúcson, valahol szűrni kell

Hozzászólás

• Körbe néztem volna az oldalukon, főoldalt innen a hirdetésről elértem, de azon belül pl hiába kattintok a zölddel kiemelt részre, ugyanazt az oldalt adja be, egy új lapon és kész.
                                Mondjuk most amit írtál, elliott hullám, már el is vette a kedvem az érdeklődéstől. Nagyon nem tudok hinni ezekben a rajzolgatásokban.

Hozzászólás

Working...
                                X