Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

www.ussbfx.com

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Az a szép ebben a forexben, hogy egymillió módon lehet nyereségesnek lenni, és még több módon veszíteni. Aki valahogyan eljut a nyereségességig, a többi módszer már hidegen hagyja, ami bevált azt kell csinálni.
    Olyan ez kicsit, mint a BMW meg a Mercedes rajongók meggyőződése: sosem fogják a másikat meggyőzni melyik a jobb járgány. A kívülről szemlélődő meg azt mondja: ide nekem bármelyiket, ugyanoda tudok vele eljutni.

Hozzászólás

• xexees eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      A minap betértem a trading roomba, kiváncsiságból. Amit ott láttam, azzal nagyon elégedett voltam. Azt hiszem, zabos lennék rájuk, ha foglalkoznék forex oktatással. Tízegynéhány ezer forintért egy évig, minden este, Elliott hullám elemzést és szemlélet formálást kapni, nem is értem, mi ebben nekik a buli. Az is igaz, nagyon elszánt kezdőnek kell lennie, akit ez a "kínaiul" leadott másfél órás előadás továbbra is a forexben tart. kevés a hely a csúcson, valahol szűrni kell
      Ide rakom be a pepperstone miatt, igaz több témához is kapcsolódik. (S ezzel most nem ussb-t akarom a sárba döngölni, aki akar, menjen a trading roomjába, fene se törődik vele, de nagyon kezd tele lenni a hócipőm azzal, hogy bármerre nézek, kókler brókerek milliókat húznak le a gyanútlan kisbefektetőkről.)

A PSZÁF figyelmeztetésében nevesített, tevékenységüket engedély és jogosultság nélkül végző szolgáltatók 2013 elején. Volt akit, 120 millióra büntettek azóta, vagy becsődölt:

Astral European 2002 Tanácsadó Kft., Atlantic FX, Bernard Simpson Tanácsadó Kft., Botanoo, Bowen Reece Tanácsadó Kft., Business Store Hungary Kft., Cambridge Global Szolgáltató Kft., Civis Globál Brókerház Zrt., Codex Forex, DubliGoldenTeam, ecoME2, Forex Brókerek.info, Forex-Metal, Forex Profit Generátor, ForexTicket by Mataf.net, Future Real Estate Ltd., FX Capital Corp., FxGo, G7 Capital Pénzügyi Tanácsadó Kft., Goldwayforex, Gyémánthitel Kft., HF Markets Ltd. (HotForex), InstaForex Company, Kingsburne Ltd., KRD Európa Tanácsadó Kft., Livingstone Asset Management Kft., Magyar Forex Kft., Mandus Invest S.A., Metaforex, MTS Broker Ltd., Népi Bank (People's Bank), Organic Mission Global AG, Pepperstone, Plus500 UK Limited, Quantum XXL Limited, Rex Venture Group, Safebroker Szolgáltató Kft., Tele Trade D. J., TTinterconsult Kft. (TeleTrade Magyarországi képviselete), Whitman Pearce és Társai Tanácsadó Kft., Zeekrewards.com, ZuluTrade Inc.

Hozzászólás

• kmisi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Ide rakom be a pepperstone miatt, igaz több témához is kapcsolódik. (S ezzel most nem ussb-t akarom a sárba döngölni, aki akar, menjen a trading roomjába, fene se törődik vele, de nagyon kezd tele lenni a hócipőm azzal, hogy bármerre nézek, kókler brókerek milliókat húznak le a gyanútlan kisbefektetőkről.)

A PSZÁF figyelmeztetésében nevesített, tevékenységüket engedély és jogosultság nélkül végző szolgáltatók 2013 elején. Volt akit, 120 millióra büntettek azóta, vagy becsődölt:

Astral European 2002 Tanácsadó Kft., Atlantic FX, Bernard Simpson Tanácsadó Kft., Botanoo, Bowen Reece Tanácsadó Kft., Business Store Hungary Kft., Cambridge Global Szolgáltató Kft., Civis Globál Brókerház Zrt., Codex Forex, DubliGoldenTeam, ecoME2, Forex Brókerek.info, Forex-Metal, Forex Profit Generátor, ForexTicket by Mataf.net, Future Real Estate Ltd., FX Capital Corp., FxGo, G7 Capital Pénzügyi Tanácsadó Kft., Goldwayforex, Gyémánthitel Kft., HF Markets Ltd. (HotForex), InstaForex Company, Kingsburne Ltd., KRD Európa Tanácsadó Kft., Livingstone Asset Management Kft., Magyar Forex Kft., Mandus Invest S.A., Metaforex, MTS Broker Ltd., Népi Bank (People's Bank), Organic Mission Global AG, Pepperstone, Plus500 UK Limited, Quantum XXL Limited, Rex Venture Group, Safebroker Szolgáltató Kft., Tele Trade D. J., TTinterconsult Kft. (TeleTrade Magyarországi képviselete), Whitman Pearce és Társai Tanácsadó Kft., Zeekrewards.com, ZuluTrade Inc.
        Bizony bizony a kapzsiság vámszedői. Sok bróker között óhatatlan megjelenik a rövid távon gondolkodó haszonlesők. Nincs ez semmilyen ember által végzett tevékenységben másképp. A forex meg végképp ilyen téma, ezért nagy biznisz az oktatás. Eleve a kapzsiság majdnem alapfeltétel, amikor valaki devizakereskedésre adja a fejét. Nálam biztos, hogy így volt. És meg is találtak azok, akik ebben üzletet láttak Zeekrewards.com külön is ismerős, hiába mondongattam, hogy napi egy hirdetés feladására ingyenes hirdetőújságban miért fizetnének napi 1% kamatot...

Hozzászólás

• "Nincs jó bróker, csak kevésbé rossz."
          attól, hogy ma egy bróker nagyjából jó, az még nem jelenti azt, holnap is az lesz.
          túlzott bizalom bármelyik bróker felé nem ajánlatos.

Hozzászólás

• xexees eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Az is igaz, nagyon elszánt kezdőnek kell lennie, akit ez a "kínaiul" leadott másfél órás előadás továbbra is a forexben tart. kevés a hely a csúcson, valahol szűrni kell
            igazából van ebook a tagoknak, amiből a sok alap dolgot meglehet tanulni.

Hozzászólás

• sindler eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              ez egy elég buta példa volt.
              A hasonlat mindössze erős, de elveiben elég pontosan mutatja a lényeget. Valószínű, hogy csak nem tetszik, vagy lehet, hogy nem érted... Amire reagáltam az a butaság.

Hozzászólás

• Fxpadavan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                A hasonlat mindössze erős, de elveiben elég pontosan mutatja a lényeget. Valószínű, hogy csak nem tetszik, vagy lehet, hogy nem érted... Amire reagáltam az a butaság.
                Meg kell védenem sindlert, a gyógyszeres példa szerintem is butaság volt. Vagy én sem értem...

Hozzászólás

• Szolgálati közlemény!

Kedves Olvasó!

A regisztrált, a devizakereskedéssel még csak többnyire ismerkedő látogatóink részére készítettünk el egy 15 részes ismeretterjesztő hírlevél sorozatot. Ezeket a hírleveleket korábban egyenként küldtük ki pár napos eltéréssel e-mail-ben, mostantól viszont a weboldalon egy helyen tesszük elérhetővé számos olvasónk kérésének eleget téve.

USSB Forex 15 részes ismeretterjesztő hírlevél sorozat +1 ajándék videó a 6 részes 96 perces sorozatunkból

A tartalom azoknak lett összeállítva elsődlegesen, akik még az elején vannak a devizakereskedésnek, de bizonyára azok számára is tartogat még eddig ismeretlen információkat, akik már akár régebb óta foglalkoznak ezzel a témakörrel.

A tőzsde, de különösen a Forex világában, a mindenáron és minél rövidebb idő alatt, de annál nagyobb egyszeri hasznot leső brókerek és oktatásra szakosodott vállalkozások rengeteg félrevezető információval árasztják el az érdeklődőket. Éppen ezért, ebben az információ áradatban próbálunk meg a saját tapasztalataink és hitvallásunk szerint a lehető legegyszerűbben és hatékonyabban tájékoztatást adni magáról a devizakereskedésről és ezzel párhuzamosan a mi tevékenységünkről.

Figyelem! Az USSB Forex Consulting LLC nem egy oktatásra szakosodott cég annak ellenére, hogy a leghatékonyabb Forex tanfolyamot biztosítja – ráadásul online – Magyarországon.

Az USSB Forex SNTS (Social Network Trading System) megalkotói és fejlesztői abban érdekeltek, hogy egy jelenleg is páratlan kereskedési rendszert bevezessenek (a magyar piacon tesztelve) nemzetközi szinten is a forex kereskedők világába. Ezért hajlandók a több, mint 7 éves Forex kereskedési tapasztalatukat átadni mindazoknak, akik szeretnének mielőbb egy közös, a devizakereskedésre alkalmas Forex Social Network rendszer előnyeit kihasználva, jelentős nyereségeket realizálni – akár másodállásban is.

Kellemes és hasznos időtöltést kívánunk az olvasáshoz!

A tartalomból:

1. rész: Önnek is van esélye sikeres devizapiaci kereskedővé válni!
                  2. rész: A devizakereskedés pszichológiája: a tőzsdepszichológia
                  3. rész: No Risk, No reward! Ha nincs kockázat – nincs nyereség!
                  4. rész: A Money Management (a pénzkezelési stratégia) szerepe
                  5. rész: Tőkeáttétel, tőkeletét: a túlvállalás veszélyeiről
                  6. rész: Miért veszít a többség a Forex-en?
                  7. rész: Hogyan fejlődhet Ön is sikeres devizakereskedővé?
                  8. rész: Kiegészítő jövedelem vagy megélhetés?
                  9. rész: Kereskedési stílusok: milyen időtávon kereskedjünk?
                  10. rész: A sikeres kereskedők szokásai: a nyereség bevált receptje
                  11. rész: Price Action stratégia: “Az árban minden benne van!”
                  12. rész: Miért a Forex? A 8 leglényegesebb indok a választáshoz
                  13. rész: Az USSB Forex Oktatási Rendszer – a megoldás!
                  14. rész: Hogyan kereshetünk havi egy milliót a devizakereskedéssel?
                  15. rész: A sikeres és nyereséges devizakereskedéshez vezető útról

15 + 1. Ajándék videó: Devizapiaci szeminárium I. rész (6 részes videó sorozat)
                  USSB Forex Bónusz + videó: ?
                  USSB Forex Social Network Trading System! - Tájékozódj róla te is itt és most!

Hozzászólás

• Előre jelzem, hogy aki még nem regisztrált, annak mindig az USSB-FX-es "landing page" jelenik meg, ahol megteheti kb. 30 mp alatt.

Azt követően a jelzett weboldal a regisztráltaknak az USSB-FX News menüben, vagy közvetlen erről a linkről is elérhető:

USSB Forex 15 részes ismeretterjesztő hírlevél sorozat
                    +1 ajándék videó a 6 részes 96 perces sorozatunkból

Hozzászólás

• Sziasztok!

Elkezdtem az elejét elolvasni a topicnak, és a legvégét is elolvastam. Lehet, közben leírtátok, azonban a vitatkozós részét kihagytam az olvasásnak.

Tulajdonképpen mi és ki ez a ussbfx? Miért különleges, vagy miben nyújt többet, mint bármilyen más brókercég, oktatócég?

Abszolút érdeklődve kérdezem, köszönöm előre is a válaszokat!

Üdv!

Dávid
                      http://www.tradersnight.hu Előadások videói itt érhetőek el!

Hozzászólás

• Traders Night eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Sziasztok!

Elkezdtem az elejét elolvasni a topicnak, és a legvégét is elolvastam. Lehet, közben leírtátok, azonban a vitatkozós részét kihagytam az olvasásnak.

Tulajdonképpen mi és ki ez a ussbfx? Miért különleges, vagy miben nyújt többet, mint bármilyen más brókercég, oktatócég?

Abszolút érdeklődve kérdezem, köszönöm előre is a válaszokat!

Üdv!

Dávid
                        Amennyiben átfogó képet akarsz első kézből, akkor ezt az egy weboldalt olvasd végig:

De miért is van az USSB-FX Social Network-ra szükség és van-e egyáltalán?

Ha ennél is többet akarsz megtudni, mert valójában érdekel a tevékenységünk, akkor még 2 videót is ajánlok figyelmedbe és mindenki másnak, aki a lényegre és a tényekre kíváncsi az USSB-FX-et illetően.

https://www.youtube.com/watch?v=3dtLDddOOx0
                        https://www.youtube.com/watch?v=zCsSSGQL8Z4

Aki ezek megtekintése nélkül véleményez bármit is az USSB-FX-ről, az alaptalanul teszi. Viszont ha megnézte őket, bizonyára a bejegyzéseket is másképpen értelmezi majd vagy teszi hozzá a sajátját.

Hozzászólás

• Köszönöm!

Adandó alkalommal megnézem a videókat is, utána jelentkezem

Üdv!

Dávid
                          http://www.tradersnight.hu Előadások videói itt érhetőek el!

Hozzászólás

• Az USSB Forex SNTS Rendszerbevezető kedvezményes ajánlatunk már csak szerda este 24:00 óráig vehető igénybe!

Az addig jelentkezőknek akkor is biztosítjuk a 49 USD belépési díjat (30 napos pénz visszafizetési garanciával), ha már közben meghaladtuk a meghirdetett 99 fős keretet.
                            Azt követően már ismét csak az 599 USD csatlakozási díj befizetésével tudjuk biztosítani a lehetőséget a szolgáltatásaink eléréséhez (akkor már csak 3 hónapot a 12 helyett).

A részletekről itt lehet bővebben információt elérni:

USSB Forex Social Network Trading System

Azt, hogy milyen szolgáltatások járnak ezért az összegért, arról (regisztráció után) itt lehet tájékozódni:

E-Shop #5 USSB-FX SNTS Rendszerbevezető Bónusz+ Díjcsomag!

Figyelem! Az USSB-FX SNTS EA és több indikátorunk változatlanul ingyenesen letölthető regisztráció után a weboldalunkról:

Ajándék USSB Forex SNTS DEMO Expert Advisor

Ajándék USSB Forex MT4 indikátorok

USSB Forex Online Daytrade Tanfolyam

Az egyetlen magyarországi tanfolyam, ahol minden egyes kereskedési napon 2 órás élő Trading Room keretében kielemezzük minden egyes kötési jelünket!

Ráadásul, amennyiben a piaci mozgások megengedik, a stratégiánkat "egyenes adásban" valós idejű kötéseken mutatjuk be! Ha van bárkinek kérdése, ott helyben megválaszoljuk az aktuális példákat felhasználva.
                            A klubtagok eközben az előadókkal és a klubtársakkal és chatelhetnek. Minden nyíltan történik, lehet kritizálni, vitatkozni a stratégiát és a rendszerünket illetően - tabuk nélkül - ott semmi nincs moderálva.

Mi nem csak osztjuk az észt, meg is mutatjuk, ahogyan a stratégiánkat érdemes használni. Az alábbi képeken pl. a péntek esti Trading Room-ban bemutatott kereskedéseket lehet látni, ahol több százalékos nyereséget realizáltunk ráadásul úgy,
                            hogy az utolsó előtti kötésünknél 0.1 pipen múlott további 4-5%-os nyereség. A Trendre megnyitott pozíciónk a rákötés utáni átlagárra húzott SL-nél nullában kistoppolt az esti magas spread (1.5) miatt.

Aki vette a fáradságot és benézett hozzánk az USSB-FX Trading Room-ba ingyenesen az elmúlt egy hónapban, ezt maga is megtapasztalhatta. Semmi titok nincs abban amit csinálunk, csak csináljuk és ehhez keresünk társakat.

Hogy miért? Azt a weboldalunkon (regisztráció után) bárki megismerheti az erről szóló leírásból:

Az USSB Forex Social Network (De miért is van az USSB-FX Social Network-ra szükség és van-e egyáltalán?)

.
                            Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Do Not Feed The Trolls!

Ezt nem lehet ide nem betenni:

Troll, trollkodás

"A troll egy rusnya óriás a mesevilágban, a netezők viszont azt hívják trollnak, aki szándékosan bomlasztja a topikot, a blogkommentek, vagy a fórum témáját. A troll egyetlen célja, hogy jól felhúzza a hozzászólókat, indulatokat keltsen. Ezt általában azzal éri el, hogy becsmérlő, a hozzászólókéval homlokegyenest ellenkező bejegyzéseket ír, amitől a legtöbb embernél felmegy a pumpa. Az eredetileg a témáról zajló beszélgetés így hamarosan veszekedéssé fajul, és egymás ócsárolásában merül ki. A troll pedig megkapja jutalmát: sok dühös, és a témához már csak nyomokban kapcsolódó hozzászólást.

A troll nagyon kitartó, nem adja fel, és a lassan elhaló témákba is képes "új életet lehelni" néhány jól irányzott övön aluli kommenttel. Minél jobban le akarják rázni, annál jobban ragaszkodik a társasághoz, számára az jelent sikerélményt, ha minél több hozzászólót sikerül felbosszantani. Ha belefutunk egy trollba, nem sokat tehetünk; egyetlen hatásos fegyver akad: a mellőzés. "Do not feed the troll" hangzik az angol szólás, azaz ne reagáljunk a gyakran rafináltan megfogalmazott támadásokra. Ha adjuk a troll alá a lovat, válaszolgatunk neki, meddő vitába bonyolódunk, azzal a többi kommentező haragját is magunkra vonhatjuk. A jótanács: ne reagáljunk a provokációra!"

Még részletesebben:

http://www.technet.hu/hir/20100223/o...etto_illemtan/
                              .
                              .

Hozzászólás

• Forexman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Ezt nem lehet ide nem betenni:

Troll, trollkodás

"A troll egy rusnya óriás a mesevilágban, a netezők viszont azt hívják trollnak, aki szándékosan bomlasztja a topikot, a blogkommentek, vagy a fórum témáját. A troll egyetlen célja, hogy jól felhúzza a hozzászólókat, indulatokat keltsen. Ezt általában azzal éri el, hogy becsmérlő, a hozzászólókéval homlokegyenest ellenkező bejegyzéseket ír, amitől a legtöbb embernél felmegy a pumpa. Az eredetileg a témáról zajló beszélgetés így hamarosan veszekedéssé fajul, és egymás ócsárolásában merül ki. A troll pedig megkapja jutalmát: sok dühös, és a témához már csak nyomokban kapcsolódó hozzászólást.

A troll nagyon kitartó, nem adja fel, és a lassan elhaló témákba is képes "új életet lehelni" néhány jól irányzott övön aluli kommenttel. Minél jobban le akarják rázni, annál jobban ragaszkodik a társasághoz, számára az jelent sikerélményt, ha minél több hozzászólót sikerül felbosszantani. Ha belefutunk egy trollba, nem sokat tehetünk; egyetlen hatásos fegyver akad: a mellőzés. "Do not feed the troll" hangzik az angol szólás, azaz ne reagáljunk a gyakran rafináltan megfogalmazott támadásokra. Ha adjuk a troll alá a lovat, válaszolgatunk neki, meddő vitába bonyolódunk, azzal a többi kommentező haragját is magunkra vonhatjuk. A jótanács: ne reagáljunk a provokációra!"

Még részletesebben:

http://www.technet.hu/hir/20100223/o...etto_illemtan/
                                .
                                .
                                Van, hogy néha nem érdemes megmagyarázni az illetőnek, hogy amit leírt az hülyeség, hogy nem vezet sehova. Ilyen esetekben nyulunk a trollkodás eszközéhez. Unalmas és fárasztó mindenféle nem odaillő, félig humoros félig érdekes de más témájú dolgokat felhozni, leginkább hogy kontrasztot mutass. Az én jótanácsom: láss a dolgok mögé.

Nyugi tesó, mindennek oka van

Hozzászólás

Working...
                                X