Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Legjobb ingyenes tőzsde képzés

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

Személy szerint én is tanulni, okosodni járok fel ide, információt cserélni. De tényleg elég nehéz eldönteni, hogy ki ad megbízható valós információkat, vagy pusztán csak egy forex kontár, aki elmondja a véleményétn olyan hitelesen, hogy azt a kevésbé tapasztaltak elhiszik. "Az információ hatalom" Csak óvatosan vele....

Hozzászólás

" De tényleg elég nehéz eldönteni, hogy ki ad megbízható valós információkat, vagy pusztán csak egy forex kontár, aki elmondja a véleményétn olyan hitelesen, hogy azt a kevésbé tapasztaltak elhiszik. "

Alap: soha ne higgyél senkinek semmit, amit mond. Sok fórumhuszár van az éterben és ezeket nem lehet kiszűrni.

Anno én is belefutottam ebbe, bár akkor egész más volt a fórumokon a légkör. Nem marták még el a tapasztaltabbakat.

Ok, de akkor hogyan lehet ezeket kiszűrni?

Első szűrés nálam a stílus volt, mert feltettem a kérdést, hogy aki fröcsög a fórumon, durva és mindenkibe beleharap, az hogyan is tud a forexen nyugodtan kereskedni. (persze ez nem egy objektív dolog és lehetnek ellenpéldák is, de én ezt tapasztaltam).

A második dolog pedig az, hogy (ahogy írtam) nem kell senkinek sem hinni. Át kell gondolni mindent, amit leírnak, és ha látsz benne fantáziát, akkor ki lehet (ingyen) demón, vagy pedig múltbéli adatokon próbálni. Egyrészt azért mert így sokat tudsz tanulni, más rész nincs egy igazság a forexen, nagyon sok út vezet a sikerhez. Ezeket pedig ki kell tapasztalni és az próbálgatás nélkül nem fog menni.

Egy idő után már (ez nekem fél év volt) simán ki fogod tudni szűrni a felesleges információkat a fórumon és megtanulsz lapozni villámgyorsan.

Információképp le kell írnom: egy másik, de azonos fórumon szedtük össze a hasznos és értelmetlen vagy marakodó, személyeskedő vagy reklám beírásokat. Az arány 2 azaz kettő százalék volt. Szomorú, de ez van.

Hozzászólás

https://www.otpbank.hu/portal/hu/toz...emia/alapszint

Hozzászólás

Kaptam ma egy hírlevelet. Korlátozott ideig kínálnak benne ingyenes, haladó 10 részes oktatást.

Hozzászólás

Sziasztok!

Szeretném figyelmetekbe ajánlani webináriumainkat, melyek minden esetben naprakész információval látják el a kedves résztvevőket.

https://www.xtb.hu/Kepzes/Webinarium

Csak pár kattintás és egy jól áttekinthető, könnyen emészthető devizareggelit kaphattok reggelenként kollégáim jóvoltából. A részvétel természetesen díjmentes

Kérdéseket és észrevételeket az alábbi elérhetőségeken várunk:

E-mail: sales@xtb.hu

Tel.: +36 1 265 5148

Üdvözlettel:

Pávlics Krisztián

Hozzászólás

Sziasztok,

Eljött az ideje, hogy megrendezzük a második Roadshow-t. Íme a részletek:

Az IronFX 2013 Júniusában egy vadonatúj oktatási sorozatot fog elindítani.
              A szemináriumokat úgy állítottuk össze, hogy mind a kezdő és az aktív kereskedők is hasznos ismeretanyaggal gazdagodjanak a programok során. A résztvevők megújult tartalommal és a meghívott SZTÁR előadóval találkozhatnak:

Marshall Gittler az IronFX Globális FX Stratégia Vezetője
              Valamint a korábban beharangozott, és mindenki által várva várt kétnapos rendezvény –a kereskedők találkozója – további hasznos stratégiákkal, tanácsokkal és tapasztalatokkal szolgál az aktív kereskedőknek.

Az előadás minden helyszínen INGYENES, de az aktív kereskedők szemináriumán
              csak az éles számlával rendelkező ügyfelek vehetnek részt. Tekintse meg a teljes programleírást a weboldalunkon és regisztráljon még ma.

Az ülőhelyek száma korlátozott, elő-regisztráció szükséges.

https://www.ironfx.com/hu/roadshow

Reméljük, hamarosan találkozunk a második Magyarországi Forex Roadshow-n!

Hozzászólás

Teljesen ingyenes és érdekmentes forex oktatást vállalok webinar jelleggel heti 2*1,5 órában teljesen az alapoktól. 06.15-től indítom a csoportot. Privát üzis érdeklődésre e-mailben küldöm a részleteket. „Mindent elérhetsz az életben, amit csak akarsz, ha elég embernek segítesz elérni, amit akarnak.” – (Zig Ziglar)

Hozzászólás

jo az idezeted!

Hozzászólás

krizso76 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Teljesen ingyenes és érdekmentes forex oktatást vállalok webinar jelleggel heti 2*1,5 órában teljesen az alapoktól. 06.15-től indítom a csoportot. Privát üzis érdeklődésre e-mailben küldöm a részleteket. „Mindent elérhetsz az életben, amit csak akarsz, ha elég embernek segítesz elérni, amit akarnak.” – (Zig Ziglar)
                    Miért érdemes tőled tanulni?

Hozzászólás

n3d eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Miért érdemes tőled tanulni?
                      nem érdemes. De ki lehet próbálni. Kockázat nincs rajta, max a befektetett idő. Teljesen kezdőknek ajánlom önzetlenül és szeretettel. Nem akarok meggyőzni senkit semmiről, nem árulok semmilyen oktatási terméket vagy fizetős szolgáltatást, érdekem nem fűződik hozzá, hogy valaki nálam tanuljon, mivel teljesen ingyenes, de nagyon szeretnék segíteni annak aki szükségét érzi. Miért ingyenes? Kérlek ne vedd nagyképűségnek, de elegendő időm és pénzem van, hogy segíthessek másoknak ily formán. A piacokon korlátlan a bőség, onnan bármennyit el lehet hozni, miért a (talán hátrányos helyzetű) tanulni vágyóktól vegyem el a pénzt? (Többek között ezért nem értem, hogy a "top traderek" miért oktatnak súlyos százezrekért, ha a piacról elvileg bármennyit el tudnak hozni ha csakugyan aktív toptraderek. Ráadásul a sztároktatók és sztártréderek által tartott tanfolyamokról igen alacsony arányban kerülnek ki profitos kereskedők). Nem vagyok (még) sztár tréder, de kezdők számára talán pár tapasztalatot át tudok adni, amiből profitálhatnak a későbbiekben, de legalábbis nagy hibák elkövetésétől meg tudom őket óvni. Úgy érzem, hogy a sok jóból amit kaptam, valamit vissza kell juttatnom a környezetemnek. Igyekszem megmutatni nekik az egyik(!) lehetséges utat. Több hónapos programban gondolkodom heti 2*1,5 órás kiscsoportos webinárium rendszerben. Nagy hangsúlyt kap a technikai alapok lerakása mellett a kereskedéshez szükséges mentális programozás, személyiségfejlődés és pszichológia. Privát érdeklődésre küldök részletes szakmai bemutatkozást és koncepciót. Eddig 10-en vagyunk. Üdv: Krisztián

Ui.: egyébként a kérdésed abszolút jogos, a fordítottját (miért szeretnél hozzánk csatlakozni, mik a céljaid és motivációid) én is felteszem az érdeklődőknek az első e-mail váltáskor.

Hozzászólás

Szeretnék még valamit hozzá rakni...

Krizsot teljesen megértem...ha valaki már oktatott vagy van gyereke, akkor tudja, hogy nem csak a tanár/szülő tanítja a diákot/gyerekét, de fordítva is igaz. Rengeteg mindent tanulsz meg magadról, felelősségvállalás, kommunikáció, hozzá állás a dolgokhoz stb....remek személyiség fejlesztő és mivel mindannyian önzőek vagyunk, és jó érzés másoknak segíteni, ezért nekünk is jó...ha paradoxon ez valakinek, akkor még messze van a céltól, de az is lehet, hogy rossz úton halad

Hozzászólás

Így van Zalán, torkánál ragadtad meg a kérdést. Pontosan ennyi tudatos önzőség azért mégis van a dologban, hogy ettől én is fejlődöm, és nem csak mások önzetlen segítését de saját személyiségfejlődést is várok a dologtól. Brett Steenberger a "Mindennapos kereskedési coach" c. könyvében ajánlja magasabb szinten álló trader tanulóknak tanítványok vállalását. Sokat foglalkoztam küzdősportokkal életem során, kemposoknál pl. barna övtől ( legmagasabb tanuló fokozat) kötelező a tanítás, anélkül nem is kaphat mester fokozatot az illető. Még egy gondolat az ingyenesség témaköréhez: Ha Komjáthy Attila ( akit nagyon tisztelek és egyik példaképem, bár teljesen más rendszerben kereskedem , mint ő ) havi 5000 Ft-ot kér a napi rendszerességű segítő klubjában való részvételért -nem szereti ha oktatásnak nevezzük- akkor hogy jövök én ahhoz, hogy pénzt kérjek érte, hol vagyok én az Ő szintjéhez képest?

Hozzászólás

Igazán nagylelkű dolog kezdőkkel ingyenesen foglalkozni (tudom mennyi munka lesz ), annyit fűznék csak hozzá, hogy ismerek valakit, aki szintén ingyenes klubot hozott létre, de aztán pár hónap után kitaláltam egy 5000 forintos tagsági díjat, csak azért, hogy az okoskodó, amúgy tanulni nem akaró "csőcseléket" távol tartsák.

Hozzászólás

Krizso azért figyelj oda, hogy sok energia vámpírt ne fogadj be...

Hozzászólás

krizso76 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Így van Zalán, torkánál ragadtad meg a kérdést. Pontosan ennyi tudatos önzőség azért mégis van a dologban, hogy ettől én is fejlődöm, és nem csak mások önzetlen segítését de saját személyiségfejlődést is várok a dologtól. Brett Steenberger a "Mindennapos kereskedési coach" c. könyvében ajánlja magasabb szinten álló trader tanulóknak tanítványok vállalását. Sokat foglalkoztam küzdősportokkal életem során, kemposoknál pl. barna övtől ( legmagasabb tanuló fokozat) kötelező a tanítás, anélkül nem is kaphat mester fokozatot az illető. Még egy gondolat az ingyenesség témaköréhez: Ha Komjáthy Attila ( akit nagyon tisztelek és egyik példaképem, bár teljesen más rendszerben kereskedem , mint ő ) havi 5000 Ft-ot kér a napi rendszerességű segítő klubjában való részvételért -nem szereti ha oktatásnak nevezzük- akkor hogy jövök én ahhoz, hogy pénzt kérjek érte, hol vagyok én az Ő szintjéhez képest?
                                Megkérdezhetem elsősorban milyen idősíkú kereskedésre fog koncentrálódni az oktatás? (ha egyáltalán lesz ilyen csoportosítás)

Én csak napi és heti chartokon tudok próbálkozni az életvitelem miatt.
                                Gyakorlatilag Csak Forex párokon tudok próbálkozni.
                                (egyéb nemforex párokat párokat napi chart alapján nem vizsgálok, mert
                                ezek ugye nagyon nagyrészt napi 8órás piacok és nem tudok normálisan a nyitás/záráshoz/gap-eléshez alkalmazkodni szintén az életvitel miatt, továbbá ezeknek az igazán komoly kereskedéséhez a FOREXnél sokkal nagyobb fedezet kell amivel én eléggé mérsékelten rendelkezem, és ez eléggé korlátozza az egyhetes chartok kereskedését is.

Hozzászólás

Working...
                                X