Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Forexdeviza.hu

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Forexdeviza.hu

Véletlenül bukkantam a neten Komjáthy Attila oldalára. Az itt folyó, mentorálás-jellegű, napi szinten folyó képzés, konzultáció és a követő közösség segítő hozzáállása egyedülálló.
    Szeptember eleje óta veszek részt délelőttönként a zárt klubon, és azt kell mondjam, hogy egy főnyeremény.
    Kíváncsi vagyok mások véleményére is.

"Véletlenül bukkantam a neten Komjáthy Attila oldalára. Az itt folyó, mentorálás-jellegű, napi szinten folyó képzés, konzultáció és a követő közösség segítő hozzáállása egyedülálló."

ez így van.

Hozzászólás

sindler eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      "Véletlenül bukkantam a neten Komjáthy Attila oldalára. Az itt folyó, mentorálás-jellegű, napi szinten folyó képzés, konzultáció és a követő közösség segítő hozzáállása egyedülálló."

ez így van.
      Legjobb Csak röviden.
      Én már majdnem egy éve vagyok tag.

Hozzászólás

Köszönöm a tippet, egy próbát mindenképp megér, hátha tényleg sokat lehet belőle tanulni!

Hozzászólás

Én is tag vagyok , tényleg jó.
          ----------------------------------
          (Kérdés mit szólnak ahhoz az oktatási piac szereplői , hogy más iskolákhoz igen hasonlatos stratégiát fillérekért kaphatsz meg egy profi tradertől).

Hozzászólás

Az oldalon ezt találtam: "folyamatosan átvesszük a technikai elemzés elemeit az általam használt "kockázatkezelt trendkövető stratégia elemeit", a "tüske-stratégiát, a TP-stratégiát, pozíció építést, stb."
            Ezek a kulcsszavak emlékeztetnek engem valamire...

Hozzászólás

Az oldalon valahol fent van egy ingyenes videó. Én is azt néztem meg, mielőtt belevágtam. Abból sokat megtudsz arról, mire számíthatsz. Én is ismeretem a más cég stratégiáit (iszom szavaikat két hónapja unás nélkül). Hasonlóra gondoltam eleinte, amit írsz. Aztán pár nap múlva visszamentem az oldalra és rászántam az időmet az ingyen videóra. Először húztam a szám, hogy ez nem is olyan lendületes, meg ezt már más is mondta, aztán egyszer csak elkezdtem jegyzetelni az "aranyköpéses gyűjteményembe", és még sokat jegyzeteltem, aztán befizettem egy hónapra. És jó.
              A stratégia egyébként más, kicsit óvatosabb.
              A fontos, hogy nem a stratégia a lényeg, az szanaszét hever a neten is, és két oldalon leírható. A lényeg itt a pszichés stabilitás, és az állandó, napi mentorálás, amit kapsz.
              Még egy hasonlóság a másik cég és Attila között. A másik cég oktatói is ész nélkül kockáztattak 10 éve, amikor kezdték, és Attila is, szintén 10 éve. Mindőjüknek szerencséjük volt, hogy megmaradt a számlájuk. Mind azt mondják, hogy ne az ő indulásukat utánozzuk :-)

Hozzászólás

diesel eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Az oldalon ezt találtam: "folyamatosan átvesszük a technikai elemzés elemeit az általam használt "kockázatkezelt trendkövető stratégia elemeit", a "tüske-stratégiát, a TP-stratégiát, pozíció építést, stb."
                Ezek a kulcsszavak emlékeztetnek engem valamire...
                Emlékeztet valamire? Csak nem a forexre?
                Egyébként közel ugyanolyan színvonalú képzés mindkettő, csak nem mindegy hogy mennyiből tanulod meg.

Hozzászólás

Maradjunk annyiban, ha én üzemeltetném a Profit.hu International Kft.-t, az ügyvédem már intézkedne ez ügyben. Mostanra már van szerencsém ismerni több oktatóoldalnak az anyagát, de hogy valamit ilyen szinten hasonlítson a másikra, ilyet még nem láttam.

Hozzászólás

Maradjunk annyiban, ha én üzemeltetném a Profit.hu International Kft.-t, az ügyvédem már intézkedne ez ügyben. Mostanra már van szerencsém ismerni több oktatóoldalnak az anyagát, de hogy valamit ilyen szinten hasonlítson a másikra, ilyet még nem láttam.

Lehet, hogy intézkedne, de biztosan nem nyerne.
                    Ennyi erővel Birger Scafermeier is beperelhetné a profit.hu-t, meg még sok mást is.

Semmi nem tiltja, hogy a saját tudásodat oktasd. Még akkor sem, ha azt máshol/mástól tanultad.
                    Egyetlen tőzsdei stratégia sem tartozhat szerzői jogvédelem alá. Ahhoz nem elég egzakt. Maximum egy robotot lehet levédeni.

Amíg nem a tanfolyamon kapott jegyzeteket, stb.-t adja tovább, addig teljesen szabályos a dolog. Egy saját jegyzetet készíteni nem nagy kunszt.

Hozzászólás

Én erre a fórumra, úgy jutottam el, hogy tanulni akartam, illetve akarok. Megmondom öszintén, hogy engem ez a része nem is érdekel. Nem tudom Te egyáltalán miért foglalkozol ezzel a témával? Ettől fejlődni fogsz? Te nem azért jöttél ide vagy nézegetsz a neten ilyen oldalakat, hogy képezd magad?
                      De ha már ez annyira téma, Te honnan tudod, hogy ki tanult kitől? Azért, mert ezt azt oldalt még nem láttad vagy ezt láttad utoljára? Én 2008-tól vagyok fórumozója ennek az oldalnak és Péteréket csak utána láttam, akkor most ebből azt következik, hogy Péter tanult Attilától? Nem hinném, hogy így lenne, de ha így is lenne, neked jobb lesz tőle? Én tanulok mindkettőtől, mindkét csapatot szeretem hallgatni bármeddig, és ez a lényeg, a többi nem számít, nekem legalábbis.

Hozzászólás

Ár-érték arány szerint ez a legjobb! Ami még tuti benne, hogy nem vagy egyedül, ez egy klub, sok taggal, akik egész nap kapcsolatban vannak egymással és megmondják, ha hülyeséget készülsz csinálni, illetve megerősítenek, ha jó úton haladsz, mindezt önzetlenül teszik.

Hozzászólás

Hát el lehet ezen vitatkozni. De nekem csak az a lényeg, hogy ha két profi tréder is ezt oktatja, akkor valószínűleg elég jó ez a stratégia

Hozzászólás

Sziasztok!

Mivel meg lettem szólítva illik reagálnom. Klubunk keretén belül nem oktatás folyik, hanem egy általam használt kereskedési forma bemutatása azzal a szándékkal, hogy azoknál a kereskedőknél, akiknél még vannak nyitott kérdések azok megválaszolásra kerüljenek sok-sok gyakorlással tűzdelve. Ha lesz is valaha tanfolyam, az más keretek között fog működni.

Az, hogy vannak egyes stratégiák között hasonlóságok az teljesen természetes, hiszen sok újdonság nincs a kereskedésben, legfeljebb egyes mozzanatok magunkra formálása, finomítása. Az én belépési szignáljaim indikátorhoz kötöttek és a triger jelzésem is mások mint a "P" jelzések. Az, hogy kockázatkezelt trendkövető stratégiával dolgozom pár éve az sem újdonság, hiszen még pár millióan így gondolkodnak velem együtt.

Én személy szerint nagyon örülök annak, hogy van olyan cég Magyarországon, aki évek óta a kockázatkezelésre oktatja az embereket és nem a "Szent grál" keresésére. Sokszor kiemelem a reggeli találkozók alkalmával, hogy akkor jók az ilyen klubok, ha előtte egy jó tanfolyamot elvégez az ember, mint amelyeket Péterék is tartanak. Úgy gondolom volt már pár klubtagom, akik ennek hatására mentek el tanfolyamra.

Minden tiszteletem azoké, akik segítőszándékkal vannak felvértezve és az ilyen fórumokat is ennek szellemében használják.

Köszönettel: K. Attila

Hozzászólás

ne írj meggondolatlanságokat. én Attila nélkül nem is végeztem volna Forexegyetem tanfolyamot.

Hozzászólás

Working...
                              X