Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Spike tanfolyam, stratégia és szignálszolgáltatás

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• vanti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Basszuskulcs, 141000 pip Dax meg az apró Mindez néhány hónap alatt. Ritkán sem hallani ilyent, Te valamire nagyon ráéreztél! Ebből még Ferrari is lehet
    Az írásodnak olyan szempontból mindenképp örülök, hogy ezek szerint van a kishalak számára is esély komolyabb pénzre is. Egyenlőre ilyen pipmennyiség számomra beláthatatlan és ha matekozom kicsit ,akkor sem értem hogy lehet ennyit kaszálni. Gratula érte, de legfőképp...díjazzon a piac.
    Juli 14 ota -mint irtam: ez a legujabb szamlam- es mostmar 216.000 :P Lehet, hogy neked apro penz, de en ennyit meg sosem kerestem, pedig van egy-ket mas forrasom is. Orulok, hogy Te ennek a sokszorosat keresed; vegre valaki aki napi tobb szaz %-ot is kihoz, eddig mesenek gondoltam, de ugy latom nem az. Kerlek szenszej/mester/stb vilagositsd meg elmemet, mert en a buta matematikus nem jottem ra meg a Te kepletedre!

Hozzászólás

• barabasi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Juli 14 ota -mint irtam: ez a legujabb szamlam- es mostmar 216.000 :P Lehet, hogy neked apro penz, de en ennyit meg sosem kerestem, pedig van egy-ket mas forrasom is. Orulok, hogy Te ennek a sokszorosat keresed; vegre valaki aki napi tobb szaz %-ot is kihoz, eddig mesenek gondoltam, de ugy latom nem az. Kerlek szenszej/mester/stb vilagositsd meg elmemet, mert en a buta matematikus nem jottem ra meg a Te kepletedre!
      Töredékét keresem az általad írtaknak, de hogy ezt hogyan sikerült félreértened az nekem ismét egy relytély. Az "apró" mögött ott a , a végén meg a gratula. Hol itt a sértés tárgya? Még egy rossz matek képletet sem írtam!

Hozzászólás

• Bocs, hullafaradt voltam, igy nem ert el az agyamig. Valoszinu egybol asszocialtalak a forumon jelenlevo "csakenvagyokakira' ", "mindenkitkitudokosztani" es "mindententudokalegjobban" emberek egyikevel. Megegyszer elnezesedet kerem.

Hozzászólás

• Mivel az elozo bejegyzesem akar felre is ertheto, kerem azon forumtarsakat, hogy akik ugy erzik, hogy valaha barkinek ezen a forumon segitett az gyorsan felejtse is el. Tipikusan azokra gondoltam, mint amilyen szemely nem is olyan reg volt itt, akitol a vegere tobben is megtagadtuk a segitseget.

Hozzászólás

• Spongya rá. Nem az irigység, hanem az elismerés szólt belőlem. Szerintem ezt megbeszéltük.

Hozzászólás

• Szia Misi,
              Sajnálom, hogy csalódtál bennem, bennünk! Az egy kicsit persze pech, hogy pont az a két webinárium nem sikerült jól, amin ott voltál, de egyébként az összes nyilvános trademet meg lehet tekinteni itt: Trading Coach. Azt mindig elmondom, hogy sose lehet garantálni, hogy egy élő piacon találjak tradet, ami aztán be is jön - de a stopot betartottam, azt legalább értékeld. A többi dátumot is hozzávéve, teljesebb képet alkothatsz.
              Az exkuzív oktatásunknak sok költsége is van (például adatdíjak három hónapra), és rengeteg élő munkát igényel, miután egyesével szoktam konzultálni az emberekkel, három hónapig. Ha utánaszámolsz, egyáltalán nem irreális az ára.
              Forex-szel valóban nem foglalkozom, de itthon, Magyarországon, valamiért arra a legnagyibb az igény. Hiába oktatok tangót a tánciskolában, ha mindenki salsá-zni akar. Úgyhogy társultunk egy salsa tanárral.
              Kovácsházi Gyuri négy éve dolgozik forex kereskedőként, és a csapatának ő csinálta eddig is a reggeli elemzéseket, ami most nálunk is elérhető. Sokat beszélgettem vele, megismertem őt, és nyugodt szívvel ajánlom mindenkinek, mert ért hozzá, és jó stílusban elő is tudja adni.
              Remélem, idővel visszanyerjük bizalmadat!
              Üdv
              Szoldán Péter

Hozzászólás

• fxtrader55 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Regisztráltam a "forex-szakértő" webinarjára.
                Kb. 15 perc után kikapcsoltam annyira szar volt. Teljesen haszontalan dolgok, amelyeken már egy kezdő is túl van, mert tudja, hogy nem működik.

Szoldán Péterben csalódtam, hogy összeállt egy ilyennel. Én ehhez nem adnám a saját és a cégem nevét.
                Szia fxtrader55,
                Sajnálom, hogy nem tetszett! Minden webinárium végén szoktunk kitöltetni visszajelzést a résztvevőkkel, és nagyon jó pontszámokat kapott idáig az összes forex webinárium, úgyhogy - örömünkre - kisebbségben vagy ezzel a véleményeddel.
                Azért Gyurinak sem egyszerű, beszélgettünk vele, hogy milyen szakmai szintre "lője be" az ingyenes webináriumot, de sok a kezdő is, akik pont annak örülnek, hogy közérhető dolgokat mond, ami esetleg neked már tényleg unalmas lehet.
                Természetesen a napi elemzésekben már jóval szakmaibb, és részletesebb. Gyuri négy éve dolgozik traderként és a csapatának azóta ő készíti a reggeli elemzéseket. Én magam is elbeszélgettem vele, úgyhogy jó szívvel tudom ajánlani.
                Üdv
                Szoldán Péter

Hozzászólás

• pszoldan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Szia Misi,
                  Sajnálom, hogy csalódtál bennem, bennünk! Az egy kicsit persze pech, hogy pont az a két webinárium nem sikerült jól, amin ott voltál, de egyébként az összes nyilvános trademet meg lehet tekinteni itt: Trading Coach. Azt mindig elmondom, hogy sose lehet garantálni, hogy egy élő piacon találjak tradet, ami aztán be is jön - de a stopot betartottam, azt legalább értékeld. A többi dátumot is hozzávéve, teljesebb képet alkothatsz.
                  Az exkuzív oktatásunknak sok költsége is van (például adatdíjak három hónapra), és rengeteg élő munkát igényel, miután egyesével szoktam konzultálni az emberekkel, három hónapig. Ha utánaszámolsz, egyáltalán nem irreális az ára.
                  Forex-szel valóban nem foglalkozom, de itthon, Magyarországon, valamiért arra a legnagyibb az igény. Hiába oktatok tangót a tánciskolában, ha mindenki salsá-zni akar. Úgyhogy társultunk egy salsa tanárral.
                  Kovácsházi Gyuri négy éve dolgozik forex kereskedőként, és a csapatának ő csinálta eddig is a reggeli elemzéseket, ami most nálunk is elérhető. Sokat beszélgettem vele, megismertem őt, és nyugodt szívvel ajánlom mindenkinek, mert ért hozzá, és jó stílusban elő is tudja adni.
                  Remélem, idővel visszanyerjük bizalmadat!
                  Üdv
                  Szoldán Péter
                  Üdv Péter!

Tisztelem, hogy személyesen reagáltál egy korábbi bejegyzésre.

Bár én nem vettem át a módszered, de attól még érdekes volt látni anno egy amerikás bemutatót. S van az úgy, ezért szakmailag nem gond, hogy a webináriumon nem sikerült a trade.

De éppen ezért nem változik meg a véleményem.

Nem vagyok annyira naív, hogy ne lássam mások példájából, oktatni nagyobb biznisz, (főleg egy 2 milliós budapesti bázisról), mint tradelni.

Forexre azért van növekvő igény, mert megtévesztő ígéretekkel mesterségesen gerjesztik ilyen-olyan jutalékok miatt– figyelmen kívül hagyva az ügyfél tudását, tapasztalatát, kockázatvállaló képességét, tőkéjét, céljait.

Abban pedig biztos vagyok (közel 6 év tapasztalattal), hogy 4 év forexezés, elemzéskészítés még nem tesz senkit szakértővé.

Aki valóban szakértő, az meg tud belőle élni, aki nem, az pedig ne oktasson féligazságokat olyan áron, amiből már diplomát lehetne szerezni.

Ha ezt az egyszerű etikai szabályt betartanák az oktatók, drasztikusan lecsökkenne a tőzsdeképzők, forex „akadémiák”, „egyetemek” … száma.

Sok sikert tehát a sajátszámlás kereskedéshez.

Hozzászólás

• pszoldan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Szia fxtrader55,
                    Sajnálom, hogy nem tetszett! Minden webinárium végén szoktunk kitöltetni visszajelzést a résztvevőkkel, és nagyon jó pontszámokat kapott idáig az összes forex webinárium, úgyhogy - örömünkre - kisebbségben vagy ezzel a véleményeddel.
                    Azért Gyurinak sem egyszerű, beszélgettünk vele, hogy milyen szakmai szintre "lője be" az ingyenes webináriumot, de sok a kezdő is, akik pont annak örülnek, hogy közérhető dolgokat mond, ami esetleg neked már tényleg unalmas lehet.
                    Természetesen a napi elemzésekben már jóval szakmaibb, és részletesebb. Gyuri négy éve dolgozik traderként és a csapatának azóta ő készíti a reggeli elemzéseket. Én magam is elbeszélgettem vele, úgyhogy jó szívvel tudom ajánlani.
                    Üdv
                    Szoldán Péter

"Sajnálom, hogy nem tetszett! Minden webinárium végén szoktunk kitöltetni visszajelzést a résztvevőkkel, és nagyon jó pontszámokat kapott idáig az összes forex webinárium, úgyhogy - örömünkre - kisebbségben vagy ezzel a véleményeddel. "

Nyilván ez a résztvevők tapasztalatát, tudásszintjét tükrözi. Szerintem hasznavehetetlen és nekem az előadói stílus sem tetszett (de ez szubjektív).
                    Olyannyira felbosszantott, hogy gondolkodtam rajta, hogy felhívjalak.

...ne csak negatívumok hangozzanak el:
                    A Te módszeredről (illetve David Shine-é-ról) egész más a véleményem. Olyan módszerrel foglalkozol, ami szerintem itthon ritkaság. Ennek nyilván az az oka, hogy forexezni sokkal könnyebb kis tőkével és emiatt a tömeget ez érdekli. A rv. day tradinghez keveseknek van meg a min. 25-30.000 USD. (tudom, van más megoldás, de szerintem az kockázatos ).
                    Remélem, hogy megmaradnak a rv. webinarok is.

Hozzászólás

• "Aki valóban szakértő, az meg tud belőle élni, aki nem, az pedig ne oktasson féligazságokat olyan áron, amiből már diplomát lehetne szerezni."

Hozzászólás

• nevető3dick eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        "Aki valóban szakértő, az meg tud belőle élni, aki nem, az pedig ne oktasson féligazságokat olyan áron, amiből már diplomát lehetne szerezni."
                        Én mindig egyetértettem a véleményeddel, de ez most nem erről szól.
                        Nincs azzal baj, ha valaki oktat, csak legyen hiteles. Korábban Te is azt írtad, hogy ezzel van a gond: nem tudják, vagy nem akarják az oktatók hitelt érdemlően bizonyítani, hogy ők hosszú távon sikeres kereskedők, holott erre meglennének az eszközök.

Attól, hogy valaki meg tud belőle élni, nyugodtan oktathat. Nem feltétlen az anyagiak motíválhatják. A hitelesség kérdésében egyetértünk.

Sok olyan oktató "guru" megjelenik a piacon, akiről első pillanatban átjön, hogy még neki is sokat kellene tanulni, tapasztalni, hogy sikeres legyen.

Hozzászólás

• fxtrader55 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Én mindig egyetértettem a véleményeddel, de ez most nem erről szól.
                          Nincs azzal baj, ha valaki oktat, csak legyen hiteles. Korábban Te is azt írtad, hogy ezzel van a gond: nem tudják, vagy nem akarják az oktatók hitelt érdemlően bizonyítani, hogy ők hosszú távon sikeres kereskedők, holott erre meglennének az eszközök.

Attól, hogy valaki meg tud belőle élni, nyugodtan oktathat. Nem feltétlen az anyagiak motíválhatják. A hitelesség kérdésében egyetértünk.

Sok olyan oktató "guru" megjelenik a piacon, akiről első pillanatban átjön, hogy még neki is sokat kellene tanulni, tapasztalni, hogy sikeres legyen.
                          Mindenki azt csinál, amit akar, akár oktathat is.
                          A mindenkit pedig kicserélhetjük bárkire, hiszen senkinek sem kell, fűlik a foga hosszútávú, hiteles eredményeket felmutatni.

Időspórolás céljából, hogy ne az oktatással foglalkozzam, hanem a kereskedéssel:-) inkább linkelek:-)))

http://valodiforex.wordpress.com/201...t-az-1000-bol/

Hozzászólás

• Keresnék olyan spike stratégiával kereskedő tradert aki órásnál kisebb időtávon (M5) kereskedik a stratégiával.
                            Ha van ilyen (biztos van) akkor írojon nekem privátba ha megoldható.
                            Nagyon szívesen váltanék vele pár sort.
                            Előre is köszönöm a jelentkezését.

Hozzászólás

• barabasi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Ha meg tudod mondani, hogy hogyan lehet beallitani a myfxbookot, hogy csak a pipeket mutassa a kulvilagnak, akkor szivesen kozze is teszem.
                              Portfolio-Add Account-Edit-re kattintva, lehet beállítani, hogy mi látszódjon.

Hozzászólás

• Red Fox eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Keresnék olyan spike stratégiával kereskedő tradert aki órásnál kisebb időtávon (M5) kereskedik a stratégiával.
                                Ha van ilyen (biztos van) akkor írojon nekem privátba ha megoldható.
                                Nagyon szívesen váltanék vele pár sort.
                                Előre is köszönöm a jelentkezését.
                                ilyet én is keresek.

Hozzászólás

Working...
                                X