Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

moneymentor

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• nlot eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jobban belegondolva
    Most én érzek némi iróniát.
    De komolyra fordítva, én csak egy trader vagyok. Egyszer hopp, másszor kopp. Fenébe a zöld pöttyökkel, világhírrel és a profi biznisszel.
    http://moneymentor.5mp.eu

Hozzászólás

• moneymentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Hogy ez mekkora átb..szás. Én se tudtam neked nyomni, előbb másnak is kell. Ezért likeoltam Forex Klubot (naná, hogy az sikerült), aztán újra neked, de azt se engedte.
      Szerintem 1 embernek csak 1 pöttyöt lehet küldeni.

Hozzászólás

Pedig komolyan nem iróniának szántam, csak épp ötletbörzés hangulatban voltam, és ennek az a lényege, hogy a racionalitást kizárva az ember MINDEN ötletet leírjon. Sokszor a legképtelenebb ötlet is hasznosnak bizonyulhat, amit a realitás talajához ragaszkodó hagyományos agyalással meg sem találnánk.

Azt leírtam, hogy egy kereskedő klub megvalósítása nem egyszerű feladat, hogy érdeklődés hiányában valószínűleg nem érné meg, azt pedig Te írtad le. Nagyon sok evolúciós-optimumkeresős programot csináltam eddig, mivel ezek érdekelnek a legjobban, talán ezért vált szokásommá, hogy a megvalósulási esélyektől függetlenül mindig mindenben a legoptimálisabb lehetőségeket keressem. Csak ezért írtam az általad iróniának érzett részt, mert az egyik optimális elméleti lehetőségének tartom a stratégiád értékesítésére. Nálam az ilyenek keresése mondhatni foglalkozási ártalom.

Hozzászólás

• Gondolkodtam azon, leírjam-e a következőket, miután néhányan megint töröltették magukat.

Évek óta vagyok fórumtag. Semmi hasznom nem volt belőle. Sok tapasztalatot megosztottam, védtem a naivakat, támadtam a szakmaiatlanságot, cserébe szinte semmit se kaptam. Ja, egy kitiltást igen.

Nicknevek, demohuszárok, balekok, (többnicknéven önmagukat tömjénező, de végzettséggel sem rendelkező) oktatók, guruk, salesesek, kamu marketing, önérdek, mókusvakítás, misztikum, kicsinyes szarrágás évek óta… Szakma, fejlődés, összedolgozás elvétve.

Nekem is kb. most lett tele a tököm a fórummal, fórumozással, fórumozókkal.

Nem töröltetem magam, mert amit eddig leírtam, azt vállalom. De innentől csak a magam fejlődésére figyelek.

A weboldalam is lebutítottam. Ha valakinek segítség kell, azon keresztül elér, privátban, számlanyitás után piaci áron mehet a dolog.

Egyébként meg sok sikert mindenkinek.

Hozzászólás

• LifeCare

Néhányan észrevették és megkérdezték, hogy egy új irányba nyit a weboldalam? Mi van? Befejeztem a forexet, mlm-re váltok?

Nem. Tőzsdézek, befektetek, spekulálok, forexezek tovább.

De kerestem és találtam. Egy olyan pozitív közeget, ami szuper lehetőségnek tűnik.

Mindig érdekelt az egészségmegőrzés. Külön hálózatok épülnek aloe, acai, goji, noni, vagy ganodermás termékekre, táplálékkiegészítőre, gyógyhatású termékekre, kozmetikumra, háztartási cikkekre, kávéra…
            Itt minden megvan. Öko, bio, német, osztrák, svájci csúcsminőség. Olcsó árak. Nagyon jól felépített marketing. És most indul Európában. Sok kedvezmény, bónusz van. Üzletileg se tűnik rossznak.

Ingyenesen lehet csatlakozni. Nincs kockázat. Akkor miért ne lenne saját online bio-boltod?

Akit érdekel, és megtisztel az ingyenes regisztrációval, folyamatosan informálom, segítem, támogatom.

Csatlakozás a weboldalamon keresztül.

Köszönöm.

Hozzászólás

• Rég jártam erre, de ahogy látom, nem sok minden történt. Kezd behalni a fórum. Nem tudom van-e értelme új életet vinni bele.

Tegyünk egy próbát…

Robert G. Allen szerint (is) 3 féle passzív jövedelemforrás van:

- ingatlan (ezzel nem foglalkozom, megelégszem egy jó ingatlan-alappal.)

- tőzsde (befektetés, spekuláció). Ebben tudnék segíteni, bár szerintem nem való mindenkinek, és nem úgy, ahogy sokan csinálják. Itt általában egymás pénzét nyerjük el, kinek lenne igazából érdeke megosztani a nyerő stratégiákat? De minek erről vitázni.

- marketing (információs, online, mlm) vállalkozás. Erre az utóbbira jó szívvel ajánlhatok egy megoldást BÁRKINEK, akinek fontos az egészsége és nulla befektetéssel, nulla kockázattal szeretne 20-70% profitot (árrés) és egyéb jövedelmet szerezni egymást segítve, csapatmunkában (mennyi is az RR?).

Talán elindítok egy értelmes párbeszédet. Ha nem, az se baj…

Hozzászólás

• Persze, teljes homály de nem volt kedvem vitához, ráadásul abban a topikban.
                Ott tartunk, hogy az "oktatók" tökéletesen gátlástalanok.

Hozzászólás

• MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Persze, teljes homály de nem volt kedvem vitához, ráadásul abban a topikban.
                  Ott tartunk, hogy az "oktatók" tökéletesen gátlástalanok.
                  Könnyebb vonalakat húzogatni, erre experteket írni, ezt oktatni, bónuszos brókercégnél fogadni a tömegeknek, mint tanulni, összefüggésekben gondolkodni.

De az agymosó reklámok ellenére a technikai elemzés nem magasabb szint. Csak egy eszköz a sok közül.

Hozzászólás

Könnyebb vonalakat húzogatni, erre experteket írni, ezt oktatni, bónuszos brókercégnél fogadni a tömegeknek, mint tanulni, összefüggésekben gondolkodni.

De az agymosó reklámok ellenére a technikai elemzés nem magasabb szint. Csak egy eszköz a sok közül.
                    Ez teljesen reális álláspont, sztem.
                    Az egyik eszköz.

Az "oktatók", brókerek számára ez az egyetlen lehetőség, hogy "kézzel fogható/kiszámítható" dologgal szélhámoskodjanak be tömegével olyanokat a piacra akiknek ahhoz semmi közük és ott semmi keresni valójuk.
                    Ez egy iparág lett.

(Aki felemeli a hangját az "irigy". Csak tudnám mi a jó büdös fenére lenne az, ez teljes röhej.)

Hozzászólás

• Kedves Mentor,
                      Tudod, hogy nem nicknéven szerepelek és inkább dicsérő szavakat írtam rólad az Acfx-topikban.

Hozzászólás

• MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Kedves Mentor,
                        Tudod, hogy nem nicknéven szerepelek és inkább dicsérő szavakat írtam rólad az Acfx-topikban.
                        Nem is veled volt vitám.

Minden provokáció nélkül, első adandó alkalommal gusztustalan és pofátlanul sértő, hazug támadás ért adamv részéről. Az az ember beteg. Kezelésre lenne szüksége. Például egy szívlapáttal.

(Nem is értem, miért nem vállalta a nevét és e-mail címét az Iron topicban és miért nem pl. az Elemzésközpontot és annak oktatóit támadja hasonló céllal, de ez már más (pl. üzletpolitikai) kérdés.)

Viszont éppen ezért hanyagolom már egy ideje a fórumozást. Semmit sem ad, csak rombol. Köszönöm, de erre nincs szükségem, inkább magamban forexezek, és szabad óráimat értelmes, hasznos, pozitív közegben töltöm.

Nem vagyok pszichológus, de a következő ábrát igaznak érzem.
                        Inkább lelkes, jókedvű, érdeklődő, esetleg konzervatívan, szakmai alapon, konstruktívan vitázó emberekkel szeretném magam körül venni (még ha kevesen is vannak), míg az ellenséges, dühös, burkolt rosszindulatú egyéneket (ebből áll leginkább egy ilyen nickneves fórum) felesleges győzködni, egyenrangú félként tisztelni. A skála alsó részén elhelyezkedőknek segítek, ha megkeresnek, de már ez sem cél.

Részemről ennyi.
                        Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Álláskeresőknek

Eredetileg habibabu reklám-hozzászólására reagáltam volna, de az közben eltűnt, így ide írom:

„habibabu, látom megújult a weboldalad. De őszintén, kinek akarsz „segíteni”? Szerény tapasztalatom szerint a sok munka (kutatás, kísérletezés, publikálás) ellenére is csak kevesen olvassák, követik a weboldalakat.

Inkább ilyen állásokra kéne hajtani. Ha valaki be tudna ajánlani pl. engem egy ilyen komoly céghez, előre is köszönöm, örök hála és minden más:”
                          Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Sokan kritizáltak már, hogy gagyi a weboldalam. Bizony, szerintem a tartalom fontosabb, mint a forma. És Érték = Funkció / Költség.

Viszont ha már mindenki csilivili website-okkal nyomul, muszáj haladni a korral és ráerősíteni a webdesign-ra.
                            Gyakorlásképpen csinálgatok egy wix-es oldalt. Ha lesz érdeklődés, próbálgatom, bővítgetem is ezzel-azzal. Főleg majd a regisztrált felhasználóknak.

Ki miről szeretne olvasni az új oldalon? Megírhatja üzenetben a KAPCSOLAT menüpontban.
                            http://kriminalm.wix.com/moneymentor

Hozzászólás

Bizony, szerintem a tartalom fontosabb, mint a forma. És Érték = Funkció / Költség.
                              A Google buta algoritmusa dönti majd el, hogy a tartalmad hasznos-e vagy sem. Előre sorol-e a kereséseknél vagy sem. Ha 1-1 kulcsszóra nem kerülsz a Google első oldalára, akkor nagyon kicsi az esélyed, hogy csak úgy rád találnak az emberek.

moneymentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Viszont ha már mindenki csilivili website-okkal nyomul, muszáj haladni a korral és ráerősíteni a webdesign-ra.
                              Gyakorlásképpen csinálgatok egy wix-es oldalt. Ha lesz érdeklődés, próbálgatom, bővítgetem is ezzel-azzal. Főleg majd a regisztrált felhasználóknak.
                              Ez megint egy újabb szakma, ha komolyan akarja csinálni valaki. Én is most rágtam át magam Szilágyi Balázs oktatásain.
                              Látogasd meg a Forex Klub weboldalát, kövess Facebookon, Youtubeon!

Hozzászólás

Sokan kritizáltak már, hogy gagyi a weboldalam. Bizony, szerintem a tartalom fontosabb, mint a forma. És Érték = Funkció / Költség.

Ki miről szeretne olvasni az új oldalon? Megírhatja üzenetben a KAPCSOLAT menüpontban.
                                http://kriminalm.wix.com/moneymentor
                                Jól néz ki ez a wix-es oldal, egyszerű, áttekinthető.
                                Egy dolgot kipróbálhatnál viszont, mi lenne ha a "moneymentor megoldások" leírásának betűje fehérebb, világosabb lenne?! Ha lehet. Persze ez csak nekem lenne jobb, a szemem vacak, jobb szereti a kontrasztosabb dolgokat.

Témajavaslat : heti / napi szinten meg lehet nézni a főbb híreket, beszédeket, bejelentéseket, amik már-már funda jellegű hírek (pld fed-boj-boc-snb-satöbbi), a "kisebb" adatok nem fontosak, azok úgyis csak átmeneti mozgásokat adnak.

Hozzászólás

Working...
                                X