Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

moneymentor

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Köszönöm a hozzászólásokat. Igyekszem majd fejlődni.

Régebben programozó kellett egy profibb weboldalhoz. Ma már elindulnak a „csináld magad”-képzések (mint néhány éve a forexben).

Több Wordpress tanfolyammal is találkoztam mostanában. De ha jól láttam, maga a website-szerkesztés ingyenes, kell hozzá tárhelyszolgáltató is, ami meg fizetős.

Wix-ben még kevesebben szerkesztenek, mert nem nagyon van magyar segédlet. Sok megoldási lehetőséget kínál, és jórészt ingyenesen.

Persze ez off egy tőzsdefórumon… Bocs.
    http://moneymentor.5mp.eu

Hozzászólás

• Ma már kétszer találkoztam a nagy lehetőséggel: Gábor pincér fél óra alatt megtanult forexezni, és már az első nap 200 eurót keresett.

http://lp.marketstm.com/Testi_Waiter...1465661676194#

Lám a weboldal-szerkesztés csodákra is képes.

Hozzászólás

• moneymentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Lám a weboldal-szerkesztés csodákra is képes.
        Annyira vicces netről lopott fényképek alatt kamu véleményeket olvasni. Érdemes a képekre rákeresni a Google keresővel, hány száz helyen bukkannak még fel. Kamu mind.
        Látogasd meg a Forex Klub weboldalát, kövess Facebookon, Youtubeon!

Hozzászólás

• Forex Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Annyira vicces netről lopott fényképek alatt kamu véleményeket olvasni.
          „Az MTM szolgáltatása nem minősül professzionális befektetési tanácsadásnak. … Az itt közölt információk nem feltétlenül valós idejűek és pontosak. … „

Régen ezt úgy mondták, hogy hazudik, amennyit a nyomdafesték elbír…

De akkor is megdöbbentő ez a gátlástalanság.

Hozzászólás

• No az ilyeneket kellene szívlapáttal kezelni. Ilyen szöveggel még nem találkoztam.
            Ezért kell a szélhámosokat irtani.

Hozzászólás

• Hogy kell egy fénykép alapján visszakeresni a valódi tulajt, ha nem tudom az igazi nevét aki rajta van?

Hozzászólás

• A csodamacska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Hogy kell egy fénykép alapján visszakeresni a valódi tulajt, ha nem tudom az igazi nevét aki rajta van?
                Mondjuk találsz egy vagy több nevet, honnan tudható, hogy valódi-e?

Hozzászólás

• Van valami olyan hogy jobb egér a képre és vizsgálat.. és akkor rá lehet keresni a kép eredeti forrására, nem tudom pontosan hogy kell ezért kérdem.
                  Társkeresőn, facebookon is hasznos hogy kamukép e.

Hozzászólás

Van valami olyan hogy jobb egér a képre és vizsgálat.. és akkor rá lehet keresni a kép eredeti forrására, nem tudom pontosan hogy kell ezért kérdem.
                    Érdekes, ezt nem árt tudni.
                    Bár az, hogy vki magáról milyen képeket tesz fel az teljesen tőle függ.

Hozzászólás

Van valami olyan hogy jobb egér a képre és vizsgálat.. és akkor rá lehet keresni a kép eredeti forrására, nem tudom pontosan hogy kell ezért kérdem.
                      Nyomsz a képre egy jobb egeret, utána "kép címének másolása",
                      majd nyitsz egy üres google keresőt és beilleszted.
                      Itt kiírja, hogy nincs találat, de próbálj meg kép alapján keresni.
                      És kidob minden olyan oldalt, ahol a kép megtalálható.

Hozzászólás

• Köszönöm.

Hozzászólás

• A story címe: Jó tett helyében, jót várj.

Sziasztok!

Egy pozitív élmény a jelenlegi bizonytalan pénzügyi helyzetben.

Négy éve kisebb összeggel befektettem az akkor induló Aegon Premium üzletághoz, és ebben az évben a héten voltam bent náluk felülvizsgálni a befektetéseimet, és meglepődésemre a konzervatív portfóliómon, ugyanis most negyedik évben is több mint 8%-ot hozott éves szinten, és úgy gondolom mostanra elért oda a kapcsolatunk, hogy szívből ajánlom másoknak is, akik egy megbízható befektetési lehetőséget keresnek.
                          Nagyon meg vagyok elégedve az ottani pénzügyi tanácsadóm munkájával, és szakmailag is nagyon képben van, talán ennek köszönhető ez a jó teljesítmény.

Elismerem a munkáját, és segíteni akarok neki is, és a befektetni vágyó embereknek is, ezért aki szeretné felvenni a kapcsolatot vele, az írjon nekem, és megadom az elérhetőségét.

ui.:Én pedig a kisebb összeget, nagyobbra cserélem

Hozzászólás

• Ezt a szöveget 3 topikba tette be az új fórumozó.

Hozzászólás

• Daragó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Elismerem a munkáját, és segíteni akarok neki is, és a befektetni vágyó embereknek is, ezért aki szeretné felvenni a kapcsolatot vele, az írjon nekem, és megadom az elérhetőségét.

Nagyon szépen köszönöm, hogy a topicomat is megtisztelted ezzel.

Légyszí küldd el privátban, hogy kinél lehet ilyen szerződést kötni? Sose lehet tudni... Hátha...

Hozzászólás

• Levelet kaptam egy tradertől, akit mindössze 1 napig tanítottam:

"Szia!
                                5.000Ft bónuszal kezdtem pár hete, és 1.140.000Ft felett vagyok. Szerinted kiutalnak 800.000Ft-ot a számlámra? (OTP)
                                Köszi a választ!"

Nem tudom. És azt se, hogy ezen túl mennyiért oktassak, vagy adjam a stratégiámat. Hisz 5000 bónuszból ezek szerint bárkiből jó eséllyel milliomost csinálhatok.
                                Szerintetek?

(Az itt közölt információk bár nem feltétlenül valós idejűek és pontosak, egyáltalán nem marketingcélt szolgálnak, csak őszinte érdeklődés. Mindennemű áthallás más topic aktuális bejegyzéseivel csak a véletlen műve.)

Hozzászólás

Working...
                                X