Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

moneymentor

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

Felhívás!
    Mivel az Ironfx immár 3 fővel nyomul a fórumon, szívesen besegítenék olyan brókercég promóciójába, ami szélesebb termékskálával és/vagy korrektebb szolgáltatásokkal várja az ügyfeleket.

Ha véletlenül nincs ilyen cég képviselője a fórumon, várom angolul tökéletesen beszélő, Kecskemét környéki üzlettárs jelentkezését is egy olyan bróker magyarországi piacnyitásának megszervezéséhez, ami mögött luxemburgi központ, professzionális, több ezer termékkel használható forex-cfd platform, vezető befektetési alapkezelők termékei és a világ egyik legnagyobb bankjának tulajdonosi háttere áll.

Hozzászólás

Érdekes cikk:
      http://www.bankmonitor.hu/content/1376.htm

Hozzászólás

kmisi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        hmm...

nekem kissé furcsa a tőkeáttételről írt véleményük (alacsonyan tartani, mert baj lesz belőle, meg a mértéke meghatározza rögtön a nyereséget, veszteséget)

attól, mert van egy lehetőség, nem kell fullra betolni minden lét egy kötésbe

ezzel az erővel Ferrarit se vegyen senki, mert ha lenyomja a gázpedált, garantáltan nekimegy a falnak

Hozzászólás

Én más kulcsszavakra figyelnék: nem automatizált, nem tisztán technikai, pár órás pozíciók, alacsony tőkeáttét, szűk stop, csak a tőke x %-val, többi biztonságosabb befektetésben, stb...

Ha jól számoltam, napi 1,2% körüli a profitcél a forexen.
          (Engem meg körberöhögött néhány oktató-zseni, mikor hasonlókat írtam…)

Hozzászólás

Elindítok egy személyiség-fejlesztő tréninget a weboldalamon BŐSÉG TUDAT címszóval. Akit érdekel, hétről-hétre ingyen követheti, gyakorolhatja.

Úgy látom a bejegyzésekből, hogy éppen aktuális.

Hozzászólás

érdekes bejegyzések. a személyiségfejlesztő tréning jó ötlet, beleolvastam a weboldaladon és annyit kérdeznék, hogy ez már az?

"Tedd a kezed a szívedre és mondd ki, érezd át többször: ÉN IS MEGÉRDEMLEM A SIKERT, GAZDAGSÁGOT.
              Tedd a kezed a homlokodra és mondd ki: BŐSÉG TUDATOM SEGÍT EBBEN."

Hozzászólás

Igen, amit kiemeltél, egy amerikai tanfolyamban használt technika.
                (Írhattam voltam helyette agykontrollos háromujj technikát, jóga mudrát, ninja kuji kirit, vagy akár imára kulcsolt kezet is, kinek-kinek ízlése szerint. A lényeg, hogy legyen valami mozdulat, ami segíti a bevésődést.)

Itt a tréning felépítését tartom fontosabbnak.

De igazából ez egy kísérlet, kíváncsi vagyok a visszajelzésekre. Ha másoknak nagyon meredek, vagy a kutyát se érdekli, nem fogok nyilvánosan erőlködni.

Hozzászólás

moneymentor franchise business model – Tanulj, kereskedj, mentorálj, gazdagodj.

Néhányan rákérdeztek mostanában, hogy miért "csak osztom az észt", miért nem oktatok, vagy teszem szélesebb körben elérhetőbbé a stratégiámat.

Komoly dilemma ez nekem.
                  Azt én is látom, hogy néhány nálam sokkal képzetlenebb figura jó marketinggel brutális pénzt keres üzletszerű oktatásból és egyéb szolgáltatásból. Sokkal többet, mint kereskedéssel valaha is keresne. Az eredmény bizonytalan, felelősség nincs.
                  Látom azt is, hogy jó marketing nélkül viszont csak kevés ismerősnek tudok segíteni. (Ha tömegeknek ingyen mentorálnék, elmenne a drága idő, nem tudnék kereskedni sem, felkopna az állam.)

Most adódott egy lehetőség, ezért olyan megoldáson töröm a fejem, hogy tükörbe is tudjak nézni, és mindenki jól járjon.

moneymentor franchise business model – Tanulj, kereskedj, mentorálj, gazdagodj.

I. szakasz

Alap a moneymentor megoldások a weboldalról, plusz rendszeres konzultáció...
                  Új termékpartnerek jöhetnek, szakmaiság emelhető.

Lenne egy éles számlanyitás a saját részedre, ill. egy kaució, ami együttműködés esetén visszajár az I. szakasz végén mindenkinek !!!
                  Kb. 200 ezer HUF indulótőke összesen.

II. szakasz
                  Franchise - egy lehetőség csak elméletben, gyakorlatban felkészült tradereknek.

Qrva jó, újszerű elgondolás. Aki lenyúlja, beperelem.

10 komoly érdeklődő esetén elkezdem szervezni. Részletekről privátban.

Hozzászólás

Ha nem is vagy súlyemelő, akkor is nagyot szakíthatsz:

moneymentor franchise business model - Tanulj, kereskedj, mentorálj, gazdagodj.

(Bocs mindenkitől, de ha már a vízcsapból manipulatív marketing folyik a fórumon, néha nekem is kedvem támad majd egy hangyányi önreklámhoz.)

Hozzászólás

Mától nem csak elméletben van lehetőségem segíteni.

Tanuláshoz, gyakorláshoz, kereskedéshez ajánlhatom az FxPro megoldásait is.

Próbáld ki demóban: https://direct.fxpro.com/ib/hu/usd/176663/demo

Bővebben a weboldalamon.

Hozzászólás

Visszatértem.

Csak a nick változott, a logó, weboldal, szakmaiság, tisztesség, segítő szándék nem.

Nem igazán akarok irogatni ezen a remek fórumon, aki akar a weboldalamon megtalál.

De nem kívánom szó nélkül hagyni a személyemet ért provokációt. Aztán majd úgyis szépen kitilt megint egy jól behatárolható érdekcsoport...

"...mert magamat kigúnyolom, ha kell, de hogy más tegye, nem tűröm el..."
                        https://penzugyes.wixsite.com/csak-ugyfeleknek

Hozzászólás

Érdekes anyagot fordítottam Hommáról. Elolvashatod a weboldalamon.

Hozzászólás

moneymentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Érdekes anyagot fordítottam Hommáról. Elolvashatod a weboldalamon.
                            linket adsz?

Hozzászólás

Jano eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              linket adsz?
                              Nem lehetnek közvetlen linkek a kommentjeimben, így az aláírásomban szerepeltetem az elérhetőségeimet.
                              Keresd a weboldalamon, a BLOG menüpontban.

Hozzászólás

moneymentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Nem lehetnek közvetlen linkek a kommentjeimben, így az aláírásomban szerepeltetem az elérhetőségeimet.
                                Keresd a weboldalamon, a BLOG menüpontban.
                                he? miért nem?

Hozzászólás

Working...
                                X