Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Skalpmester

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

sindler eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    majd kiderül milyen. megrendeltem.
    Biztos jó. Több üzlettársa dícsérte. Mástól még semmit nem hallottunk róla. de gondolom ez is jótékonyságra megy.

(már az oktatásban üzlettársa, nem a kereskedésben)

Hozzászólás

Ezt ajándékba adják a dupla DVD mellé ha igazak a pletykák.

Hozzászólás

Ha legyártom hozzá az Unio Bt. bélyegzőt, akkor tudunk eladni eredetit! Fú gazdagok leszünk de nagyon heee. Sindler inkább erre táncolj! Amúgy ez a muksi ismerős a Haller utcából mintha láttam volna az egyik forexegyetemes klubba szervezőként.

Hozzászólás

http://www.youtube.com/watch?v=u7l3N77D34s&feature=plcp

Hozzászólás

Roppant érdekes video.
            Nem a szakmai értéke miatt.

3.05-től érdemes figyelni.

A kis kopasz emberke azt állítja, hogy a szeptember 11-ei terrortámadásról 1 héttel korábban tudtak a nagy tőzsde spekulánsok, hiszen bőszen esett minden, és pontosan ez volt a Londoni Metro merényletek előtt is.

Hallgassátok végig, ezt állítja.

Érdekes.

Ezzel amúgy egyet értek.

A MOSZAD állt a terrorcselekmények mögött, és az egész világpiac egy óriási nagy bennfentes kereskedés. Lásd, Ki a Moodies részvények többségi tulajdonosa?

Hozzászólás

éppen úgy lett megvágva, hogy aki nem ma kezdte az csak fintorog

Hozzászólás

Az azért tényleg érdekes, hogy a Skalpmester szerint a profik hetekkel előre látják a terrorcselekményt.

Őszintén bevallom, én ezt soha nem tudnám utánacsinálni élesben:
                - 5 lotos pozíciók egy 2000 euros számlán
                - 1 percig tart, majd 1-2 pipet nagy biztonsággal lekaszál
                - 12 kereskedésből csaknem duplázza a számláját
                - de egy véletlen eseményt is előre látva akár 10000 eurot keres egy perc alatt
                - így megnyolcszorozza a pénzét egy év alatt.

Ha ez igaz, zseni a fickó. Talán egyszer felnövök hozzá.

De a magamfajta átlag trader azonnal lenullázná így a számláját.
                Ezért óvatosabb, megfontoltabb, számomra logikusabb stratégiát kell, hogy kövessek.

Hozzászólás

kmisi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Az azért tényleg érdekes, hogy a Skalpmester szerint a profik hetekkel előre látják a terrorcselekményt.

Őszintén bevallom, én ezt soha nem tudnám utánacsinálni élesben:
                  - 5 lotos pozíciók egy 2000 euros számlán
                  - 1 percig tart, majd 1-2 pipet nagy biztonsággal lekaszál
                  - 12 kereskedésből csaknem duplázza a számláját
                  - de egy véletlen eseményt is előre látva akár 10000 eurot keres egy perc alatt
                  - így megnyolcszorozza a pénzét egy év alatt.

Ha ez igaz, zseni a fickó. Talán egyszer felnövök hozzá.

De a magamfajta átlag trader azonnal lenullázná így a számláját.
                  Ezért óvatosabb, megfontoltabb, számomra logikusabb stratégiát kell, hogy kövessek.
                  Nem a profik látják előre a terrorcselekményt,hanem maguk a terroristák.
                  Ők is tőzsdéznek ugyanis..
                  Én már láttam ilyen,vagy hasonló stratégiát,az orrom előtt tradelték,és működött.
                  Irreálisan nagy kötések,scalp.
                  Természetesen tartozott a történethez számla nullázás is,de ez kicsi számlákon történt,1000-2000 Usd.
                  Az össz eredmény horribilisan nagy volt.
                  Vannak ilyen kereskedők is ha tetszik egyeseknek,ha nem!
                  De hogy "skalpmester"eredményes-e,azt senki sem tudja.
                  Valószínüleg a videon szereplő számlát sem fizették ki neki,mert az a svájci cég"Crown"forex becsődölt..
                  Kollegámnak volt ott számlája,irrerális ugrálásokkal ment az árjegyzés,1 pip volt a spread,ez akkor nagyon jónak számított.
                  De biztosan emlékszem,hogy scalpot nem engedélyeztek!
                  Megkötések voltak,nem lehetett hamar zárni,nem lehetett robot,csak külön megegyezéses alapon stb.
                  Vége is lett a történetnek.

Hozzászólás

majd kiderül milyen. megrendeltem.
                    Érdeklődnék megkaptad-e a DVD-t és milyen, megérte-e ?
                    Én is gondolkodom, hogy megrendeljem, de még nem tudtam eldönteni.

Üdv.

Hozzászólás

13 ezer ft nem összeg. nekem megérte. de hogy Neked megéri-e, azt nem tudom.
                      ha 13 ezer ft gondot okoz, akkor szerintem keress más szakmát.
                      én mindent megveszek, mert ha nem tudnak mondani semmi újat, akkor is jó érzés, hogy tudom azt, amit az oktató(elméletben legalábbis). ez hitet ad.
                      hit nélkül nem fog menni. az az alapja a tradingnek. a hitből ered a kitartás,szorgalom, türelem..stb. azok az alapvető emberi tulajdonságok, amik nélkül esélyünk nincs a piacon pénzt keresni.

Hozzászólás

13 ezer ft nem összeg. nekem megérte. de hogy Neked megéri-e, azt nem tudom.
                        ha 13 ezer ft gondot okoz, akkor szerintem keress más szakmát.
                        én mindent megveszek, mert ha nem tudnak mondani semmi újat, akkor is jó érzés, hogy tudom azt, amit az oktató(elméletben legalábbis). ez hitet ad.
                        hit nélkül nem fog menni. az az alapja a tradingnek. a hitből ered a kitartás,szorgalom, türelem..stb. azok az alapvető emberi tulajdonságok, amik nélkül esélyünk nincs a piacon pénzt keresni.
                        Értem, köszönöm.
                        Minőségi termékért nem sajnálom a pénzt, de azt szeretem elkerülni, hogy átverjenek.
                        Azt szűrtem le a válaszodból, hogy ez a DVD nem átverés.

Üdv.

Hozzászólás

Working...
                        X