Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IGENEMBER képzés

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• IGENEMBER képzés

Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com
    Kedves fórumozók, tréderek és leendő tréderek!

Tudom, köztetek már sokan gyakorlottak, de a tanulásból sosem elég. Soha nem mondhatod, hogy te már mindent tudsz a piacról.
    Jómagam néhány hónapja kezdtem a FOREX kereskedést komolyabban venni, előtte is bele-bele pislantottam a hírekbe, árfolyamokba, de nem volt számlám, amin kereskedhettem volna. Hallottam egy ajánlatról, gyorsan jelentkeztem is a képzésükre. Sokat tanultam, fejlődtem, de nem eleget. Sok kérdés megválaszolatlan maradt.
    Elkezdtem böngészgetni az interneten és rátaláltam Andor Sándorra és az IGENEMBER csapatra, akik oktatásokat tartanak. Rögtön felkeltette az érdeklődésemet, nem csak a nagy szakmai tapasztalatuk, hanem a képzés minősége és a képzés utáni lehetőségek. A képzés hihetetlenül jó, hozzáértő emberektől tanulhatsz, akik segítenek, bármi gondod van. A képzés nem maradt abba az oktatás befejeztével, folyamatos kapcsolatban maradtok, ameddig csak igényled.
    Néhány szó a képzésről:
    - Az oktató mind időbeosztásban mind helyben alkalmazkodik a hallgató igényeihez.
    - Választható online és személyes képzés is.
    - Ha nem vagy biztos az oktatóban, teszteld le. Ezt megteheted egy ingyenes bemutató képzés keretében, vagy lehetőséget biztosít, hogy figyeld a valós számláját, miközben kommentálja, hogy mit miért csinál.
    - Az oktató garanciát vállal a képzés sikerességére
    - Az oktatás végén lehetőséged van egy vizsgát tenni, melyek feltételeit egyénileg alakítják (senkitől nem várják el, hogy azonnal profi tréder legyen)
    - Az eredményes vizsgázóknak lehetőségük van visszakereskedni az oktatás árát

Röviden ennyit szeretnék átadni a képzésről.
    Amennyiben felkeltette az érdeklődésedet, kérlek írj a medgyaszai.zsolt@gmail.com e-mail címre, vagy látogass el Sándor weboldalára: www.igenember.hu

Kellemes napot és jó trade-et mindenkinek!

ufzsolo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elkezdtem böngészgetni az interneten és rátaláltam .....
    IGENEMBER .....

Önnek is van 2 keze és 2 lába? Szeretne ezzel híres, sikeres és gazdag lenni? Igen? Ember ! Jelentkezzen még ma egyetemi szintű futóakadémiánkra!

Futó prostadion: Használja saját építésű professzionális futópályánkat. Ez a világ legjobbja, mert mi is a legjobbak vagyunk. A költsége 1000 forint alatt marad alkalmanként a legzsúfoltabb időszakban is, sőt ha csak ezt használja, 100% lefutható bónuszt adunk futó bérlete mellé.
    Alaptanfolyam: megtanulhatja, hogyan tegye bal lábát a jobb elé. 150 ezer forint.
    Haladó tanfolyam: Megmutatjuk, milyen a jó karmunka. Megmutatjuk Önnek futóstadionunk minden titkos szegletét. Gyakoroljuk a rajtot és megismerheti a célszalag átszakításának felejthetetlen érzését. 150 ezer forint.
    Személyes konzultáció szakértőnkkel (aki bár nem testnevelő-tanár, nem is edző, de látott már villamos után futó embert, sőt egyszer kipróbálta, és neki is sikerült) 20 ezer forint óránként.
    Exkluzív személyes tréning szakértőnkkel: 450 ezer forint.
    Futó star-day: Nézze a lelátóról, hogy futnak a mi bajnokaink a mi pályánkon 400 métert. 5 ezer forint.
    Futótábor: akarja, hogy közösen ráhangolódjunk a kocogásra egy all inclusive wellness-szállodában? Részvételi díj 3 napra: 150 ezer forint.
    Futó social network: kocogjon velünk minden nap. Döntsük el együtt, balra vagy jobbra induljunk el a körpályán. 15 ezer forint havonta.
    Edzésterv: napi feladatok csak Önnek. 15 ezer forint.
    Bérfutás : majd futunk mi Ön helyett, ha épp nem ér rá. Csak vegye meg a bérletet 1 évre előre.
    Futóhírlevél: heti tippek, ötletek. 5 ezer forint havonta.
    Tréning room: reggelente szakértőink tájékoztatják önt a futás világának új híreiről. 15 ezer forint havonta.
    Futófórum: ossza meg másokkal is lelkesen akadémiánkon szerzett tapasztalatait. Beszéljen rólunk, hogy még többen válasszák az általunk kínált egészséges életmódot. 5 ezer forint havonta.
    Otthoni futópad: hogy bármikor gyakorolhasson demóban, pálya nélkül. Beépített madárcsicsergéssel. 150 ezer forint.
    Robot-tréner: beépített gps, méri a pulzust, lépésszámot és ordítva ösztönzi gyorsabb tempóra. 100 ezer forint.
    Futókellék árusítás: futócipő, passzos gatyó, egyenpóló akadémiás logóval. A győztesek ilyet viselnek. 15 ezer forint darabja.
    Affiliate: hozza el ismerőseit tanfolyamainkra, s mi 10% kedvezményt adunk önnek a logós futózokni árából.
    Házi verseny: na, ki futja leggyorsabban a 400 métert? Nevezés: 50 ezer forint. Fődíj 100 ezer forint, ha legalább 100-an indulnak!
    Pszicho tréning: speciális meditációs gyakorlat, hogy bajnok legyen a bajnokok között. 50 ezer forint.

Még most sem nyert versenyt?
    Ne adja fel! Ja, hogy rövidek a lábai, túlsúlyos, nincs ideje edzeni, s különben is szívesebben úszna?
    Ha ezt az elején tisztázzuk, el se jött volna a tanfolyamunkra.
    Mindenesetre nekünk összegyűlt a repülőjegy ára, kiutazunk nézőként az Olimpiára. Weboldalunkon láthatja fényképes élménybeszámolónkat az ottani futóversenyekről.

Hozzászólás

kmisi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Önnek is van 2 keze és 2 lába? Szeretne ezzel híres, sikeres és gazdag lenni? Igen? Ember ! Jelentkezzen még ma egyetemi szintű futóakadémiánkra!

Futó prostadion: Használja saját építésű professzionális futópályánkat. Ez a világ legjobbja, mert mi is a legjobbak vagyunk. A költsége 1000 forint alatt marad alkalmanként a legzsúfoltabb időszakban is, sőt ha csak ezt használja, 100% lefutható bónuszt adunk futó bérlete mellé.
      Alaptanfolyam: megtanulhatja, hogyan tegye bal lábát a jobb elé. 150 ezer forint.
      Haladó tanfolyam: Megmutatjuk, milyen a jó karmunka. Megmutatjuk Önnek futóstadionunk minden titkos szegletét. Gyakoroljuk a rajtot és megismerheti a célszalag átszakításának felejthetetlen érzését. 150 ezer forint.
      Személyes konzultáció szakértőnkkel (aki bár nem testnevelő-tanár, nem is edző, de látott már villamos után futó embert, sőt egyszer kipróbálta, és neki is sikerült) 20 ezer forint óránként.
      Exkluzív személyes tréning szakértőnkkel: 450 ezer forint.
      Futó star-day: Nézze a lelátóról, hogy futnak a mi bajnokaink a mi pályánkon 400 métert. 5 ezer forint.
      Futótábor: akarja, hogy közösen ráhangolódjunk a kocogásra egy all inclusive wellness-szállodában? Részvételi díj 3 napra: 150 ezer forint.
      Futó social network: kocogjon velünk minden nap. Döntsük el együtt, balra vagy jobbra induljunk el a körpályán. 15 ezer forint havonta.
      Edzésterv: napi feladatok csak Önnek. 15 ezer forint.
      Bérfutás : majd futunk mi Ön helyett, ha épp nem ér rá. Csak vegye meg a bérletet 1 évre előre.
      Futóhírlevél: heti tippek, ötletek. 5 ezer forint havonta.
      Tréning room: reggelente szakértőink tájékoztatják önt a futás világának új híreiről. 15 ezer forint havonta.
      Futófórum: ossza meg másokkal is lelkesen akadémiánkon szerzett tapasztalatait. Beszéljen rólunk, hogy még többen válasszák az általunk kínált egészséges életmódot. 5 ezer forint havonta.
      Otthoni futópad: hogy bármikor gyakorolhasson demóban, pálya nélkül. Beépített madárcsicsergéssel. 150 ezer forint.
      Robot-tréner: beépített gps, méri a pulzust, lépésszámot és ordítva ösztönzi gyorsabb tempóra. 100 ezer forint.
      Futókellék árusítás: futócipő, passzos gatyó, egyenpóló akadémiás logóval. A győztesek ilyet viselnek. 15 ezer forint darabja.
      Affiliate: hozza el ismerőseit tanfolyamainkra, s mi 10% kedvezményt adunk önnek a logós futózokni árából.
      Házi verseny: na, ki futja leggyorsabban a 400 métert? Nevezés: 50 ezer forint. Fődíj 100 ezer forint, ha legalább 100-an indulnak!
      Pszicho tréning: speciális meditációs gyakorlat, hogy bajnok legyen a bajnokok között. 50 ezer forint.

Még most sem nyert versenyt?
      Ne adja fel! Ja, hogy rövidek a lábai, túlsúlyos, nincs ideje edzeni, s különben is szívesebben úszna?
      Ha ezt az elején tisztázzuk, el se jött volna a tanfolyamunkra.
      Mindenesetre nekünk összegyűlt a repülőjegy ára, kiutazunk nézőként az Olimpiára. Weboldalunkon láthatja fényképes élménybeszámolónkat az ottani futóversenyekről.
      Ez gyönyörű!
      Enyém a galaxis leggyorsabb hajója!

Hozzászólás

Óriási!

Hozzászólás

Kedves fórumozók, tréderek és leendő tréderek!

Tudom, köztetek már sokan gyakorlottak, de a tanulásból sosem elég. Soha nem mondhatod, hogy te már mindent tudsz a piacról.
          Jómagam néhány hónapja kezdtem a FOREX kereskedést komolyabban venni, előtte is bele-bele pislantottam a hírekbe, árfolyamokba, de nem volt számlám, amin kereskedhettem volna. Hallottam egy ajánlatról, gyorsan jelentkeztem is a képzésükre. Sokat tanultam, fejlődtem, de nem eleget. Sok kérdés megválaszolatlan maradt.
          Elkezdtem böngészgetni az interneten és rátaláltam Andor Sándorra és az IGENEMBER csapatra, akik oktatásokat tartanak. Rögtön felkeltette az érdeklődésemet, nem csak a nagy szakmai tapasztalatuk, hanem a képzés minősége és a képzés utáni lehetőségek. A képzés hihetetlenül jó, hozzáértő emberektől tanulhatsz, akik segítenek, bármi gondod van. A képzés nem maradt abba az oktatás befejeztével, folyamatos kapcsolatban maradtok, ameddig csak igényled.
          Néhány szó a képzésről:
          - Az oktató mind időbeosztásban mind helyben alkalmazkodik a hallgató igényeihez.
          - Választható online és személyes képzés is.
          - Ha nem vagy biztos az oktatóban, teszteld le. Ezt megteheted egy ingyenes bemutató képzés keretében, vagy lehetőséget biztosít, hogy figyeld a valós számláját, miközben kommentálja, hogy mit miért csinál.
          - Az oktató garanciát vállal a képzés sikerességére
          - Az oktatás végén lehetőséged van egy vizsgát tenni, melyek feltételeit egyénileg alakítják (senkitől nem várják el, hogy azonnal profi tréder legyen)
          - Az eredményes vizsgázóknak lehetőségük van visszakereskedni az oktatás árát

Röviden ennyit szeretnék átadni a képzésről.
          Amennyiben felkeltette az érdeklődésedet, kérlek írj a medgyaszai.zsolt@gmail.com e-mail címre, vagy látogass el Sándor weboldalára: www.igenember.hu

Kellemes napot és jó trade-et mindenkinek!

http://www.youtube.com/watch?v=8-gDRMIj0eE

"...hulla vagy Karl! " ha nem mondasz igent egy ilyen képzésre...

Hozzászólás

kmisi, egy költő veszett el benned!

Hozzászólás

Kedves Fórumozók!

Köszönöm az OFFTOPIC hozzászólásokat. Kérnélek benneteket, hogyha csak viccelődni akartok, próbálkozzatok egy másik weboldalon. Én oktatásokat szervezek, a fórumozás az egyik jelentős lehetőség erre a célra, de nem úgy, ha szándékosan rontjátok a fórum színvonalát. Ide komoly, és a témához illő hozzászólásokat és érdeklődőket várok.

Köszönöm

Hozzászólás

Kedves Fórumozók!

Köszönöm az OFFTOPIC hozzászólásokat. Kérnélek benneteket, hogyha csak viccelődni akartok, próbálkozzatok egy másik weboldalon. Én oktatásokat szervezek, a fórumozás az egyik jelentős lehetőség erre a célra, de nem úgy, ha szándékosan rontjátok a fórum színvonalát. Ide komoly, és a témához illő hozzászólásokat és érdeklődőket várok.

Köszönöm
                Kedves ufzsolo!

Attól nem lesz jobb a fórum, hogy profi képzés ígéretével próbálod hülyíteni 180-240 ezerért a jónépet.

Örülj, hogy miután minden lehetséges topicot telenyomtál utólag törölt hirdetéseiddel, csak egy viccesnek szánt, de komoly mondanivalójú kommentel igyekeztem tágítani kissé szűkös, de gátlásoktól mentes látóköröd.

Szívesen máskor is.

Hozzászólás

Kedves Fórumozók!

Köszönöm
                  Ha nem tetszik a fórum színvonala, keress te egy másikat.
                  Értelmes szakmai témákra szoktak értelmes szakmai válaszok is érkezni.
                  Az viszont a legrosszabb belépő, ha minden topikot teleszemetelsz ugyanazzal a hozzászólással.
                  Látogasd meg a Forex Klub weboldalát, kövess Facebookon, Youtubeon!

Hozzászólás

Kedves Fórumozók!

Köszönöm
                    csak nem kellett volna 50 topicba beírni ugyanazt. ezzel az agresszív viselkedéssel csak nevetségesé teszed magad. nem fognak komolyan venni. örülök, hogy oktatsz és az sem zavar, ha pénzért.
                    sok oktató van, de a jobbak nem folytatnak ilyen agresszív marketinget és ha megakarod növelni a jelentkezők számát, akkor tegyél ki egy két kereskedési videót,számlakivonatot.. ez a legjobb marketing eszköz.
                    van olyan aki megteszi és neki nagyon jól megy az oktatás és a trédelés is.

Hozzászólás

Kedves Fórumozók!

Köszönöm a hozzászólásokat. Valóban hiba volt 3 topicba is betenni a hirdetést (nem mindegyikbe, nem 50-be, nem szeméttel, és nem hülyítek senkit.) Aki nevetségesnek tart, ne írjon ide. Ez egy komoly munka, kiváló oktatási háttérrel és nagyszerű pénzkeresési lehetőséggel. A napokban fel fognak kerülni a számlatörténetek is.

Vélhetően az ég világon semmit nem tudtok a marketingről, ha agresszívnak tartod, ne jelentkezz. Nem kötelező! Az árak nem magasak, középkategóriás árakat választottunk az oktatásnak. Nem véletlenül vannak akciók (ingyenes próba oktatás, 100%-os garancia, oktatás utáni vizsga, melyből a legjobbaknak INGYEN számlát nyitunk, vagy az oktató számláján visszakeresheted az oktatás árát). Ha kicsit körbenézel, láthatod, hogy nem nagyon vannak ilyen lehetőségek más oktatóknál.

Kellemes napot és jó trade-et!

Hozzászólás

Vélhetően az ég világon semmit nem tudtok a marketingről
                        Ilyen mondat után mit vársz? Megtapsolunk, hogy Te értesz hozzá? Nem úgy tűnik...

Hozzászólás

GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Ilyen mondat után mit vársz? Megtapsolunk, hogy Te értesz hozzá? Nem úgy tűnik...
                          Erről egy idézet jut eszembe.

„Aki nem tud, és nem tudja, hogy nem tud, az ostoba. Vesd meg őt.
                          Aki nem tud, és tudja, hogy nem tud, az egyszerű lélek. Tanítsd őt.
                          Aki tud, de nem tudja, hogy tud, az alszik. Ébreszd fel őt.
                          Aki tud, és tudja, hogy tud, az bölcs. Kövesd őt.”
                          – Bruce Lee

Hozzászólás

Nem bírom megállni, hogy ne szóljak én is bele
                            Megnéztem a honlapot, mit mondjak, elég sovány. Nem győzött meg a közhelyek puffogtatása arról, hogy itt érdemes volna tanulnom. Semmit sem tett le nekem az asztalra, amitől jobbnak gondolnám, mint a többi tucatszor tucatnyi tucat-oktatót.
                            Akik adnak ingyen is valami értékeset, és folyamatosan képesek magas színvonalat nyújtani, amiből meggyőződhetek róla, hogy értenek a kereskedéshez (nekem nem számlakivonat kell), na azoknál már el lehet gondolkozni, hogy befizessek-e.
                            Két nagyon hasonló, PA-t oktató profi honlap:
                            Nial Fuller oldala
                            és
                            Johnathon Fox oldala
                            Így kellene kinéznie egy magát eladni kívánó oktató honlapjának. Ingyenes, színvonalas és gyakran hasznos, néha csak érdekes cikkek, setup-ok, videók, amikből sokat lehet tanulni, stb. És nem utolsó sorban ők kb. 60%-kal olcsóbban tartják az online oktatás... Amiért az összes további kurzusra, megbeszélésre, csak tagoknak elérhető dologra megvetted a jogot. Igaz, megvan az a hátránya, hogy csak angolul tudnak.
                            Szóval van még hová fejlődni mr. igenember, de én szurkolok Neked is

Hozzászólás

Kedves Fórumozók!

Köszönöm a hozzászólásokat. Valóban hiba volt 3 topicba is betenni a hirdetést (nem mindegyikbe, nem 50-be, nem szeméttel, és nem hülyítek senkit.) Aki nevetségesnek tart, ne írjon ide. Ez egy komoly munka, kiváló oktatási háttérrel és nagyszerű pénzkeresési lehetőséggel. A napokban fel fognak kerülni a számlatörténetek is.

Vélhetően az ég világon semmit nem tudtok a marketingről, ha agresszívnak tartod, ne jelentkezz. Nem kötelező! Az árak nem magasak, középkategóriás árakat választottunk az oktatásnak. Nem véletlenül vannak akciók (ingyenes próba oktatás, 100%-os garancia, oktatás utáni vizsga, melyből a legjobbaknak INGYEN számlát nyitunk, vagy az oktató számláján visszakeresheted az oktatás árát). Ha kicsit körbenézel, láthatod, hogy nem nagyon vannak ilyen lehetőségek más oktatóknál.

Kellemes napot és jó trade-et!
                              Ne tévedjünk, ufzsolo és csapata sokat tud a marketingről. Túl sokat.

(A sztároktatóhoz hasonlóan én is szereztem az Euromenedzsernél 97-ben egy posztgraduális diplomát, engem is oktatott Szügyi György marketingre, Sípos István maratoni futó pozitív gondolkodásra, láttam belülről mlm céget, tudom ki Nógrádi Bence, stb.)

De ennek semmi köze a tőzsdéhez, forexhez, tradeléshez. Ez csak egy agresszív marketing. Olyan mintha szart csomagolnának jó drágán aranyszínű celofánba.

Az ilyen nyomulós, gátlástalan sales miatt van bajban annyi devizahiteles, ezért buktak sokan a unit-linkeddel, s ezért lesz sok befektetési arany-, vagy épp forex károsult.

Hozzászólás

Working...
                              X