Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IGENEMBER képzés

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

orkati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem bírom megállni, hogy ne szóljak én is bele
    Megnéztem a honlapot, mit mondjak, elég sovány. Nem győzött meg a közhelyek puffogtatása arról, hogy itt érdemes volna tanulnom. Semmit sem tett le nekem az asztalra, amitől jobbnak gondolnám, mint a többi tucatszor tucatnyi tucat-oktatót.
    Akik adnak ingyen is valami értékeset, és folyamatosan képesek magas színvonalat nyújtani, amiből meggyőződhetek róla, hogy értenek a kereskedéshez (nekem nem számlakivonat kell), na azoknál már el lehet gondolkozni, hogy befizessek-e.
    Két nagyon hasonló, PA-t oktató profi honlap:
    Nial Fuller oldala
    és
    Johnathon Fox oldala
    Így kellene kinéznie egy magát eladni kívánó oktató honlapjának. Ingyenes, színvonalas és gyakran hasznos, néha csak érdekes cikkek, setup-ok, videók, amikből sokat lehet tanulni, stb. És nem utolsó sorban ők kb. 60%-kal olcsóbban tartják az online oktatás... Amiért az összes további kurzusra, megbeszélésre, csak tagoknak elérhető dologra megvetted a jogot. Igaz, megvan az a hátránya, hogy csak angolul tudnak.
    Szóval van még hová fejlődni mr. igenember, de én szurkolok Neked is
    Köszönöm a hozzászólásodat!

Ez az a hozzászólás, amit szívesen látok. Ezzel lehet mit kezdeni, építő jellegű kritika. A weboldal valóban gyenge még, folyamatos fejlesztés alatt áll, hogy megüsse a szintet. Az ötlet nagyon jó, elindítunk egy hírportál fület és fel fogunk tenni néhány ingyenes oktatóvideót is. Esetleg van más ötleted, hogyan lehetne színvonalasabbá tenni a honlapot?

Válaszodat előre is köszönöm.

Kellemes napot és jó trade-et.

Hozzászólás

ufzsolo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Esetleg van más ötleted, hogyan lehetne színvonalasabbá tenni a honlapot?
      Az oktató hiteles, több éves számlakimutatásával.

Hozzászólás

kmisi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Ne tévedjünk, ufzsolo és csapata sokat tud a marketingről. Túl sokat.

(A sztároktatóhoz hasonlóan én is szereztem az Euromenedzsernél 97-ben egy posztgraduális diplomát, engem is oktatott Szügyi György marketingre, Sípos István maratoni futó pozitív gondolkodásra, láttam belülről mlm céget, tudom ki Nógrádi Bence, stb.)

De ennek semmi köze a tőzsdéhez, forexhez, tradeléshez. Ez csak egy agresszív marketing. Olyan mintha szart csomagolnának jó drágán aranyszínű celofánba.

Az ilyen nyomulós, gátlástalan sales miatt van bajban annyi devizahiteles, ezért buktak sokan a unit-linkeddel, s ezért lesz sok befektetési arany-, vagy épp forex károsult.
        Sajnos ezek a mondatok nagyon helytállóak

Hozzászólás

Kedves fórumozók!

Köszönöm a hozzászólásokat. Továbbra is fenntartom, hogy 3 topicba kitenni ugyanazt a hirdetést hiba volt. Orvosoltuk a problémát. Nincs szó, sem sztároktatóról, sem szarról, sem pedig gátlástalanságról.
          Csupán egy képzést árulunk, amivel segítünk kitörni a nemkívánatos helyzetből. Örülök, hogy titeket is ilyen neves oktatók készítettek fel a tőzsdére, bizonyára nektek nincs mit tanulnotok az oktatóinktól. Ettől függetlenül másnak van, és igenis meg kell adni a lehetőséget mindenkinek.
          A hozzászólásaitok ezektől az emberektől veszik el a lehetőséget, őket riasztjátok el.

Hozzászólás

Kedves fórumozók!

Köszönöm a hozzászólásokat. Továbbra is fenntartom, hogy 3 topicba kitenni ugyanazt a hirdetést hiba volt. Orvosoltuk a problémát. Nincs szó, sem sztároktatóról, sem szarról, sem pedig gátlástalanságról.
            Csupán egy képzést árulunk, amivel segítünk kitörni a nemkívánatos helyzetből. Örülök, hogy titeket is ilyen neves oktatók készítettek fel a tőzsdére, bizonyára nektek nincs mit tanulnotok az oktatóinktól. Ettől függetlenül másnak van, és igenis meg kell adni a lehetőséget mindenkinek.
            A hozzászólásaitok ezektől az emberektől veszik el a lehetőséget, őket riasztjátok el.

Tényleg nem akarom többet helyreigazítani ufzsolo minden csúsztatását, mert már így is 600+ olvasót generáltunk érdemtelenül a témának.

Köszönjük az önzetlen segítséget, mely 30! órás tanfolyamon dolgoz fel 35+! témakört,180-240! ezerért. Így 1-1 témakörre 0,5-1,5 óra jut (a 3-19 ezres modulokból következően). Ez olyan mélység a „felkérésre készült” „több, mint 10 év alatt” kifejlesztett „hatékony felnőttképzési programban”, ami szinte biztosan „segít kitörni a nemkívánatos helyzetből”, s amivel olyan „elit klubb” (2 b-vel) tagjaként „ragadhatja meg bárki az élet lehetőségeit”, ahol „mindenki sikeres”, „unicum termékekkel” kereskedhet. „Ez kézzelfogható tudás, amellyel nap, mint nap pénzt lehet kivenni a tőzsdéből. Nincsenek korlátok. A kereskedés kockázata minimális….” És mindezt csak „miattunk”.

Minden mondat a kezdőket megtévesztő, mézesmázas manipulatív csöpögés.

S mégegyszer: a felsorolt oktatóknak nem sok köze van a tőzsdéhez, forexhez.

Menj már. Kereskedj inkább.

Hozzászólás

Kedves Fórumozók!

Köszönöm a hozzászólást.
              Ajánlom számodra az ingyenes oktatást lehetőségét. Kipróbálhatod az oktatás minőségét, és próbára teheted az oktatót. Ez semmidbe nem kerül, legalább megtapasztalod a saját bőrödön, milyen is egy IGAZI tréder szavait hallani.

U.i: kereskedem ne aggódj miattam.

Hozzászólás

Kedves Fórumozók!

Köszönöm a hozzászólást.
                Ajánlom számodra az ingyenes oktatást lehetőségét. Kipróbálhatod az oktatás minőségét, és próbára teheted az oktatót. Ez semmidbe nem kerül, legalább megtapasztalod a saját bőrödön, milyen is egy IGAZI tréder szavait hallani.

U.i: kereskedem ne aggódj miattam.

Kedves ufzsolo(k)!

Alig várom, hogy IGAZI trader szavait halljam. Pláne, ha még ingyenesen tesztelhetem is.

Online helyett valószínűleg személyesen szeretném „érezni, ahogy magával ragad az energia.”

A részleteket várom privátban.

S ígérem, tapasztalataimat sem rejtem véka alá.

Hozzászólás

sindler eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  csak nem kellett volna 50 topicba beírni ugyanazt. ezzel az agresszív viselkedéssel csak nevetségesé teszed magad. nem fognak komolyan venni. örülök, hogy oktatsz és az sem zavar, ha pénzért.
                  sok oktató van, de a jobbak nem folytatnak ilyen agresszív marketinget és ha megakarod növelni a jelentkezők számát, akkor tegyél ki egy két kereskedési videót,számlakivonatot.. ez a legjobb marketing eszköz.
                  van olyan aki megteszi és neki nagyon jól megy az oktatás és a trédelés is.

Kedves Sindler,

Szabad tudni esetleg hogy kié ez a felfelé ívelő számlakivonat, ha nem titok?

Hozzászólás

Én nem látom értelmét tovább egyeztetni az Igenember csapattal.

ufzsolo ingyenes oktatást kínált fel, majd következő levelében már csak bemutató képzésről beszélt. Ez a végén az oktató visszajelzésében skype-os próbaórára szelídült.

Kecskemét-Szeged nem leküzdhetetlen távolság számomra, s belefért volna, hogy leutazom, megtapasztalom azt, amiről szuperlatívuszokban olvastam. Ha van benne értékes, azt is megírtam volna ugyanúgy, mint a kritikát.

De ezek után nem tudom komolyan venni a legjobb szándék mellett sem. Még akkor sem, ha a visszajelzéseken elgondolkodva állítólag hamarosan továbbfejlesztik a weboldalukat…

Hozzászólás

Kedves Fórumozók!

Ha megengeditek, hozzátennék néhány valós információt a Kmisi fórumozó által tett hozzászóláshoz:

Bemásolnám a Sándor által írt válaszlevelet:

"Tisztelt Kriminál Mihály!

Próba órára 08.16 péntek, 11.30 órakor vagy 16.30 órakor van lehetőségem ezen a héten.
                      Kérem jelezze, hogy melyik időpont megfelelő az ön számára.
                      Amennyiben egyik időpont sem alkalmas, kérem jelezze, illetve ez esetben küldjön időpont alternatívákat és mi igyekszünk az egyiknek eleget tenni.

Javasoljuk, addig is vegyen fel bennünket Skype-on."

Volna néhány hozzáfűznivalóm a hozzászóláshoz:

Mint láthatjátok, nem volt szó sem bemutató képzésről, sem pedig arról, hogy a képzés skype-on lesz lebonyolítva.

Ennél fogva annyit tudok hozzáfűzni az Úr hozzászólásához, hogy nyugodtan folytassa a beszélgetést Sándorral, és egyeztessék a SZEMÉLYES képzés menetét.

Üdvözlettel:
                      ufzsolo és az IGENEMBER csapata.

Hozzászólás

Kissé nagy az arcotok b+ miért nem inkább a saját pénzetekkel kereskedtek

Hozzászólás

Kedves Fórumozók!

Ha megengeditek, hozzátennék néhány valós információt a Kmisi fórumozó által tett hozzászóláshoz:
                          Hozzájárultam volna, hogy a regisztrált személyes adataimat (pl. név, levelezés) felrakjátok nyilvános fórumra? Bár engem nem zavar, de mások már esetleg perelnének ilyen miatt.

Cserébe viszont én is idézek korábbi leveleidből, ami az általad leírtak ellenkezőjét bizonyítja:

„A jelentkezés menete a következő:
                          www.igenember.hu weboldalon tudsz jelentkezni az ingyenes bemutatóképzésre.”

„Köszönöm, hogy kipróbálod, várom a tapasztalataidat. Nem számít, hogy negatív vagy pozitív, kérlek mindenképpen a nyilvános felületen tedd meg.”

„Valóban igaza van, egyenlőre még mi sem tudjuk, hogy ez bemutató oktatásnak nevezhető-e, vagy sem. Mivel Ön nem kezdő tréder, nyilván Sándor olyan témákat próbál majd választani, amivel újat mondhat, és felkeltheti az Ön érdeklődését.

A fórumon kapott ötleteket, megvitattuk, és arra a következtetésre jutottunk, hogy sok igazság van benne. Természetesen itt nem a "szarról" vagy a "szemétről" és nem is a "gátlástalanságról" beszélek, hanem a weboldal minőségéről.

A héten megkezdődtek a fórumról kapott visszajelzések alapján a fejlesztések. El fog indulni egy hírportál, valamint ingyenes oktató videók is fel fognak kerülni a honlapra, hogy ne csupán a reklám legyen a célja.
                          Folyamatos fejlődés alatt vagyunk, bízom benne, hogy a visszajelzésekből továbbra is sokat tanulhatunk Önöktől.”

Köszönöm, ez így tovább nem érdekel.

Hozzászólás

Kedves Fórumozók!

Köszönöm a hozzászólást. Elnézését kérem emiatt, nem gondoltam, hogy az Ön nevének közzététele probléma lehet. Amennyiben igényli, kérem jelezze, és törlöm a hozzászólásból a nevet.

Hozzászólásával csak az én állításomat támasztja alá, "egyenlőre még mi sem tudjuk, hogy ez bemutató oktatásnak nevezhető-e, vagy sem".

Továbbra sem volt szó skype-os oktatásról, tegnap felhívtam Sándort, aki ragaszkodott a személyes oktatáshoz, amennyiben ez Önnek megfelel.

Kedves Tapci hozzászóló:
                            Megkérdezhetem, hogy a hozzászólása mire irányul? Olvasott Ön itt olyat, hogy mi bárki pénzével szeretnénk kereskedni? Oktatást kínálunk, nem kereskedést.

Üdvözlettel:
                            ufzsolo és az IGENEMBER csapat

Hozzászólás

Nem akartam ehhez a parttalan vitához hozzászólni, de szerintem sok értelme nem lenne Kmisi próbaoktatásának. Kialakult elképzelése van a kereskedésről, ezért nem mérhető objektíven, hogy az oktatás milyen fejlődést okozna egy igazi kezdőnek.

Szerintem egyszerűen válasszatok (vagy még jobb, ha a fórumtagok szavazhatnának, hogy kit küldenének) innen a fórumról egy lelkes kezdőt, akit már ismerünk, de még az út elején jár és tanítsátok meg kereskedni, ha tudjátok. Aztán első körben írja le a tapasztalatait itt a fórumon a tanfolyamról. Utána jön a neheze. Éles számlán (amit akár Ti is rendelkezésre bocsájtotok, ahogy olvastam) kezdje kamatoztatni a tanultakat és arról is folyamatos beszámolót írjon és az eredményeit is tegye publikussá.
                              Egy élő, hiteles, folyamatos beszámoló a tanulás folyamatáról a legjobb a reklám.
                              Sok embert meggyőzne szerintem.

Hozzászólás

Kamionos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Nem akartam ehhez a parttalan vitához hozzászólni, de szerintem sok értelme nem lenne Kmisi próbaoktatásának. Kialakult elképzelése van a kereskedésről, ezért nem mérhető objektíven, hogy az oktatás milyen fejlődést okozna egy igazi kezdőnek.

Szerintem egyszerűen válasszatok (vagy még jobb, ha a fórumtagok szavazhatnának, hogy kit küldenének) innen a fórumról egy lelkes kezdőt, akit már ismerünk, de még az út elején jár és tanítsátok meg kereskedni, ha tudjátok. Aztán első körben írja le a tapasztalatait itt a fórumon a tanfolyamról. Utána jön a neheze. Éles számlán (amit akár Ti is rendelkezésre bocsájtotok, ahogy olvastam) kezdje kamatoztatni a tanultakat és arról is folyamatos beszámolót írjon és az eredményeit is tegye publikussá.
                                Egy élő, hiteles, folyamatos beszámoló a tanulás folyamatáról a legjobb a reklám.
                                Sok embert meggyőzne szerintem.
                                Na, itt a pont!
                                Végre egy értelmes, konstruktív javaslattal előálló, nem rosszindulattól vagy megtévesztéstől fröcsögő hozzászólás.

Hozzászólás

Working...
                                X