Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IGENEMBER képzés

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

van itt minden, mint a vidéki búcsuban
    labda, bicska, gyerekeknek kis talicska

Hozzászólás

ufzsolo meg innen lett beszerezve
      de lehet, h még agresszív terjeszkedés folyik

Hozzászólás

Kedves Fórumozó!

Köszönöm a hozzászólást. Ez a régi weboldal, nem tudom miért aktív még. Gondoskodni fogok róla, hogy mihamarabb megszűnjön.

Köszönöm a figyelmeztetést, és hogy segíti munkánkat.

Üdvözlettel:
        ufzsolo és az Igenember csapat

Hozzászólás

Direkt megnéztem, de én nem kaptam ilyen levelet.

Most úgy érzem magam, mint Bástya elvtárs, akit már senki sem akar megmerényelni…

De attól az apródos hírdetéstől magamtól is beledőlök a kardomba…

Hozzászólás

Kedves Fórumozók!

Köszönöm a hozzászólásokat. Nem, én egy kicsit régebb óta vagyok Sándorral. Keressük az új munkatársakat a hatékonyabb hirdetések elérése érdekében.

Üdvözlettel:

Hozzászólás

hát én is megkaptam a privát levelet. igazából ez a zavaró, amikor egy oktató a kérésem nélkül küldi a leveleit. nem szeretem az ilyen az agresszív reklámozást.
              szerencse, hogy én nem vagyok itt a moderátor.

Hozzászólás

_pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                ufzsolo meg innen lett beszerezve
                de lehet, h még agresszív terjeszkedés folyik
                APRÓÓÓD???? Ez mekkora gáz már. A komoly, tőkeerős, nívós, stb. IGENEMBER lenullázza magát anélkül, hogy bármit kéne tennünk. Übergagyi. Javasolnám a profession.hu-t vagy vmi hasonló oldalt. "Nem gondoltam, hogy ma még feldob valami, de ez a szuper produkció....."
                www.megamind.blog.hu

Hozzászólás

Én is kaptam levelet. Most komolyan, idejönnek, az összes fórumtag email címét kiszedik és mindenkinek levelet küldenek? Ez azért elég gáz, kapott is egy spam jelzőt tőlem.
                  Mondjuk itt nem sok babér terem nekik, belőlünk biztos nem futja majd sportkocsira, de talán még rollerre sem

Hozzászólás

ufzsolo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Kedves fórumozók!

3, Sándorral leültünk beszélgetni, és úgy döntöttünk nem vagyunk hajlandóak hozamgörbét mutatni nektek. Úgyis csak követnétek az eddigi statisztikát és fikáznátok mindent agyatlanul. Pár nap múlva jönne a PS lehetősége .....

Üdvözlettel:

Köszönöm a választ.
                    Kicsit rosszul esik az előítéleted, meg valótlan is, mert a magam nevében beszélve nem szoktam hozamgörbéket "agyatlanul fikázni", maximum kiértékelem azokat, objektíven.
                    Na, mindegy, elfogadjuk a döntéseteket.
                    Ezt is felírom a jegyzetembe, a többi hasonló mellé.
                    Majd közzéteszem egyszer egyben, a legjobb kifogásokat.
                    Lesz min röhögni....

Hozzászólás

• Kedves Fórumozók!

Ideje lépnem egy kicsit.

Igen, a fórumozóknak küldtünk e-mailt, aki nem adta meg üzenetet. Mégis honnan kéne címlistát szerezzek? Kezdjek el a@gmail.com b@gmail.com ab@gmail.com-ra üzenetet küldeni? A hírleveleket nem mindig kérjük. Hanem kapjuk, majd ha nem kell, jelezzük, hogy ne küldjenek. Negatív hozzáállásotok lassan mindenre kiterjed, bár a képzésről továbbra sem tudtok semmit.

Igen, hirdetünk az apródon, kiváló weboldal, keresett, és ingyenes.

A figyelmetekbe ajánlanék egy lehetőséget:

Beszéltünk Sándorral, és úgy döntöttünk kaphattok egy garanciát. Aki úgy érzi, hogy van benne annyi, hogy ne csak beszéljen, hanem cselekedjen is, és hajlandó időt szakítani valami újra, jöjjön el a képzésre. Amennyiben a hallgató úgy látja, hogy nem azt kapta amit várt, a képzés árát 100%-ban visszatérítjük.

Innen már veszteni valótok nincsen, maximum 30 óra időkiesés.

Amennyiben úgy döntötök, hogy ennek ellenére sem vagytok hajlandóak kipróbálni a képzést, (hiszen már veszteni valótok nincs) úgy törlöm a topicot.

Üdvözlettel

Hozzászólás

• hmmm...

elolvastam alaposabban a honlapjukon a Rólunk című rizsát
                        csak azt nem értem, h ki írta
                        mert a Sándorról szól, valaki bemutatja és felkérte erre a "küldetésre"
                        de ki?
                        nem ő gründolta ezt az egészet, akkor ki?

furcsa ez az egész, meg ez az imázs váltás az apródos hírdetéshez képest
                        ott egy bakter öltönyös szegedi arc, itt meg egy hosszú cigi-színes ital sunnyboy

Hozzászólás

• ufzsolo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Kedves Fórumozók!

Ideje lépnem egy kicsit.

Igen, a fórumozóknak küldtünk e-mailt, aki nem adta meg üzenetet. Mégis honnan kéne címlistát szerezzek? Kezdjek el a@gmail.com b@gmail.com ab@gmail.com-ra üzenetet küldeni? A hírleveleket nem mindig kérjük. Hanem kapjuk, majd ha nem kell, jelezzük, hogy ne küldjenek. Negatív hozzáállásotok lassan mindenre kiterjed, bár a képzésről továbbra sem tudtok semmit.

Igen, hirdetünk az apródon, kiváló weboldal, keresett, és ingyenes.

A figyelmetekbe ajánlanék egy lehetőséget:

Beszéltünk Sándorral, és úgy döntöttünk kaphattok egy garanciát. Aki úgy érzi, hogy van benne annyi, hogy ne csak beszéljen, hanem cselekedjen is, és hajlandó időt szakítani valami újra, jöjjön el a képzésre. Amennyiben a hallgató úgy látja, hogy nem azt kapta amit várt, a képzés árát 100%-ban visszatérítjük.

Innen már veszteni valótok nincsen, maximum 30 óra időkiesés.

Amennyiben úgy döntötök, hogy ennek ellenére sem vagytok hajlandóak kipróbálni a képzést, (hiszen már veszteni valótok nincs) úgy törlöm a topicot.

Üdvözlettel

Akkor szerintem töröld a topicot. Bár ez csak az én véleményem. Megjegyzem a hírlevelet pont hogy először kérni szokták és nem kapni. Először feliratkozik az ember, majd kapja. Ha meg nem kell leiratkozik. Nálad kicsit felcserélődött a sorrend.

Amúgy ez a "beszéltünk Sándorral és úgy döntöttünk" baromi gáz, mert lassan úgy fest, hogy kegyet gyakoroltok azzal, hogy szóba álltok velünk. Szerintem te fordítva ülsz a lovon. Nagyon gáz ez a marketing koncepció. Lehet bírálni mondjuk a profit.hu-t, de szerintem az belátható, hogy marketingbe nagyon jók. Inkább valami olyan irányt kellett volna erőltetni és nem ezt a gerillamarketinget.

APRÓD : igen is gáz az "apród". Legalábbis ebben a témában, mert ugye nem tv-t akarsz eladni. Valamint az, hogy ingyenes az ebben az üzletben - pláne, hogy csilliárdosok vagytok - nem lehet szempont. Ehhez a dologhoz minőségi emberek kellenek, azok meg nem biztos, hogy az apródon keresnek munkát. Persze vak tyúk.....
                          www.megamind.blog.hu

Hozzászólás

• ufzsolo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Kedves Fórumozók!

Ideje lépnem egy kicsit.

Üdvözlettel

Főként legális forrásból kellene címlistát szereznetek!
                            Tőlünk kérdezed meg hogy "honnan kellene címlistát szereznetek"??? Ez most komoly???
                            A leveletek azzal kezdődik hogy "elnézést kérek a kéretlen levélért".
                            A spam törvényt érdemes lenne átfutnotok, mielőtt spam-et küldötök ki, ráadásul úgy hogy beleírjátok hogy ez "egy kéretlen levél!"
                            A nemzeti média és hírközlési hatóság bukik az ilyen cégekre mint a tiétek.
                            Ráadásul leíratkozó link sincs a leveletekben, ami törvényi kötelezettségetek lenne. De te azt írod hogy "jelezzük hogy ne küldjetek"...
                            Nekünk, címzetteknek AZT KELL JELEZNÜNK HA KÉRJÜK!!!!!!
                            Azt javaslom hogy marketingben kicsit képezzétek magatokat, hogy mi jogszerű és mi nem, mielőtt hülyeségekkel bombázzátok az embereket.
                            Ha a kereskedéshez, mint szakmához is ilyen szinten értetek, hát, akkor érdemes elgondolkodni azon hogy az embernek van-e fölösleges ideje nálatok eltölteni?

A negatív visszhangot itt egyébként egyetlen dologgal váltottad ki ebben a közösségben. Szakmai tartalomtól mentes, kizárólag marketing célt szolgáló bejegyzéseiddel!!!
                            Ezekre itt nem fogsz pozitív válaszokat kapni, a jövőben sem.
                            Ha majd felnősz egy trader szintjére, és megosztasz szakmai dolgokat, akkor tudunk miről beszélgetni.
                            Addig nem vagytok többek mint egy szórólapopzó cég, aki bedobja a fénymásolt reklámanyagát a postaládámba....
                            Elhiheted hogy mennyire szeretem és mások is az ilyeneket!

Hozzászólás

• Kedves Fórumozók!

Apródról: az OTP, CIB Bank, Generali Biztosító, Brókernet, Teletrade, DunaHouse........ hirdet. Talán ők is gázak volnának? Szerinted azért mert valakinek van pénze, szórnia kell, és figyelmen kívül kell hagynia az ingyenes lehetőségeket?

A hírlevél gondolatoddal nem értek egyet. Naponta egy rakat kéretlen hírlevelet kapok. Mikor kérten én pl. az ExtremeSilvert, a Vaterát, az EcoSim-et, a Profession.hu-t... hogy kapjak hírlevelet? SOHA. De jönnek.

Megértettem gondolataitokat, nem láttok itt szívesen. Ma estig várok még, hátha valakit érdekel a honlapon a topic.

Üdvözlettel:

Hozzászólás

• Tomy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                A negatív visszhangot itt egyébként egyetlen dologgal váltottad ki ebben a közösségben. Szakmai tartalomtól mentes, kizárólag marketing célt szolgáló bejegyzéseiddel!!!
                                bezony

de még a honlapon sincs semmilyen anyag, h a múltban mi történt már
                                csak egy "árlista", toll jobb kézből-bal kézbe 3000Ft kategóriában

szakmai múltból ennyit találtam
                                elég komoly

Hozzászólás

Working...
                                X