Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IGENEMBER képzés

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• ufzsolo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kedves Fórumozók!

Apródról: az OTP, CIB Bank, Generali Biztosító, Brókernet, Teletrade, DunaHouse........ hirdet. Talán ők is gázak volnának? Szerinted azért mert valakinek van pénze, szórnia kell, és figyelmen kívül kell hagynia az ingyenes lehetőségeket?

A hírlevél gondolatoddal nem értek egyet. Naponta egy rakat kéretlen hírlevelet kapok. Mikor kérten én pl. az ExtremeSilvert, a Vaterát, az EcoSim-et, a Profession.hu-t... hogy kapjak hírlevelet? SOHA. De jönnek.

Megértettem gondolataitokat, nem láttok itt szívesen. Ma estig várok még, hátha valakit érdekel a honlapon a topic.

Üdvözlettel:
    ufzsolo és az Igenember csapat
    tedd már meg estig, h a képzésetekről bármilyen anyagot elérhetővé teszel itt a folyamatos mosakodás helyett

mondom, bármit

egy rövid videot egy eseményről, akármit

Hozzászólás

A figyelmetekbe ajánlanék egy lehetőséget:

Beszéltünk Sándorral, és úgy döntöttünk kaphattok egy garanciát. Aki úgy érzi, hogy van benne annyi, hogy ne csak beszéljen, hanem cselekedjen is, és hajlandó időt szakítani valami újra, jöjjön el a képzésre. Amennyiben a hallgató úgy látja, hogy nem azt kapta amit várt, a képzés árát 100%-ban visszatérítjük.

Innen már veszteni valótok nincsen, maximum 30 óra időkiesés.

Amennyiben úgy döntötök, hogy ennek ellenére sem vagytok hajlandóak kipróbálni a képzést, (hiszen már veszteni valótok nincs) úgy törlöm a topicot.
      Szóval a mostani állapot szerint már csak le kell tenni az asztalra 240 ezret, s kipróbálhatjuk a korábban ingyenesnek is mondott oktatást? Aztán vissza lehet kérni (s ha nem adják valami miatt, akkor esetleg hosszú évek alatt visszaperelhető, mert egy nickname a fórumon azt ígérte)?

Beszélhetnénk esetleg mi is A Sándorral (mármint a híres nemzetközi tőzsdeoktatóval)? Javaslom, regisztráljon a fórumra, s álljon maga a kérdések sortüze elé a saját topicjában.
      Mert ufzsoló fiatalos, naív, gátlásoktól mentes lendülete már egyre kevesebb embernek hiteles.

Amúgy engem továbbra is érdekelne a teljes képzés, amire anno ingyenesen meghívást kaptam. Az év legnagyobb durranásának tűnik.
      Megyek, ha szóltok, mikor és hol lesz.

Hozzászólás

Kedves Fórumozók!

Apródról: az OTP, CIB Bank, Generali Biztosító, Brókernet, Teletrade, DunaHouse........ hirdet. Talán ők is gázak volnának? Szerinted azért mert valakinek van pénze, szórnia kell, és figyelmen kívül kell hagynia az ingyenes lehetőségeket?

A hírlevél gondolatoddal nem értek egyet. Naponta egy rakat kéretlen hírlevelet kapok. Mikor kérten én pl. az ExtremeSilvert, a Vaterát, az EcoSim-et, a Profession.hu-t... hogy kapjak hírlevelet? SOHA. De jönnek.

Megértettem gondolataitokat, nem láttok itt szívesen. Ma estig várok még, hátha valakit érdekel a honlapon a topic.

Üdvözlettel:
        ufzsolo és az Igenember csapat
        Teljesen mindegy milyen cég hirdet az apródon, sok sikert hozzá.

A hírlevelet meg azért kapod, mert valahol bejelöltél egy négyzetet, hogy hozzájárulsz ahhoz, hogy bekerülj egy adatbázisba. Legalább az apróbetűs dolgokat olvasd el néha.
        www.megamind.blog.hu

Hozzászólás

• MegaMIND eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

A hírlevelet meg azért kapod, mert valahol bejelöltél egy négyzetet, hogy hozzájárulsz ahhoz, hogy bekerülj egy adatbázisba. Legalább az apróbetűs dolgokat olvasd el néha.
          részben

az adat halászás a másik forrás, pl fórumokról, illetve hsz-be beirt email címekből is szedik a robotok
          pont ezért hsz-ben csak xy kukac akármi.hu formában adunk meg elérhetőséget

Hozzászólás

• Sziasztok!

Új vagyok ezen a fórumon (éppen most regisztráltam), de már rá is találtam az igenemberre.
            Látom sokan negatív véleménnyel illetitek Sándort. Miért?

Jómagam másfél éve tőzsdézem. Az első évben veszteségek veszteségeket követett. A számlám majdnem lenullázódott. Próbáltam több ingyenes képzést, oktatóvideókat... Sajnos azt kell, hogy mondjam, hogy csak alapokat adnak, szemléletmódot nem tanítanak.

Ekkor találtam rá az igenember klubra. Magam is szkeptikus voltam, de az első nap eltűnt minden rossz érzésem. Az oktatás hihetetlenül jó. Nincs benne fölösleges tartalom, csak a lényeg. Ami kell. Az ott tanult stratégiával azóta számlám szárnyal.

Nevetségesnek találom a hozzászólásaitokat, különös tekintettel arra, hogy (ahogy látom a topic létrehozójától írt hozzászólásokból) egyikőtök sem volt még. (bár fogalmam sincs ki ufzsolo...)

Remélem a topic nem szűnik meg, és ostobaságotok nem riaszt el olyanokat mint a magamfajták.

Hozzászólás

• @traderke123, alias ufozsolo:
              Abbahagyhatnád a hazudozást, sok ember irritál, ha hülyének nézik.

Hozzászólás

• traderke123 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Sziasztok!

Új vagyok ezen a fórumon (éppen most regisztráltam), de már rá is találtam az igenemberre.

Jómagam másfél éve tőzsdézem. Az első évben veszteségek veszteségeket követett. A számlám majdnem lenullázódott. Próbáltam több ingyenes képzést, oktatóvideókat... Sajnos azt kell, hogy mondjam, hogy csak alapokat adnak, szemléletmódot nem tanítanak.

Ekkor találtam rá az igenember klubra. Magam is szkeptikus voltam, de az első nap eltűnt minden rossz érzésem. Az oktatás hihetetlenül jó. Nincs benne fölösleges tartalom, csak a lényeg. Ami kell. Az ott tanult stratégiával azóta számlám szárnyal.

Nevetségesnek találom a hozzászólásaitokat, különös tekintettel arra, hogy (ahogy látom a topic létrehozójától írt hozzászólásokból) egyikőtök sem volt még. (bár fogalmam sincs ki ufzsolo...)

Remélem a topic nem szűnik meg, és ostobaságotok nem riaszt el olyanokat mint a magamfajták.
                Gratulálok a "szárnyaló"számládhoz!
                Lassan vége a nyári szabadságomnak,de igazán jót szórakozom itt,kár hogy már minden borom elfogyott.Felejthetetlen élmény volt ez a nyár is!!
                Enyém a galaxis leggyorsabb hajója!

Hozzászólás

Az ott tanult stratégiával azóta számlám szárnyal
                  ird már le pár mondatban ezt a stratégiát és csatolj hozzá egy képet

csak úgy nagyvonalakban

Hozzászólás

• smk eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    @traderke123, alias ufozsolo:
                    ????????

Hozzászólás

• smk eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      @traderke123, alias ufozsolo:
                      ne savazd már rögtön, legalább egy képet hagy tegyen fel

Hozzászólás

????????
                        várom az anyagot a hitelesség bizonyítására, h valamit már elkövettetek idáig az életben

Hozzászólás

Sziasztok!

Ez most valami vicc?

Ezek nélkül nem tudtál élni és ez kellett a szárnyaló számlához ?

- hogyan leszek egy élő pénz mágnes_9000 Ft
                          - alapfogalmak, szakkifejezések magyar és angol nyelven_3000 Ft
                          - bevezetés a szakirodalomba_3000 Ft

És a többi. Nem vitatom, hogy adhat érdemi tudást, de azért ez elég komolytalan lássuk be.
                          www.megamind.blog.hu

Hozzászólás

• Bárcsak a politikusok üvegzsebe is annyira átlátszó lenne, mint traderke123 hozzászólása

Hozzászólás

• Kamionos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Bárcsak a politikusok üvegzsebe is annyira átlátszó lenne, mint traderke123 hozzászólása
                              Ha rajtam múlna, az összes politikust és marketingest a bányába küldeném. Helyükre szakembereket ültetnék, akiket kommunikáció helyett igazmondásra ösztönöznék.

Egyébként épp az előbb javasoltam, hogy regisztráljon A Sándor is. Lehet, hogy csak ennyi történt?

Hozzászólás

• _pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                ne savazd már rögtön, legalább egy képet hagy tegyen fel
                                Igazad van.

traderke123 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Az ott tanult stratégiával azóta számlám szárnyal.
                                Elnézést kérek kedves traderke123! Tévesen azt feltételeztem, hogy te ufozsolo vagy, aki új néven regisztrált, hogy egy elégedett ügyfél bőrébe bújva dícsérje a tanfolyamukat, ahogy azt az első hozzászólásában is tette. De mivel te tényleg egy elégedett ügyfél vagy, aki a tanult stratégia használatával jelentős sikereket értél el, kérlek oszd meg velünk a kötéslistádat!

Hozzászólás

Working...
                                X