Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Profit.hu

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Guest's Avatar
    Guest replied
    azért írtam lehet, hogy MC-t kapott. fogalmam sincs, hogy miért nincs FB-on sem. hívd fel őket telefonon, ha ezek fontos infók: http://profit.hu/kapcsolat

Szólj hozzá::

• mergodon
    válaszolt
    sindler eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    trader1 az Pintér Péter. az aktuális eredmény itt van:

https://www.budacash.hu/szolgaltatas...iraly-eredmeny

ha túlzott kockázatot vállal valaki és a piac ellene megy, akkor kaphat MC-t.

"hogy nagyobb kockazatot kell vallalni a nyereshez, de remelem nem lett margin call a vege a dolognak"

teljesen mindegy. a 1 millió ft os fődíj neki a napi nyeresége. ha valaki versenystratégiát használ és elbukja, akkor így járt.
    Embalu is megállt egy kicsit. de még sok van vissza. :P
    Nah pont arra a ket kerdesre nem kaptam valaszt amit feltettem:
    - Nem latom trader1-et az elso 10-ben
    - Es nem latom a facebook postot ami meg kint volt par napja hogy elindultak

Es tudom, verseny belefer a MC. Csak az atlathatosagot keresem... es nem talalom de siman lehet hogy en vagyok vak, azert kerdeztem itt...

• Guest's Avatar
    Guest replied
    trader1 az Pintér Péter. az aktuális eredmény itt van:

https://www.budacash.hu/szolgaltatas...iraly-eredmeny

ha túlzott kockázatot vállal valaki és a piac ellene megy, akkor kaphat MC-t.

"hogy nagyobb kockazatot kell vallalni a nyereshez, de remelem nem lett margin call a vege a dolognak"

teljesen mindegy. a 1 millió ft os fődíj neki a napi nyeresége. ha valaki versenystratégiát használ és elbukja, akkor így járt.
    Embalu is megállt egy kicsit. de még sok van vissza. :P

• mergodon
    válaszolt
    En tudom hogy birka vagyok, de par napja lattam hogy indultatok a tozsdekiraly versenyen trader1 neven. Most felneztem a facebook-ra, es nem talalom a bejegyzest:
    https://www.facebook.com/profit.hu

Megneztem a versenyt is, es mar nincs fent a trader1 nevu felhasznalo az elso 5-ben. Ez persze verseny, es ertem hogy nagyobb kockazatot kell vallalni a nyereshez, de remelem nem lett margin call a vege a dolognak, szimplan csak visszaestetek, es a facebook meg valamiert csak kiszurte a bejegyzest, es en vagyok bena hogy nem latom...

Valaszt elore is koszi!

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Pilotfish eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Könyvet nem írsz? Azt is venném!
    ugyan...
    Birger és az én könyvem 90%-ban megegyezne.

• Pilotfish
    válaszolt
    arra még lehet várni.
    Én is várom!
    Könyvet nem írsz? Azt is venném!

• Guest's Avatar
    Guest replied
    arra még lehet várni.

• sorosgyuri
    válaszolt
    sok szabályt ki lehet találni a nyereség felosztására. és Profit Turbo MM egy indikátor egy számoló indikátor, ami kiszámolja.
    én majd csinálok egy ilyen kalkulátort is. elég komoly szintűt. ami nem indikátorként, hanem egy honlapon lesz, mert szerintem úgy kényelmesebb.
    köszi az infót sindler!
    Jól hangzik, én szívesen megnézném majd, ha elkészíted azt az oldalt

• Guest's Avatar
    Guest replied
    a p1,p2,p3,p4,p5 gondolom érhető. ingyen le lettek írva.

MM,RiskM-ről rengeteg ingyenes anyag van. újat nem mondanak.

Út a tőzsdei sikerhez munkafüzetet ProfitDay-en osztogatták. olyan mint egy kereskedési napló. ebbe a munkafüzetbe is lehet vezetni a kereskedéseidet.

Kiegészítő indikátorok azok kereskedést segítő indikátorok. Nullába húzás,követés,Risk számoló..stb.

Profit Manager Expert: supertrend alapján húzza a stopunkat.

Kereskedési Napló: egyértelmű.

Webiroda: van pár alap videó a kereskedéssel kapcsolatba az Extrem webirodába.

Online 1 hónapos képzés: http://profit.hu/otk

Forex Tester: http://www.forextester.com

Profit Turbo MM: egy indikátor, amivel a nyereség egy részét is visszakockáztatjuk.
    régen írtam erről:

"A tőke 100%. A tradenkénti kockázat 1%.
    Keresek 12%-ot. 112%-on vagyok. A 12% elosztom kb. 4-el(adok magamnak 4 trade lehetőséget).
    A tradenkénti kockázat: 3%
    Ha visszakerülök a 100%-ra, akkor visszaállok a tradenkénti kockázat 1%-ra. Ha a 112%-ról felmegyek mondjuk 146%-ra, akkor 146-112=34. 34/4.
    A tradenkénti kockázat: 8.5%
    Ha visszakerülök a 112%-ra, akkor visszaállok a tradenkénti kockázat 1%-ra...stb"

persze nem pontosan ez. ez egy kicsit agresszívebb, mint amit a profitosok oktatnak.
    ők máshogy osszák fel a nyereséget. sok szabályt ki lehet találni a nyereség felosztására. és Profit Turbo MM egy indikátor egy számoló indikátor, ami kiszámolja.
    én majd csinálok egy ilyen kalkulátort is. elég komoly szintűt. ami nem indikátorként, hanem egy honlapon lesz, mert szerintem úgy kényelmesebb.

• sorosgyuri
    válaszolt
    Valaki tudja a lényegét a P-szignálos újításoknak?
    http://www.profit.hu/p-strategia/
    pl. Profit Turbo MM indikator... az mi a fkülönöset tud, hogy a sokadik tanfolyamot végzett hallgatóknak is csak pénzért adják oda?...
    Van több 'új fícsör' is a táblázatban, azokról valaki infó?
    ...vagy csak jól festenek ezek a pipák a tanfolyam újboli eladására(?)
    köszi
    Csatolt fájlok

• Traders Night
    válaszolt
    Adnak pénzt futtatni az Extrem-et?

• moneymentor
    válaszolt
    Ezt ma reggel kaptam a profit.hu 2.0-tól:

„... Nem akarom túl hosszúra nyújtani ezt a levelet. A lényeg hogy döntsd el:

-Egy marketinges, bróker „beetető” szavaira (aki tegnap még nem és talán holnap már nem is ott fog dolgozni) fogsz belekezdeni a kereskedésbe.

-Vagy inkább a több mint 12 éve aktívan kereskedő tréderek tudásának színe javát egybe sűrítő stratégiával mész ki a piacra? Ha a tudást választod, akkor gratulálok és olvasd tovább.

Szeretnéd megtudni, mi az az egyszerű módszer, ami úgy dolgozik a sikereidért, mint egy szorgos méh és mit tesz több ezer elégedett és boldog tőzsdés, amiről Te még csak nem is tudsz?

Ha kevés pénzzel, egyszerűen, de eredményesen akarsz kereskedni akkor az EXTRÉM PROFIT stratégiánkat neked találtuk ki. Ennek a stratégiának a kulcsa az egyszerűség. Egy olyan letisztult kereskedési rendszer, amely a tőkédhez képest a lehető legnagyobb nyereséget tudja termelni. Kivettük belőle az összes bonyolító tényezőt és lehetővé tettük, hogy kimondottan kevés pénzzel is sikereket érhess el.

A képzésen elárulok több olyan titkot, ami onnantól megváltoztat valamit az életedben.

Valamit, ami bármit megadhat neked, amire csak vágysz! Hogy ezt ma még elképzelni sem tudod? Sebaj! Így kezdődött minden sikertörténetünk!

Nézd meg , bemutatkozó videónkat és abban lesz egy pont, ahol el fog állni a lélegzeted. Ez az a pont, ahol a lelked legmélyén azt fogod mondani: "Én is meg akarom kapni ezt a rendszert!"

Ragadd meg az alkalmat, és jelentkezz az EXTRÉM tanfolyamunkra most. Nem veszítesz semmit, viszont valóban komoly nyereséget zsebelhetsz be. Ezt veheted személyes ígéretnek, amit be is tehetsz a bankba.”

Köszönöm. Olyan lelkes lettem tőle, hogy úgy döntöttem, megosztom. (hátha mást érdekel az ilyen hülyeség)

• Guest's Avatar
    Guest replied
    ChyberBoB eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Equilor fizet kamatot, nagyon keveset, de legalább fizet, viszont ott nincsen bónusz és a tőke áttétel is csak 1:100
    Köszönöm.

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Miért fizetnének a mostani kamatkörnyezet mellett longra?
    Nem sokan vannak, de kérdezd meg az első néhánytól (és a kiemelés alatt), long swap sorba rendezés után. Kérdés mennyire aktuális.

http://www.myfxbook.com/forex-broker-swaps

Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Az más kérdés hogy az Ironfx swapja irreálisan magas lett.

Naponta 1 pipet elvisz, ez őrület... Nyilván nem véletlen: nem akarják hogy tömegek beüljenek longba és sokat nyerjenek.
    IronFx eurchf swapja régóta magas lett. Zoolinak *****nak megköszönöm még egyszer, hogy felhívta rá a figyelmet.

Swap emelés mellett, helyett elég néha margin igényt megemelni a piaci körülményekre hivatkozva a befektető érdekeit védve. Extrem, azaz extra profit.

Nem hiszem, hogy az SNB munkáját elvégeznék a tömegek.

• ChyberBoB
    válaszolt
    n3d eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Armada-nál meg annak is a fele a költség, de én olyat keresek, aki longra fizet.
    Equilor fizet kamatot, nagyon keveset, de legalább fizet, viszont ott nincsen bónusz és a tőke áttétel is csak 1:100

Working...
X