Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Profit.hu

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• olav
    válaszolt
    Van e valakinek információja a PLS-stratégiáról?

Szólj hozzá::

• xyz123
    válaszolt
    rpr sikerült megszerezned? ha nem, akkor írj privet.

• rpr
    válaszolt
    ***** eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hehe. Jól beszélsz!

Sindler 2 PDF-et is készített ha jól emlékszem. Egyikben összefoglalta PP gondolatait. Másikban pedig a komplett P szignálokat példákkal.
    Kedves *****,

meg tudnád adni ezt a p-szignálos pdf-t? Vagy valaki tudna adni anyagot a szignálokhoz ahova minimális magyarázattal le vannak irva a szignálok?

• David Chateau
    válaszolt
    Erről ez jut eszembe mindig:

http://forum.tozsde.hu/tozsdei-kepze...html#post67618

Sajnos a klubon is hiába győzöm hangsúlyozni, hogy a jó technika egy rész, de messze nem az egész.

Kicsit ezért is vonultam háttérbe. Kevesebb klub, meg hónapokig no fórum. Mutattam számlakivonatot, és mindenki a stratégiát akarta, ledöbbentett, mennyire nem hallották meg az emberek, amit mondtam nekik. Sajnálom, bár régen én is ilyen voltam sajnos.

• xyz123
    válaszolt
    David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csak a profitosoknak Zsolt hozta a végén a bevétel nagy részét. Mármint a "szakítás" előtt.
    ezt eltudom képzelni, mert mindig az új stratégiát keresik az emberek.

• David Chateau
    válaszolt
    Ja, nem, nem közléskényszeres, bár mivel mostanság nem tudok trédelni szakmai gyak miatt, valóban többet lógok fórumon érdekel pár ember véleménye ezzel kapcsolatban. Nekem személyesen mesélt érdekes dolgokat. De nem volt benne harag, meg szimpatikus srácnak tűnt

Csak a profitosoknak Zsolt hozta a végén a bevétel nagy részét. Mármint a "szakítás" előtt.

De amúgy tényleg mindegy, évek óta nem beszéltem senkivel a profitosoktól.

• xyz123
    válaszolt
    küldött már párat. vagy egyszerűbb, ha felmész facebook-ra.
    egyébként nem hiszem, hogy csúnyán elbántak volna vele.. ez megint csak egy közléskényszeres mondat volt.

• David Chateau
    válaszolt
    Egyébként rendes srác Zsolti, csúnyán elbántak vele a profitosok.

De azt nem tudom, ebből él-e, de miért ne élhetne ebből? És miért nem egy profitgörbével reklámozza magát? Mindegy, ezek költői kérdések csupán

• Guest's Avatar
    Guest replied
    flyati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És visszamenöleg min 3 évre alacsony DD-al és folyamatos éles
    követéssel legalább a Myfxbookon nem ki-be kapcsolgatva kamú brókerrel.
    Az ilyen az fehér holló a többi meg kamu mert hosszütávon nem profitábilis.
    Ambíciózus elvárások. És ha találsz ilyet, hajlandó leszel ki is fizetni az árát?

• flyati
    válaszolt
    shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akik oktatnak a legnagyobb reklámértékük egy NAGY ÉLES számla.

A többit gondoljátok tovább.
    És visszamenöleg min 3 évre alacsony DD-al és folyamatos éles
    követéssel legalább a Myfxbookon nem ki-be kapcsolgatva kamú brókerrel.
    Az ilyen az fehér holló a többi meg kamu mert hosszütávon nem profitábilis.

• xyz123
    válaszolt
    shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nyilván tévedek
    így van. tévedsz.

• shortosgyula
    válaszolt
    Akik oktatnak a legnagyobb reklámértékük egy NAGY ÉLES számla.

A többit gondoljátok tovább.

• David Chateau
    válaszolt
    Igen, azt nem értem, ha valaki oktat, és be akar mutatni egy számlát, de pl. nem a sajátját, vagy nem a "nagy" számláját, akkor dobjon fel egy számlamásolót, és tolja rá egy demóra, vagy kis éles pénzűre. Nem kellene vessződni semmiféle egyéb baromsággal.

Mondjuk, akik tényleg sikeresek, és szempont valami okból az eredmény megosztása, azok így is tesznek

• shortosgyula
    válaszolt
    xyz123 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    miért? a találati arány, akkor is "növekszik", ha féket építesz a rendszerbe.
    egy szintvisszatesztet, amikor megjátszol m1 en, akkor meghatározod, hogy max. egymás után hányszor veszthetsz -1R-t. sokan lebecsülik ennek a "trükknek" az erejét. amúgy nem kell rámenni ekkora R-es tradekre, ha neked ez nem szimpi. jó a +2,3,5 R is. nézegesd spike-os Zsolti képeit:
    https://www.facebook.com/Spike-trade...78599645590429
    ő pl. pár R-es hozamokkal nagyon jól megvan. igaz nála 1R= 150.000-200.000 ft. de csinál heti 5-20 R-t csak a daxon.
    és tradel más termékkel is. úgyhogy felesleges 50R-ekre menni, ha nem tetszik. nyilván idő mire az 1R értéke felmegy egy normális szintre.

A facebook bejegyzések alapján egy sima (oktató)szélhámosnak tűnik első blikkre... Nyilván tévedek és csak merő véletlenségből vannak a lényeges infok kitakarva.

• David Chateau
    válaszolt
    Etna eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Azért ezt a fejlett jellemű jámbor protrader mesét sem kell bexopni, attól mert nyugodt és tapasztalt még lehet bunkó és arrogáns ha kellőképpen felidegesítik. A trading célja nem az, hogy egy halvérű érzelem és indulatmentes lényt csinálj magadból, hanem , hogy amíg trédelsz addig tudd megváltozani a mentális állapotod.(ha igaz)
    Ezt én is így vélem, de a sikeres traderekben mégis van annyi közös, ami kicsit beazonosítja a sikeres tradereket mindenki mástól.

Maga, a sikeres kereskedésig elvezető út is már kőkeményen átformálja az embert.

Working...
X