Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Profit.hu

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• xyz123
    válaszolt
    falcon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De ha a profitcélod 10-50R vagy még több, akkor a 40%-os találati arány ugye nem teljesen kerek.
    miért? a találati arány, akkor is "növekszik", ha féket építesz a rendszerbe.
    egy szintvisszatesztet, amikor megjátszol m1 en, akkor meghatározod, hogy max. egymás után hányszor veszthetsz -1R-t. sokan lebecsülik ennek a "trükknek" az erejét. amúgy nem kell rámenni ekkora R-es tradekre, ha neked ez nem szimpi. jó a +2,3,5 R is. nézegesd spike-os Zsolti képeit:
    https://www.facebook.com/Spike-trade...78599645590429
    ő pl. pár R-es hozamokkal nagyon jól megvan. igaz nála 1R= 150.000-200.000 ft. de csinál heti 5-20 R-t csak a daxon.
    és tradel más termékkel is. úgyhogy felesleges 50R-ekre menni, ha nem tetszik. nyilván idő mire az 1R értéke felmegy egy normális szintre.

Szólj hozzá::

• falcon
    válaszolt
    Etna eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ...HA eleve képtelenségnek tartod a pár pipes sl-t, akkor nem kell erőltetni, mert nem a te stílusod....
    A pár pipes SL teljesen rendben van. Az elv is rendben van hogy hagyd futni a nyerőt, és a tőzsdepszicho is kell. De ha a profitcélod 10-50R vagy még több, akkor a 40%-os találati arány ugye nem teljesen kerek. Ez a matek itt nem stimmel. De ez csak egyetlen példa, nem akartam ebbe ennyire belemenni mert már nincs értelme.

• Etna
    válaszolt
    Nem bántani akartam falcont, csak utaltam rá, hogy sindler lehet nem direkt nem ragozta tovább, egyszerűen nem volt mit tovább ragozni. Ez olyan, mint amit videot belinkeltem a montis versenyzőt, ezt magadnak kell megtanulni,és még te is mondtad anno, hogy nem bírod a sok kistoppot és utána tartani a nagy nyerőt, hogy az visszahozza a bukókat. Ergo a pszihod nem elég erős hozzá, de erről nem sindler tehet, vagy birger, hanem te. Sindler leírt pár pontot, amit sok tanfolyamon sem nagyon hallasz, azokból lehet meríteni, ha megvan a hited. HA eleve képtelenségnek tartod a pár pipes sl-t, akkor nem kell erőltetni, mert nem a te stílusod. És igen, lehet már messziről köszönne Buffet, ha nem rettegnék a hattyúktól 10 lottal, meg 100 lottal... Nekem ennyi híja van a történetnek. Pár éve én is hülyének néztem a haladókat, hogy mindegy a beszálló, de valójában tényleg baromira mindegy. A kiszálló a lényeg, az meg kőkemény psziho. Megremeg a kéz 5R-ben és zársz, majd még elmegy 20R-t.

Azért ezt a fejlett jellemű jámbor protrader mesét sem kell bexopni, attól mert nyugodt és tapasztalt még lehet bunkó és arrogáns ha kellőképpen felidegesítik. A trading célja nem az, hogy egy halvérű érzelem és indulatmentes lényt csinálj magadból, hanem , hogy amíg trédelsz addig tudd megváltozani a mentális állapotod.(ha igaz)

• falcon
    válaszolt
    Most már jó vágányon vagy úton Honolulu felé? Komolyan kérdem, ugyanis ha bukó vagy, akkor sokat a te szavadra/meglátásodra/véleményedre sem kell adni. Tényleg csak mint véleményt mondom nem csesztetésből. Gondolom megérted, hogy ha Sindlertől nem láttál számlakivonatot, csak a ködös 50 R hozamokat, és emiatt hiteltelen , akkor te sem vagy hiteles ha nem vagy nyerő trader. De hogy őszinte legyek, senkinek a szavára sem kell adni, aki péntek késő este ide gépel , mint például én,. Vagy hétvégén, ****a időben. Egy ebből élő nyertes ember nem pazarolja az idejét holmi kezdőkre és az ő véleményükre szerintem.
    Ha jól rémlik anno pont te voltál az, aki sindlernek bókolt, hogy a topicjában oktasson, már-már forgalomba hoztad a sindler dezodort is bálványozásból. Erre, hogy nem adott ki mindent, már megy a "nem mutatott számlát", stb, történet. Ezért nem segít itt egy profi sem, mert 1000-ből 999-en csak a potyára mennek, és ha nem kapják meg, akkor megy a sárdobálás.
    Egy szóval sem kértem hogy adj a véleményemre! Sindler véleményére viszont lehetett adni, mert ő akkoriban elég rutinosnak számított és nagyon szeretett beszélni a stratégiájáról itt a fórumon. De sajnos a beszélni-nél meg is rekedt minden. Akire sokan figyelnek, annak van némi felelőssége abban hogy miket mond. Nekem össze van gyűjtve az összes fontosabb hozzászólása és jópárszor át is olvastam, tehát pontosan tudom hogy mit mondott. Ha te bele tudsz állni napi 5-10 trédből 40% találati aránnyal 3-5 pipes stopokkal 10-20-50-100R nyerőkbe, akkor nagyon gyorsan leszel nagyon gazdag ember. De ha megengeded, én ezt kezdőknek továbbra sem ajánlom, és fenntartásokkal kezelem az ilyen dolgokat amíg nem látok eredményeket.

Jól emlékszel, mert amikor ide kerültem, sindler rendszerét nagyon érdekesnek találtam kezdőként és felnéztem rá. Bíztam benne hogy kapunk érdemi információkat, esetleg részt vehetünk egy oktatáson. Erre akkor lett is volna igény, mert sokan figyeltek rá és fizettek volna hogy tanulhassanak. Nem "potyáról" volt szó tehát, ahogy írod.

Shortosgyulát például azért tisztelem mert amikor volt rá lehetőség, megmutatta hogy lehet kereskedni egy olyan technikával, amit sokan nem tartottak lehetségesnek. Sajnálom hogy sindler minden ilyen lehetőség elől kitért

• MyBusiness
    válaszolt
    lotmoney eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szentestén nem kell üziket olvasni.*

*This advice was brought to you by lotmoney for free.
    Köszönöm.
    Karácsonyi üzenetek is jönnek.

• David Chateau
    válaszolt
    Falconnak (Ákosnak) igaza van. Az elején a legtöbbünknek voltak bálványai. Ez nem hiba. A hiba az, ha sokáig vannak indokolatlanul Előbb-utóbb ledőlnek. Vagy azért, mert kamu, vagy azért, mert elértük a szintjét, és átalakul tiszteletté.

Sindlert nem ismertem személyesen. Kilépésének van oka, változott is előtte a hangneme rendesen, ez szerintem sokatmondó.

Sokunknál elég komoly jellemfejlődés (vagy visszafejlődés) látható, aki rendszeresen olvassa a fórumot.

• Guest's Avatar
    Guest replied
    ... De hogy őszinte legyek, senkinek a szavára sem kell adni, aki péntek késő este ide gépel , mint például én,...
    Ez durva jó szöveg volt, köszi!
    Mivel szakmai dolgok gyakorlatilag egyáltalán nincsenek ezen a fórumon (ezt érdemes lenne kivesézni, hogy miért), az ilyen mondatok miatt érdemes ide benézni, valóban jót derültem ezen. Köszi még1x!
    (De! Falcon a nagyon kevés nagyon normális tag közé tartozik itt a fórumon, nem kéne bántani, nem jogos. Ő sosem osztotta az észt, mindig csak kérdezett, tanulni akart, értelemszerűen azoktól, akik nagymenőnek "imponálódtak". Sindler is ilyen volt itt, osztotta az észt. Hogy jogosan-e, azt nem tudjuk. Falcon is csak erre utalt.)

• lotmoney
    válaszolt
    MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azt látnád amiket b.z. írt nekem annak idején, még szent estén is
    Szentestén nem kell üziket olvasni.*

*This advice was brought to you by lotmoney for free.

• fsdhbfjksdbflhsdgfj
    válaszolt
    Ha jól rémlik anno pont te voltál az, aki sindlernek bókolt, hogy a topicjában oktasson, már-már forgalomba hoztad a sindler dezodort is bálványozásból. Erre, hogy nem adott ki mindent, már megy a "nem mutatott számlát", stb, történet. Ezért nem segít itt egy profi sem, mert 1000-ből 999-en csak a potyára mennek, és ha nem kapják meg, akkor megy a sárdobálás.
    Hehe. Jól beszélsz!

Sindler 2 PDF-et is készített ha jól emlékszem. Egyikben összefoglalta PP gondolatait. Másikban pedig a komplett P szignálokat példákkal.
    Csatolt fájlok

• Etna
    válaszolt

• Etna
    válaszolt
    az általa preferált stratégia hosszú időre vakvágányra tett. Szerintem normális RR arányú trédekkel tanuljon meg az ember kereskedni. Aztán ha ez megy, akkor lehet 3 pippel 30-50-100R extrém profitcélra menni. Persze csak kalandvágyból leginkább
    Most már jó vágányon vagy úton Honolulu felé? Komolyan kérdem, ugyanis ha bukó vagy, akkor sokat a te szavadra/meglátásodra/véleményedre sem kell adni. Tényleg csak mint véleményt mondom nem csesztetésből. Gondolom megérted, hogy ha Sindlertől nem láttál számlakivonatot, csak a ködös 50 R hozamokat, és emiatt hiteltelen , akkor te sem vagy hiteles ha nem vagy nyerő trader. De hogy őszinte legyek, senkinek a szavára sem kell adni, aki péntek késő este ide gépel , mint például én,. Vagy hétvégén, ****a időben. Egy ebből élő nyertes ember nem pazarolja az idejét holmi kezdőkre és az ő véleményükre szerintem.

• xyz123
    válaszolt
    Azt nem tudom hogy a profitos anyagról mit írt régebben
    nem írt semmi ilyesmiről. olvasgassátok PPéter hozzászólásait inkább.

"fontosabb kérdésekre sosem válaszolt, illetve engem például az általa preferált stratégia hosszú időre vakvágányra tett"

meg kell találni azt a stratégiát, amivel jól érzed magad.

"akkor lehet 3 pippel 30-50-100R extrém profitcélra menni. Persze csak kalandvágyból leginkább "

• falcon
    válaszolt
    David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A legjobb, ha itt a fórumon elolvassátok sindler írásait.

Benne van a profitosok anyaga, a legjobb tanfolyamuké.

Amit ajánlanak, én óvakodnék. Már felsoroltuk, melyikkel mi lett.
    Azt nem tudom hogy a profitos anyagról mit írt régebben, de sindler írásait már bajos lesz elolvasni mert okosan ő is törölte az accountját, illetve zárolta a topikját. De talán nem is baj, mert számlakivonatot sosem láttunk tőle, fontosabb kérdésekre sosem válaszolt, illetve engem például az általa preferált stratégia hosszú időre vakvágányra tett. Szerintem normális RR arányú trédekkel tanuljon meg az ember kereskedni. Aztán ha ez megy, akkor lehet 3 pippel 30-50-100R extrém profitcélra menni. Persze csak kalandvágyból leginkább

• kockas
    válaszolt
    MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem írt ez semmi különöset, csak hülyének nézett.
    arra+ sajnálom a tájmot

• MyBusiness
    válaszolt
    kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    jaja. Pont ma dicsértek meg privátban egy egyszerű help-ért ami jólesett, de egy másik meg úgy kiverte a biztit, hogy from this point big finish a privát eszmecserének.

Working...
X