Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Profit.hu

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• StLui eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Segítek Sindlernek: Mert rosszul mutat
    köszike.

Hozzászólás

• Anthony eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Visszakérdezek. Miért törölték a hozzászólást?
      nem tudom, de azt tudom, hogyha növekszik a számlaegyenleg, akkor nem érdekelnek az ilyesmik. egy stratégiánál lehet használni pozistopokat és számlastopokat is.
      pozistopok esetében meghatározod, hogy egy tréden mennyit kockáztatsz(1%-10%..stb). lesznek veszteségek,veszteségsorozatok.
      számlastop esetén nincs betéve stop-loss megbízás, hanem a számlán lévő pénz egésze a kockázat. az adott számlán nem a teljes tőkéd van kint,
      hanem annak töredéke. az nem baj, ha valaki nem használ stop-loss-t. a baj az, amikor SL nélkül kiteszi a számlára az összes pénzét.
      egyébként nincs gond a számlastopokkal,veszteségsorozatokkal, ha a hozam oldalon 5* annyit keresünk.

Hozzászólás

• Anthony eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Ha valaki figyelemmel kíséri a profit.hu bejegyzéseit a facebookon az láthatta, hogy több hozzászólás is érkezett az extrém stratégiával kapcsolatban. Mégpedig hogy sok pozi nyílt a nagy volatilitás miatt a napokban. Ezzel nincs is gond, viszont volt akinek számlastop is volt.(ha lehet hinni a kommentelőnek) Ez szomorú dolog, akár még azt is mondhatnánk hogy nem kezelte megfelelően a kockázatot...
        Ami viszont érdekes, hogy ez a számlastopos hozzászólás miért tűnt el a többi hozzászólás közül?
        Úgy tűnik náluk a negatív reklám, nem reklám.
        Számlastop, a stratégia helyes és helytelen alkalmazása esetén is előfordult, elő fog fordulni. Eredményeket néhány év után összesíthetsz, mint bármelyik más stratégiával. Egyértelmű, hogy a többség nem fog párhuzamosan 2-3 számlát kezelni, megkockáztatom, hogy 1-2 bukta után pedig új számlákat nyitni.

Aki el szeretne adni, annak ritkán érdeke, hogy a vevő tisztán lásson, leginkább a terméke szebbik oldalát fogja odatartani. A vevők többsége nem is akar tisztán látni (azaz úgy lát, ahogy az eladó láttat), csak kész terméket szeretne kétségek nélkül: bedugom és működik.
        Nincs szükség negatív hozzászólásokra, ezek minden hasonló jellegű oldalon törlésre kerülnek, esetleg a kérdező tiltólistára. Általános gyakorlat, tapasztalat. Egyedül, személyesen, előadás alakalmával késztetheted az el(ő)adót válaszadásra, melynek tartalma a nesze semmi fogd meg jól kategória vagy a negatív esemény valószínűségének bagatelizáslása, kategórikus elutasítása lesz.

Ha hozzávetőleges eredményekre vagy kíváncsi, akkor nézd meg Pintér Péter MyFxbook kimutatását. Meg kell jegyeznem, hogy a lenullázott számlák onnan is eltűnnek és a számlák deposit értékei is különbözőek, százalékos növekményeiből így átlagot vonni nem lehet.
        Tegyük hozzá, hogy a piacok állandóan változnak, ha csak egy jellemzőt szabadna kiemelnem, legyen az a volatilitás.

Hozzászólás

• jó ez a volatilitás amúgy, még így stop out-os napon is. Nyitni kell még egyet aztán go

Hozzászólás

• Ez a beszéd!

Hozzászólás

• Sziasztok!

Hagy kérdezzem meg tőletek, ha már felhozódott, hogy ez az extrém profit stratégia tényleg olyan jó?
              Küldözgetik nekem a videós e-maileket én megnézegetem és egyre jobban tetszik, pedig van egy-két dolog, ami nagyon zavar.
              Előre is kösz a választ!

Hozzászólás

• Sziasztok!

Csak kíváncsiságból, hogy bírjátok ezt a folytonos erős emelkedést?? Hány számlastop keletkezett már eddig ?

Hozzászólás

• csigod eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Sziasztok!

Csak kíváncsiságból, hogy bírjátok ezt a folytonos erős emelkedést?? Hány számlastop keletkezett már eddig ?
                  Legyél POZITÍV:-)

Hozzászólás

• Hullanak a számlák rendesen... nekem is eurgbp...

csigod eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Sziasztok!

Hozzászólás

• n3d eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Legyél POZITÍV:-)
                      nagyon unatkoztok.

Hozzászólás

• csigod eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Sziasztok!

n3d: Legyél POZITÍV:-)

sindler: nagyon unatkoztok.
                        Vagy csak egyszerre sajnáltuk meg az átlagolósokat.

Hozzászólás

• Él még ez a stratégia valakinek Ironnál, xm-nél? Vagy hogy kell ezt elképzelni ilyen trendeknél meg brokinehezítéseknél?

Megkaptam a robotot, de nem nyerte el a tetszésemet, igaz, nem is teszteltem.
                          http://www.tradersnight.hu Előadások videói itt érhetőek el!

Hozzászólás

• Traders Night eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Él még ez a stratégia valakinek Ironnál, xm-nél? Vagy hogy kell ezt elképzelni ilyen trendeknél meg brokinehezítéseknél?

Megkaptam a robotot, de nem nyerte el a tetszésemet, igaz, nem is teszteltem.
                            Ha kaptál robotot,akkor nem igazán tudom milyen stratégiára gondolhatsz. Ha az extrémre, akkor nem értem a robotot.
                            Ha mégis arra: akkor XM-es húzásra nagyon profin reagáltak, segítettek. Iront pedig csak takarékra kell tenni bizonyos szempontból. Számomra nagyon pitiánernek tűnik a "legnagyobbak" egyike, ha ilyen eszközökhöz folyamodnak, egy globálisan jelentéktelen tétel miatt, egyedüliként, tehát biztos, hogy ez fáj nekik.

Hozzászólás

• Köszi a választ!

Extrémre, megvan egy robot hozzá. De ez mindegy is, inkább a bónuszos brókercégek húzásai érdekeltek, de akkor ezek szerint ügyesen korrigáltátok
                              http://www.tradersnight.hu Előadások videói itt érhetőek el!

Hozzászólás

• Traders Night eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Köszi a választ!

Extrémre, megvan egy robot hozzá. De ez mindegy is, inkább a bónuszos brókercégek húzásai érdekeltek, de akkor ezek szerint ügyesen korrigáltátok
                                Elemez a robot csúcs-völgyet? szerintem nem nagyon lehet hozzá robot

Hozzászólás

Working...
                                X