Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Profit.hu

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Persze, hogy elemez. Kezi kereskedesemet se tudnam ezek nelkul csinalni, kulonben allandoan ott kellene ulni a gep elott.
    http://www.tradersnight.hu Előadások videói itt érhetőek el!

Hozzászólás

• Le van programozva az egesz Extrem strategia. Be lehet allitani kulonbozo stophuzasi metodikakat is, barmit. En szivem szerint ingyen odaadnam barkinek, de nem rontom a profitosok uzletet. Hozzateszem, nem irtam ala semmilyen szerzodest veluk.

Hozzászólás

• Traders Night eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Le van programozva az egesz Extrem strategia. Be lehet allitani kulonbozo stophuzasi metodikakat is, barmit. En szivem szerint ingyen odaadnam barkinek, de nem rontom a profitosok uzletet. Hozzateszem, nem irtam ala semmilyen szerzodest veluk.
        És produkál valamilyen eredményt hosszútávon élőben?

Hozzászólás

• Elmult masfel ev az pluszos a harom paron, de elotte egyiken se mukodott.

Hozzászólás

Elmult masfel ev az pluszos a harom paron, de elotte egyiken se mukodott.
            Már az is valami,ha nem minuszos!És körülbelül mennyire pluszos?

Hozzászólás

• Passz, baratom tesztelte, de akkor megkerdezem tole.

Hozzászólás

• Na jó, mivel többen kérdeztétek, leírom inkább ide és egyszer:

Az Extrém stratégia egy jól kitalált Martingale-rendszer, amely egy piaci szitut lovagol meg, ez volt az alapfeltevés. EURCHF-nél ugye van egy ingadozási sáv, amelyre épült a stratégia, utána kibővült a nem túl volatilis usdchf-fel, majd mostmár tudtommal mégtöbb, volatilisebb devizapárral. Akinek fekszik a magas kockázat egy adott számlán (de több számlás a történet!), az csinálja de jobb ha tudjátok ezt: http://hu.wikipedia.org/wiki/Martingale-m%C3%B3dszer (ez természetesen nem pont ugyanez, de a szemlélethez hozzátartozik!)
                Persze nem mondom, nem lehet vele időszakosan pénzt csinálni, de nem hiszem, hosszútávon ennek van létjogosultsága, hiszen a piac bármikor produkálhat komolyabb volatilitásváltozásokat, trendeket. Én nem láttam még olyan embert, aki ebből degeszre szedte volna magát, de ez nem jelenti, hogy nincs is, ellenben bukóból annál többet. Mondom mégegyszer, ez az én saját észrevételem, nem általános érvényű.
                Eleve ez az optimalizálós dolog (mert csak mások a bekötési és rákötési orderek közti táv pl devizapáronként) csak a múltra vonatkozik, holott minden szitu egyedi a jelenben.
                Összességében azt azért látni kell, hogy nem tudok még
                egy ilyen expertről, ami ennyire jól össze lenne rakva kockázatkezelési szempontból, már ami az oktatócégeket illeti. Mindenesetre jobb szerintem, ha hosszútávon mindenki magának csinálja a kereskedését, és nem bízza a forexes pályafutásának sikerét egy ilyen stratégiára. Mellékesnek időszakosan jó lehet, jó ötletek is vannak benne, de csak erre bízni a sikert szerintem nem a legokosabb.

Hangsúlyozom, ez az én észrevételem! Remélem valaki rácáfol, aki már degeszre kereste magát ezzel a stratégiával, vagy másképp gondolja, akkor írja le ide nyugodtan, én csak örülök, ha több sikeres is van köztünk

Hozzászólás

• "Grid/martingale stratégia vs no grid/martingale stratégia" vita RR aránya 1:1 alatt van...felesleges megnyitni!

Hozzászólás

Persze nem mondom, nem lehet vele időszakosan pénzt csinálni, de nem hiszem, hosszútávon ennek van létjogosultsága, hiszen a piac bármikor produkálhat komolyabb volatilitásváltozásokat, trendeket.
                    Eleve ez az optimalizálós dolog (mert csak mások a bekötési és rákötési orderek közti táv pl devizapáronként) csak a múltra vonatkozik, holott minden szitu egyedi a jelenben.
                    Mindenesetre jobb szerintem, ha hosszútávon mindenki magának csinálja a kereskedését, és nem bízza a forexes pályafutásának sikerét egy ilyen stratégiára.
                    de van.
                    a volatilitás alapú stratégiákban van olyan hónap amikor a volatilitás drasztikusan megnő és ennek számlanullázás az eredménye. de nem jelenti azt, hogy az adott terméknek minden hónapba ez lesz a volatilitása.

Traders Night eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    "de nem hiszem, hosszútávon ennek van létjogosultsága"
                    "Mellékesnek időszakosan jó lehet, jó ötletek is vannak benne, de csak erre bízni a sikert szerintem nem a legokosabb."
                    néha olyan érzésem van, hogy páran féltenék azokat a tradereket, akik 10-20 évbe ebbe a szakmába dolgoznak és kérdőre vonják az általuk használt stratégiákat.
                    múltkor Birgert támadták, amikor az sem tudják, hogy milyen befektetési formához tartozó számlákról volt szó. nem kell félteni a tapasztaltabb tradereket. azokat kell félteni, akik nem tudják mi az a "stop loss" és a poziméretezés. a volatilitás alapú stratégiáknak megvan az előnye és hátránya, mint pl. egy trendkövető stratégiának.
                    mindegyik jó. a trader eldönti melyik jó számára.

Hozzászólás

• No, akkor van En ennek csak orulok. Hangsulyoztam, hogy csak en nem talalkoztam ilyennel. Akkor mar ha csak neten is, de ismerek egy ilyen embert, mar megerte beszelni rola

Gratulalok!

Tenyleg, oszinten, nekem ezidaig nem sikerult olyat alkotnom, es talalkoznom olyannal, ami ne dolt volna be kulonbozo okok miatt, es ertelmes hozamot hozott volna. Akar tobb szamlan is.

Respect Sindler!

Hozzászólás

Na jó, mivel többen kérdeztétek, leírom inkább ide és egyszer:

Az Extrém stratégia egy jól kitalált Martingale-rendszer, amely egy piaci szitut lovagol meg, ez volt az alapfeltevés. EURCHF-nél ugye van egy ingadozási sáv, amelyre épült a stratégia, utána kibővült a nem túl volatilis usdchf-fel, majd mostmár tudtommal mégtöbb, volatilisebb devizapárral. Akinek fekszik a magas kockázat egy adott számlán (de több számlás a történet!), az csinálja de jobb ha tudjátok ezt: http://hu.wikipedia.org/wiki/Martingale-m%C3%B3dszer (ez természetesen nem pont ugyanez, de a szemlélethez hozzátartozik!)
                        Persze nem mondom, nem lehet vele időszakosan pénzt csinálni, de nem hiszem, hosszútávon ennek van létjogosultsága, hiszen a piac bármikor produkálhat komolyabb volatilitásváltozásokat, trendeket. Én nem láttam még olyan embert, aki ebből degeszre szedte volna magát, de ez nem jelenti, hogy nincs is, ellenben bukóból annál többet. Mondom mégegyszer, ez az én saját észrevételem, nem általános érvényű.
                        Összességében azt azért látni kell, hogy nem tudok még
                        egy ilyen expertről, ami ennyire jól össze lenne rakva kockázatkezelési szempontból, már ami az oktatócégeket illeti. Mindenesetre jobb szerintem, ha hosszútávon mindenki magának csinálja a kereskedését, és nem bízza a forexes pályafutásának sikerét egy ilyen stratégiára. Mellékesnek időszakosan jó lehet, jó ötletek is vannak benne, de csak erre bízni a sikert szerintem nem a legokosabb.

Hangsúlyozom, ez az én észrevételem! Remélem valaki rácáfol, aki már degeszre kereste magát ezzel a stratégiával, vagy másképp gondolja, akkor írja le ide nyugodtan, én csak örülök, ha több sikeres is van köztünk
                        Köszi a részletes véleményt.Egyetértek veled!

Hozzászólás

• sindler eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          de van.
                          a volatilitás alapú stratégiákban van olyan hónap amikor a volatilitás drasztikusan megnő és ennek számlanullázás az eredménye. de nem jelenti azt, hogy az adott terméknek minden hónapba ez lesz a volatilitása.

néha olyan érzésem van, hogy páran féltenék azokat a tradereket, akik 10-20 évbe ebbe a szakmába dolgoznak és kérdőre vonják az általuk használt stratégiákat.
                          múltkor Birgert támadták, amikor az sem tudják, hogy milyen befektetési formához tartozó számlákról volt szó. nem kell félteni a tapasztaltabb tradereket. azokat kell félteni, akik nem tudják mi az a "stop loss" és a poziméretezés. a volatilitás alapú stratégiáknak megvan az előnye és hátránya, mint pl. egy trendkövető stratégiának.
                          mindegyik jó. a trader eldönti melyik jó számára.
                          És betennéd ide a számlát,amin ezeket a sikereket elérted ezzel a stratégiával?Biztosan szívesen néznének róla sokan egy számlatörténetet ami van legalább fél,vagy egy éves.

Hozzászólás

• Ha valakinek elmondták ezt a stratégiát akkor megdöbbenek, hogy hol ment ennyire félre az információ, ki nem tudta ezt a nagyon egyszerű dolgot ennyire megérteni. Az nem értette aki a tanfolyamon volt, vagy aki másodkézből hallotta.

Kismentor: nem fogsz tudni ilyet kapni, ha kapnál is fél éves vagy éves kimutatást ami brutál jó, az pont ugyanúgy félrevezető lenne.

Hozzászólás

• Na, ettől lesz az Extrém stratégia igazán "Extrém"...

Admiral Markets ma reggeli tájékoztató levelét idézem, elejétől a végéig. Gondolom hamarosan más brókerek is meglépik majd.

"Kedves Ügyfelünk!

Ahogy már korábban értesítettük kedves Ügyfeleinket, az Admiral Markets AS új fedezeti követelményeket alkalmaz a svájci frankos devizapárok esetében 2014 október 13-tól.

A régióban növekvő geopolitikai bizonytalanság; valamint az Európai Központi Bank által követett monetáris politika fokozatos változása kihívások elé állította a svájci jegybankot, amelynek egyre nehezebb megvédenie az EURCHF devizapár esetében korábban felállított árfolyam küszöb értékét. A felmerülő kockázatok mérséklése érdekében, a svájci frankos devizapárok esetében a jelenleg irányadó fedezeti követelmények a négyszeresükre emelkednek.

Kérjük, ennek fényében még ma módosítsa a nem realizált megbízásait, mivel azok a pozíciók, amelyek mögött nem áll a megfelelő mértékű fedezet rendelkezésre, Stop Out-tal lezárásra kerülnek.

Amennyiben további kérdése van, forduljon hozzánk bizalommal.

Üdvözlettel,

Az Admiral Markets csapata"

Hozzászólás

• Ismer, használ valaki EURCHF long pozitív brókert? (Nem myfxbook swap lsitából, mert az ritkán aktuális)

Hozzászólás

Working...
                                X