Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Profit.hu

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• trader1 az Pintér Péter. az aktuális eredmény itt van:

https://www.budacash.hu/szolgaltatas...iraly-eredmeny

ha túlzott kockázatot vállal valaki és a piac ellene megy, akkor kaphat MC-t.

"hogy nagyobb kockazatot kell vallalni a nyereshez, de remelem nem lett margin call a vege a dolognak"

teljesen mindegy. a 1 millió ft os fődíj neki a napi nyeresége. ha valaki versenystratégiát használ és elbukja, akkor így járt.
    Embalu is megállt egy kicsit. de még sok van vissza. :P

Hozzászólás

• sindler eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      trader1 az Pintér Péter. az aktuális eredmény itt van:

https://www.budacash.hu/szolgaltatas...iraly-eredmeny

ha túlzott kockázatot vállal valaki és a piac ellene megy, akkor kaphat MC-t.

"hogy nagyobb kockazatot kell vallalni a nyereshez, de remelem nem lett margin call a vege a dolognak"

teljesen mindegy. a 1 millió ft os fődíj neki a napi nyeresége. ha valaki versenystratégiát használ és elbukja, akkor így járt.
      Embalu is megállt egy kicsit. de még sok van vissza. :P
      Nah pont arra a ket kerdesre nem kaptam valaszt amit feltettem:
      - Nem latom trader1-et az elso 10-ben
      - Es nem latom a facebook postot ami meg kint volt par napja hogy elindultak

Es tudom, verseny belefer a MC. Csak az atlathatosagot keresem... es nem talalom de siman lehet hogy en vagyok vak, azert kerdeztem itt...
      Mate. napló

Hozzászólás

• azért írtam lehet, hogy MC-t kapott. fogalmam sincs, hogy miért nincs FB-on sem. hívd fel őket telefonon, ha ezek fontos infók: http://profit.hu/kapcsolat

Hozzászólás

• sindler eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          azért írtam lehet, hogy MC-t kapott. fogalmam sincs, hogy miért nincs FB-on sem. hívd fel őket telefonon, ha ezek fontos infók: http://profit.hu/kapcsolat
          Ja bocs, felreertettelek... Most mar ertem... es azt is ertem hogy benne van az MC a pakliban, csak a facebook reszt nem ertem, azert kerdeztem hogy mas esetleg latja-e a bejegyzest... biztos hogy ott volt meg par napja...

Telefonon miert hivnam fel oket? Szerintem egy oktato cegnel fontos az atlathatosag. Ha van kedvuk valaszolnak itt mindenkinek ha nincs nincs... Az O dolguk hogy mennyire erdekli oket a tema, engem pont annyira hogy rakerdeztem...
          Mate. napló

Hozzászólás

• Trader1 írása a kommentben. Velős mondanivalóval, mint pár éve még itt a fórumon..

http://tozsdekiralyblog.hu/2014/12/1...y-kis-pszicho/

Hozzászólás

• Akkor ma biztos extréém helyzet alakult ki...

Hozzászólás

• kismentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Akkor ma biztos extréém helyzet alakult ki...
                szerintem amúgy is számla stoppot használnak, tehát max gyorsan újra befizetnek és csinálják tovább
                Még jobban is járhatnak mint azok akik szerencsevadászok voltak és tettek be nem kis ordereket 1.20 alá.....

Hozzászólás

• kismentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Akkor ma biztos extréém helyzet alakult ki...
                  Sajnos én most nem kereskedtem, de aki igen az ma biztos hogy kaszált mert most hasonlóan állt a legtöbb extrém trader, de irgalmatlanul az extrémmel. Ha fordítottja történt volna a mai dolognak akkor nem ezt mondanám, de ott pedig egy átugorhatatlan stopp védett volna mindenkit. Ezért sem érdekelne Ironnál sem a stop átugrás pl.

Hozzászólás

• Na, most lett elegem az extrém stratégiából, másodjára nullázódik le a számlám! Még szerencse, hogy a kezelt számlám jól működik.

Hozzászólás

• StLui eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Sajnos én most nem kereskedtem, de aki igen az ma biztos hogy kaszált mert most hasonlóan állt a legtöbb extrém trader, de irgalmatlanul az extrémmel. Ha fordítottja történt volna a mai dolognak akkor nem ezt mondanám, de ott pedig egy átugorhatatlan stopp védett volna mindenkit. Ezért sem érdekelne Ironnál sem a stop átugrás pl.
                      Hát esetleg ha nem tartották be a stratégiát,akkor igen..

Hozzászólás

• Adnátok bármiylen, extrém profitos stratégiával futtatott számlát myfxbook-on? Mármint linket...

Mostanában szinte naponta kapom a hírleveleket, annyira szeretnének gazdaggá tenni, és megváltoztatni az életemet, olyan extrém mód lelkesen, hogy most már megnéznék néhány számlakimutatást.

Hozzászólás

• moncsicsi78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Adnátok bármiylen, extrém profitos stratégiával futtatott számlát myfxbook-on? Mármint linket...

Mostanában szinte naponta kapom a hírleveleket, annyira szeretnének gazdaggá tenni, és megváltoztatni az életemet, olyan extrém mód lelkesen, hogy most már megnéznék néhány számlakimutatást.
                          Ebben szerintem van extrém is. Gyanítom amikben sok a negatív pip, és a pozitív eredmény.

Hozzászólás

• ***** eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Ebben szerintem van extrém is. Gyanítom amikben sok a negatív pip, és a pozitív eredmény.
                            Kösz, ezt már néztem!

Itt aztán nagyon vegyesen van minden: nagy hozam, de nagy DD, régen nem frissült számla, demok, stb. Van pár, amelyik real, és éppen aktuális.
                            De ez nem az, amit vártam.

Szóval: extrém jó/szép számlákról linkeljetek már be myfxbook-os kimutatást, tényleg érdekel! Én előszeretettel gridezek, tehát no problem ezzel a felével.
                            Csak szeretném látni az eredményét annak a girdnek, amiért pénzt is kéne adnom.

Úgy hallottam, az SNB döntés extrém jól jött ennek stratinak: erre főleg kíváncsi lennék.

Hozzászólás

• Ami megosztható azok ugyanígy csak ezek a grafikonok szerintem, ráadásul amit te szeretnél olyat nem fogsz kapni, nem is lenne megoldható azt hiszem.

Hozzászólás

• Azok a myfx-es számlák amiket ***** belinkelt, már egy jó ideje nem is frissültek.

Hozzászólás

Working...
                                X