Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Profit.hu

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• StLui eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ... ráadásul amit te szeretnél olyat nem fogsz kapni, nem is lenne megoldható azt hiszem.
    Ezt aztán végképp nem értem...
    Én csak egyszerűen néhány számlát szerettem volna látni, gondolom, vannak sokan, akik ezt a módszert használják, akkor feltételeztem, hogy vannak akik megosztják myfxbook-on. Csak a myfxbook-ot szerettem volna látni.

Hozzászólás

• Anthony eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Azok a myfx-es számlák amiket ***** belinkelt, már egy jó ideje nem is frissültek.
      Pont ezt írtam fentebb.

Hozzászólás

• moncsicsi78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Pont ezt írtam fentebb.
        Ja tényleg

Hozzászólás

Adnátok bármiylen, extrém profitos stratégiával futtatott számlát myfxbook-on? Mármint linket...

Mostanában szinte naponta kapom a hírleveleket, annyira szeretnének gazdaggá tenni, és megváltoztatni az életemet, olyan extrém mód lelkesen, hogy most már megnéznék néhány számlakimutatást.
          Keress rá myfxbook-on a nickemre és láthatsz egy extrem számlát.

Hozzászólás

• ggyury eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Köszi, akkor egy már van!

Hozzászólás

• Szerintem pinternek olan vastag bör van a kepen marketing teren, mint a hegymaszobakamcsom talpa!!!

Hozzászólás

Ezt aztán végképp nem értem...
                Én csak egyszerűen néhány számlát szerettem volna látni, gondolom, vannak sokan, akik ezt a módszert használják, akkor feltételeztem, hogy vannak akik megosztják myfxbook-on. Csak a myfxbook-ot szerettem volna látni.
                a helyzet az hogy biztos sok évvel ezelőt emlékszel általam említett kamikaze rendszerre.....extrém kockázattal gyors profit, sok számlás MM-re+bónusz...nos ők pont ezt csinálják (valszeg én voltam az ötletgazda....) több számla van de csak egy megy egyszerre...folyamatos tőke levonás, de ha bukik indul a másik számla...ezért nincsenek hosszú számla kimutatások...ezt én már 3 éve kitaláltam és alkalmazon saját robottal...emlékszel kamikaze, csak én már nem az mc-t várom...de nem adok már több ötletet nekik)
                http://www.myfxbook.com/members/hoodini

Hozzászólás

Ez nagyon szép, őszintén gratulálok

Hozzászólás

Gartulálok én is
                    Javaslom vond vissza a prifitot és ha bónuszsos számla töltsd át egy másikra a tőkét új bonusszal.
                    valahogy így:
                    http://www.myfxbook.com/members/hood...closed/1133330
                    http://www.myfxbook.com/members/hoodini

Hozzászólás

• Nival eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Ez nagyon szép, őszintén gratulálok
                      Köszi szépen.

Hozzászólás

• efraim eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Gartulálok én is
                        Javaslom vond vissza a prifitot és ha bónuszsos számla töltsd át egy másikra a tőkét új bonusszal.
                        valahogy így:
                        http://www.myfxbook.com/members/hood...closed/1133330
                        Köszi. Azt fogom tenni nemsokára ha lezárulnak a nyitott trade-k.

Hozzászólás

Köszi. Azt fogom tenni nemsokára ha lezárulnak a nyitott trade-k.
                          Eurchf-t nem trédeled?
                          Rengeteg embertől hallottam,hogy 3000% meg horribilis profitokat csináltak.
                          Mind szájhős,mert mikor azt mondom meg is tudod mutatni akkor mindegyik hivatkozik arra,hogy havertól hallotta.........
                          Ha kérhetem valaki egy számlával igazolja már ezt is.köszönöm.

Hozzászólás

• MónikA eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Eurchf-t nem trédeled?
                            Rengeteg embertől hallottam,hogy 3000% meg horribilis profitokat csináltak.
                            Mind szájhős,mert mikor azt mondom meg is tudod mutatni akkor mindegyik hivatkozik arra,hogy havertól hallotta.........
                            Ha kérhetem valaki egy számlával igazolja már ezt is.köszönöm.
                            EURCHF-et nem trédelem. Nekem csak az az egy számlám van amit mutattam.

Hozzászólás

• Nem mindenki eléggedett

Sziasztok!

Ezt a hozzászólást most találtam a profit.hu facebook oldalán. Gondoltam lementem. Hogy lehetne egy tőzsdeoktató cég transzparens ha számlastoppot használ? Nyílván az elbukott számlákkal nem dicsekszik senki.

Hiába mutatnak 300%-os hasznot, ha közben 4 számlát elbuknak.... Lehet hogy Pintér Péter az oktatásból vett házat Thaiföldön?

Click image for larger version

Name:	profittt.jpg
Views:	1
Size:	92,2 KB
ID:	151050

Hozzászólás

• Drogos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Sziasztok!

Ezt a hozzászólást most találtam a profit.hu facebook oldalán. Gondoltam lementem. Hogy lehetne egy tőzsdeoktató cég transzparens ha számlastoppot használ? Nyílván az elbukott számlákkal nem dicsekszik senki.

Hiába mutatnak 300%-os hasznot, ha közben 4 számlát elbuknak.... Lehet hogy Pintér Péter az oktatásból vett házat Thaiföldön?

[ATTACH]7167[/ATTACH]
                                Nem akarom védeni őket, de amikor elmész a tanfolyamra, akkor azt ott közlik veled, hogy ez erről szól, így van kitalálva!

Hozzászólás

Working...
                                X