Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Profit.hu

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• AnTi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem akarom védeni őket, de amikor elmész a tanfolyamra, akkor azt ott közlik veled, hogy ez erről szól, így van kitalálva!
    Hát ez így már baromi jó, tényleg!
    Mindjárt mindenki megfelelőnek érzi a 200.000 Ft-os befektetését...

Hozzászólás

• ggyury eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      EURCHF-et nem trédelem. Nekem csak az az egy számlám van amit mutattam.
      okés np, és köszi a számla megosztást!

Hozzászólás

• Drogos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Sziasztok!

Ezt a hozzászólást most találtam a profit.hu facebook oldalán. Gondoltam lementem. Hogy lehetne egy tőzsdeoktató cég transzparens ha számlastoppot használ? Nyílván az elbukott számlákkal nem dicsekszik senki.

Hiába mutatnak 300%-os hasznot, ha közben 4 számlát elbuknak.... Lehet hogy Pintér Péter az oktatásból vett házat Thaiföldön?
        Nem hasra ütésre 3 fele osztom és kész! (biztosan elaludt az emberünk amikor PP. ecsetelte az mm részét a dolognak) ennél összetettebben kell csinálni,természetesen nem írom le hogy hogy,de ez a 3 részre osztás így ebben a formában nem igaz.Nem is szeretném megvédeni a stratégiát sem!Én voltam a tanfolyamon,de nem használom a stratégiát mert nem nekem való.Annyit elárulok,hogy egészen más oldalról közelítit meg a forexet ez a stratégia mint a többi.Tudom ezzel nem mondtam semmit,de nem is tehetem a szerződés miatt.

Hozzászólás

• efraim eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          extrém kockázattal gyors profit, sok számlás MM-re+bónusz...nos ők pont ezt csinálják (valszeg én voltam az ötletgazda....) több számla van de csak egy megy egyszerre...folyamatos tőke levonás, de ha bukik indul a másik számla...ezért nincsenek hosszú számla kimutatások...ezt én már 3 éve kitaláltam és alkalmazon saját robottal...
          Én meg a trendvonalat találtam fel 10 éve, 5 éve meg a bankkártyás pénz feltöltést! felháborító, hogy mások is pont ezt csinálják.

Ne izgulj, van akinek korábban, van akinek később esik le a "vastantusz".
          Van aki csak a múlt héten jött rá erre a CHF kapcsán.
          Itt egy kis olvasmány ami csak 4 napos:

http://forexdaytrade.hu/broker_kockazat/#more-1655

(nem az én oldalam, úgyhogy majd a reklámért kérek legalább egy ingyen dvd-t! Mondjuk a kockázatkezelés alapjairól.)

Hozzászólás

• Tback eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Én meg a trendvonalat találtam fel 10 éve, 5 éve meg a bankkártyás pénz feltöltést! felháborító, hogy mások is pont ezt csinálják.

Ne izgulj, van akinek korábban, van akinek később esik le a "vastantusz".
            Van aki csak a múlt héten jött rá erre a CHF kapcsán.
            Itt egy kis olvasmány ami csak 4 napos:

http://forexdaytrade.hu/broker_kockazat/#more-1655

(nem az én oldalam, úgyhogy majd a reklámért kérek legalább egy ingyen dvd-t! Mondjuk a kockázatkezelés alapjairól.)
            na ja ezért nem is pereskedek..
            http://www.myfxbook.com/members/hoodini

Hozzászólás

• Jön valaki pénteken extrem haladóra?

Hozzászólás

• igen, én megyek

Hozzászólás

• Na, kíváncsi vagyok, a chf-sztori után mit találtak ki

Hozzászólás

• ggyury eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Jön valaki pénteken extrem haladóra?
                    Ilyen is van már? Hol lehet erről olvasni? Mennyibe kerül?

Hozzászólás

• Nincs összefüggés, most is kereskedünk ugyanúgy

Hozzászólás

• Az extremesek kaptak meghívót. Azt nem tudom, hogy mindenki megkapta-e. Akik aktívan kereskednek azok kaptak. Még nem lehet olvasni róla egyelőre.

Hozzászólás

• Én is megyek, kíváncsi vagyok.

Hozzászólás

• Én is voltam extrémen,remélem felteszik a videót majd róla a zárt extrem oldalra mert én nem tudok elmenni pénteken.Viszont kíváncsi vagyok rá mi az újítás.
                            Biztos kaptam meghívót is csak kitöröltem...

Hozzászólás

• nem teszik fel

Hozzászólás

• sindler eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                nem teszik fel
                                Miért nem?

Hozzászólás

Working...
                                X