Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Profit.hu

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Sziasztok!

Olyan kerdesem lenne , hogy szerintetek erdemes minidaxon kereskedni? Eleg likvid?

Hozzászólás

• Ellen példa

Sziasztok!

Nem nagyon szoktam hozzászólni a fórumhoz, inkább amolyan csendes megfigyelője vagyok. Elég sokan írtátok, hogy csak olyan emberekkel beszéltetek eddig, akik belebuktak az extrém stratégiába. Ezt a hozzászólást azért írom, hogy végre legyen már egy ellen példa is. Augusztus óta működtetem az extrém stratégiát. Először demó számlám duplázásig, utána éles számlám egészen mostanáig.
      MyFxbookos kimutatásom itt érhető el:
      http://www.myfxbook.com/members/PeteForex

Kellemes böngészést!
      P
      May the forex be with you!

Hozzászólás

• Többet utalj haza és imádkozz, hogy ne ugorjon meg a volatilitás.

Hozzászólás

• PeteForex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Sziasztok!

Nem nagyon szoktam hozzászólni a fórumhoz, inkább amolyan csendes megfigyelője vagyok. Elég sokan írtátok, hogy csak olyan emberekkel beszéltetek eddig, akik belebuktak az extrém stratégiába. Ezt a hozzászólást azért írom, hogy végre legyen már egy ellen példa is. Augusztus óta működtetem az extrém stratégiát. Először demó számlám duplázásig, utána éles számlám egészen mostanáig.

Kellemes böngészést!
          P
          Rögtön nyerő az első élessel? Grat! "Gyári" lépésközökkel csináltad?

Hozzászólás

Nem nagyon szoktam hozzászólni a fórumhoz
            tartsd meg ezt a jó szokást.
            amúgy gratulálok az eredményeidhez.

Hozzászólás

• @XMMA: A teljes tőke kifizetése megtörtént.

@olav: Ez a második éles számlám. Az elsőn "csak" dupláztam de az más deviza páron volt. Gyári lépés közzel csináltam, igen.

@xyz123: A fórum nagy negativitása miatt meg is tartom. Köszönöm elismerésed!

P
              May the forex be with you!

Hozzászólás

• Láttam, ezért írtam, hogy többet.
                Ebben a féléves időszakban is előfordult, hogy benyílt az össze pozíció április elején. Nem számolok utána, hogy mennyi tartalék volt a számlán, de látom részzárásokat nem csináltál. Ha dupla tőkét utalsz vissza, akkor már 100%-ban vagy és marad annyi, amivel mindezt megismételheted.
                A következő időszakban bőven lehet olyan helyzet, hogy ugrik a margin, ezzel a profit jó része és elment vele egy éved.
                Javaslat.

Hozzászólás

• Szerencse, hogy nem márciusban kezdted.

http://imgur.com/MlqXvMl

Hozzászólás

Sziasztok!

Kellemes böngészést!
                    P
                    Gratulálok a sikeredhez látom, te is 1 lovon ülsz leggyakrabban.

Hozzászólás

• Üdv!
                      Tud valaki valami infót mi történik mostanában a profit.hu-nál? Mi újság a Petivel, Gabival? Lesznek e OTK-k vagy ezeknek végleg vége?
                      Hallottam valami kezelt számlás sztorit, mi ez pontosan?
                      Köszi

Hozzászólás

• olav eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Üdv!
                        Tud valaki valami infót mi történik mostanában a profit.hu-nál? Mi újság a Petivel, Gabival? Lesznek e OTK-k vagy ezeknek végleg vége?
                        Köszi
                        Reménykedünk, hogy mielőbb lehetőség lesz egy jelentősebb összeget átutalni hozzájuk.
                        Már nagyon hiányzik a tradertábor!

Tapatalkkal küldve az én SM-A510F eszközömről

Hozzászólás

• A legjobb, ha itt a fórumon elolvassátok sindler írásait.

Benne van a profitosok anyaga, a legjobb tanfolyamuké.

Amit ajánlanak, én óvakodnék. Már felsoroltuk, melyikkel mi lett.

Hozzászólás

Üdv!
                            Köszi
                            szerintem nem érdemes foglalkozni a kezelt számlás dologgal. otk nem hiszem, hogy lesz. ami volt a napokban az a p-szignálos stratégia. elvileg jár hozzá 16 videó.
                            azokat megnézném, ha valakinek van erről infója jöhet a privát üzenet. volt aki ezeket a videókat megkapta F. Gábortól úgy, hogy csak a régebbi profitos tanfolyamon volt. én is voltam náluk régen tanfolyamokon. írtam nekik, de nem jött válasz.

Hozzászólás

• xyz123 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              szerintem nem érdemes foglalkozni a kezelt számlás dologgal. otk nem hiszem, hogy lesz. ami volt a napokban az a p-szignálos stratégia. elvileg jár hozzá 16 videó.
                              azokat megnézném, ha valakinek van erről infója jöhet a privát üzenet. volt aki ezeket a videókat megkapta F. Gábortól úgy, hogy csak a régebbi profitos tanfolyamon volt. én is voltam náluk régen tanfolyamokon. írtam nekik, de nem jött válasz.
                              A kezelt számlás dolog nekem se tetszik. Számomra ez kicsit csalódás tőlük..
                              A 16 videó engem is érdekelne.
                              Köszi

Hozzászólás

A kezelt számlás dolog nekem se tetszik. Számomra ez kicsit csalódás tőlük..
                                A 16 videó engem is érdekelne.
                                Köszi
                                Ha valaki fizetett érte, nem hiszem, hogy ingyen megossza. Legalábbis én nem tenném. Mindent teljesen ingyen. Ugyan má;
                                willow

Hozzászólás

Working...
                                X