Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Profit.hu

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• kockas
    válaszolt
    willow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen. De nem mindig, és nem mindenáron. Sajnos.
    jaja. Pont ma dicsértek meg privátban egy egyszerű help-ért ami jólesett, de egy másik meg úgy kiverte a biztit, hogy from this point big finish a privát eszmecserének.

Szólj hozzá::

• willow
    válaszolt
    Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pedig adni jó érzés
    Igen. De nem mindig, és nem mindenáron. Sajnos.

• Zalán
    válaszolt
    willow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha valaki fizetett érte, nem hiszem, hogy ingyen megossza. Legalábbis én nem tenném. Mindent teljesen ingyen. Ugyan má;
    Pedig adni jó érzés

• willow
    válaszolt
    olav eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A kezelt számlás dolog nekem se tetszik. Számomra ez kicsit csalódás tőlük..
    A 16 videó engem is érdekelne.
    Köszi
    Ha valaki fizetett érte, nem hiszem, hogy ingyen megossza. Legalábbis én nem tenném. Mindent teljesen ingyen. Ugyan má;

• olav
    válaszolt
    xyz123 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szerintem nem érdemes foglalkozni a kezelt számlás dologgal. otk nem hiszem, hogy lesz. ami volt a napokban az a p-szignálos stratégia. elvileg jár hozzá 16 videó.
    azokat megnézném, ha valakinek van erről infója jöhet a privát üzenet. volt aki ezeket a videókat megkapta F. Gábortól úgy, hogy csak a régebbi profitos tanfolyamon volt. én is voltam náluk régen tanfolyamokon. írtam nekik, de nem jött válasz.
    A kezelt számlás dolog nekem se tetszik. Számomra ez kicsit csalódás tőlük..
    A 16 videó engem is érdekelne.
    Köszi

• xyz123
    válaszolt
    Üdv!
    Tud valaki valami infót mi történik mostanában a profit.hu-nál? Mi újság a Petivel, Gabival? Lesznek e OTK-k vagy ezeknek végleg vége?
    Hallottam valami kezelt számlás sztorit, mi ez pontosan?
    Köszi
    szerintem nem érdemes foglalkozni a kezelt számlás dologgal. otk nem hiszem, hogy lesz. ami volt a napokban az a p-szignálos stratégia. elvileg jár hozzá 16 videó.
    azokat megnézném, ha valakinek van erről infója jöhet a privát üzenet. volt aki ezeket a videókat megkapta F. Gábortól úgy, hogy csak a régebbi profitos tanfolyamon volt. én is voltam náluk régen tanfolyamokon. írtam nekik, de nem jött válasz.

• David Chateau
    válaszolt
    A legjobb, ha itt a fórumon elolvassátok sindler írásait.

Benne van a profitosok anyaga, a legjobb tanfolyamuké.

Amit ajánlanak, én óvakodnék. Már felsoroltuk, melyikkel mi lett.

• MyBusiness
    válaszolt
    Üdv!
    Tud valaki valami infót mi történik mostanában a profit.hu-nál? Mi újság a Petivel, Gabival? Lesznek e OTK-k vagy ezeknek végleg vége?
    Köszi
    Reménykedünk, hogy mielőbb lehetőség lesz egy jelentősebb összeget átutalni hozzájuk.
    Már nagyon hiányzik a tradertábor!

Tapatalkkal küldve az én SM-A510F eszközömről

• olav
    válaszolt
    Üdv!
    Köszi

• C@maro
    válaszolt
    PeteForex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

Nem nagyon szoktam hozzászólni a fórumhoz, inkább amolyan csendes megfigyelője vagyok. Elég sokan írtátok, hogy csak olyan emberekkel beszéltetek eddig, akik belebuktak az extrém stratégiába. Ezt a hozzászólást azért írom, hogy végre legyen már egy ellen példa is. Augusztus óta működtetem az extrém stratégiát. Először demó számlám duplázásig, utána éles számlám egészen mostanáig.
    MyFxbookos kimutatásom itt érhető el:
    http://www.myfxbook.com/members/PeteForex

Kellemes böngészést!
    P
    Gratulálok a sikeredhez látom, te is 1 lovon ülsz leggyakrabban.

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Szerencse, hogy nem márciusban kezdted.

http://imgur.com/MlqXvMl

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Láttam, ezért írtam, hogy többet.
    Ebben a féléves időszakban is előfordult, hogy benyílt az össze pozíció április elején. Nem számolok utána, hogy mennyi tartalék volt a számlán, de látom részzárásokat nem csináltál. Ha dupla tőkét utalsz vissza, akkor már 100%-ban vagy és marad annyi, amivel mindezt megismételheted.
    A következő időszakban bőven lehet olyan helyzet, hogy ugrik a margin, ezzel a profit jó része és elment vele egy éved.
    Javaslat.

• PeteForex
    válaszolt
    @XMMA: A teljes tőke kifizetése megtörtént.

@olav: Ez a második éles számlám. Az elsőn "csak" dupláztam de az más deviza páron volt. Gyári lépés közzel csináltam, igen.

@xyz123: A fórum nagy negativitása miatt meg is tartom. Köszönöm elismerésed!

P

• xyz123
    válaszolt
    Nem nagyon szoktam hozzászólni a fórumhoz
    tartsd meg ezt a jó szokást.
    amúgy gratulálok az eredményeidhez.

• olav
    válaszolt
    Sziasztok!

Nem nagyon szoktam hozzászólni a fórumhoz, inkább amolyan csendes megfigyelője vagyok. Elég sokan írtátok, hogy csak olyan emberekkel beszéltetek eddig, akik belebuktak az extrém stratégiába. Ezt a hozzászólást azért írom, hogy végre legyen már egy ellen példa is. Augusztus óta működtetem az extrém stratégiát. Először demó számlám duplázásig, utána éles számlám egészen mostanáig.
    MyFxbookos kimutatásom itt érhető el:
    http://www.myfxbook.com/members/PeteForex

Kellemes böngészést!
    P
    Rögtön nyerő az első élessel? Grat! "Gyári" lépésközökkel csináltad?

Working...
X