Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Profit.hu

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

Tomy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem mindenki tanulna valamit abból, ha néhányan elmondanánk hogy hány év volt amire tudtuk, hogy egyáltalán mit nem tudunk?
    Leírhatnánk hogy mi segített átlendülni a veszteséges korszakon, vagy mi volt az ami hatására össze állt a fejünkben az információ...
    Bár lehet, hogy Tomy-t éppen ez nem érdekli, de már írtam erről:
    http://tomegtozsde.blog.hu/2013/05/1...undamentalista

Nem mostanában volt, de minden szava vállalható. Egyedül a fórumos vitákat nem sikerült elkerülnöm…

Hozzászólás

Am ha még mindig megvan az az akció, hogy a végén visszakérheted az árát, akkor ingyen megtudhatjuk miről van szó..

Küldve az én iPad-ről Tapatalk használatával

Hozzászólás

az mi hogy a profitos "ügyvezető igazgató" akin pl csigod úgy kiakadt az most a Tv2-n menő béna műsorban van, amibe ilyen amatőr szinészek bohóckodnak?

Hozzászólás

Fxflo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          az mi hogy a profitos "ügyvezető igazgató" akin pl csigod úgy kiakadt az most a Tv2-n menő béna műsorban van, amibe ilyen amatőr szinészek bohóckodnak?
          Nem akartam elhinni, de valóban ...

Hozzászólás

És tényleg. Szegény Zsolti, biztos nem fizet jól az ügyvezetői szék.
            www.megamind.blog.hu

Hozzászólás

Vagy lehet más van a háttérbe

Hozzászólás

MegaMIND eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                És tényleg. Szegény Zsolti, biztos nem fizet jól az ügyvezetői szék.
                Ki mit szeret a szabadidejében csinálni. Van aki filmezik és van aki a kecskéit feji reggel, este. Mindezt jól fizető cégvezetői munka mellett kizárólag saját örömére.

Hozzászólás

Forex Gump eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Ki mit szeret a szabadidejében csinálni. Van aki filmezik és van aki a kecskéit feji reggel, este. Mindezt jól fizető cégvezetői munka mellett kizárólag saját örömére.

Most nézem, hogy ez a jó ember is mást csinál a szabad idejében:

http://www.nemzetisport.hu/f1/formul...vedett-2304193

Azért nem csak az autóversenyzés veszélyes...
                  Kecske fejés közben ilyen nem történt volna!

Hozzászólás

kmisi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Mivel volt szerencsém egy picit myfxbookozni mostanában, így azt gondolom, ez lebegő DD.
                    Vagyis hatalmas tőkeáttéttel, pozíciómérettel és stop nélkül dolgoznak.
                    Vagyis rossz az RR-rel.
                    Vagyis teljesen mást mondanak, mint eddig.
                    Vagyis amit eddig mondtak, az szerintük is „átgondolásra szorul”.
                    Vagyis eddig olyasmiét kértek pénzt, amit maguk se használnak szívesen.

Most viszont megvilágosodtak. Valahonnan, valahogyan. S ennek a titkait csak 200 ezerért mondják el.
                    Kóklerek.
                    De ha ilyesmire elmegy 150 ember, s még fizet is, akkor soha sem fog megtisztulni a piac a kóklerektől.
                    Megadnátok a myfxbook-os nevét, vagy linket hozzá?
                    Köszönöm.

Hozzászólás

safe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Köszönöm.
                      Nem gondolom, hogy nyilvános adatok lennének ezek.

Hozzászólás

Köszönöm.
                        Szerencsére még nem töröltem, de nem titok, fenn van a weboldalon is:
                        http://www.myfxbook.com/members/mone...mm-test/825606

Hozzászólás

Szerencsére még nem töröltem, de nem titok, fenn van a weboldalon is:
                          http://www.myfxbook.com/members/mone...mm-test/825606
                          Köszönöm. Ha ez az oldaluk, akkor elértek hozzájuk a visszajelzések, mert praktikusan üres.
                          moneymentor-nak egy demo számla van feltéve, az is 3 kereskedési napról, és még azon is minden titkosítva.

Hozzászólás

moneymentor-nak egy demo számla van feltéve, az is 3 kereskedési napról, és még azon is minden titkosítva.
                            Lehet, hogy jól elbeszéltünk egymás mellett, s nem is erre voltál kíváncsi?

Egyébként ez egy hirtelen felindulásból elkövetett teszt volt. A sokak által kedvelt Trading in the zone-ban egy 20 tradeből álló tesztet javasolnak. Én csináltam 34-t, olyan számlamérettel, ahogy más reklámozza magát, olyan pozícióméretezéssel, ahogy élesben is szoktam.
                            Az eredmény meg magáért beszél így is (85% találati arány, 1062 pip nyereség, 6.84% nyereség 2 nap alatt, -2,08% lebegő DD).

Szégyellni csak nem fogom.

Hozzászólás

Lehet, hogy jól elbeszéltünk egymás mellett, s nem is erre voltál kíváncsi?

Egyébként ez egy hirtelen felindulásból elkövetett teszt volt. A sokak által kedvelt Trading in the zone-ban egy 20 tradeből álló tesztet javasolnak. Én csináltam 34-t, olyan számlamérettel, ahogy más reklámozza magát, olyan pozícióméretezéssel, ahogy élesben is szoktam.
                              Az eredmény meg magáért beszél így is (85% találati arány, 1062 pip nyereség, 6.84% nyereség 2 nap alatt, -2,08% lebegő DD).

Szégyellni csak nem fogom.
                              Bocs. Valószínű én néztem el valamit.
                              Én a Profit.hu - Extrém stratégia myfxbook eredményére gondoltam, hogy azt milyen néven vagy linken lehet megnézni.

Hozzászólás

ahhoz túl titkos ez a stratégia.
                                ja és a legtöbben nem is hinnék el az eredményeket. ezért teljesen felesleges mutatni bármit is.

Hozzászólás

Working...
                                X