Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Profit.hu

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Forex Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hehe. Jól beszélsz!

Sindler 2 PDF-et is készített ha jól emlékszem. Egyikben összefoglalta PP gondolatait. Másikban pedig a komplett P szignálokat példákkal.
    Kedves Forex klub,

meg tudnád adni ezt a p-szignálos pdf-t? Vagy valaki tudna adni anyagot a szignálokhoz ahova minimális magyarázattal le vannak irva a szignálok?

Hozzászólás

• rpr sikerült megszerezned? ha nem, akkor írj privet.

Hozzászólás

• Van e valakinek információja a PLS-stratégiáról?

Hozzászólás

• Profit Level Stratégia. Mindig kitalálnak valami újat. Vasárnap mutatták be. Sokat nem tudok róla. Valami könyvet is adnak.

Hozzászólás

• Az FB-s oldal alapján sima szintkereskedés

Hozzászólás

• Bocs rosszul fogalmaztam...van olyan valakinek információja a PLS stratégiáról aki volt a vasárnapi tanfolyamon?

Hozzászólás

• megyek p szignálos oktatásra. Sose voltam még semmilyen tözsdei oktatáson. Úgy érzem profit.hu-soknak van a legnagyobb nevük, legmegbizhatóbbak.
                És maga a pozicióépités áll hozzám a legközelebb bár messze vagyok még Pintér Péter első éves eredményétől (amikor meg 20xozta a szamlajat)

Hozzászólás

• Voltam a tanfolyamon. A sokak altal hianyolt eles szamlavonatot is mutattak.
                  Egyebkent nem mintha szamitana attol hogy mindenki azt akarja. Lehet ilyen 200 elfustolt szamlabol 1 db barkinel.
                  Tobb tanfolyamra nem megyek ezt a kettot akartam.
                  Sajat strateegiat tesztelunk haverommal. Igaz ez meg eleg jaratlan ut.
                  Mindenesetre otleteket adott a tsnfolyam ...erre jo mindenkepp.

Hozzászólás

• rpr eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Voltam a tanfolyamon. A sokak altal hianyolt eles szamlavonatot is mutattak.
                    Egyebkent nem mintha szamitana attol hogy mindenki azt akarja. Lehet ilyen 200 elfustolt szamlabol 1 db barkinel.
                    Tobb tanfolyamra nem megyek ezt a kettot akartam.
                    Sajat strateegiat tesztelunk haverommal. Igaz ez meg eleg jaratlan ut.
                    Mindenesetre otleteket adott a tsnfolyam ...erre jo mindenkepp.
                    Te már múltkor is voltál. Most melyikre mentél?

Hozzászólás

• Megalith eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Te már múltkor is voltál. Most melyikre mentél?
                      Extrem. De ezzel vege. Tobbre nem megyek. Ezeket aksrtam.

Hozzászólás

• rpr eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Extrem. De ezzel vege. Tobbre nem megyek. Ezeket aksrtam.
                        A spike-os Zsoltit még meglátogathatnád. Ő is jó.

Hozzászólás

• A forexegyetemes friss bejegyzésről jutott eszembe...

Újra kaptam hírlevelet a Profit.hu-tól. Azt hittem ezek már kihaltak.
                          Aszongyák jön a Jackpot program

Nem tudom most kik állnak-e mögött, de elég vicces, hogy a levélben alul ez volt olvasható:

" BaluGsm Kft, József krt. 38., Budapest, Pest 1085, Hungary"

No mondom akkor nézzük mit dob a gugli. A csatolt képen besírtam.
                          De most komolyan! Ezek oktatnak majd bármit ami tőzsdéhez kapcsolódik????

- Sanyi 2 ájfon, 3 samsung, 4 huavej lesz, és az úrnak a pénztárnál egy gyors forex képzés

Valaha a Profit.hu név itthon azért képviselt egy színvonalat, de szerintem megérkeztünk...., nincs lejjebb.

Hozzászólás

• David Chateau
                            David Chateau kommentje
                            Editing a comment
                            Neee, pont itt mentem el tegnap mert mellette van a kedvenc penzvaltom. Nem tudtam, hogy ez a profit.hu de BaluGSM-en onmagaban rohogtemXD

• Mi lehet ez? https://www.youtube.com/watch?v=GRvEpJsHM_s

Hozzászólás

• moneymentor
                            moneymentor kommentje
                            Editing a comment
                            Ismét elképesztő lehetőségnek tűnik. És csak 140 ezer? Köszi, hogy spontán és objektíve megosztottad ezt az infót...

• Forex Klub
                            Forex Klub kommentje
                            Editing a comment
                            Elsőre azt gondolom, hogy valami dropshipping. https://kiszamolo.hu/dropshipping-ak...elkezdheteted/

• Tulip
                            Tulip kommentje
                            Editing a comment
                            1, Azt írja: megtanulunk egy tervező programot használni, és saját dizájnt készítünk. Aztán ezt eladjuk.
                            Micsoda új ötlet. 15-20 éve ez még forradalmi lett volna, de ma már zsákszámra van teli a net ilyen "bizniszekkel".

Lehet, hogy Worldpress sablonra gondol, mint pl a Divi.
                            Készítesz egy sablont feldobod a többi közé, és eladod.
                            Persze ez csak feltételezés, de valami ilyesmi az tuti.

2, Annak aki 15 éve tőzsdével foglalkozik, és szerinte profi, annak mi szüksége van ilyen hülyeségekre? Új szakma megtanulására ahogy ő mondja.
                            A "fő szakma" nem megy? Az ilyen erőlködések csak nevetségessé teszik az egészet.

3, Lehet nem pörög a GSM bolt, kell a pénz valamiből újra.

Nem is tudom mit lehet ehhez hozzáfűzni.
                        Working...
                        X