Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Profit.hu

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Guest's Avatar
    Guest replied
    "Most kaptam tőlük egy email,"

most biztos nem kaptál tőlük semmit.

"Én már tavaly reménykedtem, hogy végre tényleg vége az oktatásnak, és csinálnak végre a pofon egyszerű rendszerükre egy robotot"

nehéz leprogramozni. én 10 évig programoztam, de nem az egyszerű mql-t,hanem C++ és C#(és van hasonlóság nem is kicsi) nyelveken. nem olyan egyszerű meghatározni mik a jelentős szintek..stb. nem hiszem, hogy egy robot képes felvenni a versenyt egy manuális traderrel, de semmi sem kizárt...
    megnéztem a honlapjukat. 4 hetes intenzív tanfolyamot már nem csinálnak, de szerintem már semmilyent. lehet, hogy csinálnak majd új tanfolyamot.
    http://www.profit.hu/extrem/
    ez az újabb fajta félautomata rendszer. Vps-en lehet üzemeltetni,van hozzá EA..stb.
    gondolom supertrend alapján húzza a stopot..stb. jelenleg nem is tudok más tanfolyamukról.
    az OTK-kon csak a szokásos dolgokról esik szó már 5 éve.

Szólj hozzá::

• Guest's Avatar
    Guest replied
    business is business

Szólj hozzá::

• safe
    új témát indított: Profit.hu

Profit.hu

Tavaly több emailt is kaptam tőlük, ami arról szólt, hogy itt a vége.
    Eddig oktattak, ez az utolsó lehetőség.
    Aztán még egy levél, hogy ne gondoljam, hogy nem az utolsó, mert tényleg az utolsó. Aztán még pár ilyen.

Most kaptam tőlük egy email, hogy elmehetek egy ingyenes előadásukra, ahol majd elmesélik (ezt már telefonba mondták), hogy mikor és hol lesz a következő tanfolyamuk, ahol megtanulhatom a legújabb és persze eddigi legjobb rendszerüket.

Én már tavaly reménykedtem, hogy végre tényleg vége az oktatásnak, és csinálnak végre a pofon egyszerű rendszerükre egy robotot, vagy esetleg egy befektetési alapot.

De kiderült, hogy nem akarják, hogy ellustuljak és csak egy robotot használjak, vagy betegyem a pénzem egy befektetési alapba, hanem az a cél, hogy meg is értsem, és én csináljam. (és persze egy keveset fizessek a tanfolyamért)

Ti mit gondoltok erről?
    Biztos több tapasztalatotok van ebben, mint nekem.
Working...
X