Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Profit.hu

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

sindler eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ahhoz túl titkos ez a stratégia.
    ja és a legtöbben nem is hinnék el az eredményeket. ezért teljesen felesleges mutatni bármit is.
    Azt gondolom,hogy ha valaki oktat egy stratégiát/módszert/akármit az már nem titkos. A titok az, amit csak 1 ember tud...

Hozzászólás

sindler eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      ...ja és a legtöbben nem is hinnék el az eredményeket. ezért teljesen felesleges mutatni bármit is.
      Naaaa! Te tudsz valamit? Ne is titkold
      Milyen eredményeket?
      Ne viccelj már, ha lennének, akkor azokat csak megmutatnák valahogyan.

Szerintem azért gondoljuk itt ezt titkosnak, mert tartanak valamiféle bemutatót, ahol nyilván nem mondják el amit nem akarnak, ahogy ezt már többen is felháborodva leírták.
      Ettől még nem értem, hogy hol a titok?

Hozzászólás

Tomy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Naaaa! Te tudsz valamit? Ne is titkold
        Milyen eredményeket?
        Ne viccelj már, ha lennének, akkor azokat csak megmutatnák valahogyan.

Szerintem azért gondoljuk itt ezt titkosnak, mert tartanak valamiféle bemutatót, ahol nyilván nem mondják el amit nem akarnak, ahogy ezt már többen is felháborodva leírták.
        Ettől még nem értem, hogy hol a titok?
        Ott, hogy ha elmész a tanfolyamra titoktartási szerződést íratnak veled alá, amit pl én meg is kaptam már, és vinnem kell aláírva magammal a tanfolyamra. Kártérítési kötelezettséget is vállalni kell.

Hozzászólás

StLui eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Ott, hogy ha elmész a tanfolyamra titoktartási szerződést íratnak veled alá, amit pl én meg is kaptam már, és vinnem kell aláírva magammal a tanfolyamra. Kártérítési kötelezettséget is vállalni kell.

Ez most komoly?!
          1. Ha pénzért kapod meg a tudást,akkor utána azt csinálsz vele amit akarsz! A tanfolyam díja az az összeg amennyire az oktatók értékelik ezt az anyagot. Ha kifizetted,akkor Ők megkapták azt amit gondoltak érte és utána, ahhoz hogy Te mit csinálsz a megszerzett tudással semmi közük!
          2. Honnan fogják bizonyítani,hogy az információ kitől szivárgott ki?!
          3. Könyörgöm...ha meg van a Szent Gráljuk,akkor keressék magukat szépen csendben csilliárdossá, az nem zavar, de ne farizeuskodjanak!

Hozzászólás

Berci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Ez most komoly?!
            1. Ha pénzért kapod meg a tudást,akkor utána azt csinálsz vele amit akarsz! A tanfolyam díja az az összeg amennyire az oktatók értékelik ezt az anyagot. Ha kifizetted,akkor Ők megkapták azt amit gondoltak érte és utána, ahhoz hogy Te mit csinálsz a megszerzett tudással semmi közük!
            2. Honnan fogják bizonyítani,hogy az információ kitől szivárgott ki?!
            3. Könyörgöm...ha meg van a Szent Gráljuk,akkor keressék magukat szépen csendben csilliárdossá, az nem zavar, de ne farizeuskodjanak!
            kb, amit meg 2 ember tud, az már nem titok

majd az idő megoldja, ennél komolyabb dolgok is kerültek már nyilvánosságra

Hozzászólás

Na voltam tegnap a tanfolyamon, nem csalás, nem ámítás és kockázatkezelt a dolog. Kb ennyit el lehet mondani szerintem. Magyarázatot tényleg nem lehet adni anélkül, hogy komolyabb részleteket elmondana az ember, azt meg ugye nem lehet. Demó számlát tegnap megnyitottam, kötelező, de szerintem közben élesben is tolni fogom, mert engem meggyőzött, értem is, akkor meg minek húzni az időt, sosem szerettem demózgatni. Találkoztam másik, fórumot csal olvasó kollégával is.

Hozzászólás

Láttam tegnap a Tesconál egy padon a Profit.hu reklámját. Lehet elmegyek a tanfolyamra!!!!!!!! Márcsak azért is, mert a legkisebb is számít TESCO!

Hozzászólás

Kicsit vicces ez a "titoktartás"dolog.Milyen titok az,amit fűnek fának árulnak?
                  Valaki be regisztrál ide egy másik névvel,és máris azt mond amit akar.
                  De lehet hogy megvilágosodtak mondjuk Lucam medve-bika belépőitől,és azt árulják 200 ezerért immár stoppokkal.

Hozzászólás

kismentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Kicsit vicces ez a "titoktartás"dolog.Milyen titok az,amit fűnek fának árulnak?
                    Valaki be regisztrál ide egy másik névvel,és máris azt mond amit akar.
                    De lehet hogy megvilágosodtak mondjuk Lucam medve-bika belépőitől,és azt árulják 200 ezerért immár stoppokkal.
                    Mindenki fennakad ezen a "hogy lehet ez titok" témán... Nincs benne semmi érthetetlen: őket nem az érdekli, hogy kevés ember tudjon róla, - ellenkezőleg. DE ők fizessenek érte - minél többen tudják, annál jobb!

Hozzászólás

Na voltam tegnap a tanfolyamon, nem csalás, nem ámítás és kockázatkezelt a dolog.
                      Annyit azért meg lehet kérdezni, hogy mennyire épül fundamentumokra? Vagy maradt a technikai vonal?

Hozzászólás

kmisi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Annyit azért meg lehet kérdezni, hogy mennyire épül fundamentumokra? Vagy maradt a technikai vonal?
                        semennyire, mivel ez elhangzik a promo előadáson is így elmondható, egy 9 éves gyerek is tudja üzemeltetni, és ebbe nem fér bele a funda

Hozzászólás

semennyire, mivel ez elhangzik a promo előadáson is így elmondható, egy 9 éves gyerek is tudja üzemeltetni, és ebbe nem fér bele a funda
                          Na, most kezd érdekelni. Főleg ha neked is tetszik a stílusa.

Hozzászólás

moncsicsi78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Mindenki fennakad ezen a "hogy lehet ez titok" témán... Nincs benne semmi érthetetlen: őket nem az érdekli, hogy kevés ember tudjon róla, - ellenkezőleg. DE ők fizessenek érte - minél többen tudják, annál jobb!
                            Nem "akadok"én fenn,minden érthető!Csak mindig csodálkozom mennyi naív ember van ebben az országban..

Hozzászólás

Azt még elfogadnám, hogy egy saját szellemi termék lehet üzleti titok.

De hát ennyire egyszerű szakma lenne ez?
                              7-10 évvel a forex magyarországi megjelenése után sem fér bele az egyetemi képzésbe egy kis funda?
                              Fizess 1-2 százezret, és még a 9 éves gyereked is milliomos lehet, ha kimarad az alsótagozatból?

Háááát… Én máshogy gondolom. De ha ezt mondják a promo előadáson, akkor biztos igaz.

Hozzászólás

egy 9 éves gyerek is tudja üzemeltetni,
                                Lelki szemeim előtt kamaszok tömkelegét látom, amint koktélt szürcsölnek majd a Bahamákon a többéves profitjukból.

Hozzászólás

Working...
                                X