Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Profit.hu

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Zooli Trading Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Túlkombinálod magad.

"De lehet félreinformáltak." - Ezzel zártam az ominózus hozzászólásom.

Az illető nem volt az oktatáson. De hitelesnek gondolom, ezért osztottam meg a tőle kapott infót. Ha téves, akkor elnézést a félretájékoztatásért.

Magam részéről lezártam a témát!
    A "fél füllel úgy hallottam hogy...." mondatoddal indult ez a téma.
    Az hogy a folytatása mi lett, az már csak minket jellemez.

Ha az "illető nem volt az oktatáson" igaz, akkor meg megint miről beszélünk?
    Ez rosszabb, mint az eddigi verzió. Tehát ő is hallott valamit, valakitől, majd elmondta annak akit te "hitelesnek tartasz", majd pedig úgy jutottunk el ide?
    Komolyan kezd érdekelni hogy miről is beszélhetnek ott ezek után.

A lezárást már valahol hallottam tőled.
    Tudom is hogy hol:

http://www.youtube.com/watch?v=pXotq51vNDc

18.55 percnél.

A legnagyobb kihívást ezek a fogadalmak teszik.

Kicsit olyan Deja vu-m van...hasonló volt a hangulat multkor USSBFX témánál is.
    Kb ennyi volt abban is a valóság/igazság tartalom.
    Pénzért mondja el, mutatja meg amit tud, ergó köcsög, paraszt, csaló.
    Ja, ha valaki 1-5,000.- ft-ért csinálja, az már belefér.
    Érdekes értékítélet.

Tényleg nem sok értelme van itt szakmai dolgokat várni bárkitől is....

Hozzászólás

• Latom rajössz, hogy miert szolalok meg ritkan , de nehe lehet jokat mosolyogni

Hozzászólás

• StLui eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Na ezeket meg már nem is értem, ígg azt sem mi és hogyan jön ide ezekből
        Értelmezem: Aki itthon magyar, az csaló, rablo, hazug.
        Aki külföldre megy és úgy ott magyar, az már nem....
        Az Osztrák felíratok hogy : magyar, ne lopj, azok meg aljas rágalmak.
        Lassan külföldre kell költöznie mindenkinek, aki becsületes akar lenni...

Hozzászólás

• " Emlékezz, hogy néha a csönd a legjobb válasz "

Hozzászólás

• sindler eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            küldök majd privátot.
            Rendben, köszi, várom!

Hozzászólás

• Sziasztok!

Extrém tanfolyamot végzetteket kérdezném, ha ez nem titkos, hogy milyen brókernél és számlatípusnál használható ez a rendszer?

Hozzászólás

• 9eves gyerekeknek valo es jatekszamlan

Hozzászólás

• szeki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Sziasztok!

Extrém tanfolyamot végzetteket kérdezném, ha ez nem titkos, hogy milyen brókernél és számlatípusnál használható ez a rendszer?
                  http://www.profit.hu/extrem/brokercegek-bonuszok

Hozzászólás

• Köszi. Ezek szerint az Ironfx számla megfelel.

Hozzászólás

• Sziasztok!

Az extrém stratégia korlátozódik devizapárokra agy bármin lehet kereskedni? (indexek, arany stb)
                      Van olyan ajánlás hogy mely párokon működik a legjobban és a legolcsóbban kereskedhető?

Hozzászólás

• Ha nem titok,akkor érdekelne,hogy hogy halad az éles,és a demo számlán a stratégia.
                        Valóban sikeres-e...
                        Köszi

Hozzászólás

• m1972 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Ha nem titok,akkor érdekelne,hogy hogy halad az éles,és a demo számlán a stratégia.
                          Valóban sikeres-e...
                          Köszi

Te ugye nem régóta foglalkozol kereskedéssel?

Hozzászólás

• Hááát,2008 májusban voltam az első tanfolyamon.Viszonyítás kérdése,h mi számít nemrégnek
                            Nekem olyan,mintha tegnap lett volna

Hozzászólás

• m1972 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Hááát,2008 májusban voltam az első tanfolyamon.Viszonyítás kérdése,h mi számít nemrégnek
                              Nekem olyan,mintha tegnap lett volna
                              Csak azért kérdeztem, mert egy stratégiánál nem az a legfőbb kérdés, hogy valakiknél, akik valakit láttak hogy hogyan csinálja azt amit kitalált, működik e a "másolat".
                              Mert ide nyilván csak olyanok fognak most bármilyen véleményt leírni.
                              Ha tetszőleges stratégiát elkezdesz vizsgálni, csak az számít hogy tudsz-e vele annyira azonosulni, hogy TE magad is tudd azt használni.
                              Ha 6 éve foglalkozol ezzel a dologgal, akkor gyanítom hogy neked már kell legyen saját kereskedési rendszered.
                              Akkor meg minek másikat keresni?

Hozzászólás

• Elvileg ezt a stratégiát egy 9 éves gyerek is tudja csinálni.
                                namármost ebből kiindulva,kő kemény szabályok vannak,nincs olyan,h azonusolok-e vele,vagy sem.
                                Legalábbis így gondolom...,mert egy 9 éves kölök nem tudja,h trend,meg indikátorok,meg piaci hangulat,meg FED,meg bull trend,vagy válság,vagy egyáltalán nem befolyásolja semmi ilyen,ami mondjuk egy másik stratégiánál akár szabályként benne lehet a dologban.
                                Nem olvas híreket,hanem kizárólag a jelre ,vagy időre,vagy nem tom,h mire,de beszáll a poziba.
                                Kíváncsi lennék,hogy valóban működik-e a dolog,vagy ez is csak a pénzlehúzásról szóló dolog-e.
                                És igen,van szabályom,amit betartok,de a siker egyelőre elmarad... :'(
                                Vagy,sikernek könyvelem el,h én még egyetlen egy számlát nem égettem el,az eredeti tőkém nagyjából megvan,de valami még hiányzik sajnos.
                                Sajnos még mindig a tanulás fázisban vagyok,bár az is igaz,h 2008 augusztustól csak és kizárólag éles számlán kereskedem,és lehet ,hogy az a bizonyos 3 hónap demózás kéne még.. ,ami tankönyv szerint kötelező..vagy már nem tudom ,h mi a fene kéne :/

Hozzászólás

Working...
                                X