Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Kezdéshez könyvek

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Kezdéshez könyvek

Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com
    Sziasztok!
    Most szeretnék elkezdeni tanulni tőzsdézni, viszont semmilyen alapom nincs, időt tudnék rá szánni, ezért is a kérdésem az, hogy Ti milyen könyvet ajánlanátok, amiből az alapoktól tudnék tanulni egészen addig, amÍg nekitudnék állni tőzsdézni.
    Előre is köszi a válaszokat.

Szia,
    Először is nézz szét itt a fórumon. Pl.: http://forum.tozsde.hu/tozsdei-koenyvek/
    www.forexvilag.blog.hu

Hozzászólás

könyvek

Én fel tudok ajánlani három fénymásolt könyvet Budapestieknek (Nem szeretnék dobozolni és postára rohangálni.)

- Kecskeméti István: Tőzsdei befektetések a technikai elemzés segítségével
      - Master the markets /Volume spread analysis/ (angol nyelvű)
      - Joe Ross: Kereskedők kézikönyve

Hozzászólás

Nekem ezek tetszettek eddig a legjobban:

Nicolas Darvas: Hogyan nyertem kétmillió dollárt a tőzsdén?
        Fellegi Tamás: Bárki lehet tőzsdés
        André Kostolany: Mesterfokon a pénzről

Ezekből nem tanulsz meg tőzsdézni, de kapsz egy rálátást, miről szól a szakma.
        Ha kifejezetten szakmai kell, akkor mások majd írnak ide okosakat.

Üdv!
        http://www.tradersnight.hu Előadások videói itt érhetőek el!

Hozzászólás

SZia!

Nekem kezdőként az elemzeskozpont kiadványai nyújtottak nagyon nagy segítséget.
          Nagyon jó a könyvük, ezt mindenképp javaslom minden kezdőnek, újrakezdőnek, és érdeklődőnek!

Több dvd-t is vettem tőlük, szintén nagyon hasznosnak bizonyultak...

Jártam több cég tanfolyamaira (teletrade, tőzsdeiskola, portfolio) de az elemzesközpontos fiúk magasan vertek mindenkit nálam....
          Szvsz őket tiszta szívből tudom ajánlani a kezdéshez (s később is)

Üdv
          Zsolt

Hozzászólás

caiman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Jártam több cég tanfolyamaira (teletrade, tőzsdeiskola, portfolio)
            pont a "legjobbak". :P

Hozzászólás

ha hiszed ha nem a teletrade-nél (2012) voltam oktatáson és így utólag is azt mondom, hogy nagyon hasznos volt!!! (2 év éles számlás kereskedés után)
              A gyakorlati oktatás különösen, de a vizsgát nem sikerült letennem))) (68% lett a 70% helyett)...persze ma már látom, hogy jelentős szerencse faktorom is volt, ugyanis azt az eredményt nem sikerült megismételni...:-P

Viszont mint cégnél semmiképp nem nyitnék számlát... (sok ott dolgozót ismerek...)
              de az oktatás egyáltalán nem volt színvonaltalan, és bizony azt a 70ft-ot akkor azzal a tudással megérte nekem....

Hozzászólás

Working...
              X