Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Forex könyv?

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Forex könyv?

Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com
    Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy deviza kereskedéssel kapcsolatban olvasott-e már valaki igazán jó könyvet?
    Szeretném megtanulni az alapokat, úgyhogy kezdjen szinte abszolút nulláról, de legyenek benne izgalmas sztorik is

Köszi szépen előre is.

Birger könyve jó. A többi mehet a kukába.

Hozzászólás

Én azért még ajánlanék egy-kettőt
      A fentebb említett Birger könyv(a sikeres trading művészete, privátban tudok linket adni honnan szerezd meg magyarul, mert csak németül fogod emgtalálni) az alap, ezenkívül még Kecskeméti István Tőzsdei befektetések a technikai elemzés segítségével című könyvét tudom még ajánlani, valamint a Market Wizards: Interviews with Top Traders című könyvet. Ez sem jelent meg tudtommal magyarul,de netről biztos beszerezhető valahonnan a Piac varázslói címen.

Hozzászólás

korompai.andras eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy deviza kereskedéssel kapcsolatban olvasott-e már valaki igazán jó könyvet?
        Szeretném megtanulni az alapokat, úgyhogy kezdjen szinte abszolút nulláról, de legyenek benne izgalmas sztorik is

Köszi szépen előre is.
        Kallo Géza: A Titkos Forex Formula
        -igaz nem könyv csak e-book és nem is totál kezdőknek szól de ennél jobbat még nem sikerült olvasnom.
        Írd meg privátban az emiled van pár könyvem magyarul.

Hozzászólás

Marivs, ha megvan németül Birger könyve, akkor légyszi adj linket.

Hozzászólás

Sziasztok!
            Elkérhetném én is a könyvek linkjeit privátban?

köszönöm!

ui: neten ugyan megtaláltam Birger könyvét magyarul de az csak 166 oldal, az eredeti elvileg pedig 299o.

Hozzászólás

Na akkor belinkelem ide, ha valamelyik moderátornak nem tetszik nyugodtan törölje
              Innen letölthető több száz tőzsdével és forexszel kapcsolatos könyv, angolul és magyarul.

Hozzászólás

ezt ismertem, de akkor Birger könyve még sincs meg németül...

Hozzászólás

Én nem mondtam hogy megvan, de amúgy a google a barátod

Hozzászólás

köszi szépen!

Hozzászólás

zolih eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Sziasztok!
                      Elkérhetném én is a könyvek linkjeit privátban?

köszönöm!

ui: neten ugyan megtaláltam Birger könyvét magyarul de az csak 166 oldal, az eredeti elvileg pedig 299o.

Az eredeti könyv nem A4-es, a fordítás viszont igen. Talán ez az oka.

Hozzászólás

Nekem ez a könyv a FOREX kereskedésben rengeteget segített. Ajánlom bátran mindenkinek!
                        Forex oktató könyv

Hozzászólás

Szervusztok!
                          Nekem igazán olyan könyvre lenne szükségem, ami nagyon alaposan magyaráz minden olyan dolgot amivel egy kereskedő találkozhat a gyakorlatban.
                          Pl. a net is okádásig van mindenféle technikai és fundamentális elemzési szisztémákkal, de az igazán gyakorlati részekrők nem találok egy komolyabb, részletes és laikusok számára is érthető összefoglalót sem.
                          Konkrétan arra gondolok, hogy milyen tőzsdei termékek vannak /részvény, forex, CFD, nyersag. , stb.../és ezek mit jelentenek, illetve ezekkel kapcsolatban milyen költségek merülhetnek fel, /+magyarázat/, hogyan kell beleszámolni azokat a pozícióméretezésbe, ...

Hozzászólás

recefyce eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Szervusztok!
                            Nekem igazán olyan könyvre lenne szükségem, ami nagyon alaposan magyaráz minden olyan dolgot amivel egy kereskedő találkozhat a gyakorlatban.
                            Pl. a net is okádásig van mindenféle technikai és fundamentális elemzési szisztémákkal, de az igazán gyakorlati részekrők nem találok egy komolyabb, részletes és laikusok számára is érthető összefoglalót sem.
                            Konkrétan arra gondolok, hogy milyen tőzsdei termékek vannak /részvény, forex, CFD, nyersag. , stb.../és ezek mit jelentenek, illetve ezekkel kapcsolatban milyen költségek merülhetnek fel, /+magyarázat/, hogyan kell beleszámolni azokat a pozícióméretezésbe, ...
                            Még bróker és bróker közt is vannak kontraktus méretbeli eltérések. Valamint elszámolásbeli eltérések is (elszámolás napja, eltérő swap költség, stb...). Fogsz egy demó számlát, és elkezded számolgatni annál a brókernél akit szimpatikusnak találsz, és pénzt is akarsz majd küldeni hozzá.
                            Látogasd meg a Forex Klub weboldalát, kövess Facebookon, Youtubeon!

Hozzászólás

Azzal tisztában vagyok, hogy azok jelentik a változót, tehát nem is ezzel van a gond...

Hozzászólás

Working...
                              X