Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Forex könyv?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

ezek eladók sindler?

Hozzászólás

küldtem privátot.

Hozzászólás

sindler eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        küldtem privátot.
        Engem is érdekelne egy-két könyv onnan.

Hozzászólás

Heló! Én is szeretném ezt a gyujtemenyt zipben, ha lehetséges lenne!koszi!
          Udv!

Hozzászólás

egy ilyen könyv 6-8 ezer ft. és van 15 ilyen könyv, ami magyarra lett fordítva. és ezeket olyanok írták, akik 20,30,40 éve tradelnek. tehát van némi színvonal.
            ami nem azt jelenti, hogy bármelyik könyv szent grál. amit Birger vagy Van Tharp mond az-az Ő hitrendszerük a piacról. mindenképp tanulok tőlük, de én döntőm el, hogy mit alkalmazok a tanultakból. ezeknek a könyveknek az össz. értéke: 102 ezer ft. ez nem úgy működik, hogy csak felteszem a netre ingyen, mert egy-két emberrel nem lennék fair. akik privátba megkerestek azoknak sem adtam oda ingyen, hanem megmondtam mit tudnak tenni.

Hozzászólás

@Sindler: a "piramisok építése" -ről mondanál valamit?

Hozzászólás

Értem elnézést. És sindler, e témában íródott körülbelüli 100.000 Ft-értékben egy könyvcím listát (fontossági sorrendben) be tudnál írni? kérlek szépen. -karácsonyi ajándékként meglepem magam vele-
                olyanok érdekelnének elsősorban amit még lehet kapni boltokban, magyar nyelvű és nem antikvár (hátha hányos:P)
                amiket magamtól találtam azt szénnéfikázták mindenhol, illetve nem kezdőknek való cucc.
                A többit ami már nem kapható vagy nehezen beszerezhető és angol vagy német nyelvű az azután kénenekem, ha átrágtam magam a jelenleg hozzáférhetőbb szakirodalmon. köszi szépen! üdv syd

Hozzászólás

Syd83 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Értem elnézést. És sindler, e témában íródott körülbelüli 100.000 Ft-értékben egy könyvcím listát (fontossági sorrendben) be tudnál írni? kérlek szépen. -karácsonyi ajándékként meglepem magam vele-
                  olyanok érdekelnének elsősorban amit még lehet kapni boltokban, magyar nyelvű és nem antikvár (hátha hányos:P)
                  amiket magamtól találtam azt szénnéfikázták mindenhol, illetve nem kezdőknek való cucc.
                  A többit ami már nem kapható vagy nehezen beszerezhető és angol vagy német nyelvű az azután kénenekem, ha átrágtam magam a jelenleg hozzáférhetőbb szakirodalmon. köszi szépen! üdv syd
                  Minden könyv fent van a neten. INGYEN! Azt a 100rugót inkább csapd hozzá majd a számládhoz vagy vegyél egy tabletet és arra töltögesd le szépen.

Hozzászólás

gogolak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Minden könyv fent van a neten. INGYEN! Azt a 100rugót inkább csapd hozzá majd a számládhoz vagy vegyél egy tabletet és arra töltögesd le szépen.
                    köszönöm, igazad van, néhány könyv meg is van a tabletemen, csak nem mindent találok meg. legalább a legfontosabb néhány könyvnek ott kéne lennie a polcomon fizikailag. és jobban is szeretek papírkönyvet olvasni. e-book kenyelmetlen nekem kicsit, meg sok a rossz scan egyedül az "ingyen" lehetősége miatt szeretem.

Hozzászólás

gogolak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      A VanTharp és a Steenbarger könyvek magyarul nincsenek, ezért inkább egy angol nyelvkurzust ajánlanék. Azt mégis jobb befektetésnek tartom.
                      S.

Hozzászólás

egy tip: szerintem könyvek helyett (vagy inkább mellett) sokkal hatékonyabb formája a tanulásnak a rendszeres webcast nézés. főleg az a fajta ahol a chartokat megkapod és nem csak chartolvasást tanítanak hanem mindenféle csak tapasztalati uton megszerezhető bölcseletet is.

Hozzászólás

Jano eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          egy tip: szerintem könyvek helyett (vagy inkább mellett) sokkal hatékonyabb formája a tanulásnak a rendszeres webcast nézés. főleg az a fajta ahol a chartokat megkapod és nem csak chartolvasást tanítanak hanem mindenféle csak tapasztalati uton megszerezhető bölcseletet is.
                          Jano, pm ment ezugyben.

Hozzászólás

Egy kis felmérés: ki az aki hajlandó lenne megvenni eredetiben egy jó ekönyvet a kereskedésről?

Általános piaci trendeket figyelembe véve, szerintem nem lenne érdemes kiadatnom ilyen formában

Hozzászólás

GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Egy kis felmérés: ki az aki hajlandó lenne megvenni eredetiben egy jó ekönyvet a kereskedésről?

Általános piaci trendeket figyelembe véve, szerintem nem lenne érdemes kiadatnom ilyen formában
                              A gond az, hogy csak utólag derül ki, hogy jó-e a könyv.
                              Ha letöltöd és úgy érzed jó, akkor esetleg megveheted, de akkor már minek megvenni.

Én megvettem Kecskeméti István: A TŐZSDEI BEFEKTETÉSEK II.
                              című könyvét. Annak idején 7, vagy 8 ezret fizettem érte.
                              Akkor úgy éreztem, megérte, mert egy professzionálisabb szemléletmódot adott. Most sem bánom.
                              Egy barátom megvett egy másik könyvet, szintén 8000-ért, ami egy kalap szar volt.

Vettem, néhány Portfóliós füzetet is, amiből néhány egész jó volt, de volt olyan, ami nem érte meg.

Szóval, függ a tartalomtól, az árazástól, hogy megveszik-e vagy sem. Egyébként Kecskeméti könyvével nem találkoztam torrent oldalakon, bár nem is kerestem.
                              Lehet azért van így, mert aki megveszi 8000-ért, az nem szívesen szkenneli be és teszi közkincsé, ingyen.

Magyar nyelvű trader irodalomban még van piaci lehetőség. Gyakorlatilag Birger könyvén kívül, ami nem hivatalos fordításban kering a neten, nem nagyon van használható könyv. Legalább is magyaroktól, magyar nyelven.

Kiegészítés:
                              Egyetértek Janoval, akkor már inkább webinárium.
                              Ott talán könnyebb pénzt kérni érte, és ha valaki feltölti a YouTubra, onnan le lehet vetetni.
                              Utoljára szerkesztve a következő által: Pilotfish; 2013-11-17, 14:17. Oka: webinárium

Hozzászólás

Na ja, azt sem ártana tudni, kinek a könyve és kb. miről szól

Hozzászólás

Working...
                                X