Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Forex könyv?

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

orkati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na ja, azt sem ártana tudni, kinek a könyve és kb. miről szól
    sztem egyértelmű, legalább is nyelvtanilag, GP postjából

Hozzászólás

szabolcs.balint43@t-online.hu

korompai.andras eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy deviza kereskedéssel kapcsolatban olvasott-e már valaki igazán jó könyvet?
      Szeretném megtanulni az alapokat, úgyhogy kezdjen szinte abszolút nulláról, de legyenek benne izgalmas sztorik is

Köszi szépen előre is.
      Szia!

Keresem Nial Fuller-től a "Price Action Trading Course" (valószínűleg) e-bookot. Privátban is válaszolhat, akinek meg van.

Hozzászólás

Szia!
        A könyvtáradban láttam egy hangfelvételt:
        Dr. Mezei Katalin - Az Adózásról.
        Légy szíves küldd el az email címemre. Küldtem privátot.
        Üdvözlettel

Hozzászólás

Igen, olvastam több jó könyvet is, de egyik sem magyar volt.
          Olvastam pár magyar könyvet is a témában, de sajnálatos módon azok inkább csak jól-rosszul lefordított koppintásai más, külföldi könyveknek.

Ugyanez a helyzet az oktatásokkal, és kereskedési stratégiákkal is. Egyszer elkövettem azt a hibát, hogy befizettem egy magyar webináriumra. Nem kellett volna. Gakorlatilag az internetről ingyenesen elérhető startégiákat próbálnak sajátként eladni, némi körítéssel megfűszerezve.

Egyszer hallottam egy nagyon jó mondást, és azóta tartom magam hozzá: Ha mindenki úgyis a mestert idézi, akkor érdemes elmenni a mesterhez, és közvetlenül tőle tanulni.

Például a gyertyalakzatokat szinte már minden jöttment flótás tanítja (vagy akarja), és mindenki ugyanarra az emberre, és az ő könyveire hivatkozik. Akkor már miért ne venném meg annak az embernek könyvét, vagy fizetnék be az ő előadására, akire hivatkoznak, és elsőkézből kapom meg az infót.

A sok koppintás fele amúgy is rosszul van fordítva, így az ember hasznos információk helyett hülyeségeket olvas.
          www.forexrobotworld.net

Hozzászólás

Sziasztok,

Befektetések I. II. (Bodie-Kane-Marcus) könyvet valaki megtudja mondani hol tudom beszerezni? Inkább online PDF be

Hozzászólás

http://bookline.hu/product/home.acti...ktetesek_I_II_

Hozzászólás

annyi oktató könyvet olvashatsz amennyit akarsz, szerintem mindenkinek meg kell találni a saját irányát, instrumentumát. Ez pár év.
                De mindegy mi is lesz az, az önmenedzselésen fog múlni minden. Erre a piac majd megtanít, de Mark Douglas - Trading in the Zone c. könyvét erősen tudom ajánlani.

Hozzászólás

Jano eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

neten fellelhető még Lance Beggs YTC sorozata. Hát mit ne mondjak az egy kötelező darab mindenkinek.
                  Lance Beggs és Al Brooks a Price action mesterei sokak szerint.
                  Lance csatornja a youtube-on: http://www.youtube.com/watch?v=in4SUySj2EI
                  En akkor ezt elkezdem olvasni. Esetleg valaki olvasta Janon kivul? (csak szimpla erdeklodes)
                  Markets are not price movement. They are traders making trading decisions. - Lance Beggs

Hozzászólás

nemecsek eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    En akkor ezt elkezdem olvasni. Esetleg valaki olvasta Janon kivul? (csak szimpla erdeklodes)
                    Még nem, de ha végeztél vele please meséld el!
                    // de ne úgy mint Mutter, aki 3 óráig nyomja a másfél órás filmet.
                    Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Még nem, de ha végeztél vele please meséld el!
                      // de ne úgy mint Mutter, aki 3 óráig nyomja a másfél órás filmet.
                      Ezt nem tudom garantalni (tartalmi sokszinuseg miatt). De egy altalanos osszefoglalot, velemenyt irhatok rola.
                      Markets are not price movement. They are traders making trading decisions. - Lance Beggs

Hozzászólás

Üdv!
                        Megvan valakinek magyarul Van Tharp - SuperTrader?

Köszi

Hozzászólás

gondolom már odaadták. ha nem, akkor írj.

Hozzászólás

A Steve Burns, Janna Burns : "Kezdő Kereskedő, Gazdag Kereskedő" című könyvet keresem. Sajnos neten nem találom pdf-ben, és megvenni sem tudom, mert a könyvesboltok amit találtam, 0 darabot jeleznek. Hol lehet ezt a könyvet beszerezni?

Hozzászólás

Szerintem a chartot olvasd, ne ezeket a könyveket. Egy instrumentum, több idősík, vizsgáld a komplett mozgást amíg össze nem áll a kép.

Hozzászólás

Értem, csak azt mondták, hogy ez az egyik legjobb könyv a témában.

Hozzászólás

Working...
                                X