Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Külföldi szakirodalom magyarul...

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Külföldi szakirodalom magyarul...

Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com
    Üdvözlök mindenkit!
    Tisztelettel megkérek mindenkit, hogy amennyiben a birtokában van magyar nyelvre fordított tőzsdei szakirodalom jelezze nekem!!! ( Ha esetleg maga fordította akkor azt is hogy milyen feltételekkel juttatná birtokomba.)
    A neten szemezgetve úgy láttam, hogy Thomas N. Bulkowski és Birger S. könyveit tartják sokra, ezért főképp ezek érdekelnének.
    DE BÁRMILYEN, alaposnak és használhatónak vélt szakirodalom érdekelhet! Tehát elsősorban szakirodalom és nem "regény" érdekel.
    Előre is köszönöm a segítséget!
    mail: recefyce@freemail.hu

A forex könyv nevű témában találsz egy linket, ott van több száz.

Hozzászólás

Igen,...köszönöm. Már ismerem azt az oldalt és töltöttem is le onnan. Lehet, hogy van ott több száz dolog, de nem mind a tőzsdéről szól.
      Azért köszönöm.

Hozzászólás

Karácsonyra kértem és megkaptam

Niall Ferguson: A pénz felemelkedése.

Mellesleg személyesen is adja az arcát a Spektrum tv-n a professzor úr ugyanezzel a címmel

Nem mondom, hogy habkönnyű, de remekül olvasmányos, a Kostolany éra után kimondottan üdítő.

Hozzászólás

Két kezemen meg tudom számolni kinek lehet adni a véleményére, ki tartható kiváló szakembernek. Az általa javasolt könyvek szinte kötelező olvasmányoknak tekinthetők:http://bridgewealthmanagement.blogsp...bel/k%C3%B6nyv

Hozzászólás

ezt a könyvet keresném magyarul: Jack D. Schwager-Market Wizards

Úgy hallottam, hogy létezik magyar fordításban, azt nem tudom, hogy hivatalosba vagy nem, de én nem találtam róla semmilyen infót!

Esetleg tud valaki valamit róla?

Előre is köszi a segítséget!

Hozzászólás

Nem reklámozási céllal, de én regeltem a scribd.com-ra, ott is érdemes körülnézni.Igazából egy e-book megosztó site.Nem tudom, talán anonimként is tudsz letölteni,vagy legalább online olvasni. Ha regelsz,akkor bizonyos számú letöltés után pénzt kér, vagy feltöltést. Én a felöltést szoktam választani. Remélem segítettem.

Hozzászólás

ktp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Nem reklámozási céllal, de én regeltem a scribd.com-ra, ott is érdemes körülnézni.Igazából egy e-book megosztó site.Nem tudom, talán anonimként is tudsz letölteni,vagy legalább online olvasni. Ha regelsz,akkor bizonyos számú letöltés után pénzt kér, vagy feltöltést. Én a felöltést szoktam választani. Remélem segítettem.
                Ha ezt nekem szántad, akkor köszi, de magyarul nem találom a könyvet, csak angolul..

Felraktad volna magyarul? Ha igen hagy kérjek egy linket privátba, köszi

Hozzászólás

mmarci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  ezt a könyvet keresném magyarul: Jack D. Schwager-Market Wizards

Úgy hallottam, hogy létezik magyar fordításban, azt nem tudom, hogy hivatalosba vagy nem, de én nem találtam róla semmilyen infót!

Esetleg tud valaki valamit róla?

Előre is köszi a segítséget!
                  Remélem sikerrel jársz, mert engem is érdekelne....

Hozzászólás

Mielött a hozzászólást írtam nem néztem meg, fent van-e magyarul, elnézést kérek. Csak próbáltam tippet adni.

Hozzászólás

Sziasztok!

Az egyetemen projektfeladat témának kaptam, hogy ismertessem a tőkepiaci hatékonyságot. Esetleg Fama 1991-es efficiency market hypotesis modellje nincs-e meg valakinek magyar nyelven. Illetve tudtok-e még más magyar irodalmat ami ezzel foglalkozik? Előre is köszi.

Üdv.,
                      Kristóf

Hozzászólás

Working...
                      X