Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Könyvajánló kezőknek és haladóknak!

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Könyvajánló kezőknek és haladóknak!

Szeretenék egy könyvet ajánlani nektek: Kezdő Kereskedő, Gazdag Kereskedő a címe. Sok olyan fontos dologról beszél, ami a sikeres kereskedéshez elengedhetetlen. Tulajdonképpen egy mesélős összefoglaló, ami a pszichológia, kockázatkezelés és kereskedési módszer témaköreit fedi le.

Aki gondolkodik rajta, hogy belefogjon-e a tőzsdébe annak egy jó ízelítőt ad, aki pedig már elkezdte, de ez elején tart, fel fogja hívni a figyelmét olyan buktatókra, amikbe amúgy 100%, hogy belefutna szóval szerintem mindenképpen nagyon hasznos.

Talán aki tapasztalt, annak is érdemes elolvasnia, mert nagyon jó összefoglaló, a sztorikat olvasva sok helyen magamra ismertem magam is

Egyelőre még nem kapható forgalomban, akit érdekel engem keressen meg privátban!

ui.: a moderátorokat kérném szépen arra, hogy ne tegyék át a könyves al-topkba, mert ott el fog veszni a topik! Köszönöm!
    http://www.youtube.com/watch?v=3Pxm-Hr2YG8

Ha azt is megmondjátok, hogy miért nem jelenik meg az "arcképem" akkor duplán boldog leszek

Hozzászólás

Magyar könyvkritika Faluvégi Balázs tollából:
      http://bridgewealthmanagement.blogsp...ekotletek.html

Megjegyzés: a könyv egyelőre semmilyen formában nem kapható, úgyhogy akit érdekel, annak szíves megértését kérem egyelőre!

Hozzászólás

Olyan könyvet keresek, amelyben olvasmányos formában leírja a magyar tőzsde kialakulását és működését egészen napjainkig. Tudna valaki ehhez hasonlót ajánlani?

Hozzászólás

A Market Wizards mind a két kötetét ajánlom haladó kollégáimnak. Nekem nagyot változott a piachoz való hozzáállásom a könyvek elolvasása és feldolgozása után. Mert ez nem csak egy olvasmány!!!

Hozzászólás

TOP könyvek számomra:
            1. Várkuti Géza - Forex-trading - Az alapoktól a mesterfogásokig A fizetéstől az önálló egzisztenciáig
            2. Forex-trading - Az alapoktól a mesterfogásokig
            3. Devizatanfolyam 2010

Hozzászólás

A Várkuti könyvről…

Várkuti Géza Budapesten született, élete túlnyomó részét azonban Németországban és Ausztriában élte le - ZENÉSZKÉNT.

Nem támadni akarom, hiszen nem ő az egyetlen, aki úgy oktat, hogy nem ez a szakmája. Talán csak a médiában hangoztatott, „az online tőzsde mestere” jelzőt gondolom túlzottnak.

Egyébként én magam is ajánlani szoktam a könyvét azoknak, aki soha nem hallottak a forexről. Segít tisztázni az alapfogalmakat.

De szerintem ennél többet nem szabad várni tőle.

Az „alapoktól mesterfogásokig”, „a fizetéskiegészítéstől az önálló egzisztenciáig” nem ilyen egyszerű az út.

Hozzászólás

Nufy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                TOP könyvek számomra:
                1. Várkuti Géza - Forex-trading - Az alapoktól a mesterfogásokig A fizetéstől az önálló egzisztenciáig
                2. Forex-trading - Az alapoktól a mesterfogásokig
                3. Devizatanfolyam 2010
                TOP könyvek számomra:
                1. Birger - Sikeres trading művészete...
                2. Van K. Tharp: Supertrader...
                3. Van K. Tharp: Hogyan kezeld a kockázatod...
                4. Brett Steenbarger: Kereskedői teljesítmény növelése...

Hozzászólás

Várkuti erős első helyre. Egy Kecskeméti inkább való oda, ha a technikai rész alapján kell dönteni. De nekem is Birger az első számú alánlott/kötelező olvasmány.

Hozzászólás

1. Mark Douglas: Trading in the Zone (köszi Olivér)
                    2. Birger: Sikeres trading művészete
                    3. Joe Ross: Kereskedők kézikönyve
                    stb.....
                    www.forexvilag.blog.hu

Hozzászólás

Szia Jockey1!
                      Engem érdekelne a könyv (Kezdő kereskedő gazdag kereskedő),
                      kérlek írj privátban a részletekről. bandibuvar@gmail.com

Hozzászólás

bandibuvar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Szia Jockey1!
                        Engem érdekelne a könyv (Kezdő kereskedő gazdag kereskedő),
                        kérlek írj privátban a részletekről. bandibuvar@gmail.com
                        Már régen megjelent. Én könyvtárból vettem ki.

Alapja egy trendkövető, módosított Darvas-módszer. Első rész pszichológia, második kockázatkezelés hagyományos módon, harmadik egy stratégia (elvek, mozgóátlagok, indikátorok).

Újdonságot nem mond, de olcsóbb mint egy alaptanfolyam.

Hozzászólás

Várkuti könyve nagyon jó,főleg,hogy az ott leírtakból a kereskedésében semmit nem használ........meglehet nétni a trédeljen velünkben mekkora ász. A megfelelő r:r ről fingja sincs Valakinek mutatott már valaha is éles számlát ahol le lehet csekkolni mit is tud?

Hozzászólás

Valaki nem tudja, hogy Birger könyvét hol lehetne megvenni magyarul? A pdf megvan, de jobb lenne papíron.

Hozzászólás

nyomtasd ki es füzd le

Hozzászólás

Working...
                              X