Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

fontos :) GBP devizapárok

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

Nyilván arra utaltam, hogy tuti nem ő, max. ha metán kötötte be 49 lot az bolhafing a nagy befektetőknek. Egyébként egy okos ember felvilágosíthatna, hogyan tud valaki több ezer milliárd forintot keresni tegyük fel csak a tőzsdén évek alatt, amikor a legtöbb bróker már pár millió után meneszt, korlátoz stb.???

Erre varrjon valaki gombot.

Hozzászólás

AlpinForex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Egyébként a kérdéses 5800 lotos trader nagyot kaszált reggel. Kb 1,2505-ön adott el, 1,2460-on vett, 4800*45 pipet kaszírozott (2,16 millió dolcsi) úgy, hogy maximum egy percig volt mínuszban a trade 24 órája alatt. Szerintem legtöbbünk az induló szpread okozta 120e dolláros veszteséget sem bírta volna mentálisan...
      És ezt melyik cég fizeti ki neki?

Hozzászólás

AlpinForex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Szia!

Én is a lotokról beszélek. A szentiment a piaci pozícionáltságot mutatja, mely tekintetében a tétek nagysága sokkal fontosabb, mint az, hogy hányan gondolkodnak ugyanúgy (500*1<1*501) Egyébként ma reggel az előző posztban említett 5800 lotos trader lezárt kb 5000 lotot a shortból (=vett), ennek ellenére az ár csökkent. Ez is a reprezentativitás hiányát, a minta kicsinységét és az indikátor kérdéses megbízhatóságát igazolja szerintem. Ettől függetlenül a short irányod bejött, gratulálok.

Egyébként a kérdéses 5800 lotos trader nagyot kaszált reggel. Kb 1,2505-ön adott el, 1,2460-on vett, 4800*45 pipet kaszírozott (2,16 millió dolcsi) úgy, hogy maximum egy percig volt mínuszban a trade 24 órája alatt. Szerintem legtöbbünk az induló szpread okozta 120e dolláros veszteséget sem bírta volna mentálisan...
        Szamolni tudsz am, elismeresem.

EN nagy reszet lezartam es hagy egy parat futni ha tovabb megy (Szerintem forg meg esni) nezd a hetek szamat, itt stoppokat vettek ki szerintem. Es mivel a 99%/100% lottokrol indultunk a multban azt mutatta ez ki hogy egy jo par szaz pippes mozgas jonni fog. Itt most persze majd az a kerdes hogy meddig es mikor lepi meg az ember.

Hozzászólás

tejjel cukorral eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Nyilván arra utaltam, hogy tuti nem ő, max. ha metán kötötte be 49 lot az bolhafing a nagy befektetőknek. Egyébként egy okos ember felvilágosíthatna, hogyan tud valaki több ezer milliárd forintot keresni tegyük fel csak a tőzsdén évek alatt, amikor a legtöbb bróker már pár millió után meneszt, korlátoz stb.???

Szia!

Valószínűleg vagy direktben az árjegyző nagybankokon keresztül kereskedik, vagy ő maga a brókercég... :-)

Hozzászólás

Miert, Goldman, JPM BoFA etc siman elfogadnak ilyen uzleteket. CBOE be egy brokert kell keresni es leadod amit akarsz venni vagy adni aztan hataridoket kotsz. Amig meg oda jutsz addig mehet a IB vagy TOS Bloomberg etc.

Hozzászólás

És ezek az adatok megjelennek egy netes fx-el foglalkozó honlapon? Azért kérdeztem, mert azt hittem ,hogy ezek csak a retail fx-ek adatait, statisztikáit jelenítik meg, nem egy GS ügyfélpozíciót például...

Hozzászólás

És ezek az adatok megjelennek egy netes fx-el foglalkozó honlapon? Azért kérdeztem, mert azt hittem ,hogy ezek csak a retail fx-ek adatait, statisztikáit jelenítik meg, nem egy GS ügyfélpozíciót például...
                A screenshottok amiket csinaltam retail FX. Forexfactory nal lehet megnezni oket kulombozo deviza parra.

Udv,

Hozzászólás

C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Na, ezt miből számoltad ki?
                  Szerintem.

Hozzászólás

Sziasztok.

A mai nap nem alakult jol eddig de majd meglatjuk hogyan megyunk innen tovabb. Amiert jottem az az hogy megint megjelent(ek) azok a szereplok akik Penteken voltak a piacon. Ez most nem jelenti az hogy en most azt gondolom hogy rogton innen (2475) tol ujra beszakadunk de megint erdekes a helyzet amire lehet befektettni.

Gondoljatok csak nyugodtan vegig.

Hozzászólás

• Emelkedik a tet. Tobb mint Penteken.

Hozzászólás

• vortex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Emelkedik a tet. Tobb mint Penteken.

Aki meglepte, gratulalok a profitnak.
                        Most barmi lehet. fel vagy le. Nincs ertelme most tovabb shortolni.
                        lesznek mas lehetosegek idovel.

Hozzászólás

Working...
                        X