Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Deviza erősödés vagy gyengülés

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• mlaci65
    új témát indított: Deviza erősödés vagy gyengülés

Deviza erősödés vagy gyengülés

Sziasztok. Akkor olvasgattam itt amikor minden kék volt.Évekig kergettem a neten fellelhető stratégiákat de nem volt ami megfogott volna.Azután saját ötleteim meglátásaim alapján komplett rendszert készítettem.Ez most az amit bemutatnék.Teljesen egyszerű 8 devizát figyelek bármilyen idősíkon és kiválasztom az erősödőeket ill gyengülőket.Azokat érdemes kötni ahol ellentétes az irányultság.Ennyi.

• rpr
    válaszolt
    mlaci65 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Skalpolás táblázatból!
    Es ha nincs facebookom?

Szólj hozzá::

• mlaci65
    válaszolt
    Skalpolás táblázatból!

• mlaci65
    válaszolt
    Ingyenes próba hét.
    https://www.youtube.com/watch?v=k117b68a_EQ

• mlaci65
    válaszolt
    Kvázi példák nem devizákra:
    https://www.youtube.com/watch?v=ZQd0GGChsj8

• mlaci65
    válaszolt
    Sziasztok a kvázi rendszer működése:
    https://www.youtube.com/watch?v=CwsqbWtLQq4

• Jano
    kommentálta válaszát
    ahh. na végre valami normális platform! már várom mikor posztolsz quant/connect/opian/iacs-ot. Ne hagyd abba, nagyon ígéretes amit csinálsz!

• mlaci65
    válaszolt
    Sziasztok gyertya konfiguráció keresése.
    https://www.youtube.com/watch?v=J2BR9P6OT24

• mlaci65
    válaszolt
    A CCI visszatérve kicsit húztam rajta jól láttad.

• mlaci65
    válaszolt
    Ez vezérli a robotot az első összefésülő az több táblázatot rostál össze.Van ami a pumpát van ahol egyéb feltételnek kell igaznak lenni van ami magas idősíkot vizslat. Ha mind igaz akkor passzolja tovább a CCI-nek azt megint több dologgal keverem majd ez tovább megy 1 p cci visszahúzódásra várva...Na ide kell beiktatnom a fenti új táblát ami a kitöréseket vizsgálja. A kettő közzé csak egy vagy kapcsolat kell.(a kérdésemre ezt találtam ki amit közben a programozó bele is illesztett.) Click image for larger version

Name:	2019-03-01_vezrlés.png
Views:	1
Size:	1,03 MB
ID:	184481

• mlaci65
    válaszolt
    Szia,
    Igen igazad van be is nyitott ott robot ahol volt 1p CCI ellentétes jel. De nem szeretnék kimaradni az olyan lehetőségekből ahol nincs visszahúzódás, vagy ha van akkor már későn.Ezért keresem a megoldást,hogy miként lehessen megfogni a "nagyon rohanást" is. Click image for larger version

Name:	2019-03-01_nemvissza_keso.png
Size:	127,1 KB
ID:	184478
    ez bekötött csak így a hegy tetején nyitottam pozit.

• AlpinForex
    kommentálta válaszát
    Szia!

Vagy félreértettem valamit a #16-os hozzászólásod videójában, vagy a most posztolt képeden nem stimmel valami. A videóból nekem az jött le, hogy a belépési jeled két részből áll. Első (long) feltétel, hogy a MTF CCI órás kékre váltson + második feltétel, hogy a normál CCI-nél legyen egy divergenciális -100-alá lenéző visszahúzódás. Az EURCAD chartodon szerintem ez tökéletesen megvalósult 14:30 és 15:00 között, csak ez esetben -ha jól látom- Te nem a (szabálynak megfelelő) nullás MTF CCI értéket jelölted szignál vonalnak, hanem a 100-as értéket.

• mlaci65
    válaszolt
    A 14:30 CAD hír előtti és közbeni állapot. A robotom CCI visszahúzódásra várt , mivel ez nem volt ezért lemaradtam minden canadárol a többi is hasonlóan ment. Ezt kellene megoldanom. Szerintetek hogyan? Click image for larger version

Name:	2019-03-01_nemvissza.png
Size:	121,8 KB
ID:	184466

• mlaci65
    válaszolt
    A beszállón is finomítottam demón már megy. Click image for larger version

Name:	2019-03-01_demo1.png
Size:	137,6 KB
ID:	184462Click image for larger version

Name:	2019-03-01_demo2.png
Size:	131,7 KB
ID:	184463Click image for larger version

Name:	2019-03-01_demo3.png
Size:	135,8 KB
ID:	184464

• mlaci65
    válaszolt
    Most fejeztem be az átállást kemény 12 pipre. Hétfőtől megy rá megint az élő számlára 1:4 RR és a célár előtt visít ,ha ott vagyok és indokolt akkor tolom a célárat...

Working...
X