Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

0 slippage brókercégek?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• 0 slippage brókercégek?

Sziasztok! Ismer valaki olyan brókercéget ahol garantálják hogy stop order esetén nincs slippage?

Haha, meg kéne végre tanulni tradelni? Stop orderre még forexen sincs garancia. Nem is értem, komolyan gondoltad-e... Amugy nyilvan nincs, de ha van is valahol, akkor baromi draga lesz...

Hozzászólás

Igen, mivel valamelyik cég még anno hirdetett ilyet, szóval volt már rá példa.

Hozzászólás

Biztosan van ilyen, de az bucket shop lesz. Inkább az a kérdés, hogy hol fog átverni? Nagyobb összeget nem tennék be, az tuti. Hatin sem gyakori a slippage, szerintem 100 tradeből, ha kétszer kaptam. De a különbség az, hogy hatin nincs érdekellentét, ami egy ciprusi bucket shopnál biztosan lesz.
        HunTraders.co.uk/invite/chucky - Magyar Tréderek Közössége - Események, Oktatás, Élő Chat - Csatlakozz hozzánk Te is

Hozzászólás

feszes stopteljesülés legfeljebb nem fizet ki ha sokat nyersz, válassz melyik kell

Hozzászólás

Azt gondolom ha csak nem milliós nagyságrenddel kereskedsz akkor ez nem akkora probléma, hiszen nagy volatilitás mellett simán megcsúszhat az ár és akkor ezt mindenképpen benyeled. Ha meg valaki garantálja, hogy nem akkor a profit zárásnál se a jobbik árat fogod kapni egy limit ordernél vagy egy csúszó TP vagy csúszó SL esetében.
            Ahogy Chucky is említette ez nem akkora gond amivel ne lehetne együtt élni (kereskedni).
            HunTraders.co.uk/invite/coinhunter - Magyar Tréderek Közössége - Események, Oktatás, Élő Chat - Csatlakozz hozzánk Te is

Hozzászólás

Időközben megtaláltam. "Guaranteed Stop Loss Order"-nek hívják és a cégek jelentős része felkínálja, csak rá kell keresni. Van olyan strati ahol erre szükségem lesz. Viszont OANDA pl csak APAC-nak kínálja, míg mások mindenféle egyéb követelményeket támasztanak és általában van rá commission.

Hozzászólás

• Huntraders
                Huntraders kommentje
                Editing a comment
                Bár nem vagyok járatos a Forex brókerek világában, de nekem ez a Guaranteed Stop Loss Order egy opcióra emlékeztet. Te fizetsz azért (prémium), hogy az általad meghatározott áron (Strike) eladd vagy megvedd (Put/Call) az alapterméket. Gondolom itt ezt a szerződést a brókerrel kötöd meg, aki tisztában vele mit vállal, így az árképzését is megfelelően kialakította, nem felügyeli senki, így csak névlegesen köteles ezt teljesíteni Neked. Alacsony összegeknél nem gondolom, hogy sok lenne a probléma, de nagyobb összegek esetén az ilyen szerződések nem sokat érnek, ha nincsenek beszabályozva és felügyelve.

• A kockásfülű nyúl
                Editing a comment
                Huntraders igen, de a különbség az hogy itt csak akkor fizetsz, ha triggerelték és akkor is az ára minimális. Persze, sosem tudhatod hogy kifizet-e az Onada vagy bármely másik cég, ugyanakkor én kétlem hogy az árazás mesterei lennének, de majd meglátjuk.

• MyBusiness
                MyBusiness kommentje
                Editing a comment
                Sztem egyik hozzászólót sem zavarja, h mire építed a "stratit". Akár kávézaccból jóslás esetén sem

A vélemények egyéniek, megszülettek.
                Utoljára szerkesztve a következő által: MyBusiness; 2020-06-04, 15:52.

Ez szinte hihetetlen. Ez mostani kép. Click image for larger version

Name:	parkett_2015-04-03_wTt3Y0 (1).jpg
Views:	186
Size:	125,7 KB
ID:	192888

Hozzászólás

• bennfentes
                bennfentes kommentje
                Editing a comment
                Biztonságtechnikai szempontból sem megengedhető hogy bárki besétáljon ilyen helyekre a privát kis elektronikus eszközével!

• A kockásfülű nyúl
                Editing a comment
                Azért figyelitek azt a kis tartót ott a kagylón, hogy vállból tarts a telefont? Derék kisiparos munka lehet az is. Ha meg esetleg kabát kéne: https://tradingjackets.com/

• MyBusiness
                MyBusiness kommentje
                Editing a comment
                Csak megjött a humorérzék.
            Working...
            X