Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Rewand FX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Rewand FX

A kék mezőnél shortolnék, ha kedvező a PA.

Click image for larger version

Name:	USDCADM15.png
Views:	598
Size:	39,0 KB
ID:	193765

A terület természetesen long célár is.

Click image for larger version  Name:	0002. USDCADM15.png Views:	0 Size:	51.4 KB ID:	193768

Hozzászólás

Hat a PA nem lett jo, nem kotottem short-ra, a longomat meg ezek szerint koran zartam. A jovo het elejen longot keresek majd, megyunk felfele 35 iranyaba.

Hozzászólás

Ez a kereskedési terv jövő hétre.

Click image for larger version  Name:	0004. USDCADM15.png Views:	0 Size:	54.5 KB ID:	193771

Hozzászólás

Kár a gőzért. Ennek a fórumnak annyi.

Van ilyen a tőzsde világában: felvásárolnak egy céget, átveszik a piacot, aztán lassan bezárják.
          https://penzugyes.wixsite.com/csak-ugyfeleknek

Hozzászólás

• moneymentor
            moneymentor kommentje
            Editing a comment
            Tyűha, csak Rewand hozzászólások vannak a fórumon. Respect. Lélegeztetőgépezed?

Hun van ilyenkor a 18 hun szakértő?
            Chucky is lépett?

Ez nem jó irány. Szerintem.

• Rewand
            Rewand kommentje
            Editing a comment
            Nincs jo irany. Be kell tenni egy tradet, koteskor es zaraskor, kepekkel. Az se jo irany, de legalabb hiteles. A forum nyitott, barki posztolhat, csak vegye figyelembe ezt a hitelessegi kriteriumot. En csak magamat szorakoztatom, egyedul is jol elvagyok..kiestem ebbol a forumbol nehany evre, nem tudom mi tortent itt addig, amig nem voltam jelen.

• David Chateau
            David Chateau kommentje
            Editing a comment
            Hát most mit írjak?
            Trédelés egyéni szakma főleg
            Erre előbb-utóbb minden jó trader rájön.
            Persze nincs baj a fórummal, elég sokat vissza is tettünk a közösbe, Chuckyval, de mostanság se közönség, se szarértő.

Nem történt amúgy semmi Rewand, csak a szokásos

Gyere be szakértőnek a Huntradersbe

Am üdv újra Andris!
          HunTraders.co.uk/invite/tradersnight - Magyar Tréderek Közössége - Események, Oktatás, Élő Chat - Csatlakozz hozzánk Te is

Hozzászólás

Szia Dávid, köszi a meghívást!
            Ekezdtem az UCAD-et longolni.

Click image for larger version  Name:	0005. USDCADM15.png Views:	0 Size:	45.5 KB ID:	193778

Hozzászólás

Látod Dávid, nem lennék jó szakértőnek, aláment 35 pippel a vonalamnak... nem szeretném, ha a csapattagjaim elvéreznének miattam ; ) Az eddigi eseményekből mindent meg tudok magyarázni, de ezt az sh-t ilyen mélyre nem vártam és azon kívül, hogy NFP lesz pénteken, nem is tudom megmagyarázni. Talán valaki más tud prediktív technikai magyarázatot adni az eseményre. Ezen az aberráción kívül még mindig a kék vonalhoz tartom magam, longban kereskedem (amíg az esést vagy az irányváltást meg nem tudom magyarázni).

Hozzászólás

• Rewand
                Rewand kommentje
                Editing a comment
                látom ez a stop téma nem megy ki a divatból. rajzoltam egy árvonalat, nem véletlenül. a kérdés csak annyi, hogy miért nem követi az ár a tervezett útvonalat. nyilván, ha nem követi, akkor stop, mert olyan helyre került az ár, ahol nem kellene lennie. de ez trade management, semmi köze az ármozgáshoz, csak ennyit akartam mondani, nem azt, hogy kell vagy nem kell-e stop.

• David Chateau
                David Chateau kommentje
                Editing a comment
                Én ilyenekkel nem szoktam foglalkozni, hogy miért nem követi. Számomra irreleváns, nem megfejteni akarom a piacot, csak pénzt keresni...
                Az árnak meg szerintem ilyen nincs, hogy hol kellene lennie... Ott van ahol, a kérdés, én ezt miként értelmezem, kereskedem le és menedzselem, ennyi Ez eléggé eltérő nézőpont a tiédtől, de nem baj, ez a szép benne

A tréderkedés alantas munka eléggé, mert egy egyszerű végrehajtó az ember, de legalább jól fizet

• Rewand
                Rewand kommentje
                Editing a comment
                Nagyon nem értek egyet a vélemény első részével, de ha ez működik, akkor nincs vele gond. Nem vagyunk egyformák.

GN short (9285 TP), EG long (9180 TP, de 9110-nél is elgondolkozok) a mai terv.

Hozzászólás

EG, GN belépők.

Click image for larger version  Name:	0006. EURGBPM15.png Views:	0 Size:	50.7 KB ID:	193793

Click image for larger version  Name:	0007. GBPNZDM15.png Views:	0 Size:	48.4 KB ID:	193791
                Utoljára szerkesztve a következő által: Rewand; 2020-10-01, 08:04.

Hozzászólás

• Rewand
                  Rewand kommentje
                  Editing a comment
                  Jó belépők voltak, de sajna BE-ben elvéreztek... hagyom őket mára

Mégis bekötöttem mégegyszer, sorry, a say/do ratio-m most nem lett tökéletes. BE-ben vannak.

Click image for larger version  Name:	0008. GBPNZDH1.png Views:	0 Size:	50.3 KB ID:	193796
                Click image for larger version  Name:	0009. EURGBPM15.png Views:	0 Size:	54.3 KB ID:	193797

Hozzászólás

Egy EG pozit meghagyok TP-ig vagy SL-ig, a többit zárom itt, a GN-t is, nem akarom, hogy megint elvegyék a profitomat. Mára ennyi volt a trédelés, holnap is van nap.

Click image for larger version

Name:	0009. EURGBPM15.png
Views:	222
Size:	54,1 KB
ID:	193801

Hozzászólás

EG, TP még nincs kitalálva. 91 körül valamennyit le kell zárni, hátha ma is megbolondulnak, mint tegnap.

Click image for larger version  Name:	0010. EURGBPM15.png Views:	0 Size:	57.8 KB ID:	193804

Hozzászólás

• Rewand
                      Rewand kommentje
                      Editing a comment
                      BE-be tettem, nem szabadna már 9050 alá esnie

• Rewand
                      Rewand kommentje
                      Editing a comment
                      Csak kicsaptak, ügyes, most egyelőre nem lépek vissza, de azt gondolom, hogy az NFP 9140-ig repíti a párt. Ha lesz rá lehetőség, megint bekötöm, de inkább kivárom a megfelelő pillanatot vagy elengedem a trédet...

Na talán most lehet katapultálni...

Click image for larger version  Name:	0011. EURGBPM15.png Views:	0 Size:	56.5 KB ID:	193808

Hozzászólás

• Rewand
                      Rewand kommentje
                      Editing a comment
                      Nem pattant fel, ahogy vártam, zárogatok BE körül, mielőtt még kistoppolnak a végén... többet vártam tőle.

Jövő heti EG trade plan.

Click image for larger version  Name:	0012. EURGBPM15.png Views:	0 Size:	53.8 KB ID:	193812

Hozzászólás

Working...
                    X