Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Eur/usd

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Eur/usd

Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com
    Sziasztok!

Véleményeteket szeretném kérni, hogy meddig eshet ez a devizapár, ugyanis miután nem nagyon sikerült átvinnie az 1.45. szintet lefordult, és a mai napon szépen csökkent. Lehetséges, hogy az elkövetkezendő napokban is esni fog? Vagy megint nekimegy az 1.45-nek?

Várom válaszaitokat!

Üdv!

Segítsetek felfelé nyomni

Hozzászólás

Se én se a többiek nem tudják/szeretnék megjósolni, hisz percről percre változhat a piac, de igazán jó lenne ha az EUR erősödne.

Hozzászólás

tozsi234 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Segítsetek felfelé nyomni
        Van akadály bőven az € erősödéséhez, kíváncsian várom mi fog ebből kisülni....
        Csatolt fájlok

Hozzászólás

Sawyer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Van akadály bőven az € erősödéséhez, kíváncsian várom mi fog ebből kisülni....
          Skalpolgatni lehet, de hosszútávon a trend eső.
          willow

Hozzászólás

willow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Skalpolgatni lehet, de hosszútávon a trend eső.
            Ha hetes chart alapján tudnám magas találati aránnyal skalpolgatni a piacot, akkor már megérte az eddigi fáradozást
            Jelek szerint az USD-nek állhat hosszútávon a zászló az EUR-val szemben, de még jöhetnek fordulatok. Az USA-ba se minden fenékig tejfel....

Hozzászólás

Sawyer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Ha hetes chart alapján tudnám magas találati aránnyal skalpolgatni a piacot, akkor már megérte az eddigi fáradozást
              Jelek szerint az USD-nek állhat hosszútávon a zászló az EUR-val szemben, de még jöhetnek fordulatok. Az USA-ba se minden fenékig tejfel....
              Egyetértünk.
              willow

Hozzászólás

Van szerintetek olyan devizapár ma /2011.12.06./,ami jól trédelhető?Én azt veszem észre,hogy az EURUSD-t is beleértve össze-vissza megy a piac.A mai GBPUSD mindennek a teteje...

Hozzászólás

Tibike eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Van szerintetek olyan devizapár ma /2011.12.06./,ami jól trédelhető?Én azt veszem észre,hogy az EURUSD-t is beleértve össze-vissza megy a piac.A mai GBPUSD mindennek a teteje...
                  EURUSD teljesen jól mozgott.
                  Csatolt fájlok
                  Látogasd meg a Forex Klub weboldalát, kövess Facebookon, Youtubeon!

Hozzászólás

5 percesben valóban,de én órásban kereskedek.Azért kösz!

Hozzászólás

Ezzel azt mutatta meg, hogy olyan nincs, hogy egy devizapár valamelyik idősíkon ne lehetne kereskedhető, mert nincs irány.
                      Facebook: https://www.facebook.com/pages/Live-...446651?fref=nf

Hozzászólás

Akkor pedig nem értem miért aggódsz egy adott nap miatt. H1-en már több nap történéseit kell megvizsgálni egyszerre.
                        Csatolt fájlok

Hozzászólás

Az igaz,csak össze-vissza megy,szinte lehetetlen trend-irányban kereskedni,ellentétben pl 2010 hasonló időszakával.

Hozzászólás

Az igaz,csak össze-vissza megy,szinte lehetetlen trend-irányban kereskedni,ellentétben pl 2010 hasonló időszakával.
                            Keress csak egy irányban belépőket. Mindig meg lehet azért találni azokat a pontokat, szinteket, ahol érdemes belépni. Nálam például a trend szept 2. óta short, így azóta az 1 h-s stratégiámmal eszembe se jut longokat kötni, annak ellenére, hogy októberben akár még pénzt is tudtam volna keresni vele. De a stratégiám nem engedte, így nem csábultam el. Az a lényeg, hogy ha a stratégiád szerint fut a szekér, akkor be kell zsákolni, ha meg nem kedvező az időszak, akkor a "pötyögéssel" ne daráld le a számládat.

Hozzászólás

Kisebb idősíkokon minden nap lehet találni helyzeteket.
                              Csatolt fájlok

Hozzászólás

Working...
                              X