Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Eur/usd

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Nival eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez így érdekes, kiváncsian várom az eredményt

Tehát akkor egyszerü strati: megnézem naposon szép eső betolom énis a shortot 200 pip sl-el és 600 pip célárral? ha elmegy -100-at felezem a pozit a többit hagyom? hátőőő izé, ez így leírva nemis hülyeség... vagy a tapasztaltaknak mi a véleménye erről? oltári hülyeség? csak nekem tetszik mert kezdő vagyok?
    Nem hülyeség miért lenne az? Annyit változtatnék rajta,hogy a tp t ki kell venni.Miért zárjam ki magam a további nyereségből ha már elment a jó irányba annyit?

Hozzászólás

• MónikA eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Nem hülyeség miért lenne az? Annyit változtatnék rajta,hogy a tp t ki kell venni.Miért zárjam ki magam a további nyereségből ha már elment a jó irányba annyit?
      Nálad a pont veszteséget elvágjuk 200pip sl 100 pip-nél felezéssel, a nyereség meg hadd menjen ha nyerőbe van akkor monnyuk 100 pipenként sl húzással követni? hameg a 200 pipsl-elt elvitte akkor visszalépni megint a vélt tend irányba mert lehet csak korrekció volt? elég egyszerünek hangzik, nemkell semmit figyelni

Hozzászólás

• ***** eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Nem a darabszám, hanem a mozgatott pénzmennyiség számít. 1-1 nagy szereplő felér több tízezer kis spekulánssal.
        az áralakulás szempontjából mindenképpen a nagy játékosok a meghatározóak.
        viszont én azért néztem a myfxbook-on a positions db.számát és nem a lotokat, mert a hangulat szempontjából nekem sokkal többet elárul az, hogy pl a csúcson (aug.1-én) 4x annyi kisbüfi gondolta, h emelkedni fog az árfolyam.ez lotoknál csak 2,4x-es arány.viszont ebben az esetben arra vagyok kíváncsi, h a 98%-os folyton bukó tömeg reprezentánsai mit gondolnak.
        ha a nagyokra vagyok kíváncsi akkor nézek cot-ot pl. a cot esetén pl. jól látszik, h eurusd-nél a nagy traderek már május közepétől nettó shortban vannak, és ez a short állomány eddig egyre nőtt.szvsz amíg a large traderek nem lesznek nettó longosok, addig csak korrekcióra érdemes játszani, trendtörésre nem.
        a tegnap nyitott micro usdjpy short miatt megnéztem, és ebben a párban semmi jele, h a nagyok kezdenének hosszú oldalra állni, azért talán egy rövid korrekcióra jó lesz pár hetes távon. közben kijött az us.unemployment rate..lehet nem lesz ez pár hét

Hozzászólás

• stingy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          ha a nagyokra vagyok kíváncsi akkor nézek cot-ot pl.
          Hol tudom ezt a cot-ot megnézni?

Hozzászólás

Nálad a pont veszteséget elvágjuk 200pip sl 100 pip-nél felezéssel, a nyereség meg hadd menjen ha nyerőbe van akkor monnyuk 100 pipenként sl húzással követni? hameg a 200 pipsl-elt elvitte akkor visszalépni megint a vélt tend irányba mert lehet csak korrekció volt? elég egyszerünek hangzik, nemkell semmit figyelni

Ilyen egyszerű ez az egész tőzsde?

- Akkor a nagy tudású tanácsadód miért nem profitos?
            //Saját bevallása szerint ő a PP féle módszert (mert szerinte csak ez az egyetlen egy szisztéma a nyerő, aki nem így teszi a dolgát, azt az ő értékrendje szerint lehet nyugodtan pocskondiázni) követi már néhány éve, de valami miatt mégsem megy neki ez a tréd//

- Neked miért nem fordult már profitosba a szlád, ha ilyen rohadt egyszerű a tréd?

Nem vetted még észre, hogy ez a ****i/spinkó az ismeretlenség mögé bújva kárt okoz? Mínusz 100 pipikénti, fél pozikénti bukó zárásokkal leégetteti veled a szládat.
            A sikered része az is, ha az információkat megfelelően tudod szűrni.

Hozzászólás

• ambrika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

//Saját bevallása szerint ő a PP féle módszert (mert szerinte csak ez az egyetlen egy szisztéma a nyerő, aki nem így teszi a dolgát, azt az ő értékrendje szerint lehet nyugodtan pocskondiázni) követi már néhány éve, de valami miatt mégsem megy neki ez a tréd//

- Neked miért nem fordult már profitosba a szlád, ha ilyen rohadt egyszerű a tréd?

Nem vetted még észre, hogy ez a ****i/spinkó az ismeretlenség mögé bújva kárt okoz? Mínusz 100 pipikénti, fél pozikénti bukó zárásokkal leégetteti veled a szládat.
              Te most kiről beszélsz? nekem van nagytudásu tanácsadóm? ki? és mien számlát égessek le? a 4. demót?, komolyan nem értem, nem ment mellé ez egy kicsit?

Hozzászólás

• Ha jól tudom az Extrem stratégia sem használ stopot. Valaki kereskedik vele? Csak az első csoportnál volt nagy a DD.

Hozzászólás

Te most kiről beszélsz? nekem van nagytudásu tanácsadóm? ki? és mien számlát égessek le? a 4. demót?, komolyan nem értem, nem ment mellé ez egy kicsit?
                  Gyanítom,hogy nekem címezte a tata.
                  Rávilágítottam a gyenge pontjaira és most ideges mert nem úgy megy a csárt ahogy ő elképzelte.......

Hozzászólás

• ambrika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Így van tata,hőbörögjél. Valaki nem hallgat rád az egyből gázos mi?
                    Oszd az észt tovább és várd a korrekciót vagy amit szeretnél belelátni....
                    Inkább hallgatok Pintér Péterre,mint arra aki egy 20millás számlán 0,05lottal nyitogat trend ellen stop nélkül..........
                    A forex nagyon egyszerű,csak a szabályok betartása nem az.......Igen lehet olyan egyszerű mint ahogy ott kitaláltuk,de ha nem is működik akkor sem vesztem el a teljes számlámat,mert tudom,hol vannak a stopjaim,tudom mekkorát bukhatok már a belépés pillanatában.Ellentétben veled, Nyomi.....

Hozzászólás

• _Gabor_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Ha jól tudom az Extrem stratégia sem használ stopot. Valaki kereskedik vele? Csak az első csoportnál volt nagy a DD.
                      Ez így nem igaz,használ stopot.Én ismerem,de nem használom,nem az én stílusomnak való.

Hozzászólás

Ez így nem igaz,használ stopot.Én ismerem,de nem használom,nem az én stílusomnak való.
                        Már az első pozit is stoppal nyitja?

Hozzászólás

Így van tata,hőbörögjél. Valaki nem hallgat rád az egyből gázos mi?
                          Oszd az észt tovább és várd a korrekciót vagy amit szeretnél belelátni....
                          Inkább hallgatok Pintér Péterre,mint arra aki egy 20millás számlán 0,05lottal nyitogat trend ellen stop nélkül..........
                          A forex nagyon egyszerű,csak a szabályok betartása nem az.......Igen lehet olyan egyszerű mint ahogy ott kitaláltuk,de ha nem is működik akkor sem vesztem el a teljes számlámat,mert tudom,hol vannak a stopjaim,tudom mekkorát bukhatok már a belépés pillanatában.Ellentétben veled, Nyomi.....
                          Korábban feszegették egyesek, hogy vajon milyen nemű embert takarhat a nicked. Nos azt én sem tudom (és nem is érdekel), de azt igen, hogy egy ritka mód ostoba tapló vagy.
                          Már így a megnyilvánulásiad alapján.

Hozzászólás

• BX-60-72 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Korábban feszegették egyesek, hogy vajon milyen nemű embert takarhat a nicked. Nos azt én sem tudom (és nem is érdekel), de azt igen, hogy egy ritka mód ostoba tapló vagy.

Igazad van. Az.

Hozzászólás

• BX-60-72 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Az vagyok,de képzeld csak milyen lenne a világ ha csak ti rendes emberek lennétek.

Hozzászólás

• Ünnepélyesen bejelentem,hogy nem írok ide többet,addig amíg az eurusd le nem ment 1.10re.
                                Aztán visszajövök és körberöhöglek megint ombréka.
                                Addig is jó tippelgetést.

Hozzászólás

Working...
                                X