Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Eur/usd

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Bill eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És te ki vagy, hogy lassan már az egész fórumot elszámoltatod (egyébként)?

Ez a csaj nevű agresszív valaki a dax topic #1065 hsz-ben azt írta magáról, hogy ő nagyon érti a kereskedést, de ennek ellenére 3 éve bukik mint a ló. Úgy látszik, hogy a veszteség kikezdte az idegeit, belebetegedett. Engem már privben is fenyeget, zaklat. Állítólag azért, mert eurusd-ban 20-23xx körül MN-en támaszt láttam és korrira számítottam, viszont a 38-39xx körülről nyitott shortjaim még futnak. Ez az ő szemében egy megbocsáthatatlan bűn.
    Mellőzött listába tetettem ezt a kedves valakit.

Most is azt mondom, május óta sokat jött lefelé lényeges korr nélkül. Bármikor jöhet egy felhúzás...

Hozzászólás

• Bill eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      És te ki vagy, hogy lassan már az egész fórumot elszámoltatod (egyébként)?

A kitiltás miatt már nem tudom olvasni az írásait, de valamelyik hsz-ében azt írta, hogy szeretné látni a 20xx körül nyitott buy pozijaimat is. Ez a megnyilatkozása számomra azt jelenti, hogy az MT4 Terminál ablak egyenleg sáv adatait nem tudja értelmezni.
      Ott van a lebegő profit oszlopban, majdnem +1M HUF. Nincs kedvem itt magyarázkodni, hogy ez mit jelent, hogyan kell ezt értelmezni.

Tehát ennyire érti ő a kereskedést. Alapvető tudásbeli hiányosságai vannak, de azért mások fölött mond ő ítéletet.

Hozzászólás

• Nem zaklattam ambrikát,szimplán írtam neki egy privát üzenetet amiben összeszedtem az elmúlt 2 hónapban tett hozzászólásait,hogy szembesüljön vele,hogy mekkora sztártréder.
        Végig buyolta 1,25 ről a piacot microlotokkal egy eső trendbe.Mindvégig buyban gondolkodott és a sellt tartotta kockázatosabbnak a buy helyett........
        Semmi bántót nem írtam neki.Ha gondolja tegye ki ide nyugodtan mit küldtem neki.
        Azt is írtam neki,hogy nem neki készült az összeállítás,de annyira égőre sikerült,hogy nem volt pofám kitenni,ezért elküldtem neki,hogy tanuljon belőle és cserébe ha elolvassa akkor én nem írok többet ide ez eurusd-s topikba.
        Ennyi volt a nagy zaklatás.Az ígéret szép szó ha megtartják úgy jó.
        Nincs több elszámoltatás.
        Folytatódhat a profi munka.
        Szép napot mindenkinek.

Hozzászólás

• Public enemy

MónikA eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Ezzel most mit szeretnél mutatni,hogy mekkora tréder vagy te is? Rajzoljak neked szebbet? Tudod,hogy simán lehet ilyen kötéseket rajzolni a metatréderbe? Megmutassam,hogy kell? Mutasd a számlatörténete is ha szeretnél jampizni.

A másik eset meg a napnál is világosabb.Szerinted miért használ moneybookerst?Azért mert becsületes? Ez nyílt titok,hogy moneybookerst azért használják az emberek,hogy ne legyen nyoma a pénzmozgásaiknak.Eszedbe sem jutott,hogy 2kattintásra tud egyik ismeretlen embertől utalni a másikhoz mb-n kersztül.Ahogy kijött egy bónusz máris teszik a másik emberhez.Majd ha megmutatja a számlatörténetet akkor elhiszem.De ki vagy te,hogy elszámoltatsz egyébként?

Nő létedre tényleg hihetetlenül erőszakos vagy. Lali75-től úgy kértél elnézést, hogy most éppen hamisítással vádolod.
          Látom már Zalánnak is beszóltál.
          Tessék itt van a számlatörténet.

Click image for larger version

Name:	EURUSD.PNG
Views:	1
Size:	15,5 KB
ID:	151227

Csak nem gondolod, hogy csalok, amikor a DAX-ban is berakom a vesztőket, amiből több van, mint a nyerőből.
          Most már te is mutathatnál valami tradet, nehogy kiderüljön, hogy papírkutya vagy.

Hozzászólás

• _Gabor_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Nő létedre tényleg hihetetlenül erőszakos vagy. Lali75-től úgy kértél elnézést, hogy most éppen hamisítással vádolod.
            Látom már Zalánnak is beszóltál.
            Tessék itt van a számlatörténet.

[ATTACH]7363[/ATTACH]

Csak nem gondolod, hogy csalok, amikor a DAX-ban is berakom a vesztőket, amiből több van, mint a nyerőből.
            Most már te is mutathatnál valami tradet, nehogy kiderüljön, hogy papírkutya vagy.
            Tőlem azt csinálsz amit szeretnél.Neked nem szólok be mert nem tettél semmi olyat,lelkes amatőr vagy mint én. Amrika is az ezért idegesít,hogy ossza az észt Zalán meg egy 2 színű maki Amíg az ironnál dolgozott addig istenítette a céget most meg gusztustalan módon hátba támadja őket.Mit számít,hogy fiú vagyok-e vagy lány.Igen fiú vagyok András a nevem most jobb? Miért kellene trédet mutatnom? Semmi értelme 1-1 jól sikerült trédet kiragadni,de nehogy rossz álmaid legyenek tessék:
            Csatolt fájlok

Hozzászólás

• MónikA eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Tőlem azt csinálsz amit szeretnél.Neked nem szólok be mert nem tettél semmi olyat,lelkes amatőr vagy mint én. Amrika is az ezért idegesít,hogy ossza az észt Zalán meg egy 2 színű maki Amíg az ironnál dolgozott addig istenítette a céget most meg gusztustalan módon hátba támadja őket.Mit számít,hogy fiú vagyok-e vagy lány.Igen fiú vagyok András a nevem most jobb? Miért kellene trédet mutatnom? Semmi értelme 1-1 jól sikerült trédet kiragadni,de nehogy rossz álmaid legyenek tessék:
              Szépen elkaptad, igaz ez "csak" demo. Nekem az EURUSD, DAX is éles. Nehezebb is kereskedni. Ez csak demoban megy.

Click image for larger version

Name:	_Ninja_.jpg
Views:	1
Size:	174,7 KB
ID:	151229

Hozzászólás

• Helyre állt a világrend! MónikA beismerte, hogy ő egy ****i!

Jók a megérzéseim. Vagy az életkorral (mert a ****i szerint tata(!) vok) járó tapasztalatnak is mondhatnám?

Mindenesetre elég jellemtelen/beteges lélekre vall, hogy egy csajszi nick mögé bújva, hosszú évek bukójaival mond ítéletet mások trédje fölött.

A személyemmel kapcsolatban bizonyára az is fájt neki marhára, hogy az első, indok nélküli belémkötése utáni alkalommal írtam, hogy valami nincs rendben a neve és a neme körül. A neve és az írási stílusa közötti összhang hiánya árulkodó volt.
                Igazam lett! Sajnos.

Hozzászólás

• ambrika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Helyre állt a világrend! MónikA beismerte, hogy ő egy ****i!

Jók a megérzéseim. Vagy az életkorral (mert a ****i szerint tata(!) vok) járó tapasztalatnak is mondhatnám?

Mindenesetre elég jellemtelen/beteges lélekre vall, hogy egy csajszi nick mögé bújva, hosszú évek bukójaival mond ítéletet mások trédje fölött.

A személyemmel kapcsolatban bizonyára az is fájt neki marhára, hogy az első, indok nélküli belémkötése utáni alkalommal írtam, hogy valami nincs rendben a neve és a neme körül. A neve és az írási stílusa közötti összhang hiánya árulkodó volt.
                  Igazam lett! Sajnos.
                  Neked mindig igazad van CÁPA!
                  Még ha 10.000pipeket is tévedsz néha
                  A nevemről,nememről meg annyit,hogy elég buta vagy ha még mindig elhiszed amit írok.

Hozzászólás

• Pont azon gondolkodtam 1, 2 napja, hogy végre van egy női fórumtag, szép neve is van.
                    Vajon jól néz e ki, hány éves, csak kíváncsiságból érdekelt volna.
                    Ha meglátok egy csajszit, mindig felmérem, itt viszont nem tudni hogy milyen.
                    Az élet megválaszolta, csalódtam.
                    Van az a mondás, hogy vigyázz mit kívánsz.

Hozzászólás

• "... Pont azon gondolkodtam 1, 2 napja, hogy végre van egy női fórumtag, ...."

Vannak igazi, normális női fórumtársaink. Pl: cickom, emerald, Nella ...

Hozzászólás

• Ambrikám nem tetszett a versike? Levetetted?
                        Vissza tudnám tenni,de elég volt már ebből.

Hozzászólás

• MónikA eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Ambrikám nem tetszett a versike? Levetetted?
                          Csak áthelyezték a megfelelő topicba, keresd a Humornál

Hozzászólás

• orkati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Csak áthelyezték a megfelelő topicba, keresd a Humornál
                            Láttam köszi,írták még páran privátban is

Hozzászólás

• The Song Remains the Same.

-----------------------------------------------------------------------------------
                              [ATTACH]7381[/ATTACH]

Hozzászólás

• Mindenki adja, egyelőre nem akar esni.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

[ATTACH]7410[/ATTACH]

Hozzászólás

Working...
                                X