Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Eur/usd

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Lassan 2 hete csak oldalaz ki kell törnie valamelyik irányba, ha kilőne felfele akkor gyorsan mindenki zárná a sell pozik egy részér és talán megindul fölfele.
    Úgy néz ki hogy Ukrán válságra lesz megoldás szóval az segítheti szerintem az Eur erősödését.

Hozzászólás

• Nekem tök mindegy merre megy, de mehetne már valamerre!

Hozzászólás

• Szerintem előbb érintjük meg 1,11et mint 1,15t.
        Ki mer fogadni? kb. ugyanaz a távolság.

Hozzászólás

• MónikA eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Szerintem előbb érintjük meg 1,11et mint 1,15t.
          Szerintem te nem mersz fogadni, mert nem csatoltál képet a (nem demó) short pozíciódról.

Hozzászólás

Szerintem előbb érintjük meg 1,11et mint 1,15t.

Csak a poén kedvéért én állom a fogadást mi legyen a tét ?

Hozzászólás

• lost89 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Szerintem te nem mersz fogadni, mert nem csatoltál képet a (nem demó) short pozíciódról.
              +1
              MónikA: Ez remek lehetőség a sok ambrika cikizés után, hogy lássuk, te mennyire nyomod jól élesben. ha már beírtad, ne legyél papírkutya
              (feltételezem, van vhol éles szlád)

Hozzászólás

• Nem tudom mi legyen a fogadás tárgya de állom.
                Annak ellenére is,hogy most long pozijaim vannak
                Találjatok ki valamit.

Hozzászólás

• stingy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  +1
                  MónikA: Ez remek lehetőség a sok ambrika cikizés után, hogy lássuk, te mennyire nyomod jól élesben. ha már beírtad, ne legyél papírkutya
                  Nem hinném,hogy egy poziból ezt le lehetne szűrni.NINCS éles számlám........vagyis van csak pénz nincs rajta és nem is lesz.

Hozzászólás

• lost89 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Már leírtam jó pár helyen,hogy élesen már nem játszadozok.

Hozzászólás

• A fogadás tárgya pedig legyen az hogy a vesztes X napig Eur\Usd elemzést csináljon napi szinten ha már ez a pár van kihegyezve mostanság.
                      Felőlem az is lehet hogy be is köti a vesztes az elemzését demo számlán és addig tart ameddig össze nem hoz X mennyiségű profitot vagy pip-et.
                      Így legalább más szemszögéből is láthatjuk,hogy ő hogy vélekedik a piacról.
                      Viszont azt szeretném ha fikázás illetve beszólogatás mentes lenne ez a dolog!

Hozzászólás

• alkonya eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        A fogadás tárgya pedig legyen az hogy a vesztes X napig Eur\Usd elemzést csináljon napi szinten ha már ez a pár van kihegyezve mostanság.
                        Felőlem az is lehet hogy be is köti a vesztes az elemzését demo számlán és addig tart ameddig össze nem hoz X mennyiségű profitot vagy pip-et.
                        Így legalább más szemszögéből is láthatjuk,hogy ő hogy vélekedik a piacról.
                        Viszont azt szeretném ha fikázás illetve beszólogatás mentes lenne ez a dolog!
                        Korrket,rendben van. Mondjuk ez inkább nekem lesz nehéz a fikázás elhagyása miatt .....

Hozzászólás

Korrket,rendben van. Mondjuk ez inkább nekem lesz nehéz a fikázás elhagyása miatt .....
                          Rendben akkor várjuk hogy merre tovább Eur\Usd

Hozzászólás

• alkonya eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Rendben akkor várjuk hogy merre tovább Eur\Usd
                            ajjjajjjajjj
                            Azt hiszem kezdhetem a beszámolókat,elemzéseket. 1 hétig elég lesz?
                            A szép a képen az az,hogy nem foglalkozok a hírekkel,mert szerintem pont annyiszor lesz kedvező a hír nekem mint ahányszor ellenem megy majd.Na de a többit majd ha nem lefele megyünk.
                            Csatolt fájlok

Hozzászólás

ajjjajjjajjj
                              Azt hiszem kezdhetem a beszámolókat,elemzéseket. 1 hétig elég lesz?
                              A szép a képen az az,hogy nem foglalkozok a hírekkel,mert szerintem pont annyiszor lesz kedvező a hír nekem mint ahányszor ellenem megy majd.Na de a többit majd ha nem lefele megyünk.

először várjuk ki a végét...

Hozzászólás

• stingy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                +1

...)))

Hozzászólás

Working...
                                X