Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Eur/usd

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

Én sem találom az irányt ebben az oldalazásban, úgyhogy egy ideje átnyergeltem az aranyra és az USD/CAD-ra.
    Minimum az 1,28-at még egyszer szerintem megnézi közelről, aztán én néhány 100 pontos longot várok naposon. De korai még bármi biztosat kijelenteni.

Hozzászólás

kismentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      mi is shortoltuk 2993-nál.Akkor mikor ő.
      Jelenleg 18 pip pluszban van.
      Nem szándékozunk 2890-ig hozzányulni,csak break even.
      Nem akarom tovább offolni a másik topikot.
      Akkor gondolom ez egy nullás tranzakció lett.

Hozzászólás

archenius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Nem akarom tovább offolni a másik topikot.
        Akkor gondolom ez egy nullás tranzakció lett.
        Igen,ez 5 pip lett reggelre.

Hozzászólás

50 körül mi megint shortolunk ha adottak a feltételek.
          Ha a Jen gyengülése megáll,ez be fog szakadni.
          Azt kellene elkapnunk.
          Jó kis lakoma lenne.

Hozzászólás

Nem tudom, hogy milyen távon számítasz a jen gyengülésének megállására, de az ehavi választáson előre láthatólag az ellenzék fog nyerni. Ők pedig határozottan letették a voksukat a jen higítása mellett, amint megnyerik választásokat.

Két dolog miatt hajlok jobban a shortra...
            Az egyik, hogy a görögökkel történő megállapodás után nem hogy emelkedett volna az árfolyam, hanem aznap lecsorgott 1,29-ig. Bár tudom, hogy néhány napos emelkedés során már akár be is árazhatták a dolgot. De akkor is...
            A másik, hogy a fiscal cliff elkerüléséről szóló megállapodásra igen nagy a hajlandóság. Persze kérdés, hogyan reagál rá a piac. Szerintem dollár erődödéssel. Főleg, mert van egy olyan érzésem, hogy akár a QE is áldozatul eshet a megállapodásnak.

Hozzászólás

kmisi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Ja, pontosítanék. Meg van a 32. is. Nyerő. Short EURUSD.

Elárulom, most nagy ellentétet látok a fundamentumok és az ármozgás között.
              Mikor fog már végre esni? Lassan egy hete azt várom.

Hozzászólás

Nálunk fundamentális alapon esett pár csepp este. Technikailag viszont most már száraz az út.

Hozzászólás

archenius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Mi van, hiányoztam?

Bár nem hiszem, hogy akkora haverok lennénk, hogy viccelődhessetek, de épp most zártam be egy tradet, hát van időm válaszolni.

1. A skalp technikám lényege nem az, hogy hetekre előre lássak. Viszont múltkor csúnyán lealáztalak benneteket 3 óra alatt is, nem? Érjétek be ennyivel.

2. Soha nem fogjátok megérteni azon a szinten, ahol vagytok, hogy mire jó a fundamentális elemzés. De talán egy-két év múlva rájöttök, ha igyekeztek fejlődni.

3. Teljesen felesleges ezen a szinten fórumoznom, vitázgatnom. Inkább kereskedek.

4. Csak azért fogok válaszolni néha a személyes provokációra, mert ez mégsem archenius, shortosgyula és társaik fóruma. (Bár ti mindent megtesztek azért, hogy minden topicot a saját szintetekre züllesszétek. Aki meg máshogy gondolkodik, azt támadjátok.)

5. Ha újabb tippekre, vagy magyarázatra vártok tőlem, ajánlom a weboldalam. Vegyétek meg a stratégiámat, betanítom nektek, onnantól sikeresen kereskedhettek, sőt akár okosságokat is oktathattok majd.

További szép napot, jó kereskedést.

Hozzászólás

kmisi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

5. Ha újabb tippekre, vagy magyarázatra vártok tőlem, ajánlom a weboldalam. Vegyétek meg a stratégiámat, betanítom nektek, onnantól sikeresen kereskedhettek, sőt akár okosságokat is oktathattok majd.
                    Erre garanciát is vállalsz?

Egyébként miért van szükséged az oktatásból befolyt pénzre a kereskedésből származó jövedelmed mellé?

Hozzászólás

• Nem szenvedek tudathasadásban, tehát fölösleges többesszámot használnod.
                      Azt hittem örülni fogsz, hogy valaki végre szól hozzád, nem provokáció volt. De ha nem, hát nem. További sok sikert a rövidtávú fundamentális elemzésekhez!

Hozzászólás

• Brian eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Erre garanciát is vállalsz?

Egyébként miért van szükséged az oktatásból befolyt pénzre a kereskedésből származó jövedelmed mellé?
                        Na jó, akkor még erre válaszolok. Bár off a téma.

Garancia? Nekem működik, mástól is jó visszajelzés jött. (pl. mára épp befejeztem, 1,13%)

Pénz? Amíg én az elmúlt években folyamatosan tanultam, kísérleteztem (s azzal buktam is), addig mások közben milliomosok lettek az oktatásból, s éppen a hétvégén guruként parádéznak majd a naív hallgatók által befizetett tandíjakból.

Miért érne kevesebbet a rendszerem, mint az övék? Miért kellene ezt idegenekkel ingyen megosztanom? Miért ne tradelhetnék én is akár a jelenleginél nagyobb számlán?

Hozzászólás

• archenius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          ...de mivel nem kapkodtál,türelmes voltál,és megőrizted a hidegvéred,ezért mégis megkaptad a jutalmad a shortodra.
                          Csatolt fájlok

Hozzászólás

• kismentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            ...de mivel nem kapkodtál,türelmes voltál,és megőrizted a hidegvéred,ezért mégis megkaptad a jutalmad a shortodra.
                            Délelőtt még merészen longoltam, de a napi pivotban elakadt a mozgás. A hírekre beindult délutáni esésből meg ügyesen kizártam magam az elején. Van ilyen.
                            Csatolt fájlok

Hozzászólás

• bár jen, de földrengés Japánban.. lehet semmi hatása nem lesz, egyenlőre nincs jele.

Hozzászólás

• pénteki zárás hétfői gap
                                Csatolt fájlok

Hozzászólás

Working...
                                X