Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Eur/usd

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• MyBusiness
    kommentálta válaszát
    kockas Na melyik rádió? Sztem a D.rádió. D. Pista nótaénekes nevéből Nemtom van-e még ilyen, a magyar nóta az amikor sorozatlövést adnék a rádióra

• kockas
    kommentálta válaszát
    Kíváncsi lennék melyiktőzsdef@szomrádió van itt tiltón amelyiknek nem lehet kimondani a nevét??
    //csak kocsiban hallgatok rádiót
    Oké, legközelebb nemvertikállinekönnyítek. majd behuzagatja akit nagyon érdekel.
    Igen, nagyon nem mindegy hogy 11 óra 36 perc 15 másodperckor nyomod meg a gombot, vagy egy fél nappal azelőtt.
    Bármily hihetetlen, de itt ez utóbbi történt.
    Nincs már időm nézegetni, hallgatni a zajt egész nap.
    Napi 5 percet kereskedek csak.
    //5-10-15-20 órák viszont simán belemennek a rendszerfejlesztésbe.
    Most erre kattantam rá, jelenleg ez az aspergeres szitum van.
    Remélem a fórumozást is szétkampózza.

• David Chateau
    válaszolt
    Na srácok, aki ezt a chartot felismeri, annak hatalmas respekt és kap tőlem egy kézfogást, nem csak amolyan vírusos öklözést. Annyit segítek, hogy napos, és nem részvény, és nem, nem, ezt eddig csak elvetemült helyeken láttam trédelniXD ha van valaminek derivatívája, akkor ez annak a deriváltja minimum
    Maiaknak kuss

Szólj hozzá::

• shortosgyula
    kommentálta válaszát
    rendezhetünk chartcsonkító versenyt, ezzel dobogó környékére sztem esélyes lehetek https://cdn.discordapp.com/attachmen...98/unknown.png

• shortosgyula
    kommentálta válaszát
    kockas egészen szofisztikált módon takarod ki a lényeget: akkorára húztad a chartod hogy a vertical line kitakarja az időszakot ahol beléptél itt folyton tanul az ember tényleg *****rádiót szoktál hallgatni?

• Jano
    kommentálta válaszát
    FKDZ .. ó b+.. rákerestem mi a f** lehet ez...mire rájöttem. uhh. rég röhögtem ilyen jót.

• kockas
    válaszolt
    na legalább Gyula érti amit mondok. Az Ő képei mindig is tartalmazták az információt. (ennél a mellékeltnél sokkal többet)
    //a függőleges percvonal nem kötelező elem.
    Nézzük szétcseszi e a minőséget....

• shortosgyula
    kommentálta válaszát
    Chucky nem a minőségről van szól, úgy vágod ki a képeket hogy alig marad információ tartalma

• Chucky
    kommentálta válaszát
    jajj kockas, a képek azért vannak így croppolva, mert a fórum motor szétcseszi a minőséget túl sokat gondolsz bele.. neked kellene pontosan tudnod, hogy a charton hogyan látod, hogy volt-e nagyobb mínuszban valami vagy nem, mivel a nyílból látszik, hogy pontosan melyik barban léptél be, és a másik nyílból, hogy melyik barban léptél ki

hasonlíthatsz bárkihoz, attól a számlám még mindig exponenciálisan növekszik napról napra, szerinted érdekel?

ez a szakma arról szól, hogy a hónap végén az egyenleged pluszt mutasson bármilyen módon, végső soron a pénzért kereskedünk, de hogy ki hogyan jut el oda az ezernyi módon lehetséges, fókuszálj szerintem a saját kereskedésedre, hiszen csak az számít

és akkor itt egy kockas kompatibilis arany short(20 perce nyílt): https://i.imgur.com/qc1WxMH.png

• kockas
    kommentálta válaszát
    Chucky !
    Te vazzeg van amikor még az árakat is kikroppolod
    nem kell megosztani semmit.....csak annyit akarok mondani hogy felőlem kitakarhatod a
    -lotméretet mert nem érdekel
    - kivághatod az instrumentumot mert valójában az sem érdekel, tényleg lehet a húsvéti sonkád is,
    - kivághatod az ársávot is, az sem érdekel,

de ha nincs nagyjábóli belépési idő akkor továbbra is tartom:
    a képeid nem érnek annyit sem mint D.a.n.k.ó Zoli utólagosan behúzott trédjei.
    Ebben az esetben meg sem közelítik azokat. // a meztelen chartok meg különösen.

Ha annyira titkos, és nem mersz egy kicsit nagyobbat croppolni lefele hogy látszódjon a ticketből valami időérték,
    akkor be lehet azt úgy húzni hogy ne látszódjon a pontos perc, csak az óra.
    Így ezek a trédek sajna lehetnek olyanok is amik már voltak nagyobb mínuszban..
    Pont az nem látszik az egészből ami a lényeg a kereskedésben: a money management.

//beszarás!!! a rendszer már a D.a.n.k.ó szóra is csillagoz

• Chucky
    kommentálta válaszát
    kockas szerintem aki napi szinten tradel, az pontosan tisztában van az összes instrumentum árával.. említettem már, hogy nekem a stop fontos, és ha túléli a pozi, akkor úgyis a piac dönti el, hogy mennyit keresek. az alapelveket kellene megérteni, amit itt sokan a fórumon figyelmen kívül hagynak, egyébként miért fontos, hogy melyik instrumentum? aki képes a profitos kereskedésre az akár a húsvéti sonka határidőn is tud pénzt csinálni, nem a termék a lényeg, hanem a STOP, és a konzisztencia, pszicho..... egyébként van, hogy a belépés pillanatában raktam ki a képeket, aki ott belépett, az szétkereste az agyát és miért is kellene minden infot megosztanom? senki nem fog azzal időt eltölteni, hogy pontosan leírja a stratégiája összes részelemét, mert semmi értelme.. minden trader egyedi módon kereskedik, lehet, hogy valaki ott shortol, ahol én longoltam és mindketten pénzt kerestünk, mert teljesen más az időtáv, stop elhelyezés, target stb...

• kockas
    kommentálta válaszát
    nos,
    ez nem csak Neked szól hanem másoknak is, de különösen vonatkozik csak csak Csakira is:

az olyan képeitek amelyiken nem látszik a belépés nagyjából pontos ideje az 90%ban szart sem ér/nem mond semmit sem.
    Hiába vllogtattok olyan pozit ami élőben fut és már breakevenben van.
    Ezeknél a képeknél még FKDZ utólagosan a történetből visszahúzott képei is sokkal többet érnek.

Na ez az utolsó tréded végre üdítő kivétel ebből a szempontból! (de ez nem azért van, mert így akartad)

//az már csak hab a tortán amikor egyeseknél Chuckazértis az instrumentum neve is le van vágva..... persze tudom, akit érdekel az legyen képben az árfolyamokkal és fejtse meg....
    Nem azt mondom hogy perces szinten kellene kirakni a belépés idejét, de a nullatimeinfos képek tényleg annyit is érnek.

• Vacendak
    válaszolt
    "Itt" zártam a pozit. Így talán érthető, miért nem kapkodom el az sl beállítását.

• Vacendak
    kommentálta válaszát
    Nám, de majd elmondod... illetve leírod.

• kockas
    kommentálta válaszát
    Megmondom őszintén úgy kezdtem neki ennek a bejegyzésnek hogy beszólok, bár semmi bajom veled.
    Helyette kapsz egy minimális dícséretet az utolsó képért.
    Tudod miért?
Working...
X